|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   morm dat iz sebe
29.12.2010 10:03:57   
Anonimen
k sm rodila sva se s hčerko preselile k fantu ta pa seveda živi še doma...smo v dvo sobnem stanovanju...od začetka je blo še za preživet pol je šlo pa vse samo še navzdoluser posted image ...plačevat jima morva 250€ na mesc...vse kar nardim za malo njej ni všeč..če mala joka takoj prleti čš kaj ji delam in mi jo takoj vzame..karkoli ji oblečm ni prov...jo prštimam za vn se zravn vsili al jo pa kr odnese in gre vn sama...za povrhu vsega če kej ne pospravm sm pa lena pa nevem kaj še vse...aja pa ona more odločat kdaj bo jedla,kdaj bo šla spat in kdaj bo šla vn...če bi pa kar koli rekla, bi blo pa vse narobe,bi bla pa jst tista ta grda...sj če nebi hotla samo pr meni zaspat v naročju na gugalniku ne vem če bi bla še tukejuser posted image ...bi vse pomoje ona prevzela...jst bom kmal v polju pristala če bo šlo še tko naprej....tko da punce nikol ne živet pr TAŠČI.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:15:54   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

tko da punce nikol ne živet pr TAŠČI.


bodi pametna in upoštavaj svoj nasvet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:19:45   
Colt
Troje vprašanj se mi poraja:

1. So ti odvzeli opravilno sposobnost?
2. Govoriš o svojem otroku al o taščinem?
3. Partner? Mirno gleda? It's DIPO time...


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:19:54   
Anonimen
sj jst bi šla takoj na svoje sam zaenkrat še ni neki dnarja....ker ma partner šele dva tedna šiht..pa zdej še izpit za avto dela...upam da bomo čez par mescov že na svojem

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:21:03   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia
upam da bomo čez par mescov že na svojem


upam, da ne vsak na svojem: ti z otrokom nekje, on pa bivši partner pri svoji mamci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:21:48   
Anonimen
ne da so mi odvzeli opravilno sposobnost...sam nč ni prov kar svoji hčerki nardim....njega pa itak zdej ni doma ko ma šiht..sj smo se že kregali par mescov po tem ko sva se z malo notr vselili

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:21:50   
marta82
Ojoj. user posted image  Kaj pa tvoj fant pravi na to? Se postavi na tvojo stran? Pa saj veš, otrok je vajin in tašča (ali kdorkoli drug) nima niti najmanjše pravice odločat o negi in vzgoji in se vtikovat (dobro, seveda so izjema primeri, ko gre npr. za nasilje nad otrokom ipd. ampak pustimo zdaj skrajnosti). In dvosobno stanovanje ni primerno za kvalitetno bivanje treh generacij. Dejstvo pa je, da dokler sta na njenem, se bo ona čutila nadrejeno in da ima pravico do "vtikovanja". Za 250 €  na mesec, kolikor sedaj plačujeta tašči, se pa da dobiti v najem manjše stanovanje in boste imeli ljubi mir, ki je za mlado družino zelo pomemben.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:23:02   
Klemy82
Ajou, ti ne zavidam, ampak... a veš kako je... drugi bodo hodili po tebi, dokler boš pustila, da bodo hodili po tebi. Bo treba kaj zaropotat. Orng! Ne vem, zakaj še nisi.
Drugače pa... čimprej se spokat drugam. Če ne gre živet skupaj, zakaj se silit?
Jaz tudi živim pri njegovih, furamo zaenkrat ok. Sicer me še čaka nekaj malega ropotanja, ampak nič tragičnega. Pač razlike v razmišljanju, ki pridejo s časoma na plano in jih bo pač treba dorečt, ne?
Sicer jim je že bolj ali manj jasno, da dokler nas bodo pustili živet tako kot nam paše (tudi jaz se ne mešam v njihov lajf), se imamo čisto fajn. Je pa tudi moj bolj ali manj tak, da si ne pusti kaj dosti pametovat. Jaz pa še manj. Dobronameren nasvet sem še vedno lepo sprejela, ampak pametovanja, vsiljevanja, nagajanja in vmešavanja pa si ne dovolim. Od nikogar, ne le od tašče, taka sem.
Meje si ljudje postavljamo sami, zapomni si to. Pa postavi se zase. Good luck!


