|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 15:45:08   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Plus to, da imam še tehtnico tako (IKea - najbolj
simpl), kak se nagnem, tak so kg (bolj naprej = več,
nazaj = manj). user posted image




Čimbolj nazaj se držiuser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image dobra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 16:44:55   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12
a ne sme se mešat OH in B? al kako ?



Telo lažje in boljše prebavi, če ne mešaš.


kaj pol sir pa PZ kruh sploh ne? primer?
al pa jajc pa solata? al prou v orng ne smeš mešat,recimo sir pa makaroni al pa smetana pa makaroni?
no js takih zadev ne jem.

js sm mela malico pest oreščkov pa košček 85& čoko.

kosilo pa PZ testenine pa zelenjava.

večrja bo pa res zelje...

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 16:50:37   
ječi12
tejči bravo za učeraj!

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 17:40:38   
aleksandra123
Živjo, punce!

Ste uživale na soncu danes? Moja rekreacija je bila bolj na izi, sem izkoristila lepo, toplo vreme in šla v Lipico. Bilo je prav vroče, sploh zame, ki sem bila preveč oblečena. Včerajšnji The grehi so pozabljeni, sem že oblečena, da grem na The Žur(popis hrane, ki jo bom pojedla, sledi jutri).

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 17:41:55   
BabyKitty
majakla manj natančna je tehtnica boljše je user posted image štejejo samo kile ne pa grami user posted image jst če se iz enga dne na druzga zredim za 10dag se že obremenjujem ti pa nimaš teh težav user posted image

tejci1981 bravo za post user posted image

Glede ločevanja OH in B pa je to montignacova metoda, ki meni ni prav grozno všeč... user posted image pomoje je še vedno najbolš dieta "mnjžri" in staromodne kalorije user posted image mal je pa le treba uživat v življenju in si kakšen kruhek tudi privoščit user posted image ne pa da preštevaš glikemični index user posted image

No vglavnem jst sm bla dons kr pridna user posted image zajtrk polnozrnat kruhek pa tuna, kosilo pusti piščančji zrezek in špinača, pa mičken njokcov, zdele sm si pa za večerjo skuhala puding iz posnetega mleka iz z rjavim sladkorjem user posted image da vsaj malo potešim slabo vest user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 18:17:36   
sami0804
Večer!

Danes sem bila pa super duper pridna pri hraniuser posted image

Z Kruh s salamo in sirom,kava z mlekom
M sirova palačinka,kava z mlekom( ostale dobrote,ki ji je moja mama
nastavila na mizo,sem uspešno ignorirala)
K mala porcija makaronov z mletim mesom in solata iz fižola in kislega zelja
M 2 riževa oblata
V ne vem,kaj naj jem-nisem pretirano lačnauser posted image

Rekreacija-danes imam adrenalinski trening-berem knjigo od Pattersona(Bikini) in si grizem nohte...


Aleksandra,uživaj na čagi,pa ne se že vnaprej obremenjevat zaradi The grehov,da si ne boš potem zapomnila rd po surovem korenčku in navadni vodi-medtem,ko so vsi okoli tebe uživaliuser posted image
Zdaj pa grem....preden te začnem nagovarjat,da pojej še en kos torte za meneuser posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 19:22:44   
jakopino
Punce res ste pridne s pisanjem,prehrano in telovadbouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !
Jaz sem pri prehrani malo bolj pridna kot prejšnji teden tako,da upam v pon. na - in ne spet v +kg.

Uživajte v sončnem vikenduuser posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 20:50:35   
sami0804

No,za večerjo sem pohrustala dva riževa oblata in en kos sirauser posted image
Po mojem se mi že malo meša,ker mi je bilo dobro,zelo dobro...

Katera je že rekla,da je sir dovoljena hrana zvečer?
Bom se morala počasi res malo izobrazit na tem področju-zaenkrat furam dieto "majnžri",samo se mi zdi,da bo počasi trebalo še malo začet kombiniratiuser posted image

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 21:33:33   
Majchi
Tejči, bravo za celodnevni postuser posted image user posted image user posted image ! To je zame višja matematika...

