|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.12.2010 11:00:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu loremi)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 11:08:47   
Anonimen
Uau ... "dobra" si, da to prenašaš ... men bi v tvojem primeru povsem dol viselo kolk "grda" pa "grozna" sem jaz v taščinih očeh pa kolko ona misli, da je vse narobe ... ma če se na glavo postavi ji ne bi otroka prepustila, dokler me vsaj malo ne bi začne spoštovat in upoštevat kot mamo. Rečeš NE in pika! Da je treba it čim prej stran so ti pa že ostali povedale ...

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 11:09:51   
kristinaj
čimprej proč.....!!!!!!!!

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 11:11:20   
Barbara_L
Smešna in uboga si.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 11:12:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

k sm rodila sva se s hčerko preselile k fantu ta pa seveda živi še doma...smo v dvo sobnem stanovanju...od začetka je blo še za preživet pol je šlo pa vse samo še navzdoluser posted image ...plačevat jima morva 250€ na mesc...vse kar nardim za malo njej ni všeč..če mala joka takoj prleti čš kaj ji delam in mi jo takoj vzame..karkoli ji oblečm ni prov...jo prštimam za vn se zravn vsili al jo pa kr odnese in gre vn sama...za povrhu vsega če kej ne pospravm sm pa lena pa nevem kaj še vse...aja pa ona more odločat kdaj bo jedla,kdaj bo šla spat in kdaj bo šla vn...če bi pa kar koli rekla, bi blo pa vse narobe,bi bla pa jst tista ta grda...sj če nebi hotla samo pr meni zaspat v naročju na gugalniku ne vem če bi bla še tukejuser posted image ...bi vse pomoje ona prevzela...jst bom kmal v polju pristala če bo šlo še tko naprej....tko da punce nikol ne živet pr TAŠČI.


Kratko in jedrnato: poberi šila in kopita in PEJT!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 11:25:00   
Colt
Nekaj bi še dodal pa naj mi ne zamerijo....Vsota 250€ za mesečne tekoče stroške, hrano ter najemnino za TRI člane se meni zdi obupno majhna.

Na kratko, psihično, finančno in bolezenjsko ste odvisni od  tašče. Vsi trije imate velik problem, ampak ta problem je nastal iz glavnega problema tvojega semenodajalca (Sori, drugega izraza ne najdem...če ni sposoben normalno se potegnit za svojo družino, potem ni niti M od moškega) Imeti otroka z otrokom pa ni nikoli modro dejanje! Svetujem da ga čimprej odstraniš od mamičinih dojk.


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 12:45:58   
Anonimen
sj sm se odločla da po novmu letu ko on izpit nardi...poberemo vse in gremo...ker sm že prov bovna od vsega tega....vem da ne znam rečt ne in to je moja slabost....tko da moja novoletna zaobljuba je, da se začnem zase pa za malo postavlat al pa da gremo na svoje..če ne bo kr oboje :) pa hvala za nasvete

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 12:52:31   
dory
Meni je tole prav hecno...noben od vaju se ne postavi zase...okej sej si povedala kaj te matra, ampak problem se začne reševat z dejanji...to kar se dogaja pr vas je višek...jaz ne bi ostala niti dneva več...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 13:03:42   
kaya2007
sploh ne štekam zakaj se ji pustiš? ok, vem da smo si različni, ampak jaz kaj takega ne bi nikoli dopustila..pa imam tudi taščo v hiši, da ne bo pomote. in sem jo že v štartu zatrla v kali, tako da si niti bu ne mu ne upa reči user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 13:24:52   
Anonimen
eni so za streho nad glavo pripravljeni potrpeti marsikaj. tudi pranje možganov...

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 13:26:20   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

sj sm se odločla da po novmu letu ko on izpit nardi...poberemo vse in gremo...ker sm že prov bovna od vsega tega....vem da ne znam rečt ne in to je moja slabost....tko da moja novoletna zaobljuba je, da se začnem zase pa za malo postavlat al pa da gremo na svoje..če ne bo kr oboje :) pa hvala za nasvete


evo, to je bla moja težava pri bivšem fantu. 5 let sem trpela razna poniževanja (hb ni bilo otroka), ko sem pa po 5 letih povedala malo bolj na glas kaj si mislim, pa me je ven vrgla. user posted image   no, moja zgodba se je končala tako, da sva šla s fantom narazen in sem srečna da je tako, ker ne vem kaj bi bilo če bi še otroka imela. user posted image

