|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 21:20:51   
2ursae
user posted image user posted image user posted image

ehhhh, sem utrujena, pa imam v planu še pilates ... a čm al ne ... user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1626
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 21:34:01   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae



ehhhh, sem utrujena, pa imam v planu še pilates ... a čm al ne ...


glasujem "za" :)
Jaz imam danes pavzo.. Do popldneva je bilo se kar ok, zdaj pa se mi z vsako minuto bolj poznajo posledice teka vceraj.. Racunam,da bom v pet in sob spet mal odtekla tko da mal pavze kolkom ne skodi...

Sem danes downloadala Zumbo ... Morda celo sprobam, kljub temu,da nikoli nisem marala plesne aerobike... Al ne bi bilo slabo spet mal ponvit kaksne plesne korake, ce me ze zanese v kak dance klub po nesreci

Moja vecerja
user posted image

bucka, korenje, paradizniki in mocarela.. gut... k le ne bi se misk iz hoferja cel dan jedla.. vzamem za punci in jaz pojem...


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1627
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 21:37:48   
pikapolonice
Tinaaja tole pa okusno zgleda. Si mi kar sline cedijo. Jaz namreč obožujem tako hrano. 2ursae tudi jaz glasujem za, čeprav sem sama tako lena trenutno, da se mi nič ne, da.user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1628
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 21:42:56   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolonice

Tinaaja tole pa okusno zgleda. Si mi kar sline cedijo. Jaz namreč obožujem tako hrano.


ta nacin je zadnje case moj favourite .. mozek naredi noro dobro - se kaksnega piscanca not da al pa prekajenga purana... za piko na i pa green ali red curry paste .. hudooo in hudooo pekoce user posted image pa hitro narejeno user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu pikapolonice)
Neposredna povezava do sporočila: 1629
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 21:51:30   
beachgirl
http://www.youtube.com/watch?v=bAmTxVsv0hs

za lep večer pošiljam vse puncammmmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1630
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 22:19:19   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

ehhhh, sem utrujena, pa imam v planu še pilates ... a čm al ne ... 



user posted image user posted image user posted image user posted image sem user posted image ... un winsor pilates za ritko in nožice, ki ga je ena od vas enkrat dala ... super je. ne vzame veliko časa in ni preveč težko. Glih fino za zvečer.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1631
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 23:31:32   
Majchi
Jaz sem ga pa včeraj pošteno srala s hrano, zvečer pa sem dobila migreno. Ponoči mi je bilo že tok slabo, da sem bruhala. And the bright side of the story... minus 0,2 kg.
Danes jem bolje. Kombinacije so ok, edino količine so mal prevelike. Mogoče mi bo jutri uspel oboje, bi bil že čas. Tud jaz imam namreč kar oreng krizo. Preveč dni že imam the grehe.

Beachgirl, kul komaduser posted image .

tinaaja, dobr tole zgledauser posted image . Moram probat... A paradižnik je ta majhen, a ne? Češnjevec?

pikapolonice, ta je dobra, jauser posted image . Si me nasmejalauser posted image .

eva19, dobrodošla! Pa ful dobro ti greuser posted image

miška17, tud hoja je učinkovita. A to se greš nordijsko? Drugače pa tudi jaz prisegam na tek. Ko enkrat tečeš vsaj 45 min, se kile vidno topijo. In men gre vse tko lepo enakomerno dol. Ampak se je treba navadit. Še ne tako dolgo nazaj sem tek sovražila.

vila, tud meni je proti večeru težje. Začnem vedno ok, konča se pa ne vedno okuser posted image . Don´t quit quiting!


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1632
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
9.2.2011 23:38:46   
2ursae
Adi Smolar pravi:

bolj kot treniraš, bolj ti gre
več kot vadiš, lažje je
čim več prakse pridobiš
manj ga lomiš, manj grešiš
res preprosto je:
bolj kot treniraš, bolj ti gre

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

eto, so se pa moji zelenjavni prigrizki izkazali kot dobra poteza: še otroci so jedli user posted image , jaz pa brez The grehov in nič lačna user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1633
   [Brisano sporočilo]
10.2.2011 0:01:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 1634
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 6:48:45   
soncnica33
Ej, ženskice, men se bo tud sfuzlalo. Ko se čez dan vsaj nekak zadržim pri hrani, pa ga zvečer pobiksam. Včeraj sem si šla delat vročo čokolado. Res nisem dodajala cukra, sam greh pa je....

