|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 17:36:31   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

urška ja ona nam kuha pa kao za malo stvari kupuje...sj bi ji jst pa ji morm dnar dajat pol itak da mali ne morm nč kupt....kuham pa tut ne ker kar bi kuhala bi mi za vrat gledala pa govorila ja to pa ne vem če bi blo dobr pa tako naprej.....sj jst bi šla...sam moj bi ja pa kje bomo pa dnar dubli kako bi pa živeli...in tašča bi začela še tuki ne morte normalno žvet kok bi pol če bi bli na svojem...ti itak nč ne nardiš on je skos na šihtu itd. 


Za 250€ imate sobo, hrano in oblačila za otroka in vama ne ostane nič? Pomeni, da sta se ˝neoborožena˝ podala v projekt družina in sta totalno odvisna od dobre volje njegovih staršev? Spravita se delat in v svoje stanovanje.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 17:43:22   
blaža
pa dobro kaj ste se zdej nekateri tako spravli nanjo.user posted image

Sej po mojem šteka, da ne bo ok tle in da morajo proč, le trenutno stanje je obupno in ne vidi nekih hitrih rešitev.

Ja spakira naj, ... sej bo, pa trenutno nima kam.

Upam, da se ne motim in da bosta to storila, takoj, ko bosta lahko. Seveda boš šla tudi ti delat, le da otrok toliko zraste, da boš lahko dobila varstvo zanj.

Razmislita kam bi mogoče lahko šla, pa otroka probaj nekam v vrtec vpisat, .. mogoče v kraj kjer tvoji živijo, če ne vesta še kam se bi selila v podnajem, če ti bojo lahko vsaj s tem pomagali.

sicer bi pa jaz vseeno z svojimi starši o tem govorila, če ti lahko vseeno najdejo mali prostor.Če bi se mojemu otroku tako godilo, bi šla sama spat tudi na hodnik, da bi mu odstopla z dojenčkom svojo spalnico. pa raje, da maste 5 kvadratov, kot pa tlele tak psihičen teror. pa teh 250 e raje daš pol tvojim staršem, če bo potrebno, al pa daješ na stran za najemnino, kredit,...

Kot jaz vidim, sta lepo skuhala. Danes več ne moreš met otroka kar tako na vrat na nos. Se pa da marsikaj poštimat. Imejte se radi, predvsem pa držita z možem oz fantom skupaj in le tako vama bo uspelo. Od tam pa čim prej. Začni pakirat, pa z starši se pogovori. Če so normalni te bojo vzeli oni, čeprav mjo majhno doma... če jim ni vseeno in ne želijo, da greš v tilt.

Pa srečno.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 18:05:25   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

kolk ste dvolični s temi odgovori, če bi napisala, da razmišlja o splavu, ker nima pogojev za preživljanje otroka, bi ji pa vsi napisali, naj ne hodi na splav, saj bo že nekako user posted image


Kako mi lahko očitaš dvoličnost, če sploh ne poznaš mojih prepričanj? Sama nisem proti splavu in bi ji v danih pogojih vsekakor svetovala to pot. Ampak ne bomo smetili te teme, ker je situacija trenutno pač takšna kakršna je in punca potrebuje rešitev.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 20:00:10   
Anonimen
pikica splava nism šla delat ker mam že tko slabe jajčnike in je rekla ginekologinja da bi blo vprašanje če bi jih lahko sploh še mela....sm vidla pr moji mami kako je blo k se je mogla zdravt da je lahko mela pol še dve hčerki...in jst tega nobenmu ne prvoščm še posebi pa sebi ne...nism hotla tok trpet

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 20:11:34   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

pikica splava nism šla delat ker mam že tko slabe jajčnike in je rekla ginekologinja da bi blo vprašanje če bi jih lahko sploh še mela....sm vidla pr moji mami kako je blo k se je mogla zdravt da je lahko mela pol še dve hčerki...in jst tega nobenmu ne prvoščm še posebi pa sebi ne...nism hotla tok trpet


Glede tega pa res ne rabiš nobenemu računov polagat, sploh pa nekomu, ki ga niti ne poznaš in ti nič ne pomeni.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
29.12.2010 20:55:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marta82)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 21:49:18   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

pa dobro kaj ste se zdej nekateri tako spravli nanjo.user posted image

Sej po mojem šteka, da ne bo ok tle in da morajo proč, le trenutno stanje je obupno in ne vidi nekih hitrih rešitev.