Tebi pa svetujem, da se skušaš pogovorit, postavit meje, ne glej na to ali bo jezna, razočarana. Postavi se zase in za svojega otroka...če ne bo šlo, pa žal bo treba it. Pa upam, da skupaj s fantom. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 13:37:17   
pikica*
To se zgodi, ko imajo otroci otroke. Ko sta se odločila za otroka, sta verjetno tudi razmislila o tem, kje boste živeli. Se vama je takrat življenje v 2-sobnem stanovanju (če sem prav razumela) s taščo in tastom zdelo ok? Zase vem, da ne bi niti v snu pomislila na to opcijo. Kako sta si predstavljala, da bosta skrbela za otroka, če nimata nobenih dohodkov?

Vsaka zgodba ima dve plati. Pa ne zagovarjam tvoje tašče, ampak mislim, da tudi vidva nista ravno angelčka (gliha vkup štriha). Sploh pa ne morem razumet, kako bi lahko mama svojega otroka kar tako pustila tašči. Povej ji, da je otrok tvoj in boš sama poskrbela zanj. Pa sama kdaj kaj skuhaj - ne samo predpostavljat, da tašči itak ne bo všeč tvoja kuha. Mogoče pa ona gleda nate kot na eno nesposobno ženče, ki ne zna in noče premakniti svoje riti. In potem ti seveda vzame otroka, ker predpostavlja, da zanj itak ne boš znala poskrbeti. Dokaži ji, da to ne drži. Poskrbi za gospodinjstvo, priskoči ji na pomoč, ko kuha kosilo, razloži ji, da znaš sama lepo poskrbeti za svojega otroka. Mogoče se bo odnos spremenil.

Za naslednje leto pi vsekakor zadajta plan. Poiščita si vsak svojo službo, pojdita na svoje, k tašči pa vsake dva tedna enkrat na kosilo. Odnosi bodo kar naenkrat boljši.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 13:56:29   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

To se zgodi, ko imajo otroci otroke. Ko sta se odločila za otroka, sta verjetno tudi razmislila o tem, kje boste živeli.


...kot fijakarski konj...




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 14:02:52   
Anonimen
lej živimo pr tašči zato ker to ni bla zaželjena nosečnost...sam ker mam probleme z jajčniki sva se odločla da jo bova obdržala ker pol nikol ne veš kaj bo....jst tašči dostkrat rečm če ji kej pomagam pa pravi ne rabš nč...in kaj nej pol?fant si je najdu zdej šiht...k njim sva šla pa živet ker sva rekla, da je to samo za začasno za par mescov...in zdej smo že pol leta kle...k mojim pa nism šla živet, ker tam sta pa še dve mlajši sestri pod streho pa isto je dvosobno stanovanje...sj zdej po novmu letu gremo na svoje zdej mam pa dost tega

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 14:05:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

lej živimo pr tašči zato ker to ni bla zaželjena nosečnost...sam ker mam probleme z jajčniki sva se odločla da jo bova obdržala ker pol nikol ne veš kaj bo....jst tašči dostkrat rečm če ji kej pomagam pa pravi ne rabš nč...in kaj nej pol?fant si je najdu zdej šiht...k njim sva šla pa živet ker sva rekla, da je to samo za začasno za par mescov...in zdej smo že pol leta kle...k mojim pa nism šla živet, ker tam sta pa še dve mlajši sestri pod streho pa isto je dvosobno stanovanje...sj zdej po novmu letu gremo na svoje zdej mam pa dost tega



sem vesela zate. samo, da te bo držalo še po novem letu, da ne ostane samo pri zaobljubi. user posted image  srečno. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 14:07:28   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

jst tašči dostkrat rečm če ji kej pomagam pa pravi ne rabš nč...in kaj nej pol?


Ne sprašuj, ampak sama poglej kaj je za naredit in naredi.

Vsekakor pa pozdravljam odločitev, da greste po novem letu na svoje. Upam samo, da sta jo sprejela skupaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 14:27:27   
eva1
Pa dobr, kaj je s tabo vse  OK? Mirno gledaš in se na RR pritožuješ kako ti tašča serje po glaviuser posted image ! Totalno nezrelo in nesamostojno bitje si! Če že ne zase, se vsaj za otroka postavi....

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 14:48:58   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

sj zdej po novmu letu gremo na svoje zdej mam pa dost tega


pa menda ne šele julija po novem letu?