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:24:44   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

sj jst bi šla takoj na svoje sam zaenkrat še ni neki dnarja....


od kje pa jemljeta 250€ da jih dajeta tašči? za toliko dobiš (najameš) malo stanovanjce in VELIKOOOOOOO miru!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:24:57   
Anonimen
marta to je meni vse jasno...sam kaj nej nardim če vtika svoj nos v vse...partner itak da se postavi na mojo stran sj tut njemu ni to všeč...sam kaj k bi blo vse narobe če bi povedala svoje mnenje...sam najbol me boli to, da je mala več s taščo pa tastom kokr pa z mano pa z partnerjem...sj pravm jst sm dobra samo za to da malo hranm pa da jo uspavam...se zbudive pa ji dam za jest pa pride ona v sobo in mi jo vzame a midve sva se začele komej lepo igrat...pol mi jo pa da ko je vsa tečkasta pa jokat začne

(odgovor članu marta82)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:26:31   
sončnica24
Če resno plačujeta 250€, da lahko tam živita, mene jutri več tam ni, ker za tak denar ziher dobim, če ne druga kakšno garsonjero pa mi je čisto vseeno če je velika 20m2 samo da imam mir.
Drugače pa postavi se na svojo stran povej ji svoje, in se ji ne pusti otrok je tvoj ne njen.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:27:27   
urška
pa kaj ji ne znaš lepo povedat, da se vidve igrata in da je ne more imet?! pa zakleni se v sobo. kako lahko kar pride noter, če plačujeta najemnino?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:27:45   
Anonimen
urška k moj še ni delu je mel on socialno podporo pa al ji ma je on dal al pa jst od porodniške pa od dokladov..klemy sj bom začela ker zdej mam pa tega dost....sam veš kaj je še mi da kak nasvet pa če ga ne upoštevam mi začne da vse delam po svoje da nobenga njenga nasveta ne poslušam itd

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:29:08   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

urška k moj še ni delu je mel on socialno podporo pa al ji ma je on dal al pa jst od porodniške pa od dokladov..


prav tako bi lahko dala za najemnino ta denar. ne vidiš tega? in noben ti ne bi sral po glavi in noben ti ne bi otroka trgal iz rok. razumeš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:30:05   
Anonimen
urška ja ona nam kuha pa kao za malo stvari kupuje...sj bi ji jst pa ji morm dnar dajat pol itak da mali ne morm nč kupt....kuham pa tut ne ker kar bi kuhala bi mi za vrat gledala pa govorila ja to pa ne vem če bi blo dobr pa tako naprej.....sj jst bi šla...sam moj bi ja pa kje bomo pa dnar dubli kako bi pa živeli...in tašča bi začela še tuki ne morte normalno žvet kok bi pol če bi bli na svojem...ti itak nč ne nardiš on je skos na šihtu itd. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:30:38   
Colt
Jaz mislim da je oče tvojega otroka še sam otrok, prisesan na mamino dojko. Vsaj glede na njegove mlačne reakcija ''ja ni mu všeč sam kaj naj'' style. Ti pa se ne zavedaš kaj se ti sploh dogaja in se ne zavedaš resnosti situacije. A štekaš da otrok ni taščin (dvomim da ma mleka dovolj za oba, za svojega sinka in vnukinjo), temveč tvoj?

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:30:38   
tix
Živim pri tašči in tastu pa imamo približno mir, mora moj vsake toliko časa malo zaropotat pa gre. Tako, da mislim, da mora tvoj fant posredovat in naredit red, ker je brezveze, da se ti prčkaš z njegovimi tastarimi.