Ja spakira naj, ... sej bo, pa trenutno nima kam.

Upam, da se ne motim in da bosta to storila, takoj, ko bosta lahko. Seveda boš šla tudi ti delat, le da otrok toliko zraste, da boš lahko dobila varstvo zanj.

Razmislita kam bi mogoče lahko šla, pa otroka probaj nekam v vrtec vpisat, .. mogoče v kraj kjer tvoji živijo, če ne vesta še kam se bi selila v podnajem, če ti bojo lahko vsaj s tem pomagali.

sicer bi pa jaz vseeno z svojimi starši o tem govorila, če ti lahko vseeno najdejo mali prostor.Če bi se mojemu otroku tako godilo, bi šla sama spat tudi na hodnik, da bi mu odstopla z dojenčkom svojo spalnico. pa raje, da maste 5 kvadratov, kot pa tlele tak psihičen teror. pa teh 250 e raje daš pol tvojim staršem, če bo potrebno, al pa daješ na stran za najemnino, kredit,...

Kot jaz vidim, sta lepo skuhala. Danes več ne moreš met otroka kar tako na vrat na nos. Se pa da marsikaj poštimat. Imejte se radi, predvsem pa držita z možem oz fantom skupaj in le tako vama bo uspelo. Od tam pa čim prej. Začni pakirat, pa z starši se pogovori. Če so normalni te bojo vzeli oni, čeprav mjo majhno doma... če jim ni vseeno in ne želijo, da greš v tilt.

Pa srečno.user posted image


Lepo napisano! user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 22:23:36   
ribica.
sploh ne da se spravljam nate, ampak daj no. Razumem tudi to, da človek včasih ne more ali ne zna reči ne, tudi če ve da bi moral. Samo da pa dopuščaš to, da ti vzame otroka, halo, to je pa preko vseh meja. Kr dlake mi gredo pokonci. Vsaka mati se bori za svojega otroka in ni boga da bi ga dala v roke taki osebi kot jo daješ ti. zbudi se vendar.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: morm dat iz sebe
30.12.2010 8:08:49   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

pikica splava nism šla delat ker mam že tko slabe jajčnike in je rekla ginekologinja da bi blo vprašanje če bi jih lahko sploh še mela....sm vidla pr moji mami kako je blo k se je mogla zdravt da je lahko mela pol še dve hčerki...in jst tega nobenmu ne prvoščm še posebi pa sebi ne...nism hotla tok trpet


Verjamem, da si takrat razmislila o tem, kaj narediti - meni ne rabiš polagat računov. Zato pa pravim, da je debata o tem itak irelevantna, ker je to že mimo. V tem trenutku je pomembno to, da živite v slabih razmerah in pač iščeš nasvet kako rešiti nastalo situacijo.
Spakirajte, pojdite na svoje. S tem boš pridobila tudi na samozavesti. Pa delajta na vajinem odnosu in naenkrat bo vse lažje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: morm dat iz sebe
30.12.2010 8:49:39   
benika
Na svoje ne bosta šla, ker sta obadva brezhrbteničarja in nesposobna se potegnit za lastnega otroka. Tvoj dragi je tule prvi, ki bi moral usekati po mizi in postaviti mamico na realna tla, ji povedati, da otrok ni njen in da nima nobene pravice takole delati ne z otrokom in ne s tabo. Ti si pa prav tako tista, ki mora v prvi vrsti skrbeti za dobrobit svojega otroka.

Očitno raje trpiš in se delaš mučenico, kot pa da bi enkrat tašči povedala kar ji gre. Res je, da bo nos do tal, da bo sigurno kakšna zamera, ampak mir pa bo. In to, da na svoje ne moreta it- larifari. 250€ dasta za najemnino, njegova plača in še nekaj tvojega denarja pa vama ostane za hrano in otročka. In to je več denarja, kot pri marsikateri slovenski družini.

