|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.8.2011 7:00:38   
sramežljiva
Zvončki-kaj jesti zjutraj med vožnjo???Mogoče kakšen polnozrnat toast ali prepečenec,sadje?Tudi jaz sem v tej dilemi.Nisem navajena tako zgodaj jest.Mislim,da bom sama raje vstala 5 minut prej in si pripravila zajtrk.Sem si zadala trden cilj,da spravim vsaj nekaj špeheka stran.Pri izgubi kg pa je zajtrk zelo pomemben.Jaz si bom za zajtrk pripravljala kakšne kosmiče z mlekom ali jogurtom,pz kruh s skutinim namazom...Bom poročala od naslednjega tedna naprej,ko se vrnem v realnost.Sedaj ko imam dopust se lahko malo bolj posvetim prehranjevanju,čeprav,to bi moralo postati naš življenski slog.Upam,da ga počasi osvojimo.Pa na vodo ne smemo pozabit.Sama sem večkrat zamenjala žejo z lakotouser posted image .Sedaj pa vedno najprej popijem kozarec vode,šele potem jem.Počasi in s trdno voljo nam mora uspetiuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu zvoncki)
Neposredna povezava do sporočila: 3951
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.8.2011 9:34:59   
bambixxx
dan user posted image ,

jaz si pišem dnevno težo na namizni koledar in sem opazila, da sedaj vedno težje spravim dol 1 kg. Na začetku je šlo dol 0,5-1 kg na teden, zdaj pa gre 1 kg na prvi teden, potem pa naslednja 2 tedna ta 1 kg utrjujem, tj. ostajam na istem ali grem malo gor, malo dol, da pristanem nazaj na prvem tednu. torej dejansko shujšam 1 kg na 3 tedne user posted image  kako se naj izvlečem iz tega začaranega kroga?
Upam, da se bo začelo malo premikat s telovadbo, ki jo začnem čez 2 tedna, ampak me skrbi, ker bo najprej šlo malo gor na račun mišic in zabušavanja zadnje 3 mesece.

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 3952
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.8.2011 9:52:52   
sanja5ak
Kaj menite o podjetju hujšanja izdelkov FLP Aloe Vera. Imam izkušnje z več izdelkov te družbe, vendar s Herbalife
http://prirodnilek.rs/prodaja/proizvodi/forever-living-products.html

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 3953
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.8.2011 15:00:39   
bambixxx
sanja5ak tukaj se ne menimo za reklamna sporočila, ampak hujšamo naravno, zdravo in brez "čudežnih" pripomočkov. user posted image

(odgovor članu sanja5ak)
Neposredna povezava do sporočila: 3954
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.8.2011 20:42:52   
LittleSun
Pozdravljene punce
Tudi jaz bi se vam pridružila. sem imela pred slabim letom dobrih 70kg, za mano je stresno leto in ko sem pod stresom jem in se ne gibam, tako da sem pridno pridelala dobrih 20 kg in jih imam sedaj 96user posted image user posted image najbrž ne rabim razlagat v kakšni stiski semuser posted image user posted image in danes ko sem se zjutraj pogledala v ogledalu (ker sem se tega namreč izogibala naga) me je zmrazilo in podobe pred seboj več nisem spoznala, tako da sem odločena da jutri začnem.
torej za seznamček...moja teža je 96kg, željena teža 70kg...pa gremo...veselo na delouser posted image user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 3955
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.8.2011 20:49:01   
miška17
LittleSun dobrodošla!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 3956
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.8.2011 21:02:43   
LittleSun
Sem malo prečitala in vidim da ste naštudirale teorijo v nulouser posted image user posted image
zvonči jaz zjutaj po poti spijem kak kefir in pojem košček PZ kruha.

Moj plan je nekako takole: zjutaj OH+B, malica: sadje, K(imam že po 16h):samo meso(ribe,soja,..)+zelenjava zvečer pa samo kak jogurt, oz. če bom z vadbe kak šejk, ali pa solata. Prvič sem s takšnim načinom in seveda veliko gibanja izgubila 23 kg (po porodu). Za gibanje čez dan nimam veliko časa, tako da bo tokrat morala zadostovati večerna telovadba in tu in tam kakšno hribolazenje, pa enkrat na teden badminton.

Moj največji sovražnik so sladkarije in kruh zvečer....toda tokrat sem odločena, da jih bom premagala.

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 3957
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.8.2011 23:02:36   
zvoncki
LittleSun...pozdravljena in dobrodošla. Super, bom res probala kaj takega za zjutraj, jogurt, kos polnozrnatega kruha, ...