Jaz bi v sili razmer zaklenila vrata stanovana, ali pa vsaj sobe in nima nič tašča not za vletavat


user posted image user posted image kva so eni ljudje zoprni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:30:57   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

marta to je meni vse jasno...sam kaj nej nardim če vtika svoj nos v vse...partner itak da se postavi na mojo stran sj tut njemu ni to všeč...sam kaj k bi blo vse narobe če bi povedala svoje mnenje...sam najbol me boli to, da je mala več s taščo pa tastom kokr pa z mano pa z partnerjem...sj pravm jst sm dobra samo za to da malo hranm pa da jo uspavam...se zbudive pa ji dam za jest pa pride ona v sobo in mi jo vzame a midve sva se začele komej lepo igrat...pol mi jo pa da ko je vsa tečkasta pa jokat začne

in ti ji dovoliš, da jo kar vzame ... mislim svašta no, a ne znaš rečeti een bol tak glasen "NE", da te še sosedje slišijo....
mah, za 250€ pojdite na svoje ali pa trpite, očitno vam paše,,,user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:32:35   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

marta to je meni vse jasno...sam kaj nej nardim če vtika svoj nos v vse...partner itak da se postavi na mojo stran sj tut njemu ni to všeč...sam kaj k bi blo vse narobe če bi povedala svoje mnenje...sam najbol me boli to, da je mala več s taščo pa tastom kokr pa z mano pa z partnerjem...sj pravm jst sm dobra samo za to da malo hranm pa da jo uspavam...se zbudive pa ji dam za jest pa pride ona v sobo in mi jo vzame a midve sva se začele komej lepo igrat...pol mi jo pa da ko je vsa tečkasta pa jokat začne


No jaz težko razumem, da ji kar pustiš, da vzame tvojega otroka. Nočem, da se sliši kot nek očitek, ampak ti si mama in ti odločaš. In tu je vsekakor skrajna meja. Jaz npr. marsikaj lahko požrem, ampak ko se gre za otroka pa pokažem kremplje. Si ti že razmislila, kje je tvoja meja?

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:33:35   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

sj jst bi šla...sam moj bi ja pa kje bomo pa dnar dubli kako bi pa živeli...


sej on lahko pri mamici ostane. ti pojdi z otrokom. to ni zdravo okolje ne zate, ne za malčico. tudi za tvojega partnerja ne, ampak njemu očitno tako ustreza.

colt, podpis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:36:01   
marta82
Kakšen je pa odnos s tvojimi starši? Imaš tam podporo?

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:39:45   
Aja1
Kot so že druge rekle - za 250 eur v najem! Drugače pa vsaj reci NE. Ne vem, zakaj se ne postaviš zase in za svojega otroka.user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:43:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

marta to je meni vse jasno...sam kaj nej nardim če vtika svoj nos v vse...partner itak da se postavi na mojo stran sj tut njemu ni to všeč...sam kaj k bi blo vse narobe če bi povedala svoje mnenje...sam najbol me boli to, da je mala več s taščo pa tastom kokr pa z mano pa z partnerjem...sj pravm jst sm dobra samo za to da malo hranm pa da jo uspavam...se zbudive pa ji dam za jest pa pride ona v sobo in mi jo vzame a midve sva se začele komej lepo igrat...pol mi jo pa da ko je vsa tečkasta pa jokat začne


saj se zezaš, kajne? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

sam veš kaj je še mi da kak nasvet pa če ga ne upoštevam mi začne da vse delam po svoje da nobenga njenga nasveta ne poslušam itd


ja, in?user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia

urška ja ona nam kuha pa kao za malo stvari kupuje...sj bi ji jst pa ji morm dnar dajat pol itak da mali ne morm nč kupt....kuham pa tut ne ker kar bi kuhala bi mi za vrat gledala pa govorila ja to pa ne vem če bi blo dobr pa tako naprej.....sj jst bi šla...sam moj bi ja pa kje bomo pa dnar dubli kako bi pa živeli...in tašča bi začela še tuki ne morte normalno žvet kok bi pol če bi bli na svojem...ti itak nč ne nardiš on je skos na šihtu itd. 


