|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.2.2011 21:45:30   
eelyy
Čer!

Tole,da sem cel dan noter me ubija s Tianom nemorem ven,zdej prebolevamo drisko,sej spet bo dva tedna ok in spet zbolimo in prebolevamo pol meseca vrtca pa itak isto plačamuser posted image . Moj nej bi bil doma v ponedeljek zdej pa šef spet nekaj bluzi in upam,da se odloči da kam gremo.

papuang;Kako zdržite tako dolgo pot z malčkom v avtu,meni je nemogoče z dvema kam dalj,sej nerečem nekaj časa bi zdržal že v sedežu potem,ko bi hotel ven bi rabili avtobus da se lahko normalno sprehajmo.
Stem spanjem smo meli res preglavice dva meseca neprespanih noči in vsega.Enostavno se moraš odločiti ali boš vztrajala s posteljo ali pa mu kupi tavelko posteljo in daj čisto zraven svoje,da se naspite vsi.

tanja;
Pri nas je tako,da rečem,da ne ker nagaja in nej odneha,ker sem huda...to je začelo nekaj časa paliti,ker drugače smo imeli obdobje ko ni nič poslušal se smejal in razmetav igrače,vse kar je videl je zrušil..itd enostavno,kot bo sprejala sama,kaj nej ti reče.

lahko noč

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.2.2011 23:43:21   
ivanamdb
uuuuu papua  - srecno pot za jutr!
vzem dovolj piskot, kruha, klementin, pa se une sadne "snite" za otroke (jaz jih kupim v dm-u, tamo kjer je hrana za dojencke) - to je vse prakticna hrana za v avto. pa se dovolj igrac in kaksna knjiga, ah pa dude - ce mu ena pade da jo ne moras iskat. aha pa glasba, kaksen macek muri ali kaj mu je ze vsec.
mi ponavad startamo ali po malci ali po kosilu, tako da ziher ene dve urce spi!

moj lika svoje srajce! user posted image jst sm skoraj vse drugo, on je nogavice sparil, in zdaj lika.... pa bomo potem likali user posted image user posted image
nocko user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 8:16:06   
nikolet
jutro

a dons pa prva

no končno je tud k nam pršu tist obljubljen sonček :)

moram v trgovino k mi je zmanjkal skoraj vsegauser posted image


no pa smo vsi bolni sam še tast in svakinja se držita drgač smo pa vsi na gripiuser posted image

no ja sam je danes z mulčki bolje, jz sem pa spet na ventolinu, sem mela ponoč napaduser posted image   T. je pa HB sam kašlju in ni imel napadauser posted image



_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 9:38:08   
maja1488
Jutro!

Evo, Z je zdržala v vrtcu 4 dni. Zdej pa sva spet doma user posted image .

Kaj nej rečem, vsega mam poln K, v službi gora dela nedokončanega kar pomeni, da bo treba zvečer delat oziroma ko bo gospod mož prevzel otroke.

Se grem nažđret od vsega hudega.

Bolančki user posted image user posted image

Pa en viski zame. A obstaja kej močnejšega? Absint?

user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 9:48:08   
koala.cek
morgen,

je bil lep večer včeraj. me je gospod mož prav lepo presenetil.

pišuka breham ko sto let star kadilc. ampak je podaljšan vikend...jupiii. 4 dni bom doma. to se ni zgodilo že od avgustauser posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 10:02:43   
Tanja_
Jutro!

Vsega sem sita, tko da HBDJP. Komej čakam, da grem dam. Pa 4 dni frejuser posted image  

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 10:04:14   
šivilja
Koala.ček - se globoko opravičujem - šele danes sem ti uspela nakazat- je moj zvesti računalnik počepnu in so ga tri dni rihtali, zdaj sem pa spet med živimi,

H. učki še niso čist OK, He. ima gripo, jaz sem si šla noht izrezat, tako da smo ata prikrajšali za dva dni na Rogli. In zdaj že cel dan po malem p..zdaka, edino bogi K. je moral na tlako (beri šolo). Drugač smo pa do torka vsi doma. Upam, da se gripa zadovolji z eno žrtvijo.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 10:13:45   
ledenka
TGIF!!!

user posted image

Pa še koktejlčki iz TGI Friday'sa user posted image  

M je bogi, se kaže izcedek iz očk. Sicer je v vrtcu, ker zaenkrat ni bilo več kot pikica, ampak čez vikend se bomo zgleda cartali in cajtali...