Jaz "hujšam" že od aprila, pa sem izgubila šele 3 kg.Vem, da se bom mogla mal bl resno lotit zadeve, saj je tudi pri meni dejstvo, da mojega zunanjega izgleda res ne maram, včasih se prav gravžam sama sebi. Ampak pol pa pride dan (skoraj vsak), ko bi se zvečer kar sesedla, ko odpravim otroke (kje je pol še čas za kolo ali drugo telovadbo) in pa noro lačna. user posted image

Ampak upam in verjamem, da mi bo sedaj mal lažje, ker se bomo borile skupaj in vaši uspehi mi bodo vlivali voljo in pogum, da se potrudim po najboljših močeh.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 3958
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.8.2011 7:16:18   
sramežljiva
LittleSun dobrodošlauser posted image !Super,da smo velika družina,ki se bomo med seboj vzpodbujale,tolažile,izmenjavale mnenja,tolažile,občasno se tudi pregrešile....
Bambixxx-vsakodnevno beleženje teže se mi zdi dobra ideja.Sedaj se bom tudi jaz vsak dan tehtala,pa da vidimo kako se bo obneslo.Pri meni se mi zdi,da trenutno izgubljam samo vodo iz telesauser posted image
Lepo preživite še en vroč poletni dan.Jaz pa grem zdaj en krog hitre hoje in teka,ker kondicija je še vedno bolj kot ne na nuli,diham še vedno kot slonuser posted image
                                                             Bay,bay

(odgovor članu zvoncki)
Neposredna povezava do sporočila: 3959
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.8.2011 7:45:42   
LittleSun
hvala za dobrodošlico.
danes sem prvič po dolgem času pojedla zajtrk v pravem pomenu besede in ne vlila vase med vožnjo, kar se mi zdi zelo pomembno. privoščila sem si pa kavo in musilije z jogurtom. pa takoj ko sem se zbudila sem spila kozarec mlačne vode (drugače to naredim vsak dan, s tem da dodam limono, ki je danes nisem imela).

zvoncki zelo pomembno se mi zdi, da se imaš rad takšen kot si, ker potem iz te naklonjenosti do sebe narediš marsikatero spremembo. Meni hvala bogu moj dragi res velikokrat pove, da sem mu všeč in seksi, pa čeprav se sama tako ne počutim, se včasih prav zaradi njega v to celo prepričam.

sramežljiva pridna, da si šla user posted image user posted image jaz sem zvečer ene 20 min telovadila...to bo zdaj moj redni spremljevalec večerov.

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 3960
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.8.2011 8:25:13   
RAKICA1
Little sun dobro došla med nasuser posted image user posted image saj ti bo uspelo samo verjeti moraš v sebe in ti bo z dobro voljo in našo podporo uspelo vsem nam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 3961
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.8.2011 9:22:24   
LittleSun
Imam eno dilemo in sicer...v službi imam možnost jest malico (kosilo) ob 10h. Kaj pravite, da bi jedla topel obrok že ob 10h in potem kakšno sadje in popoldan samo še kak jogurt in zvečer solato? ali naj pojem dopoldan sadje in kak jogurt če je daleč do kosila in potem kosilo ok. 16h in zvečer se samo nekaj majhnega (beljakovine).

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 3962
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.8.2011 9:49:03   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Imam eno dilemo in sicer...v službi imam možnost jest malico (kosilo) ob 10h. Kaj pravite, da bi jedla topel obrok že ob 10h in potem kakšno sadje in popoldan samo še kak jogurt in zvečer solato? ali naj pojem dopoldan sadje in kak jogurt če je daleč do kosila in potem kosilo ok. 16h in zvečer se samo nekaj majhnega (beljakovine).


najprej dobrodošla user posted image .
naredi si tako, da bo tebi pasalo. en dan kosilo prej, en dan kasneje. naj ne bo vsak dan enak, ker se potem prehitro zasitiš neke rutine in postane hujšanje muka. sicer je boljše jesti težko hrano prej, ampak ne vem kako boš potem še cel dan zdržala samo na sadju in jogurtih do večera? zna bit problem, da se potem preveč naješ zvečer, kar pa spet ni ok. poskusi obe varianti in boš videla kaj ti bolj ustreza.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 3963
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.8.2011 9:52:11   
LittleSun
bambixxx hvala, sej tako vsak dan ni primerna malica, včasih je pohano, včasih so testenine (bele), tako da bom videla kako mi paše. sem pa nekako pristaš tega, da imaš približno enako količinske in kalorične obroke ob istih časih dneva vsak dan. danes poskusim raje s solato in štučko za malico, pa pojem kosilo ob 16h, ker me ne bo doma do večera, tako da ne bom imela možnosti si narediti večerje do kakšnih 19h, to sem si namreč zastavila, da je zadnja ura za večerjo.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 3964
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.8.2011 10:47:50   
LittleSun
sem imela danes dobro izbiro in sem jedla piščanca v gobovi omaki in solato, brez priloge. upam, da uspem zdržat cel dan s tem obrokom. 