Žalostno je prebrat, da se ne znate postavit niti za svojega otroka. Žalostno.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: morm dat iz sebe
30.12.2010 8:59:22   
Anonimen
jst sm se s taščo do zdej že dvakrat skregala in to zard male...pa je blo kak dan mir pol se je pa spet vse začelo...ne delam se mučenice..jst sm prosila samo za nasvet..ne rabte me zdej obsojat!
dobr se zavedam,da sm napako nardila k sm šla pod njihovo streho živet.
pa da bote vedle ne zagovarjam svojga fanta..sam on je šele 14 dni nazaj dubu šiht pa še to samo za dva mesca..pa še izpit za avto dela in morva ure plačat.....sj takoj k ure plačava mu bom rekla da gremo na svoje...če pa ne bo hotu grem pa sama z malo.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: morm dat iz sebe
30.12.2010 10:45:01   
tecnobica
http://www.nepremicnine.net/nepremicnine.html?tip=35&tip=2&tip=3&tip=4&lok2=62&lok2=131&cena=&dem=EUR&odmik=20&m1=&m2=&sort=1&brez_cene=1&last=&SID=&lev1=&lev2=&page=detail&nep=1&posr=3&id_drzave=&id_regije=6&lok2=&imageField.x=82&imageField.y=15

Mal si tukaj poglej. Saj se kar nekaj oddaja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: morm dat iz sebe
30.12.2010 10:57:47   
Dadi
Ah zgodba kot že nekaj prebranih....Je treba mal razmislit, kam se dat ko si začneš družino ustvarjat.
A sta taščo lepo vprašala če smeta živeti pri njej? Ali sta se kar kolonizirala v njeno stanovanje?

Na to si odgovori pa ti bo vse jasno. Razumem da človek včasih rabi par mesecev, sploh če se nosečnost pač zgodi, da si poišče svoje stanovanje. Ampak da se pa kar meni nič tebi nič naseliš cokum pokum v tuje stanovanje, ne to mi pa ne gre....
Najprej pometi pred svojim pragom....pol pa kritiziraj.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: morm dat iz sebe
30.12.2010 11:19:47   
Anonimen
dadi ona je sama rekla naj pridemo tja....če nebi rekla nč bi bla vrjemi jst nekje drugje...ampak ona je vztrajala da pridemo k njim živet

(odgovor članu Dadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: morm dat iz sebe
30.12.2010 13:51:20   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

dadi ona je sama rekla naj pridemo tja....če nebi rekla nč bi bla vrjemi jst nekje drugje...ampak ona je vztrajala da pridemo k njim živet

 
in ti nisi vztrajala po svoje. se pravi, da vas je tasca "zvlekla" k sebi.  in ti si sla. tukaj si naredila gromokozanskasto napako in ji odprla vrata, da vas "terorizira" se naprej.
 
pa tudi.....ce je tasca vztrajala, da greste k njej...zakaj ste sli? očitno sta imela s fantom se kake druge opcije. (ce sta sla zaradi njenega vztrajanja.
 
v njeno stanovanje. v majhno dvosobno stanovanje. ker je tasca vztrajala....

ne vem no...meni lahko nevemkdo vztraja, ne bi sla z malim dojenckom h tasci v dvosobno stanovanje.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: morm dat iz sebe
30.12.2010 13:58:57   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

k sm rodila sva se s hčerko preselile k fantu ta pa seveda živi še doma...smo v dvo sobnem stanovanju...od začetka je blo še za preživet pol je šlo pa vse samo še navzdoluser posted image ...plačevat jima morva 250€ na mesc...vse kar nardim za malo njej ni všeč..če mala joka takoj prleti čš kaj ji delam in mi jo takoj vzame..karkoli ji oblečm ni prov...jo prštimam za vn se zravn vsili al jo pa kr odnese in gre vn sama...za povrhu vsega če kej ne pospravm sm pa lena pa nevem kaj še vse...aja pa ona more odločat kdaj bo jedla,kdaj bo šla spat in kdaj bo šla vn...če bi pa kar koli rekla, bi blo pa vse narobe,bi bla pa jst tista ta grda...sj če nebi hotla samo pr meni zaspat v naročju na gugalniku ne vem če bi bla še tukejuser posted image ...bi vse pomoje ona prevzela...jst bom kmal v polju pristala če bo šlo še tko naprej....tko da punce nikol ne živet pr TAŠČI.


pa pismo punca... a ti maš kaj sebe in svojega otroka rada???

ma ne pusti se zaj***... daj ji vedet kje so njene meje-za otroka skrbiš ti in delaš to kar se TEBI zdi prav! Če boš potrebovala ali želela njeno pomoč-ji boš dala to vedeti (če boš)
Kar se pa tiče plačil- je pa tako dokler si na njenem te bo jahala !

moj predlog : še isto minuto spakiram in grem z otrokom od kod sem prišla (magari domov k svoji mami-valjda da bo mama na tvoji strani) fant pa naj bo doma tačas- in delajta na tem da boste čim prej na svojem!

le tako se boš obvarovala da ne znoriš !