Šivilja, pošiljam roj user posted image user posted image user posted image

Maja, tebi tudi za Z user posted image user posted image user posted image  

bo že, sam da smo 4 dni doma in se naspimo...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 10:40:07   
koala.cek
snifam. just. pa še celo nekaj voham. prvič po enem tednu. je bilo zanimivo hrano vase metat, ker sem bila brez okusa, želodec pa je krulil.

evo majana - vidiš še sem živa.


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 10:44:17   
PapuaNG
jutro,


sem se šele zdaj dokopala do RR. Me potem itak štiri dni ni, pa je treba čim več narest.
Eelyy-na tako dolgo pot še nismo šli, upam, da ne bo preveč kriza. Tam nekje tri ure smo se že peljali, pa ni bilo preveč krize, upam, da bo tudi danes tako. Gre pa še brat od mojega zraven, tako da ga bo lahko animiral. Pa cd-je bomo vzeli, piškote itd...da se bo zamotil. Igrače pa itak. Sicer je malo zoprno, ker se bo že v vrtcu naspal (gremo okoli treh, štirih), ampak pomoje bo tut med vožnjo kaj zakinkal. Če ne, se bomo pa malo ustavili, da si noge pretegne itd...pa za kej pojest, previt itd...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 11:18:25   
nikolet
no pa so me iz službe klical, je ena klicala da jo bolijo ušesa, včeraj je bila v službi pa jo niso bolela, danes je pa kriza in ne more pridit delatuser posted image a jz grem pa lahko k sm tud bolnauser posted image no sam k jz kot jz ne znam rečt NE, grem popoldne delat... HB je možek danes doma in bo on pomerkal mulčka...

no otroka sta pa tud kr zaživela k zuni sonce sije....


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 11:27:18   
betty.ford
jutrček!

a ni leeep sonček zunaj? že voham poletjeuser posted image
ampak mrrrrrz je pa še vednouser posted image  zjutraj -7!!! brrrr,...

zmajček danes sam hotel v vrtec. ker je bilo jutro brez kihanja in kašljanja pa tudi smrklja ni bilo videti, smo ga spustili,...
se imajo tam očitno zelo zelo dobrouser posted image  (zadnjič je bil ves čas s suho pleničko na sebi - pridno lula na kahlico; doma še ne...user posted image )

ma, danes se dobro počutim - pa ne zato ker je petek, ampak ker sonček tako prijetno sije,...

lepo mi bodite pa en koš zdravih pikapolonic vam pošiljam!

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 12:14:37   
eelyy
Dan!

Takole malčka spita zdej lahko počijem,najbolj na živce mi gre,ko nevem kaj nej skuham za kosilouser posted image . Zunej je sonček je pa zelo mraz,sem pokukala čez balkon,no danes bom T. peljala ven po 5 dnevih,se bomo zapeljali do knjižnice si gospodič sam izbere knjigice.

bety:a zmajček ti lula na kahlico??Mi ga damo in ko začne lulati ko ga postavim se kr ustraši in neha,nato ko ga zdvignemo pa začne...zdej,ko bo moj doma ga bomo res vseh teh 4 dni nonstop dajali,da bolj začne dojemat glih tok,da sedi,če ne nič drugega.

nikolet;Sej jst sem bila tudi,taka ko so me poklicala seveda,ko nisem imela otrok sem tekla skoraj,sem se prelomila,da je bilo narejeno,kot je treba itd...Zdej pa vidim,da je škoda tega,pa ne jim preveč upanja dajat,ker potem te bodo skos klicali in izkoriščali tvojo dobroto.

papuang;Srečno pot,lepo se imejte.Mojega T. nebi zanimalo ne 100 različnih piškotov in vsega,no mogoče že nekaj časa,ko bi si domislil ven iz sedeža je konec veselja in rine naprej in sitnari...uh...


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 14:56:09   
ledenka
kak čudovit dan user posted image  upam samo, da M ne bo ta vikend zbolel... sicer me nič niso klicali iz vrtca, da bi bilo kaj narobe... ampak njegove očke so bile zjutraj precej sumljive. bomo videli user posted image  

še dobre pol ure, pa via ven, potem pa se naj 4 dnevi počitka začnejo user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 15:01:04   
Dudica1
Kolk je lepo zunaj.....gremo veeeen user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 15:38:17   
nikolet
IZVIRNO SPOROČILO: eelyy

nikolet;Sej jst sem bila tudi,taka ko so me poklicala seveda,ko nisem imela otrok sem tekla skoraj,sem se prelomila,da je bilo narejeno,kot je treba itd...Zdej pa vidim,da je škoda tega,pa ne jim preveč upanja dajat,ker potem te bodo skos klicali in izkoriščali tvojo dobroto.