Ječi, 10-dnevni post???user posted image  OMG... umrem ziheruser posted image . In če je bila prej višja matematika, je tole science fictionuser posted image .

sami0804, manjžri metoda pri men ne deluje. Po nekaj dneh so meje kaj je manj in kaj je mal več kot manj čisto zabrisaneuser posted image . Jaz moram kar konkretno zastavit. Stvari morajo bit črne al pa bele, vsaj pri razvadah.
Pa kaj to za eno knjigo bereš?

aleksandra, uživaj danes. Upam, da rata s čim manj prekrški.

ječi, sir in PZ kruh Montignac, ki je sicer Mr. ločevanja, dovoli, ampak le za zajtrk. Tako da jaz to velikokrat jem, zadnja 2 dni sem si zraven še puranja prsa dodala. No tega pa že ne dovoli večuser posted image .
Drugače pa je napačna kombinacija. Jaz sem zdele npr. večerjala hrenovko in sir brez kruha. Sirčki in smetanca na makarončkih tud odpadejouser posted image . Lahko pa papriko...

Moj jedilnik danes:
Z: PZ kruh, puranja prsa, sir, jogurt
M: jabolčni čips (posušena jabolka)
K: pikantna nabodala, potenstan por
M: čokoladna pena (ko jo naredim, jo imam za 3 dni)
M1: 2 PZ piškota
V: hrenovka, sir

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 21:52:57   
2ursae
oja,

sem čisto crknjena, pa prsne mišice me bolijo k user posted image , sem jih namreč danes zjutraj trenirala in sem, kot izgleda, en mičkn pretiravala ... pa lačna sem user posted image . Smo imeli pozno kosilo (postrv+minimalno-ampak-res-minimalno-v-smislu-štirje-koščki krompirja + korenček + solato), zdaj sem pa tam, kjer želodček kruli. Pa k bi se vsaj lahko spokala spat in pozabila na lakoto - moram še pospravit cunje (možek se je zelo prijazno lotil bombe v kuhinji) in ................................................. sprobat svojo novo tehtnico user posted image user posted image . V Leclercu sem šla mal pofirbcat in je bila ena za 45 eur, ki meri kg, maščobo, vodo, mišice, kostno maso, kalorije. Nisem se ji mogla upret. Zdaj si pa ne upam gor user posted image . Pa še malo bi rada potelovadila, pa šla v banjo, pa z možem počvekala, pa zeleni čaj ruknila ... a mi bo uspelo pred polnočjo v posteljo user posted image user posted image .

tko, mejte se, mi gremo ju3 s prijatelji v Arboretum, se bodo otroci zdivjali, potem pa na user posted image pizzouser posted image . Bom videla, kaj bom lahko skombinirala.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 21:53:12   
sami0804

Majchi jaz z majnžri v redu zgubljam kile,še bolj bi jih,če bi bila bolj pridna,kar se grehov tiče,pa če bi še malo migala poleg-no,saj do prejšnjega tedna sem,zdaj sem pa bolj čudnega zdravja,pa se šparamuser posted image
Knjiga pa je James Patterson-Bikini...sem zasvojena s Pattersonom...user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 22:13:12   
beachgirl
pridno dekle:))))..upam, da ti bo vsak dan bolj ali manj uspevalo..držim pesti uno fulll:))

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 22:39:28   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

Tejči, bravo za celodnevni postuser posted image user posted image user posted image ! To je zame višja matematika...