Res po enem mesecu, pa me "trka". Komaj čakam, da pride in gre mim menzes, mogoč bo pa pol mal bolš spet.

Sam, poglejmo, v enem mesecu se nam je vsem premaknilo, da smo šle na dol s kilami, zdej pa res mormo nadaljevat!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1635
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 7:01:23   
lija34
Dobro jutro!

Najprej sporočam, da imam vse pod kontrolo (razen tehtnice, ta me ne uboga, zato jo bom do ponedeljka ignorirala). Na obisku pa imam user posted image , tak da bo s telovadbo bolj švoh. Aja, pa ta teden že slišim: Ti si pa shujšala, kak je fajn to slišatuser posted image .

neika: čestitam za spanje v novi hiši,

2ursae pri men je isto, kar shujšam je med tednom, sobota, nedelja sta pa dneva za vse zasrat, ponedeljki pa so pri men itak katastrofa, mislim da ko javim kg. da zdaj si pa lahk privoščimuser posted image  ker je naslednje tehtanje komaj čez en teden.

Vse imamo grehe in krize, ampak vzemimo to kot del hujšanja in vztrajajmo naprej.

dobrodošle nove.






(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1636
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 7:02:22   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

tinaaja, dobr tole zgledauser posted image . Moram probat... A paradižnik je ta majhen, a ne? Češnjevec?


ja cesnjevec je.. meni je trenutno to edini paradiznik, ki ima kak okus. sem nasla se ene pelate, taki ene 3cm imajo - fantasticni. komaj cakam sezono, ko bo volovsko srce user posted image kaksna caprese solatka, sobska ... njama

hahaha hude pesmice user posted image user posted image user posted image

Kolumbo - pri nas je se ta druga zakuhala, tko da juhej user posted image Jaz pa v nedeljo na sluzbeno pot.. Upam,dsa bosta ze ven iz hujsega .. Ta  velka pa kuha od ponedeljka, danes greva k P...

Miska, pa daj probaj ne izi s tekom, to ti je zier nartabuls za topljenje macob + ko bos imela kg, bos imela ze mal kondicije.. na izi, po intervalih je super. in bravoo user posted image sem mojemu zadnjic razlagala, da sploh ne dojemam, da lahko tok pretecem.. ko sem zacela sem bila po 20min fertik, pa so bili tek-hoja..

KAj boste kaj za valentinovo? Jaz bom dalec juzno, verjetno na vecerji s timom iz sluzbe user posted image user posted image

Bodite pridne danes, cim manj grehov!


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1637
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 9:01:24   
majakla
Dobro jutro
 
auf že od 5. in tudi lačna že cel čas!
Sem imela normani zajtrk, pijem že
2. kafe - pa še vedno LAČNAAA! user posted image
To bo nori dan!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1638
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 9:04:03   
aleksandra123
Dan!

Punce, ste se pa razpisale včeraj zvečer. Jaz sem bila izgleda res utrujena in zaspana, šla sem spat ob pol devetih in vstala ob pol sedmih.SDanes sem prenovljena, delovna energija na višku, komaj čakam, da naredim vaje z utežmi in trebušnjake.

Eva, lepo, da si se nam pridružila. 45 minut teka je odlično, bravo!

Vila, Majchi, Soncnica, a se zmenimo, da so krize mimo, zdaj pa spet štartamo na polno, kot na začetku?

Miška, bravo za tek in hojo, jaz bi nadaljevala z intervalnim treningom, pač, kolikor zmoreš.

Pikapolonice, pri nas želvi skrbita za lenobo, z možem morava pa migat, haha.

Beachgirl, yes, minus za valentinovo na tehtnici, ne pa tistih večnih Milka srčkov!

Ursae, ti si res najbolj zagnana za vaje od vseh nas!

