|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
26.9.2011 23:36:31   
miška17
Vsem:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4201
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.9.2011 8:16:30   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

Vsem:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Se podpišem zraven čestitke vsemmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4202
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.9.2011 8:18:10   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: karmy85

Bambixxx čestitke za dosego željene kg!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ČE JE TEBI USPELO,BO TUDI NAM! user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala tudi tebi. in res je- vsem bo uspelo, samo vztrajati je treba, čeprav bo še dolga pot user posted image

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4203
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
27.9.2011 8:25:04   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: Lili28


Pa še vprašanjce za pridne: kaj vas je motiviralo, da niste obupale? Jaz včasih kar podvomim v to, da bom kdaj prilezla tja, kamor si želim...


mene je motiviralo dejstvo, da v omari nisem več imela cunj, ki bi mi bile prav (razen trenerke in nosečniških hlačuser posted image ). saj jih zdaj tudi nimam več, ampak je toliko slajše pomisliti zdaj na šoping user posted image . počasi bo treba nazaj v službo in moram osvežit svojo garderobo.
Druge imajo tudi večje motivacije: poroka, obletnica, krst, ...
Nič hudega, če ostajaš na istem. tudi jaz sem bila po 3 tedne na eni teži, ki je nihala za 1 kg gor in dol. Ampak se je potem spet premaknilo. S tem se telo sproti navaja na izgubo teže in se prilagaja trenutnemu vnosu kalorij/energije. Boš pa potem toliko lažje vzdrževala težo.
V glavnem ne obupat, pogumno naprej user posted image .

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4204
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.9.2011 14:20:39   
taly
Ojla,

a vzamete še mene v skupino, vas preberem za nazaj in se vam pridružim v ponedeljek pri tehtanju. Hujšati sem začela že januarja, pridno zgubila nekaj kg. potem pa šla nazaj na stara pota in tudi kg. so se vrnili.
l.p.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4205
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.9.2011 14:28:42   
miška17
taly dobrodošla!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taly)
Neposredna povezava do sporočila: 4206
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.9.2011 14:48:42   
malabiba30
IZVIRNO SPOROČILO: taly

Ojla,

a vzamete še mene v skupino, vas preberem za nazaj in se vam pridružim v ponedeljek pri tehtanju. Hujšati sem začela že januarja, pridno zgubila nekaj kg. potem pa šla nazaj na stara pota in tudi kg. so se vrnili.
l.p.


dobrodošla med nami user posted image user posted image

(odgovor članu taly)
Neposredna povezava do sporočila: 4207
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.9.2011 20:03:17   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

taly dobrodošla!user posted image user posted image user posted image user posted image

podpis user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 4208
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.9.2011 13:03:47   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: miška17

taly dobrodošla!user posted image user posted image user posted image user posted image

podpis user posted image

Podbisss user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4209
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.10.2011 22:29:24   
valči
Tako,pozdravljene po dooolgem času nazaj.Prišla sem spet lepo rejena,zapuščena,ne vem,kako sem lahko to dopustila,da sem se spet tako zredila nazaj,no saj vesete nekatere,kako to gre.Pač pustiš in rečeh,klinc pša hujšanje,ne da se mi in ješ in ješ in ješ...


Pa pride en dan,ko so ti še trenerke tesne in trebuh moteč in se odločiš,da spet shujšaš in greš na vago in pogledaš...user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 4210
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
2.10.2011 22:36:25   
valči
...in vidiš,da si se fejst zredil.
Prejšnji ponedeljek je pa bilo konec žretja in spet nov začetek,pa še podatki..Zanimivo,ko se približam 70-ki,začnem hujšat.Isto prejšnja runda,sicer sedaj sem skoraj zagledala 70,a je k sreči nisem.

Torej,če je še katera tak pridna tu gor za urejanje seznama.
Začela prejšnji ponedeljek,26.9.
Teža:69.80 kg
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako sem se počutila takrat,
danes se že bolje,sedaj pijem zeleni čaj in kruli mi po želodcu in prav je tako.

Pobožne želje-shujšat 10 kil,da ugledam magično 5.-ko spredaj.

Bodite bolj pridne,kot sem bila jaz do sedaj.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4211
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.10.2011 6:19:11   
nova_tukaj
No, pa je spet tukaj ponedeljek, pa naša tehnica. Spet je pokazala maaalllloooo manj. Danes imam 66,2 kg.

Valči dobrodošla!!!

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4212
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.10.2011 8:17:53   
RAKICA1
Dobro jutro no pa je teden okrog in ponovno je ponedeljek dan za vaganje. No meni je danes pokazalo 67,20kguser posted image user posted image user posted image tako da sem zadovoljna ker mi je bilo se kar zaustavilo sedaj pa upam da se je končno ponovno začelo premikatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Čestitam vsem za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tudi tistim ki so bile malo manj pridne bo pa ta teden bolj pridenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  samo voljo ne izgubiti vsem nam bo uspelo do idealne težeuser posted image user posted image user posted image  gremo veselo naprejuser posted image user posted image

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4213
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.10.2011 8:52:23   
bambixxx
jutro,

jaz sem spet malo popustila in seveda dkg pridejo takoj nazaj user posted image . Danes 70,6 kg user posted image . Torej +0,7kg. Razlog so otrokove zdravstvene težave, za katere sem izvedela v četrtek in se še kar malo sestavljam. user posted image
Bo pa drug teden spet 6. spredaj, a ne?

