|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 9:44:25   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: kiara85

dan preživela uspešno, zdaj pa sem utrujena-še sam za v postlo, tak da telovadba dans odpade. bomo jutri na kakšen sprehod šli, če bo tak lep sonček kot danes. pred mano pa 2 težka dneva-vikendi so meni glede grane zelo zoprna zadeva, pa upam, da se bo dalo uspešno prebrodit-imam za motivacijo tehtanje v ponedeljekuser posted image

jz že dolgo nism kakšne dobre knjige prebrala, v roku meseca dni moram predelat 400 strani didaktike, pa bi rajši zamenjala s kakšno bolj berljivo knjigouser posted image

še študiraš? v MB-ju?



ja, vbistvu hodim na 1 letno pedagoško andragoško izobraževanje, sem  že diplomirala z druge stroke, zdaj pa hodim za naziv predavatelja za strokovne predmete-če bo kaj več šans za zaposlitev...

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1426
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 9:51:24   
kiara85
me čaka rekreacija-čiščenje, pa se mi ne da glih najbolj, sam je treba in že ornk potrebnouser posted image po kosilu pa na sprehod
plan za dans:
Z-bela kava, kos polnozrnatega kruha, jabolkaem
M- jogurt, banana
K- rižota z zelenjavo, solata
M- kompot
v- še ne vem

bom pa delala pecivo s sadjem pa smetano, pa bomo vidl če se bom lahk vzdržalauser posted image

lep danuser posted image

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 1427
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 10:13:16   
ječi12
jutro

bravo aleksandra za žur. važno je da nimaš vesti in si se pregrešila s pametjo :) user posted image

Sami dons sigurno pade zelje,ker mi drugače zgnije.... :)

js sm jedla za zajtrk kos PZ kislega kruha pa rezino sira in kozarc mleka.
M: jabolko
K: solata zelje in jajčka
ostalo pa še ne vem.

aja Sami user posted image  super da se je splačalo da si se držala brez grehov in je zdj -! še dva dni pa se bo v ponedeljek še več poznalo!

moja telovadba dons čez dan orng sprehod.pol popoldan ko se sonček prikaže. zvečer pa tiste vaje...

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 1428
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 12:19:07   
beachgirl
tudi jaz se podpišem pod touser posted image user posted image user posted image user posted image ..bravo:)
jaz bom danes nardila govejo juho..in pražen por z lignji:)

lep, sončen dan vam vsem skupaj želimuser posted image user posted image user posted image user posted image

mejte se..pa čimmanj the grehov:)..ponedeljek se bliža z svetlobno hitrostjo:)

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1429
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 13:43:12   
Majchi
Uf, jaz sem pa zdele konkretno zaj...user posted image . Glih kar finiširam 100 g Milkouser posted image . Ok, do večera samo še jogurt, pa bo ok. Upam...

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1430
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 13:44:51   
beachgirl
ne sekiraj se...pojej zej to milko in pozabi na to..tud to mora bit:)

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1431
   [Brisano sporočilo]
5.2.2011 14:14:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beachgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 1432
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 15:53:53   
sami0804
Lumpa user posted image user posted image user posted image in naj hitro mine...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1433
   [Brisano sporočilo]
5.2.2011 16:22:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sami0804)
  Neposredna povezava do sporočila: 1434
   [Brisano sporočilo]
5.2.2011 19:45:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1435
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 19:57:16   
vila
Ojla umpaLumpa, Jaz sem tukaj. Sem pa žalostna, ker sem danes grešila. Pa saaj bo boljš. umpaLumpa, če ni skrivnost, pri kakšni teži si ti začela s hujšanjem. Namreč potrebujem motivacijo, ker se mi zdi, da ne gre nič kaj dol, pa me je strah, da bom obupala.

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1436
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 20:09:46   
sami0804

Joj,vila,bom te kar jaz v rit zbrcala,sem imela včasih isto kilažo kot tiuser posted image
Jaz sem tudi pri onih bolj počasnih...malo shujšam,pa se malo nazaj zredim-ampak če pomislim nazaj,imam pa danes vseeno 6 kil manj kot lani aprila,tak da dokler se boriš,nisi zgubljen primeruser posted image .
Mogoče se ti bliža M ali pa kar tak tehtnica štrajka,samo vztrajno naprej,pa bouser posted image
Ne obupat,zato pa imaš forum,da ti da zagon za naprej...verjamem,da ti bo uspelo,tako kot vsem namuser posted image