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 3965
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.8.2011 15:44:59   
Claudi
hoj,jst sm na istem, par gramov gor doluser posted image pišuka

(odgovor članu zvoncki)
Neposredna povezava do sporočila: 3966
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
18.8.2011 18:15:24   
miška17


TABELA                
Ime:                Tedensko:   Skupaj:          Začetna:  Želena:  Trenutna:
miška17               -0,0kg        -7,2kg           87,0kg       68kg  79,8kg
malabiba30          -0,5 kg       -15,5kg          82kg         65kg   66,5kg
urshak                   +0,3kg        -1,2kg          103,8kg    80kg   102,6kg
happy85                -0,5kg         -3,5kg          67kg         55kg    63,5kg
soncnica33          -1,2 kg         -0,9kg          71,5kg       63kg    70,6kg
mercii                   -0,7kg         +0,2kg         90,8kg        85kg    91,0kg
Lili28                    -0,8kg        - 0,8kg         71kg           60kg    70,2kg
sramežljiva           -1,4kg         -1,4kg         72,5kg        65kg    71,1kg
nova_tukaj            -1,7kg         -4,5kg      
karmy85                -0,0kg         -4,7kg         71,8kg       60kg    66,3kg
RAKICA1                user posted image kg          -0,1kg           70kg          60kg   69,9kg
sesil                      +1,0kg         -3,0kg           84,0kg      70kg   81,0kg
bambixxx               -0,0kg        -12,4kg        84,8kg      70kg     72,4kg
indapanda             -0,4 kg        -1,4kg          66,2kg       59kg    64,8kg
zvoncki                    0,0kg          0,0kg        85kg           65kg    82kg
Claudi                    -0,0kg         -1,7kg          86kg         75kg    84,3kg
LittleSun                  0,0kg          0,0kg          96kg         70kg    96kg


Niso javili kg, ponedeljek 15.8.2011:
1.teden
loremi                    -0,0kg         -7,8kg         83,6kg       65kg    75,3kg
HuAnita                 +0,4 kg        -2,3 kg       65kg           58kg    62,7 kg 
tejci1981                 0,0kg          0,0kg       98kg           70kg    98kg

2.teden
pikapolonice         -0,0kg         -4,4 kg           61kg        56kg    56,6kg
mala zirafa             user posted image kg        -13kg             66kg        56kg     53kg


NASLEDNJE TEHTANJE:ponedeljek,22.8..2011

Če sem napisala ponesreči kak podatek napačno v tabelo, me opozorite in bom popravila.

Iz tabele bo izbrisana vsaka, ki ne bo javila kg 3 ponedeljke zaporedoma.


Ve, ki ste izbrisane, pa ste vedno dobrodošle , če se odločite vrniti med nas.


(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 3967
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.8.2011 9:46:29   
LittleSun
Dobro jutro, prvi dan je za mano user posted image in z manjšo pregreho (ostanek pikecovega sladoleda, sem bila ponosna, da si nisem cele kepice naročila) imam danes vseeno pol kilce manj, tako da sem vesela in dobila nov zagon. Pa tudi zajtrk sem si doma privoščilauser posted image user posted image  

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 3968
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.8.2011 9:46:44   
urshak
user posted image moja vaga je kaput, upam da najdem pravo baterijo zanjo do ponedeljkauser posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 3969
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.8.2011 9:47:25   
urshak
LittleSun dobrodošlauser posted image

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 3970
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
19.8.2011 12:53:20   
Lili28
Tudi od mene dobrodošlica vsem novinkamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 3971
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
20.8.2011 20:10:29   
miška17
Kako ste? Kako vam gre?

(odgovor članu Lili28)
Neposredna povezava do sporočila: 3972
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.8.2011 15:00:22   
Zewa
Ekola, še ena nova...user posted image

Sem bila na dopustu in sem se videla prevečkrat v kopalkah, tako da sem sklenila, da je zadnji čas, da se lotim hujšanja. Trenutno sem na 76,5kg, lani tak čas sem imela 4kg več, in mi je uspelo jih izgubiti. Sedaj pa kar čakam in čakam, da bom začela. Torej danes je dan D. user posted image
Moj cilj je priti tja do ene 60kg.. Upam da mi uspe. Lani sem hujšala z ločevalno, ki mi pa nekako ni odgovarjala-sem pa vsaj uspela obdržati težo eno leto. Letos začenjam z čim manj kruha, čim več zelenjave, manjše porcije, nič več hrane po 18.uri in veliko miganja.. Pa predvsem hrana s čim manj maščob in razno raznih slanih dodatkov. Sladkarij hvala bogu že zdaj ne maram..user posted image user posted image

Me je pa k cilju napeljala tudi želja po otročku, in želim nosečnost preživeti kot zdrava oseba s čim manj težavami. Bi pa rada shujšala še preden zanosim-na to pa upam konec leta ali začetek leta 2012...user posted image

Evo, punce.. upam, da nam bo vsem uspelo kar smo si zadale user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 3973
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.8.2011 16:07:30   
sramežljiva
Zewa dobrodošla med nasuser posted image !

Evo mene,sem prisopihala iz daljšega pohoda(2,5 ure hitre hoje).No,saj sem kar ponosna nase,ker sem tako vztrajna.
Maščobica se pa tudi lepo počasi topi.Kako sem bila pridna v izgubi kg,pa izveste jutri popoldan,ker imam zjutraj službo.Srčno upam,da mi bo uspelo izgubiti še kako kilco sedaj,ko bom začela delat.Delam pa v gostinstvu,v kuhinji.Se bom mogla kar kontrolirat,kaj bom dala v ustauser posted image .Lep preostanek dneva vam želim.Se jutri tipkamo.

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 3974
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
21.8.2011 16:27:25   
miška17
Zewa dobrodošla!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 3975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?