Čimprej, punca. Čimprej. user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 15:12:42   
Zamima
uf, mene že v osnovi ne bi nihče prepričal, da grem z družino v dvosobno (?) stanovanje živet skupaj s katerimikoli starši, še s svojimi ne, ni šanse!

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 15:33:58   
Spark

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

To se zgodi, ko imajo otroci otroke. Ko sta se odločila za otroka, sta verjetno tudi razmislila o tem, kje boste živeli. Se vama je takrat življenje v 2-sobnem stanovanju (če sem prav razumela) s taščo in tastom zdelo ok? Zase vem, da ne bi niti v snu pomislila na to opcijo. Kako sta si predstavljala, da bosta skrbela za otroka, če nimata nobenih dohodkov?

Vsaka zgodba ima dve plati. Pa ne zagovarjam tvoje tašče, ampak mislim, da tudi vidva nista ravno angelčka (gliha vkup štriha). Sploh pa ne morem razumet, kako bi lahko mama svojega otroka kar tako pustila tašči. Povej ji, da je otrok tvoj in boš sama poskrbela zanj. Pa sama kdaj kaj skuhaj - ne samo predpostavljat, da tašči itak ne bo všeč tvoja kuha. Mogoče pa ona gleda nate kot na eno nesposobno ženče, ki ne zna in noče premakniti svoje riti. In potem ti seveda vzame otroka, ker predpostavlja, da zanj itak ne boš znala poskrbeti. Dokaži ji, da to ne drži. Poskrbi za gospodinjstvo, priskoči ji na pomoč, ko kuha kosilo, razloži ji, da znaš sama lepo poskrbeti za svojega otroka. Mogoče se bo odnos spremenil.

Pod to se pa podpišem. Le kako sta si predstavljala živeti, če nimata nobenih dohodkov, in kako sta mislila vzdrževati otroka? Saj ni čudno da je tašča prevzela vse niti, če pa jim je verjetno tudi morala dati večino sredstev za opremo, oblačila, ... Realno če pogledamo, če imata dva neko malo denarno pomoč, to ni zadosti za hrano in stanovanje in oblačila.

Ti draga moja, pa malo drugače pristopi k vsemu temu. Dokler ste še tukaj, kar pomagaj kaj narediti. Ponudi svojo pomoč v gospodinjstvu. Otroka ji pa tudi jaz ne bi prepuščala, tukaj morajo biti neke meje.
Jaz poznam par, ki je zanosil v srednji šoli in sta otroka obdržala. Šole nista naredila. Živela sta pri njegovih, ki pa sta za otroka skrbela. Ta stara sta vse financirala, hrano, oblačila za otroka, plenice,... Dojenček je velikokrat spal pri ta starih. Ampak to je mladima bilo čisto všeč. No ko pa sta se zaposlila, dobila svoj denar malo dozorela, pa se je to spremenilo.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 15:48:14   
nadka30
mene pa zanima koliko sta vidva stara?????????????'''' v bistvu da tvoj izpit za avto dela predpostavljam da sta zelo mlada in da ne ti in ne tvoj nista vedela kaj doprinese skrb za malega otroka. in ja se strinjam z predhodnicami če praviš da te tvoj podpira je mogoče le čas da gresta na svoje in da vidita kako bosta složna v svojem gospodinjstvu. pa srečno

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 15:57:09   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Ojoj. user posted image  Kaj pa tvoj fant pravi na to? Se postavi na tvojo stran? Pa saj veš, otrok je vajin in tašča (ali kdorkoli drug) nima niti najmanjše pravice odločat o negi in vzgoji in se vtikovat (dobro, seveda so izjema primeri, ko gre npr. za nasilje nad otrokom ipd. ampak pustimo zdaj skrajnosti). In dvosobno stanovanje ni primerno za kvalitetno bivanje treh generacij. Dejstvo pa je, da dokler sta na njenem, se bo ona čutila nadrejeno in da ima pravico do "vtikovanja". Za 250 €  na mesec, kolikor sedaj plačujeta tašči, se pa da dobiti v najem manjše stanovanje in boste imeli ljubi mir, ki je za mlado družino zelo pomemben.


