|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 10:21:13   
beachgirl
hejla..js sem pravkar prebrala zlorabljen otrok v sistemu države..

drgač pa bi js neki predlagala...če boste večina zauser posted image user posted image ..da se dobimo enkrat nekje na kavici?..si nardimo en orenk babji čvekkkkkkkk

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 10:26:23   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

hejla..js sem pravkar prebrala zlorabljen otrok v sistemu države..

drgač pa bi js neki predlagala...če boste večina zauser posted image user posted image ..da se dobimo enkrat nekje na kavici?..si nardimo en orenk babji čvekkkkkkkk


Uf...to so pa teže temeuser posted image

Beachgirl tebi se pa res lušta...samo ne vem ali kavice ali babjega čvekauser posted image .......sicer pa jaz sem za ampak saj veste-na dolgi rok....user posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 10:29:05   
beachgirl
hahahaha..ti bom dala na dolgi rok..saj pa nismo zmaji:))..ma lej..preden da se babe na kup spravimo se bo tak zasukalo še neki časa..ampak ideja ni slabauser posted image user posted image mogoče kje maja?user posted image user posted image ..lušta se mi čvekaaaa..tisti kofe si tak sama tud skuhamuser posted image user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 10:36:55   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

user posted image a bi mi katera znala svetovat, koliko g kosmičev je priporočljivo dat v mleko? Ker jaz jih kar nekontrolirano vsujem ... user posted image in po občutku bi rekla, da jih pojem znatno preveč.



eee, si bom kar sama odgovorila user posted image . Torej v tem članku http://zadovoljna.si/clanek/fit/zitarice-za-zajtrk-topijo-kilograme.html piše, da Jutranja porcija kosmičev naj ne presega 40 gramov.



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 10:54:10   
2ursae
pa še en fini članek:

http://www.aktivni.si/zdravje/preventiva/zdravi-siti-in-v-dobri-kondiciji/



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 10:56:12   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

user posted image a bi mi katera znala svetovat, koliko g kosmičev je priporočljivo dat v mleko? Ker jaz jih kar nekontrolirano vsujem ... user posted image in po občutku bi rekla, da jih pojem znatno preveč.



eee, si bom kar sama odgovorila user posted image . Torej v tem članku http://zadovoljna.si/clanek/fit/zitarice-za-zajtrk-topijo-kilograme.html piše, da Jutranja porcija kosmičev naj ne presega 40 gramov.



user posted image
Jaz ti na žalost nisem mogla odgovorit,ker me že samo ob omembi besedice kosmiči mine volja po hujšanjuuser posted image


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 11:00:54   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

pa še en fini članek:

http://www.aktivni.si/zdravje/preventiva/zdravi-siti-in-v-dobri-kondiciji/



user posted image user posted image user posted image user posted image tale mi je pa všeč...

Izpuščanje obrokov je nezdravo in redi. Redki, pozni in obilni obroki upočasnjujejo metabolizem. Za vzdrževanje idealne telesne teže je potrebnih najmanj 30 minut vsakodnevne telesne dejavnosti. Da bi preprečili vrnitev odvečnih kilogramov, vadite vsaj 60 minut.

Hvala 2ursaeuser posted image

< Sporočilo je popravil sami0804 -- 10.2.2011 11:01:17 >

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 11:20:08   
aleksandra123
Hojla,
evo mene izpod tuša. Odtelovadila sem z utežmi in naredila 65 trebušnjakov, moram reči, da je bilo prav ok.

Ursae, jaz sem vedno dala 2-3 zvrhano polni žlici kosmičev v mleko. Si me pa nasmejala z otroci brez mame, ker se ne maraš fotografirati. Jaz sem ista, pomoje je imela moja prababica več fotografij kot jaz v mojih letih, pa so morali takrat k fotografu, ne tako kot danes, ko vsak fotoaparat na telefonu s seboj prenaša.

Sami, kar resno dietni jedilnik si zastavila, bravo. trenutno berem Vreden ljubezni K.Woodiwiss, tudi jaz sem nekaj zgubila tempo za čitanje.

Beachgirl, super ideja s kavo, se dobimo! Maja bomo imele že ogromen minus!

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 11:26:24   
majakla
Ste prej govorile o slikah,
poglejte eno mojo,
ko sem se mislila user posted image  user posted image  user posted image  za torbo skrit:

user posted image

To je bilo aprila 2010, torej še 40 kg +.