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 1437
   [Brisano sporočilo]
5.2.2011 20:10:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vila)
  Neposredna povezava do sporočila: 1438
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 20:23:19   
lucika
majchi, vprašanje zate:
ČOKOLADNA PENA a to ima surova jajca not? se ne pokvari potem v parih dneh, ko praviš da imaš za večkrat?

drugače pa se tudi jaz nekaj trudim, samo tole temo sem začela šele pred kratkim čekirat... saj ne vem, al naj preberem vseh 59 strani in se priključim, ali naj kr vskočim, ali boljše da ne? hm...

ampak ideje bom pa kradla, to pa:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1439
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 20:32:19   
ječi12
ojla ojla...

evo tut mene....

sm že odtelovadila,hrano pa tut že zaključla za dons.

KONČNO sm mela zeljeuser posted image  za kosilo skledo kitajskega pa kuhana jajčka.
večrja pa jogurt po telovadbi.

vila nč obupat. sj te štekam,tut meni je zdj 14 dni stalo. bomo vidli kaj bo v ponedeljek. po eni strani komej čakam,po drugi se pa še kr 14 dni nebi vagala :) aja še tretja stran je,da bi kr prec stopila na vago....

umpalumpa pozdravi se!! upam da AB hitro prime.

jaaa po kavbojkah se pa res vidi! bom čez ene 14 dni spet probala na enih pa da vidmo...nazadnje me je skor na rit vrglo ko sm ene k je manjkal skor 10cm da bi gumbe skp spravila kr zapela.... :) ampak filing je pa super...

še jutri pa mamo vaga time :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1440
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 20:33:20   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: lucika

majchi, vprašanje zate:
ČOKOLADNA PENA a to ima surova jajca not? se ne pokvari potem v parih dneh, ko praviš da imaš za večkrat?

drugače pa se tudi jaz nekaj trudim, samo tole temo sem začela šele pred kratkim čekirat... saj ne vem, al naj preberem vseh 59 strani in se priključim, ali naj kr vskočim, ali boljše da ne? hm...

ampak ideje bom pa kradla, to pa:)



ja zdj je kar je,ker si nardila gužvo še s svojim postom se morš pač prključit user posted image user posted image  hec!
pa dobrodošla!

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 1441
   [Brisano sporočilo]
5.2.2011 20:36:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ječi12)
  Neposredna povezava do sporočila: 1442
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 20:56:03   
miška17
lucika dobrodošla. Če želiš javi težo, da te dam na tabelo.


Za vse novinke: jutri zvečer vas bom dala na tabelo. Nisem pozabila na vas.

Lp


< Sporočilo je popravil miška17 -- 5.2.2011 21:02:06 >

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 1443
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 21:06:22   
lucika
zdaj sem nekje na 76.
konec nosečnosti okrogla stotka (se lepše vidi z besedo), domov z 93, potem pa se je hudič na 87 ustavil. tam nekje avgusta sem malo bolj resno začela in sklatila na 82, do zdaj sem pa tu kjer sem. imela sem ena dva kroga resne diete kemičnega razkroja, zdaj pa že od božiča nekaj kombiniram in prilagajam, in kak dan požrem vse kar vidim....kak dan pa gre po planu, ampak tri dni skupaj tak kot je, ne gre...
trenutno imam med 75 in 76, ne gre gor, dol pa tudi ne. in če hočem kaj naredit, bo treba malo stisnit... vračam se v službo zadnji dan februarja in bi bilo lepo še kako kilco dol dat, da si kaj spodobnega kupim v manj kot 44-46 številki.

ok? bo dost?
sam me zanima kako pa ve, tak da zgleda da bo treba na pot, na teh skor 60 strani..ali lahko taglavne malo na hitro obnovite?

telovadim še ne. nekje vmes sem delala trebušnjake, pa mi je tak slabo šklo, da sem obupala. no, kak dan naredim tud 10 km z vozičkom, če to šteje...


(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 1444
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 21:21:46   
kiara85


lucika- jaz sem se pridružla pred parimi dnevi, sm preletela temo, ti pa kok želiš, prelet al pa kr od tu začni, važn da se pridružišuser posted image povzetka pa ti jz nebi znala nardit, kr bi imena pomešalauser posted image


cel dan sm se trudla, zvečer pa totalno zajeb. z dvema kosoma sadne torte! zdaj sm tako jezna nase! grem zdajle mal potelovadit, da spravim vsak kakšno kalorijco dol. jutri pa ne grešim!!!! pa lep večer vsem.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 1445
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 21:38:25   
tejci1981
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804


No,za večerjo sem pohrustala dva riževa oblata in en kos sirauser posted image
Po mojem se mi že malo meša,ker mi je bilo dobro,zelo dobro...