SM tla isto rečt. V Kočevju za ta dnar dobiš fino stanovanjčke. Še mal za stroške, pa bo.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 16:25:37   
maya2
Točno zato sva se midva že takoj na začetku odločila it na svoje, pa čeprav v plesnivo staro stanovanje user posted image , sva ogromno vložila pa porihtala v tem času, veliko več stane, ker je treba plačat račune, pa za vse sva sama (ne morem skočit niti po kruh za 5 minut ne da bi maledva s sabo vzela), ampak ..... imava mir!!! In meni je to najbolj pomembno! Poznam se in vem, da bi v razmerah v kakršnih živite vi počla user posted image Ne bi zdržala en teden user posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 16:51:01   
kaya2007
IZVIRNO SPOROČILO: Spark


IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

To se zgodi, ko imajo otroci otroke. Ko sta se odločila za otroka, sta verjetno tudi razmislila o tem, kje boste živeli. Se vama je takrat življenje v 2-sobnem stanovanju (če sem prav razumela) s taščo in tastom zdelo ok? Zase vem, da ne bi niti v snu pomislila na to opcijo. Kako sta si predstavljala, da bosta skrbela za otroka, če nimata nobenih dohodkov?

Vsaka zgodba ima dve plati. Pa ne zagovarjam tvoje tašče, ampak mislim, da tudi vidva nista ravno angelčka (gliha vkup štriha). Sploh pa ne morem razumet, kako bi lahko mama svojega otroka kar tako pustila tašči. Povej ji, da je otrok tvoj in boš sama poskrbela zanj. Pa sama kdaj kaj skuhaj - ne samo predpostavljat, da tašči itak ne bo všeč tvoja kuha. Mogoče pa ona gleda nate kot na eno nesposobno ženče, ki ne zna in noče premakniti svoje riti. In potem ti seveda vzame otroka, ker predpostavlja, da zanj itak ne boš znala poskrbeti. Dokaži ji, da to ne drži. Poskrbi za gospodinjstvo, priskoči ji na pomoč, ko kuha kosilo, razloži ji, da znaš sama lepo poskrbeti za svojega otroka. Mogoče se bo odnos spremenil.

Pod to se pa podpišem. Le kako sta si predstavljala živeti, če nimata nobenih dohodkov, in kako sta mislila vzdrževati otroka? Saj ni čudno da je tašča prevzela vse niti, če pa jim je verjetno tudi morala dati večino sredstev za opremo, oblačila, ... Realno če pogledamo, če imata dva neko malo denarno pomoč, to ni zadosti za hrano in stanovanje in oblačila.

Ti draga moja, pa malo drugače pristopi k vsemu temu. Dokler ste še tukaj, kar pomagaj kaj narediti. Ponudi svojo pomoč v gospodinjstvu. Otroka ji pa tudi jaz ne bi prepuščala, tukaj morajo biti neke meje.
Jaz poznam par, ki je zanosil v srednji šoli in sta otroka obdržala. Šole nista naredila. Živela sta pri njegovih, ki pa sta za otroka skrbela. Ta stara sta vse financirala, hrano, oblačila za otroka, plenice,... Dojenček je velikokrat spal pri ta starih. Ampak to je mladima bilo čisto všeč. No ko pa sta se zaposlila, dobila svoj denar malo dozorela, pa se je to spremenilo.


kolk ste dvolični s temi odgovori, če bi napisala, da razmišlja o splavu, ker nima pogojev za preživljanje otroka, bi ji pa vsi napisali, naj ne hodi na splav, saj bo že nekako user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 17:10:10   
ursi
Mogoče bom malo preveč kritičnain naj takoj povem, da ne podpiram ravnanja tvoje tašče, ampak vseeno....

...samo razmišljam.... tvoja nosečnost je bila nezaželjena z vajine strani, verjetno sta oba še zelo mlada (ne vem, boš povedala), živita pri starših tvojega fanta, tvoja tašča te ne sprejema v svoje delo oz. ne rabi tvoje pomoči, veliko več kot ti je s tvojo punčko, glede teg, da vama to ne paše se itak niste  pogovorili, karkoli naredi si ti tiho in pač požreš...... ali si kdaj pomisila, da MOGOČE tvoja tašča pri vsem tem misli, da ti dela uslugo? user posted image  Vse ti porihta, ukvarja se s tvojo malo, kuha, dela, ..... Še enkrat, ne zagovarjam jo, ampak vsaka stvar ima dve plati. Mogoče bi bila prva stopnica, da se usedete in iskreno pogovorite.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




je vas mož ljubosumen brez pravega razloga?
cupacups



da (26%)

ne (74%)


Število vseh glasov: 196

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!