Ječi, 10-dnevni post???user posted image  OMG... umrem ziheruser posted image . In če je bila prej višja matematika, je tole science fictionuser posted image .

sami0804, manjžri metoda pri men ne deluje. Po nekaj dneh so meje kaj je manj in kaj je mal več kot manj čisto zabrisaneuser posted image . Jaz moram kar konkretno zastavit. Stvari morajo bit črne al pa bele, vsaj pri razvadah.
Pa kaj to za eno knjigo bereš?

aleksandra, uživaj danes. Upam, da rata s čim manj prekrški.

ječi, sir in PZ kruh Montignac, ki je sicer Mr. ločevanja, dovoli, ampak le za zajtrk. Tako da jaz to velikokrat jem, zadnja 2 dni sem si zraven še puranja prsa dodala. No tega pa že ne dovoli večuser posted image .
Drugače pa je napačna kombinacija. Jaz sem zdele npr. večerjala hrenovko in sir brez kruha. Sirčki in smetanca na makarončkih tud odpadejouser posted image . Lahko pa papriko...

Moj jedilnik danes:
Z: PZ kruh, puranja prsa, sir, jogurt
M: jabolčni čips (posušena jabolka)
K: pikantna nabodala, potenstan por
M: čokoladna pena (ko jo naredim, jo imam za 3 dni)
M1: 2 PZ piškota
V: hrenovka, sir


user posted image  Majchi ja 10 dni,sm še sama sebe čudn gledala user posted image
drugače pa za makarone pa smetano in sir mi je jasno.ubistvu tega ne jem.no skupej ne. dons sm PZ makarone pa zelenjavo.
drugač se mi pa zdi da kšno malenkost bi loh kombiniral.
no js če jem jajca,so samo jajca. za zajtrk kot si rekla da kruh pa sir al pa kruh pa p.prsa...no sj drugač sm pa ful na solati....sam k mi idej zmanjka pol kej namešam skp pa sploh ne vem če paše.čeprou vedno jem zdrave OHje.
ma sj se bom že še naučila.počasi gre. sj če bo v tem mescu tok kot je blo januarja bom presrečna :)

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 22:40:01   
majakla
Hrenovke oz. vse v ovojih =  ne pri hujšanju.
(še cuker je not)

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 22:43:12   
ječi12
sm še potelovadila,pa večerjo sm mela jogurt,ker se mi ni dal solate delat. ups! user posted image
bo pa jutri za kosilo....že govorim o tem zelju cel teden pa ga še nism jedla user posted image

js če se zaenkrat dobro izogibam folku da se ne rabim prekršit. ko sm sedela pred narezkom sm se lagala da sm lih jedla. v gostilni sm naročila solato,ko so obiski če so pri nas doma mam na mizi oreščke,če sm pa kje v gostih me pa trenutno lih trebuh boli al pa kejuser posted image user posted image  skratka mi kr gre....sj počasi mi bo zmanjkalo idej,bom pa skos govorila da sm lih jedla :) user posted image

mah bluzim...

evo je že petek mimo.samo še dva dni pa mamo prvo februarsko tehtanje :)

noč

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 22:43:31   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

pridno dekle:))))..upam, da ti bo vsak dan bolj ali manj uspevalo..držim pesti uno fulll:))

user posted image hvala-mater bomo važne do poletja-same suhice...user posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 22:45:27   
kiara85
dan preživela uspešno, zdaj pa sem utrujena-še sam za v postlo, tak da telovadba dans odpade. bomo jutri na kakšen sprehod šli, če bo tak lep sonček kot danes. pred mano pa 2 težka dneva-vikendi so meni glede grane zelo zoprna zadeva, pa upam, da se bo dalo uspešno prebrodit-imam za motivacijo tehtanje v ponedeljekuser posted image

jz že dolgo nism kakšne dobre knjige prebrala, v roku meseca dni moram predelat 400 strani didaktike, pa bi rajši zamenjala s kakšno bolj berljivo knjigouser posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 23:04:28   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ječi12
bo pa jutri za kosilo....že govorim o tem zelju cel teden pa ga še nism jedla user posted image