_ _ _ _

Pa še ena, že lažja user posted image , nekje novembra 2010:
user posted image

< Sporočilo je popravil majakla -- 10.2.2011 11:29:34 >

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 11:31:56   
aleksandra123
Majakla, dobra si! 40 kil si prej kot v enem letu odvrgla! To pa je uspeh.

Kar se tiče fotografij ali snemanja, so pa meni najbolj grozni rojstni dnevi, ko se poleg tega, da si predebel, še s hrano pred fotoaparatom ali kamero bašeš, groza.

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 11:43:43   
Azzurra

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

user posted image a bi mi katera znala svetovat, koliko g kosmičev je priporočljivo dat v mleko? Ker jaz jih kar nekontrolirano vsujem ... user posted image in po občutku bi rekla, da jih pojem znatno preveč.



eee, si bom kar sama odgovorila user posted image . Torej v tem članku http://zadovoljna.si/clanek/fit/zitarice-za-zajtrk-topijo-kilograme.html piše, da Jutranja porcija kosmičev naj ne presega 40 gramov.



user posted image
Jaz ti na žalost nisem mogla odgovorit,ker me že samo ob omembi besedice kosmiči mine volja po hujšanjuuser posted image




2ursae - jaz se malo ravnam po jedilniku za gestacijski diabetes, ki sem ga imela med 2. nosečnostjo, in sicer sem takrat za malico lahko pojedla 60 g kosmičev z 200 g posnetega mleka.
To so 3 jušne žlice kosmičev.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   [Brisano sporočilo]
10.2.2011 12:05:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Azzurra)
  Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 12:22:03   
Azzurra
Sicer sem si prebrala članek o 40 g kosmičev za zajtrk, vendar jaz takih člankov ne jemljem preveč resno user posted image . Kot prvo, me začudi to, ker omejijo količino na skoraj nerazumno malo (to sta 2 žlici kosmičev), hkrati pa ne dopišejo ali naj bo to samostojen zajtrk, ali je mišljeno, da se poleg takega zajtrka je tudi še druge stvari, npr. sadje. Hkrati omejijo na 40 g (kar je ful malo kalorij za zajtrk), dopišejo pa naj si nalomimo notri žlico čokolade! Po tej logiki bi lahko dopisali, da naj omejimo kosmiče na 10 g in hkrati vanje dodamo klobaso ali pa maslo in marmelado! To ni smiselno, če upoštevamo, da je 40 g ovsenih kosmičev brez dodatkov povsem drugačna računica kot 40 g kosmičev z rozinami, čokolado, semeni, posušenimi bananami, ...

100 g kosmičev ima okoli 350 kcal, torej ima 40 g cca 140 kcal, zraven še posneto mleko (0,5) ima 100g le 36kcal, kar nanese niti ne 180kcal za zajtrk, ki je dejmo rečt najpomembnejši obrok v dnevu. Meni se to zdi premalo. Moj zajtrk je naštiman na cca 280-300kcal, praviloma pa naj bi človek na dieti vnesel v telo okoli 1500-1600kcal, zajtrk pa naj bi doprinesel 380kcal.

no, teorija mi gre ful dobro user posted image


(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   [Brisano sporočilo]
10.2.2011 12:29:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Azzurra)
  Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 13:02:55   
Azzurra

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

no, teorija mi gre ful dobro user posted image


Mislim, da nam gre le-ta vsem odlično user posted image user posted image



Piflarke prave smo user posted image user posted image

evo še moj današnji jedilnik, danes obogaten z:

Z1(zajtrk 1): budnica ob 3 zjutraj, jok (še nisem slišala takega) in moledovanje naj ga TAKOJ peljem k zdravniku, ker ga močno boli uho in niti 1,5 žlice kalpola ni pomagalo, od 3 nismo več spali, ob 6.50 smo že bili pred vrati ambulante in ob 9.00 doma z antibiotikom
Z2: 3 žlice kosmičev, kajpak, 120 g mleka 0,5
M: nič
K: 60g bio polnozrnatih testenin z bučkami (pražene na teflonski ponvi s česnom), na katere sem najprej kanila 3 kapljice olivnega olja z vloženim belim tartufom nato namlela še za vzorec čilija - bilo je odlično
M: jabolko
V: tuna, solata, mogoče kuhana cvetača

Sin pa zdaj spi kot top. Mora prinest not, revež.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 13:13:52   
Eva19
evo mene iz službe, sem se naletala gor pa dol-delam za šankom... za zajtrk sem pojedla nekaj sadja in jogurt, za kosilo bom pa zeleno solato, pa nekaj piščančka bom popekla, pa zraven pojedla... za večerjo pa še nevem... zdele mam pa čas, ker tamale še do 3h ne bo doma, da grem ven za eno urco, mal odtečt, pa še mal prehodt, če bo volja user posted image
aja, majakla...sem brez besed ostala ko sem slike vidla...svaka ti čast user posted image

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 13:32:07   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123
Sami, kar resno dietni jedilnik si zastavila, bravo. trenutno berem Vreden ljubezni K.Woodiwiss, tudi jaz sem nekaj zgubila tempo za čitanje.