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: morm dat iz sebe
30.12.2010 14:43:52   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
"terorizira"

Hm...morda res. Ampak če premoremo dovolj širine, probamo pogledat tudi iz drugega zornega kota user posted image Tašča je dobila tri osebe, tri otroke ki niso sposobni poskrbeti/vzdrževati/rihtati samih sebe. Je kdo prepričan da je bil to zares taščin cilj oz njeno bistvo bivanja na tem planetu? Tale zgodba ima najmanj dve plati, mi pa poznamo samo eno....zgolj v razmislek..

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: morm dat iz sebe
30.12.2010 16:31:40   
Dadi
Eeeee Colt temu jaz rečem žebljico na glavicouser posted image . Mislim, da ji je bilo hudo zaradi njenega sina, ki je še tolk mlad, pa mora že za familijo skrbet, pa komaj zase verjetno zmore.

Lea_Tia verjemi da je moja mama tudi vztrajala da pridemo živet k njej, ko sva z možem dobila prvo hčerkico. Pa sem ji lepo rekla, da nam tukaj kjer smo nič ne fali, da bo mož za vse poskrbel, ko bom rodila itd. Samo potolažila sem jo, pa je bilo OK. In potem je videla da dejansko nam štima.
Trenutno sem ji zelo hvaležna ker sem 9 dni po porodu da sta lahko ta starejša dva otroka pri njej na počitnicah, kjer se imata lepo. Tudi na tak način ji potem dam vedeti, da jo vseeno potrebujemo.user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: morm dat iz sebe
30.12.2010 16:46:44   
Colt
Dadi, življenje piše pestre zgodbe :)

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: morm dat iz sebe
30.12.2010 18:12:19   
Shorty_
Vidim da sta zelo mlada ustvarila družino. Ampak to ni izgovor da hodijo po tebi!
Sama sem bila stara 19 let ko sem rodila hčerko, živiva v hiši z njegovimi starši, vendar v svojem stanovanju s svojim vhodom.
Ampka midva sva se s tastom in taščo o vsem pogovorila. Res pa je da sem do 3 tedne pred porodom delala po 10 ur na dan, da sem našparala nekaj takratnih tolarjev, da je mož delal cele dneve, da sva plačevala stroške..... Nikoli nisva pustila da naju preživljajo, če sta pa želela pomagat pa sva dovolila do določene mere, počuvat otroka toliko da se npr. v miru stuširam, tako sta bila onadva srečna ker sem jima zaupala jaz pa tudi, ker me hni skrbelo.

Želim povedati da je komunikacija smisel vsega in seveda prilagajanje, vrjamem da tašča želi biti samo babica, pa morda ne čuti kje je meja, morda te hoče razberemenit. Moja tašča je takrat službo pustila da bi meni pomagala, pa je šla hitro nazaj na šiht ko je videla da pomoči ne potrebujem, danes prizna da sem jo kot mama zelo presenetila.

Občutek imam da ti tašča ne zaupa, morda razmisli zakaj ne? Koliko časa sta s tvojim skupaj, koliko sta stara če smem vprašat?

