|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
30.5.2011 10:02:19   
onur
Pridejo taki dnevi, ma minejo tudi.


Res je, smo že imeli enkrat tako krizo.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
30.5.2011 17:17:13   
happymummy
evo mene,doma. user posted image user posted image nič ni. ctg- črta ravna,kar se popadkov tiče. uni notri veselo brca. v sredo pa spet na pregled. ma ne verjamem,da bo do srede kej. po moje bo konc tedna.user posted image  

mayalottie, kako je z vami?vse v redu?

onur, da me ne boš prehitela še tiuser posted image

nana, oprosti,sem spet pozabla,kdaj imaš rok??

upam,da vse uživate in das e maste fajn. meni je ok. vikend rahlo žalostno obarvan ampak preživet. zdej pa nov teden. sem šla dns vplačat loto-če bo tam kej sreče,ker očitno za rodt je še ne bouser posted image user posted image user posted image

zdej pa še ven. lep pozdrav

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
30.5.2011 19:30:33   
mayalottie
Smo domaaaa, zdravi in veseli:))

Drugič kaj več, zdaj sem bizi;)

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
31.5.2011 11:56:18   
onur
onur, da me ne boš prehitela še ti


Anti ja ne.

Midva sva bila pa danes v Gorici. Se je šel moj cepit za klopni meningitis, pol sva šla pa še stolček za na kolo za tamalo kupit. Dobila sem tudi izvide za streptokok, pozitivna kot prvikrat. Drugače pa nič kaj novega.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
31.5.2011 12:32:42   
snezinkaa
jaz tud čakam rezultate za streptokok.Onur kolk dni so rabli da so ti poslali rezultate?

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
31.5.2011 19:02:24   
onur

IZVIRNO SPOROČILO: snezinkaa

jaz tud čakam rezultate za streptokok.Onur kolk dni so rabli da so ti poslali rezultate?



24.5. mi je vzela bris (to je bil prejšnji torek) in danes sem dobila izvid domov. Kdaj imaš rok?

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu snezinkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
31.5.2011 20:13:14   
snezinkaa
jaz sem tud bla 24.5 na brisu samo še nisem nič dobla.Verjetno bo do konc tedna upamuser posted image

jaz mam rok 17.6

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
1.6.2011 8:15:50   
onur
jaz mam rok 17.6


Potem se lahko srečamo v porodnišnici, če boš v Postojni. Jaz mam rok 14.6. H kateremu g pa hodiš. Si na FB.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu snezinkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
1.6.2011 15:28:44   
happymummy
oj! Mene so spet poslali domov. še vedno nič. ctg je bil sicer malo bolj razgiban kot zadnjič, mapak na g pregledu pa je reku,da še ni zrelo. hja, bomo šli pa še mal na sončka,da dozoriuser posted image user posted image v petek spet pregled. ma zdej bi šla še js pogledat,kaj je tko lepga tam notriuser posted image user posted image

snezinkaa, si dobila izvide? Jaz sem tudi naredla ta test pa sem bila negativna. user posted image

onur,kako kaj pri tebi kaže?

joj, nak onc me bosta še vidve prehiteliuser posted image user posted image al oa bomo morde cimre user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
1.6.2011 23:02:07   
onur
joj, nak onc me bosta še vidve prehiteli al oa bomo morde cimre


Morde pa res.

Dogaja ne nič posebnega. Mogoče se je včeraj malo čepa odluščilo, ma vse še mirno. V ponedeljek imam pregled tako, da bomo videli.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
2.6.2011 1:53:42   
happymummy
IZVIRNO SPOROČILO: onur

joj, nak onc me bosta še vidve prehiteli al oa bomo morde cimre


Morde pa res.

Dogaja ne nič posebnega. Mogoče se je včeraj malo čepa odluščilo, ma vse še mirno. V ponedeljek imam pregled tako, da bomo videli.


a sam mogoče? Joj,vidiš, pri meni pa nič. še nezrela. user posted image ti povem,da boš zdej ti šla najprej v Rim. user posted image Jst mam pregled v petek. bomo videli kaj bo takrat-al bo zrelo al ne.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
2.6.2011 8:20:52   
onur

IZVIRNO SPOROČILO: happymummy

IZVIRNO SPOROČILO: onur

joj, nak onc me bosta še vidve prehiteli al oa bomo morde cimre


Morde pa res.