Se mi zdi,da ga bomo vse prej jedle kot ti-si tako reklamo včeraj za zelje naredilauser posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.2.2011 23:36:51   
2ursae
moram še pospravit cunje (možek se je zelo prijazno lotil bombe v kuhinji) in ................................................. sprobat svojo novo tehtnico  . V Leclercu sem šla mal pofirbcat in je bila ena za 45 eur, ki meri kg, maščobo, vodo, mišice, kostno maso, kalorije. Nisem se ji mogla upret. Zdaj si pa ne upam gor . Pa še malo bi rada potelovadila, pa šla v banjo, pa z možem počvekala, pa zeleni čaj ruknila ... a mi bo uspelo pred polnočjo v posteljo


vse opravljeno user posted image , čaj se že kuha, randi splaniran.
Sem se pa stehtala ... ehhh, nisem ravno zadovoljna. No, saj ne vem, kaj sem pričakovala, ampak res ne tega, da sem po vseh postavkah na spodnji meji "average", tik nad "poor" user posted image . Bo treba delat ...

aja, še ena vaja, k je men ful huda, jo bom dala najbrž na vsakodnevni red k trebušnjakom:
Izteg v kolkuLezite na hrbet z rokami ob telesu. Pritisnite hrbet ob podlago, koleno desne noge naj bo pokrčeno, s stopalom plosko na tleh, leva noga, kot tudi stopalo, pa naj bosta dvignjena navzgor proti stropu. S pomočjo desne noge počasi dvignite boke od tal tako visoko, kolikor morete. Ostanite v tem položaju dve sekundi, nato se spustite proti tlom, vendar se jih ne dotaknite. Gib ponavljajte do konca serije. Enako ponovite z drugo nogo.
nočko



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 7:17:00   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: kiara85

dan preživela uspešno, zdaj pa sem utrujena-še sam za v postlo, tak da telovadba dans odpade. bomo jutri na kakšen sprehod šli, če bo tak lep sonček kot danes. pred mano pa 2 težka dneva-vikendi so meni glede grane zelo zoprna zadeva, pa upam, da se bo dalo uspešno prebrodit-imam za motivacijo tehtanje v ponedeljekuser posted image

jz že dolgo nism kakšne dobre knjige prebrala, v roku meseca dni moram predelat 400 strani didaktike, pa bi rajši zamenjala s kakšno bolj berljivo knjigouser posted image

še študiraš? v MB-ju?


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 7:19:59   
suzy85
pa dobro jutro!

Zbudila sem se z glavobolom, a upam, da kmalu mine. Dopoldne imam inštrukcije, popoldne pa šibamo na sončka!

Današnji jedilnik:
Z: 2 topla sendviča user posted image
M: jabolko
K: krvavice, kisla repa
M: jabolko
V: jogurt 1,3%

Upam, da ne bo še vmesnih medmalic user posted image

Lep vikend vsem!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 8:57:45   
sami0804

Jutro!

Sem vesela danesuser posted image ,po celem tednu več ali manj pregreh,sem danes zjutraj končno videla - na tehtniciuser posted image
Upam,da bom tudi čez vikend tako pridna...pa ni panike-ene imamo celi teden vikend,ko iz vseh omar prežijo The grehiuser posted image

Aleksandra,kak si preživela veliko požrtijo-upam,da tako,da ti danes ne bo žaluser posted image

Zdaj pa grem počasi brskat po hladilniku,kaj bom danes vrgla v pisker...

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 9:10:21   
aleksandra123
Jutro!
Žur je uspešno za mano, jedla sem normalno, vse, ampak v razumnih količinah(narezek, kos kruha, meso, krompir, sladici sem se z lahkoto odpovedala, spila kar nekaj vina), končno človek do treh zjutraj ne more sedet lačen za mizo. Vreme bo ok, zdajle si razbijam glavo, kje naj danes odhodim svoje kilometre.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 9:16:18   
sami0804
user posted image user posted image user posted image pridna-saj sem vedela,da boš uživala po pameti!

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
5.2.2011 9:28:25   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

user posted image user posted image user posted image pridna-saj sem vedela,da boš uživala po pameti!


Podpis user posted image
 
in
 
dober dan. user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?