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: morm dat iz sebe
30.12.2010 18:27:12   
majci.
a maš kšno možnost nazaj domov it...sama s punčko?
če zarad drugega ne zato, da vidjo da maš dost vsega...
jest tud živim v enem stanovanju s taščo in tastom, pa še sestra od moža je zravn, pa nimamo kakih velikih problemov!sej pride kdaj do kakšnega krešanja mnenj, ampak jest sem modro tihi, naredim po svoje!
Če bi pa prišlo do večjih težav, bi le te reševal mož, ker je on njihov otrok in bi jaz lahko kaj rekla, ki bi izpadlo nespoštljivo!
ti pa dam en nasvete:
sama kuhej malčici za jest, drugači pa probej čimmanj bit v skupnih prostorih , ampak bolj v vaši sobi, še bolje, zjutrej pojejta, se oblečta in pejta na kafe za čimdalj časa!
verjemi vse se bo rešilo, glavo gor in pogumno v novo leto!!!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: morm dat iz sebe
30.12.2010 20:59:51   
Anonimen
majči sj se nardim kokr da preslišm kako stvar pa naredim po svoje...mali delam za jest jst zdej ker vem kolko poje..in učeri sm tut rekla k jo je hotla še kr filat..sm rekla da ma dost pa da bo bruhala sam me ni tašča hotla poslušat pa ji je še kr dajala, na koncu je pa mala pol trikrat bruhala....sj pospravlam stanovanje,perm,likam in obešam cune če le lahko...nism nesposobna punčka k nč ne more nardit...k mi prekipi povem svoje sam tuki pa nč ne zaleže..za to sm tut to temo odprla ker ne vem več kaj naj...za vse tiste k pravte, da sm otrok.stara sm 19 let,tuki živim samo zato ker sm hotla da smo mi trije družina, ne pa da smo narazn..jst sm pakirala že stvari  pa da bom šla k stricu pa k njegovi punci živet k je bla mala tri mesce stara k smo se kr orng skregali, pa so mi vsi govorili, da bežim stran od problemov, da naj se pogovorimo lepo v miru..sj smo se pogovorili sam kaj k je blo kak dan al pa mogoč dva bolš pol pa vse po strem..

colt in vsi tisti k ste govorili čez mene...jst sm prašala za nasvet kaj nej nardim pa ste vsi začeli pol čez mene, da sm brez hrbtenice...jst sm se dolg borila zase in za malo sam zdej pa ne morm več.

z mojim sm se pogovarjala, da bi šli na svoje pa zmeri najde neke butaste izgovore.zmeri sm jst pol tista ta sitna,zamorjena,butasta ženska. jst tašči rečm, da za kako stvar ne rabm pomoči, da lahko sama kej nardim-lepo ji rečm, pol je pa vse narobe, ker hočm neki sama nardit, kokr da nočm nobene pomoči pa da sm trmasta. včasih mam mal slab dan pa me mogoče mal glava boli pa je vse narobe.

pa prosm še enkrat ne me obsojat ker me ne poznate.

(odgovor članu majci.)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: morm dat iz sebe
31.12.2010 2:30:18   
Colt
Lea Tia, če boš dobro prebrala moje poste, boš ugotovila da jaz ''obsojam'' predvsem tvojega semenodajalca. Glede na napisano sem prepričan da je glavni problem to, da ga njegova mamica ni nikoli odstavila od dojke. Štekaš? Bolj jasno ne znam napisat. user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: morm dat iz sebe
31.12.2010 14:15:32   
ronja
.če bi pa kar koli rekla, bi blo pa vse narobe,bi bla pa jst tista ta grda...

to boš itak, če ji ne boš hotela dat svoje hčerke. Ni fajn, se je pa najboljše čimprej sprijaznit.

Čez par mesecev takole se ti zna že sfecljat... Kaj če bi potuhtala, da se začasno preselita k tvojim, k bratu/sestri, če ju imaš, magari h kaki prijateljici? Za mamo je precej nevzdržno, če ji nekdo otroka jemlje, zato ne vem, če se splača tole prenašat še par mesecev...

. Za 250 € na mesec, kolikor sedaj plačujeta tašči, se pa da dobiti v najem manjše stanovanje in boste imeli ljubi mir, ki je za mlado družino zelo pomemben.

Podpis.  S tem vaju drži, kar je blesavo, saj s tem denarjem lahko komot živita na svojem.

sam kaj k bi blo vse narobe če bi povedala svoje mnenje...

Pa naj bo narobe! A zdaj je pa prav, da se ti zdi, da lahko kaj bistveno pokvariš? Ne moreš!

pa pride ona v sobo in mi jo vzame

Poznam to in vem, kako neumno se počutiš, ko vidiš, da bi se morala za svojega otroka dobesedno ruvat. Vendar točno to moraš naredit. Enostavno NE DAT otroka. Ja, bo ogenj v hiši, ja, boš grda. Ampak boš pa imela svojega otroka. IN ti garantiram, da ti bo ta otrok nekoč za to hvaležen . ker bo imel mamo, na katero lahko računa, mamo ki se postavi zanj.