Dogaja ne nič posebnega. Mogoče se je včeraj malo čepa odluščilo, ma vse še mirno. V ponedeljek imam pregled tako, da bomo videli.


Se lušči, je bilo tudi danes malo goste rjave sluzi. Samo molim, da me lih ne prime ko bo moj v nočni.
a sam mogoče? Joj,vidiš, pri meni pa nič. še nezrela. user posted image ti povem,da boš zdej ti šla najprej v Rim. user posted image Jst mam pregled v petek. bomo videli kaj bo takrat-al bo zrelo al ne.




_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
2.6.2011 8:21:36   
onur

IZVIRNO SPOROČILO: onur


IZVIRNO SPOROČILO: happymummy

IZVIRNO SPOROČILO: onur

joj, nak onc me bosta še vidve prehiteli al oa bomo morde cimre


Morde pa res.

Dogaja ne nič posebnega. Mogoče se je včeraj malo čepa odluščilo, ma vse še mirno. V ponedeljek imam pregled tako, da bomo videli.


Se lušči, je bilo tudi danes malo goste rjave sluzi. Samo molim, da me lih ne prime ko bo moj v nočni.
a sam mogoče? Joj,vidiš, pri meni pa nič. še nezrela. user posted image ti povem,da boš zdej ti šla najprej v Rim. user posted image Jst mam pregled v petek. bomo videli kaj bo takrat-al bo zrelo al ne.





Sem malo zabluzila z objavo.

Se lušči, je bilo tudi danes malo goste rjave sluzi. Samo molim, da me lih ne prime ko bo moj v nočni.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
2.6.2011 11:55:35   
snezinkaa
evo mene s ctg-ja.Vse ok vse mirnouser posted image

Onur ginekologinjo mam v cerknici.Sem že htela se prepisat zdavnaj v Postojno ker je malo čudna pa so rekli da prenesem karton po porodu. Na FB nisem.

Happymummy sem dobila rezultate za streptokok in sem negativna.

Mogoče pa bomo res cimriceuser posted image jaz že komaj čakam na porod se še komaj premikamuser posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
3.6.2011 6:28:41   
happymummy
user posted image snezzinka za izvid

onur, vidiš, tko se začne. pr Maji je blo isto. Zdej čez vikend boš šlapa rodit. Jaz pa nič. Da nam niso mal zamenjali datumov user posted image user posted image

evo,zdej grem na ctg in g pregled. pa bomo videli,če je kaj dozorleo. user posted image ma menda sem bla premal na soncu,hahauser posted image



(odgovor članu snezinkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
3.6.2011 9:30:59   
happymummy
Spet me je poslal domov. še vedno nezrelo,zaprto mat.ustje. in če do ponedeljka ne bo nič mi bojo v pondelk naredli carski. user posted image user posted image ma sem prov žalostna. tko da upam,da se čez vikend odprem. 

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
3.6.2011 10:39:46   
onur
n če do ponedeljka ne bo nič mi bojo v pondelk naredli carski. 


user posted image user posted image user posted image user posted image Zakaj pa carski, zakaj ne provajo sprožit poroda?

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
3.6.2011 14:33:19   
happymummy
IZVIRNO SPOROČILO: onur

n če do ponedeljka ne bo nič mi bojo v pondelk naredli carski. 


user posted image user posted image user posted image user posted image Zakaj pa carski, zakaj ne provajo sprožit poroda?


ja ne vem zakaj carski. morde zato,ker sem imela prejšnjič ga. ampak v prejšnji nosečnosti je bila druga zgodba- je bil pritisk visok in nisem mogla dihat. zdaj pa je pritisk super, počutje moje tudi, otrokovo pa glede na ctg tudi. tko da res ne vem zakaj kr carski. user posted image user posted image ah ne,bom js čez vikend zrihtala,da bo šlo naravno- topla kopel, Seks, sprehod, seks..user posted image user posted image in če neb o primlo, bom pa tut v ponedeljek rekla,dase ne strinjam s carskim in da ne podpišem. user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
3.6.2011 21:59:58   
nana13
Helow...
Nism nč kej natančno čitala nazaj, mordi bom jutri kej, dns sm sam mal preletela.
Happymummy: jst sm septembrka komej. 19.9. so rekli. user posted image
Kr se pa tiče tistga k si napisala d boš ti tu zrihtala d bo naravno...  user posted image   sm hodila po štengah, sm sexala,sm se vozila po luknah, sm sexala, sm u banji sedela, sm sexala, se sprehajala in  spet s.... user posted image    No, ma ti povem, d pr meni ni delalu nč,... NČ  NČ  NČ!!! user posted image   Je pršu kdr je sam teu prit. Tku d če ti rata, hvala bogu, drgač pa se ne naprezaj prevč.  user posted image user posted image user posted image

Poznaš ti kašno Ines tam v Razdrtem?