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 4214
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.10.2011 9:35:38   
Lili28
bambixxx, te popolnoma razumem... Če pikci zbolijo, se navadno vse iztiri, kdo bo mislil še na to, kaj meče vase... Upam, da ni nič hujšega in bo kmalu ok user posted image

Jaz drugače stagniram... user posted image   Komaj čakam en konkreten minus user posted image user posted image

Bravo vse ostale ta pridne  user posted image , dobrodošle vse nove, povratnicam pa, da bi bil ta krog tisti uspešen user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4215
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.10.2011 11:06:31   
malabiba30
dobrodošla valči.....

bambixxx....sej bo drug teden bolje - garantiram !

ja drugače pa jaz ta teden vzdržujem...ostala na 64 kg in sem fulll zadovoljna, ker včerja smo imeli en huddd piknik in me je kr malo skrbelo, kaj bo pokazala prijateljica vaga :-)

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4216
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.10.2011 11:08:45   
janapan
64,8   ostajam na istem torej tedensko +- 0,00 . Sem pa ta vikend kar mal grešila...nič hujšega sicer...jedla pa sem pizzo, jo delajo v eni pizzeriji tukaj blizu - testo polnozrnata moka, svež paradižnik, bazilika in jojmenejoj....mal mozarelle  *- mojmontignac ni bil preveč vesel ;).....ampak je bila pa odlična ;)

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4217
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.10.2011 11:53:16   
taly
Hvala, ker ste me sprejele nazaj medse. Za tabelo 64,2kg, pridna sem že tretji dan, pa še z vašo pomočjo ni hudirja da mi tokrat ne bo šlo, rabim pa včasih kakšno brco. Prvi cilj si bom pa postavila 60kg.
Z vami sem bila že od začetka januarja kot lija34, zgubila geslo do e-maila, zdaj bom pač taly(šment, lija34 je že negdo, saj vem) sam toliko če je še katera tle od januarja.
Valči dobrodošla še ena povratnica, jaz sem tudi jezna sama nase da sem po dopustu šla na stara pota, bova pa zdaj skupaj delale bojne načrte.
bambixxx držim pesti da bo z otrokom čimprej vse ok.
l.p.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 4218
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.10.2011 12:10:32   
Vilma
Danes zjutraj je vaga pokazala -0,1 kg. Ni bog ve kaj, deset dekc, ampak važno je, da ne gre gor. user posted image

(odgovor članu taly)
Neposredna povezava do sporočila: 4219
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.10.2011 12:12:28   
Lili28
IZVIRNO SPOROČILO: taly

rabim pa včasih kakšno brco.


Jaz bi jo večkrat, ne le včasih  user posted image user posted image user posted image Še najboljša bi bila v obliki kakšnega čudežnega ogledala, ki bi se prikazalo takoj, ko gre roka z grešno hrano proti ustom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taly)
Neposredna povezava do sporočila: 4220
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.10.2011 12:33:26   
happy85
ta teden ponovno nič sprememb. Bo drug teden boljše user posted image

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 4221
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.10.2011 14:17:54   
zvoncki
Pozdrav!

Po dolgem času sem spet "internetno mobilna". user posted image  moje začetne kg 82, trenutno sem na 81, želja pa.... 60. Ok, niti se ne sekiram s to cifro, bilo bi res mega fajn in zdravstveno potrebno, ampak trenutno sem si zadala drugačne cilje - najprej pod 80. Tudi to mi bo vlilo upanje in voljo za naprej.

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4222
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.10.2011 15:15:53   
urshak
tudi moja teža ostaja enaka
bljak

(odgovor članu zvoncki)
Neposredna povezava do sporočila: 4223
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.10.2011 15:52:25   
sesil
živjo,

tudi pri meni stagnacija:))))
nič se ni spremenilo, kljub preveč čokoladiuser posted image

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 4224
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.10.2011 17:04:16   
malabiba30
IZVIRNO SPOROČILO: zvoncki

Pozdrav!

Po dolgem času sem spet "internetno mobilna". user posted image  moje začetne kg 82, trenutno sem na 81, želja pa.... 60. Ok, niti se ne sekiram s to cifro, bilo bi res mega fajn in zdravstveno potrebno, ampak trenutno sem si zadala drugačne cilje - najprej pod 80. Tudi to mi bo vlilo upanje in voljo za naprej.


dobrodošla user posted image user posted image

(odgovor članu zvoncki)
Neposredna povezava do sporočila: 4225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?