Tinaaja, fajn hrano si predlagala, bo treba preizkusit. Jao, kako jaz pogrešam en normalen paradajz. Valentinovo...jaz bi ga rada preživela brez čokolade in čimveč rekreacije. Kam pa šibaš na jug?

Lija, a ni fino slišat, kako smo shujšale, že zato se ne splača odnehat.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1639
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 9:09:18   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: majakla


auf že od 5. in tudi lačna že cel čas!
 
To bo nori dan!


Mogoče bi pomagalo, če piješ čim več vode, pa poskusi se zaposliti s čim, malo potelovadi....
Drugače pa poznam ta zoprn občutek, kar ni konca lakote, grozno.

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1640
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 9:09:20   
vila
Dobro jutro.
Beachgirl, se opravičujem, sem očitno narobe razumela.




_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1641
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 9:13:56   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

http://www.youtube.com/watch?v=bAmTxVsv0hs

za lep večer pošiljam vse puncammmmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1642
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 9:27:40   
aleksandra123
Ful luštna pesmica, samo jaz se moram še precej špeha znebit, preden me bo kdo izven družinskega kroga bolj resno pogledal, haha.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1643
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 9:28:57   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

IZVIRNO SPOROČILO: majakla


auf že od 5. in tudi lačna že cel čas!
 
To bo nori dan!


Mogoče bi pomagalo, če piješ čim več vode, pa poskusi se zaposliti s čim, malo potelovadi....
Drugače pa poznam ta zoprn občutek, kar ni konca lakote, grozno.



Hvala. user posted image
Saj pijem ... za telovadit mi trenutno še ni user posted image , pa čakam,
da se tamali zbudi, bo pol lažje - ampak ni fajn.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1644
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 9:37:25   
2ursae
user posted image a bi mi katera znala svetovat, koliko g kosmičev je priporočljivo dat v mleko? Ker jaz jih kar nekontrolirano vsujem ... user posted image in po občutku bi rekla, da jih pojem znatno preveč.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1645
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 9:39:41   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Ful luštna pesmica, samo jaz se moram še precej špeha znebit, preden me bo kdo izven družinskega kroga bolj resno pogledal, haha.


user posted image user posted image user posted image a veš, kaj pa men najeda pri teh kilah - da se skrivam pred fotoaparatom in če gledaš naš družinski album izgleda, kot da je moji otroci nimajo mame user posted image . Ajd, šibam delat vaje, danes so na vrsti rokce.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1646
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 9:42:35   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae


user posted image user posted image user posted image a veš, kaj pa men najeda pri teh kilah - da se skrivam pred fotoaparatom in če gledaš naš družinski album izgleda, kot da je moji otroci nimajo mame user posted image . Ajd, šibam delat vaje, danes so na vrsti rokce.



Enako pri meniuser posted image ...sem družinski fotograf,vedno imam jaz fotoaparat v roki,da me ne bi pomotoma kdo slikal...user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1647
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 10:00:31   
sami0804

No,jaz s rekreacijo nisem tako pridna kot ve...se pa trudim s hranouser posted image
Včeraj sem bila tako pridna,brez grehov,da sem celo plus,ki sem si ga nabrala v začetku tedna uspela sklatit dol-sem spet na ponedeljkovi teži...upam,da bo vikend prijazen do mene  oz.da bom sama tolko pri sebi,da ne bom spet žrla vsega po spisku.

Za zajtrk sem že pospravila kos kruha s pašteto in dve kavi z mlekom,za malico bosta dva riževa oblata in čaj,za kosilo imam danes joto,naprej pa še ne vem...user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1648
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 10:02:55   
sami0804
Aleksandra,da malo zasmetima temouser posted image
Kaj lepega bereš zadnje dni?
Jaz sem si iz knjižnice privlekla cel kup Pattersonovih knjig,zdaj pa me zgrabil lenitis tudi na tem področjuuser posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1649
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
10.2.2011 10:09:05   
soncnica33
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123


Vila, Majchi, Soncnica, a se zmenimo, da so krize mimo, zdaj pa spet štartamo na polno, kot na začetku?




Z M E N J E N O !!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?