Bodte fajn, se pišemo...  lp
Grem spat in kej lepga sanjat.  user posted image   Prvoščm tudi vam... user posted image


(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
3.6.2011 22:34:19   
happymummy
IZVIRNO SPOROČILO: nana13

Helow...
Nism nč kej natančno čitala nazaj, mordi bom jutri kej, dns sm sam mal preletela.
Happymummy: jst sm septembrka komej. 19.9. so rekli. user posted image
Kr se pa tiče tistga k si napisala d boš ti tu zrihtala d bo naravno...  user posted image   sm hodila po štengah, sm sexala,sm se vozila po luknah, sm sexala, sm u banji sedela, sm sexala, se sprehajala in  spet s.... user posted image    No, ma ti povem, d pr meni ni delalu nč,... NČ  NČ  NČ!!! user posted image   Je pršu kdr je sam teu prit. Tku d če ti rata, hvala bogu, drgač pa se ne naprezaj prevč.  user posted image user posted image user posted image

Poznaš ti kašno Ines tam v Razdrtem?

Bodte fajn, se pišemo...  lp
Grem spat in kej lepga sanjat.  user posted image   Prvoščm tudi vam... user posted image




Ena Ines je delala pr ns na Razdrtem. Ma drgač je mislim,da iz Landola. Zakaj?

Ja saj vem,da ni mus da mi bo to pomagalo, ma provam lohku. Zgubt nemam kej. user posted image   Če bo bo,če ne pa ne. Ma carskega ne bom pustila. no way. bom ušla iz porodnišnice,če bo kej teu. user posted image

lahko noč pa lepe sanje

(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
3.6.2011 23:21:35   
onur
Drugače pa kaj da povem. Po čebelo smo šli po kosilu iskat v vrtec. Kriza je zjutraj še, vendar samo zjutraj, nato je vse ok. Drug teden gredo z vrtcem na vožnjo z vlakom. Ko je prišla domov, sva šle spat, popoldan pa se je s taščo potepala po sprehodu, potlej pa je še sosed prišel na obisk in sta se igrala.
Mene je danes malo ščipalo, vendar upam, da čez noč ostane tako kot je, ker možek dela nočno. No, saj ga lahko pokličem in takoj pride (doma imam tudi tasta), ma vseeno.
Jutri bomo verjetno kar doma. V nedeljo pa študiramo, da bi šli do naših.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
4.6.2011 14:25:28   
happymummy
a je katera kdaj imela pregled amnioskopijo?? 

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
4.6.2011 14:43:29   
nana13
Poznam eno k je iz Po., vem pa da je delala v Razdrtem kr neki časa. Šturm se piše. Ste kolegice al se sam tko poznata,...  če je prava seveda.

Amnioskopije jst nism mela, tku d ti ne znam kej povedat.

Pondelk bo hmal...  user posted image Sexsaš kej? user posted image

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
4.6.2011 15:07:08   
happymummy
Ma mislim,da je prava (Ines). Se poznave ja,nisva pa neke prijateljice. Mislim, takrat ko smo še skupi delale smo se družle, pol pa smo šle tko vsaka po svoje. Zdej niti ne vem kaj je z njo in kje je. Ti jo poznaš? Sta priajteljici?

Pondelk bo kmal ja. sej me je kr strah kaj bo. Ker res ne želim CR. Tko da sem mojga dns zjutu prepričala v akcijo jauser posted image user posted image   Še zvečer enkrat pa jutri, pa morde bo kej pomagalo :))  user posted image user posted image

Ti si ok?

(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Postojnske nosečke in nosečke iz okolice
4.6.2011 17:37:58   
onur
a je katera kdaj imela pregled amnioskopijo??


Tudi jaz je nisem imela.

Pa vprašaj tvojega ginekologa v ponedeljek, zakaj ti ne sprožijo?

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?