Če reče, da delaš vse po svoje in je ne upoštevaš, pač povej, da si ti njena mami in seveda delaš tako, kot se tebi zdi najbolj prav. Če bi sama poslušala vse dobronamerne nasvete, bi bili že vsi 4je v Polju. Saj nisi ena zafiksana neodgovorna mama, ki pušča svojega otroka samega, pa se zadeva v kotu, zaboga! Mej malo spoštovanja do sebe.

In res je, da bo ona hodila po tebi točno tako dolgo, dokler ji boš pustila. POtem bo še poizkušala, ampak če boš ti trdna, ne bo več, ker ne bo mogla. Sem bila v sicer precej manj drastični, vendar še vedno precej podobni situaciji in tudi nisem razumela, ko so mi rekli,d a imam vajeti v svojih rokah, ker se definitivno nisem tako počutila. Ampak je res tako! Zdaj imam isto taščo, pa blažen mir! Je trajalo, ja, pa nismo skupaj živeli, kar stvari definitivno zelo olajša, ampak vseeno: ti si čisto ok punca ins e ti ni treba za vsako figo zagovarjat. Imaš pravico, da si s svojim otrokom in nihče ti te pravice ne sme vzet. Mej to v glavi, ko bo naslednjič prišla v sobo in hotela dvignit tamalo. primi malo in reči, da je ne daš. ČIsto enostavno: ko jo bo zgrabila še ona, je pač ne spusti: primitivno do amena, ja, ampak kadar se drugi tako obnašajo, nimaš kaj dosti za naredit, ker če si takrat olikan, oni to spretno izkoristijo (trust me, I know! preverjeno!)

.sam moj bi ja pa kje bomo pa dnar dubli kako bi pa živeli...

Ja, teh 250€ boste dali za najemnino, ostalo bo pa za hrano, saj verjetno zasluži več kot to, ne? Pa ti dobiš porodniško in dodatke, ne? Ma, veš, da rajši vsak dan špagete s paradižnikom tolčem, kot pa da mi to delajo!

Torej: najprej se usedi s partnerjem in se pogovorita: poveš mu, da nima veze, kako boste potem živeli, ti tu ne moreš več bit. Ali gre z vama ali pa ostane tu - naj se sam odloči. Če vaju ima res rad, bolj kot mamico, bo šel zraven, brez skrbi. NImaš kaj izgubit.
Potem najdete eno stanovanjce za 250€, saj če ni glih v LJ, ga že dobiš za ta denar, včasih so celo stroški vključeni.

sj sm se odločla da po novmu letu ko on izpit nardi...poberemo vse in gremo...ker sm že prov bovna od vsega tega....vem da ne znam rečt ne in to je moja slabost....tko da moja novoletna zaobljuba je, da se začnem zase pa za malo postavlat al pa da gremo na svoje..če ne bo kr oboje :) pa hvala za nasvete

Pametno, punca. Jaz sem se tudi to lani zaobljubila in letos smo vsi 4je neprimerno bolj srečniuser posted image . Edino, kar bi spremenila pri tvoji zaobljubi je, da bi ALI spremenila v IN. Torej: da se začneš zase postavljat IN da greste na svoje - oboje!


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: morm dat iz sebe
31.12.2010 14:56:46   
benika
z mojim sm se pogovarjala, da bi šli na svoje pa zmeri najde neke butaste izgovore.zmeri sm jst pol tista ta sitna,zamorjena,butasta ženska.


Tule draga moja, je največji srž tvojega problema. Imaš maminega sinka, kot ti je Colt lepo povedal. In dokler se bo on držal mamici za krilo bo tašča hodila po tebi. In verjemi draga moja, on od mamice ne bo šel in tako kot ti opisuješ, se ne bo postavil ne zate in ne za otroka.. Mu je preveč luštno doma. Spokaj tvoje in otrokove stvari in pojdi k svojim, pa naj te še tako obsojajo. V nasprotnem primeru pa trpi. Ne pravijo zaman, da kakor si boš postlal, tako boš tudi spal.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ginekologija
optimistk

ali ste za, da se grobe in žaljive ginekologe odstrani iz porodnišnic?

da (94%)

ne (1%)

me ne moti če opravljajo svoje delo (5%)


Število vseh glasov: 229

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!