omg. user posted image

pojdi na rentgenski pregled, pa poglej, če imaš kakšno kost v hrbtenici. pa kako lahko dovoliš. da tako delajo s tabo? pa ne misli, da je partner na tvoji strani, ker ni. oba sta pa mevži, ki si nič ne upata rečt in samo jamrata. prav jezna sem, ko tole berem. res. ma, za otroka in zase sem pa jaz levinja. grrrr. meni so grozili, da me bodo postavili na cesto. sem se postavila direkt pred faco in rekla, naj začne pakirat, ker jaz ne bom. user posted image user posted image user posted image  grrrr, še enkrat. pa brez zamere. user posted image

želim ti, da si v novem letu postaviš samozavest in narediš nekaj zase in za svojo družino.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:45:56   
loremi
Torej:
- karkoli narediš, ji ni všeč?
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia
...sam kaj k bi blo vse narobe če bi povedala svoje mnenje...

kaj bo pa potem drugače, če poveš svoje mnenje. Nič? O ja bo, ker tak al tako če nardiš kaj al pa ne, nardiš vse narobe in bo tud to narobe, ampak se boš začela upirat.
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia
sam najbol me boli to, da je mala več s taščo pa tastom kokr pa z mano pa z partnerjem

dvigne mi pritisk user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia
...jo prštimam za vn se zravn vsili al jo pa kr odnese in gre vn sama...za povrhu vsega če kej ne pospravm sm pa lena pa nevem kaj še vse...aja pa ona more odločat kdaj bo jedla,kdaj bo šla spat in kdaj bo šla vn...če bi pa kar koli rekla, bi blo pa vse narobe,bi bla pa jst tista ta grda...sj če nebi hotla samo pr meni zaspat v naročju na gugalniku ne vem če bi bla še tukejuser posted image ...

prosiiiim user posted image ? a si mamica temu detecu al ne? pa hudimana zaropotaj že!!! si ti mati temu otroku in imaš torej ti pravico odločat o tem, kako bo otrok oblečen (bi bila druga skrajnost, da bi ga pozimi oblaćila v tanka oblačilca, ampak mislim da tu ni o tem govora), kdaj bo šel na sprehod in s kom, kdaj in kaj bo jedel, kdaj bo preživel svoj čas z mamico in očkom in tko naprej, se očitno ne neha, mislim aaaaaaaa user posted image user posted image

Pojdita v najem. Majhno stanovanjce. Res so še stroški ogrevanja, elektrike, vode ... ampak je MIR in lastno odločanje nad svojim in otrokovim življenjem oz. življenjem nove družinice.
Če pa to ni mogoče, niti da bi šla k tvojim staršem, pa ni druge kot končno usekati po mizi! Pa naj vpije in zmerja in blati in vaju meče iz stanovanja, ampak treba je postavit meje. Poleg tega pa plačujeta 250 € in nima kaj počet v vajini sobi, če plačujeta najemnino! Mislim ... ti si mamica in postavi se na stran svojega otroka in družine!
Srečno!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: morm dat iz sebe
29.12.2010 10:57:01   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Troje vprašanj se mi poraja:

1. So ti odvzeli opravilno sposobnost?
2. Govoriš o svojem otroku al o taščinem?
3. Partner? Mirno gleda? It's DIPO time...



najboljši odgovor ever!


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Koga boste letos obdarovali?
Spark



Otroke (31%)

Moža/ženo in otroke (54%)

Starše (6%)

Prijatelje (3%)

Nikogar (5%)


Število vseh glasov: 329

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!