Meni je to tudi všeč,....sicer nebi smela skupaj, pa najprej pojem oblate pa čez nekaj časa sir ali obratno, da se stric Monti ne jezi user posted image user posted image user posted image

Aja - Dober večer!user posted image

Majči ti si ful Monti ekspert,....ko mi kaj zašteka ti bom zagnjavla (da nebom lih po knjigi iskala). Smetanca, sirček in mesek pa lahko a ne?user posted image

Sami - jaz tudi na krimiče palim,....sam do Pattersona mi še ni ratalo prit, ker zmeraj nekaj vmes najdem,....

Lumpa - pozdravi se!!!

Lucika ti se kar "zgužvaj" not (sem se jaz tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image ), za ostale pa na tabelo poglej,....





(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1446
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 22:02:08   
lucika
meni se lušta čokoladne penice....tak da katera to dela, naj pove kak je z jajci?

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 1447
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 22:19:53   
Majchi
Ta pena ima surova jajca noter, ja. Jaz imam to skoz v hladilniku in več kot 3 dni se ne upam imet. Ponavadi naredim to zvečer in potem jem še 2 dni. Ali pa razpolovite količine, če vam je preveč oz. za predolgo.

IZVIRNO SPOROČILO: tejci1981

Majči ti si ful Monti ekspert,....ko mi kaj zašteka ti bom zagnjavla (da nebom lih po knjigi iskala). Smetanca, sirček in mesek pa lahko a ne?user posted image

Lahko, lahkouser posted image user posted image .

Lucika, jaz sem se tud pred kratkim zgužvala semle in se mam prov fajnuser posted image . Kar se kg tiče, pa vidim, da si že ogrooomno naredilauser posted image ! Sem prepričana, da ti bo v takali fajn družbi šlo tako dobr še naprejuser posted image .

Umpalumpa, upam, da se čimprej pozdravišuser posted image . Pa da usput vsaj kakšno kilco dol daš na račun tegauser posted image . Jaz ponavadi vse možne driske staknem (sploh na morju) in ko mi je najhujš, si zraven zmer govorim, ne sekiraj se, tole bo minilo, pa še kakšno kilco stran odplaknilouser posted image . Ok, čudna sem, vemuser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12
jaaa po kavbojkah se pa res vidi! bom čez ene 14 dni spet probala na enih pa da vidmo...nazadnje me je skor na rit vrglo ko sm ene k je manjkal skor 10cm da bi gumbe skp spravila kr zapela.... :) ampak filing je pa super...

ječi, user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 1448
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 22:27:55   
2ursae
ehhh, tudi jaz sem danes imale kar-neki dan user posted image . Ves dan smo bili na potepu, tko da sem sredi dneva pomalicala dve babani in dva sweet bara (bila zelo zelo lačna), potem pa pojedla pol pizze, pol kepice sladoleda, ki jo je pustil tamali (ja, bila sem kanta user posted image ) in belo kavo. Zvečer pa kompot in dva riževa oblata in ......................... dav čokoladna bonbončka. Pa nč telovadbe user posted image .

Klinc, dan pa tak. Grem vseeno vsaj serijo trebušnjakov narest, pol pa tuš, čaj in pod odejo.



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1449
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 22:28:12   
aleksandra123
Čer!

Evo, še en neurejen dan je za mano. Hojo(17,5km)  sem šla kar na morje narest, za kosilo ni bilo časa, ker sem bila povabljena na nečakov rojstni dan. Po celem dnevu brez hrane sem bila sevada lačna, pojedla  sem ful kanapejev in spila kar nekaj piva(torte, kremšnit, čipsa in smokijev sem se krepostno odpovedala).
Jutri grem spet na hojo na morje, potem pa končno spet morsko kosilo. Zelo zadovoljna bom, ko se bodo ti rojstni dnevi enkrat nehali, ampak slabo kaže, naslednji petek bo spet eden, tokrat cocktail party(ne pričakujte postov v soboto, to sem že preizkusila, alkohol v cocktailih človeka ubije).

UmpaLumpa, čimprej se pozdravi! Imaš dobro idejo, da od novih kasiramo"fee", več ko bo povpraševanja, dražje bo. Pa tudi kakšni ponudniki zdrave prehrane, čudežnih diet, vaj ,savne, plastični kirurgi... dobrodošli, cenik pošljemo na zahtevo..

Lucika, dobrodošla!

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 1450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?