Hvalauser posted image -moj mož sicer pravi,da stradam-ampak on to primerja s količino hrane,ki sem jo prej požrlauser posted image
Dobra izbira knjige-sicer je še nisem brala,ampka glede na avtorico...pa Amanda Quick ma tudi podoben stil...

Majakla-premalo torbo si imela,v tem je problemuser posted image -drugače pa user posted image user posted image ...si moja vzornica,čeprav ne grem po tvojih stopinjah (ker bolj počasi capljam proti cilju)

Eva 19,jaz sem tudi gostinka po poklicu...sem delala 15 let v tem fohu-pa sedaj nimam več pravega veselja za ta poklic-zaradi ubijalskih urnikov in stoječega dela...ne koristi preveč mojim krčnim žilamuser posted image

Azzura vsaj teoretično si podkovana,jaz še tu šepam...

Lumpa -kriza mimo? Sem vesela,da se spet javljašuser posted image

Grem počasi joto jest.....

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 13:37:45   
beachgirl
wauuuuuuuuu...sn skor na rit padla:))..bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
verjetno je tudi počutje sedaj sto pa ena proti prej, ne?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 13:44:54   
2ursae
ja, majakla, skori me je kap user posted image user posted image , neverjetno user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 13:48:28   
beachgirl
s teorijo bi komot lahko sodelovale na kakšnih predavanjih:))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 14:02:42   
Eva19
sami, jaz delam prek študenta, izoibrazbe nimam gostinske...še delam šolo, pa mi za šankom trenutno najbolj ustreza, ker se da kombinirat šolske obveznosti z delom, pa še skos dopoldan delam, da sem popoldne lahko z Lio... no evo, jaz sem odtekla... danes 40 minut teka, zmatran pa tko, da komi diham dele... user posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 14:32:56   
lija34
majakla čestitam, res velika sprememba, bravo user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 14:44:42   
majakla
Hvala vsem, pašejo pohvale user posted image  ful.
 
V tem času, od ene do druge slike, so šli kg zelo hitro dol, pa tudi zelo
pridna sem bila, potem pa je začelo - vedno počasneje in še sama sem
ga biksala. Ampak ne bom odnehala, bo pač šlo počasneje, ampak bo.
 
Sami: ja, prav imaš user posted image user posted image user posted image .
Imam še eno podobno sliko, tam pa voziček ni bil dovolj veliki. user posted image
 
Aja, še to, jaz se nikoli nisem tako debelo videla oz. počutila,
ko pa dobiš sliko pod nos - te strezni - ja. user posted image
_ _ _ _ _
 
Vode sem spila že za izvoz, pa še sine ima apetit za nazaj,
mi ni nič v pomoč. user posted image

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 15:05:11   
Mjau
Punce, a se vam še lahko pridružim?  Rada bi shujšala še 10kg, 5 sem jih že sklestila dol user posted image .
Ni se mi dalo vsega brat... a se držite kakšne posebne diete ali kako? Koliko pa je zdravo, da na teden shujšaš? 


(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 15:10:36   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Eva19

sami, jaz delam prek študenta, izoibrazbe nimam gostinske...še delam šolo, pa mi za šankom trenutno najbolj ustreza, ker se da kombinirat šolske obveznosti z delom, pa še skos dopoldan delam, da sem popoldne lahko z Lio... no evo, jaz sem odtekla... danes 40 minut teka, zmatran pa tko, da komi diham dele... user posted image


O,pridna da še delaš poleg šole in otroka...tu na mojem koncu so dopoldanski šihti v gostilni prej izjema kot pravilo,tak da sem zaenkrat doma,v iskanju dopoldanskega šihta,ker drugače ni varstva...

Pa user posted image user posted image za tek...


Majakla,jaz ponavadi,ko sem prisiljena se slikat,kar katerega od otrok potisnem pred sebe...sicer sta bolj slabi ščit,ampak boljše kot nič...user posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?