ja sej vem, ja jz upam da me ne bojo začel zarad tega izkoriščat... ma dns grem pol bomo pa vidl... sam tih pa ne bom, jim bom kr povedala svoj mnenje in to zelo glasno...

joj, kojk je lep sonček... mi je kr hudo k smo bolni... HB da ni to edini dan s sončkomuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 15:54:35   
PapuaNG
mi smo pa spakirani in redi tu gou user posted image Upam, da na cesti ne bo hujših zastojev, policajev in podobne nesnage. Pa upam, da nisem ničesar pozabila, sem nekam hitro vse spakirala-zame in za malega sem prej spakirala kot moj dragi samo zase. Pa še kuhno sem kokr tok pospravila. Moški pač, počasnele. Zdej ga sam še prepričam, da ne rabi petih različnih parov čevljev pa desetih jaken s sabo user posted image

Lepo se imejte čez praznike!

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 16:28:04   
Dudica1
papua lepo se imejte!

Smo bli na sončku user posted image ...zdej bomo pa kaj spekli pa gledamo frančka user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.2.2011 20:09:13   
majana79
Dan!

Je bil res lep dan, upam da bo jutri tudi. Danes nismo bili zunaj, je bilo treba po par stvari v trgovino, potem smo šli pa kar na pico.
Ne vem zakaj morajo povsod delat tako velike pice, da še pojest ne moreš. user posted image

ledenka, J. ima tudi desni uček zgleda vnet, sem mu danes spirala s fiziološko, ko smo prišli domov. Upam da bo minilo.
A mogoče katera ve za tobrex mazilo - ga je nujno zavrečt po 4. tednih, al je to samo preventivno napisano?

Vem da smo recimo včasih chloramphenicol mazilo imeli doma v hladilniku po par mesecev po odprtju, pa je bilo ok...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.2.2011 8:00:12   
koala.cek
majana - če mu boš eno kapljico dala, ga še ne bo konc. testirano. user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.2.2011 8:01:45   
koala.cek
sicer pa dobro jutro, noč je bila bolj tako tako, ampak če smo zdaj 4 dni doma, potem bomo že....danes moramo tole malo pospraviti, tako na hitro, drugi teden bo itak prišel čistilni servis vse popucat, jutri bomo šli malo smučat, pa kaj drsat in sankat,...fajn bo.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.2.2011 9:17:56   
betty.ford
maja, absint te naredi flegmatično, ne?
še meni malo, prosim,...

tale nihanja iz pozitive v negativo mi že presedajo!
a lahko izberem kakšno drugo življenje???




eelyy, doma še ne lula v kahlico (vsake toliko se usede... ampak bolj malo učinka), v vrtcu pa delajo čudeže z njim

majana,  pri kapljicah za oči bi rajši sledila navodilom.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse bolančke.

a če otrok ponoči jamra, da ga boli uho, zjutraj pa kot da je vse okej - naj ga peljem na pregled?
lahko da ga je bolel zob pa je pomešal,... user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.2.2011 9:54:50   
šivilja
He. ima že tretji oz. četrti dan visoko vročino. Razmišljam, če jo je treba počasi kam peljat.

Jaz sem pa AB fasala za svoj prst - sem čisto predolgo čakala in zdaj je nevarnost sepse - bravo jaz


Drugače sem bila pa ob pol osmih že na tržnici ob osmih pa v ZD. Zdaj pa nogo v luft in počivat (če ne grem še na Metelkovo)

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.2.2011 9:56:35   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

a če otrok ponoči jamra, da ga boli uho, zjutraj pa kot da je vse okej - naj ga peljem na pregled?
lahko da ga je bolel zob pa je pomešal,... user posted image


potipaj ga zadaj za ušesom in dol proti vratu - če je vneto tam fajn boli in se otrok izmakne ali zajambra. Drugače sem pa jaz pristaš tega, da raje čez dan hodim okrog zdravnikov kot ponoči, čeprav pri nas bolezni postanejo akutne večinoma ponoči.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.2.2011 12:09:46   
betty.ford
ojej, šivilja user posted image  da AB čimprej opravijo svoje delo!

sem slišala, da nekje do šolskih počitnic naj bi še viroze in bakterioze razsajale, potem pa naj bi se pomirilo.
tako da: moramo zdržati do takrat, ker potem bo pa bolje!

moj je šel z otrokom v ZD. HB njemu ni treba niti kaj posebej rečt, se prec obleče pa pelje (ne glede na uro). je očitno zgrešil poklic.


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...
Pri otrocih je najpogostejši rak kostnega ...
Čeprav rak predstavlja tretji najpogostejši vzrok smrti pri mlajših od 15 let, umrljivost z leti vse bolj pada, tako da ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?