|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.2.2011 13:37:23   
eelyy
Hoi!

Evo pred nami en dolg vikend,končno bom malo počilauser posted image .Kuham govejo juhico že vse diši in en recept z testom bom nardila od sosede,bomo vidli kako bo izpadlo.
S Tianom sva skupaj spucala kopalnico,okna in tla s h20 oziroma je bil zraven i držal krpe sonček moj,Lina je prespala cel dogodek je pa itak pridna.

Meni je vsaj zaenkrat odleglo se je mali končno videti pozdravil,upam da zdrži spet vsaj 3 tedne in,da bo res konec z virozami.

Ali ste katere dobile odločbo za vrtec?Mi je še kar nismo,me mika koliko bo....

bety;
Pri nas v vrtcu še neučijo na kahlice ?Kako je stem,da si dobila vrtec takoj za drugega otroka ali takoj pri 11mesecih ali kako,moj občutek je da glih drugega otroka počasneje vzemejo,ker je zastonj?Tok upam,da ga Lina dobi.

šivilja;user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2251
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.2.2011 14:44:09   
Dudica1
Mi smo že dobil odločbo o znižanem plačilu vrtca,ker sem se zaposlila sm mogla dat še enkrat in imamo isto,tud otroški dodatek mi ostane isti.

Pri nas pa moj kuha danes se mi zdi da po pečen piščanec,krompir in solata.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2252
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.2.2011 16:21:47   
betty.ford
eelyy, zmajček je šel v vrtec s 16 meseci. sem sicer pričakovala, da bom dobila zavrnjeno, a ker je drugi otrok, je dobil več točk. vrtec mu plača občina, tako da je samemu vrtcu vseeno.

odločbe za plačilo vrtca za to leto še nisem prejela.

glede kahlic pa se mi zdi, da jih v vseh skupinah, postopoma uvedejo - rutinsko. pa mogoče je našemu zmajčku bolj domače, ker je že pri prvemu videl, čemu je namenjena.




so pa ušeska res vneta in zdaj jih zdravimo z AB - prva žlica je šla takoj v WC. težko rečem, da se bo kaj prijelo. mu okus ne leži in je zraven izbruhal še vso kosilouser posted image
ponoči zna biti še zanimivo: moram pripraviti lavorje. huhuhuhu, upam, da bo šlo brez kričanja, ko ga bom zbudila.

zmajček pa dobiva izcedek iz očesa,... moram še jaz preverit zalogo kapljic,... z bivacynom bi šlo?

saj; bratsko si delita flaško čaja,... naj jima še kar AB začnem skupno dajat,...user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2253
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.2.2011 18:13:52   
Dudica1
ledena doba 3 again user posted image

pa mel smo obiske in smo vsi gledal risanko user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2254
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.2.2011 21:41:05   
Leela
Mojadva si bratsko delita AB. Oba imata vneta ušesa, F. še sinuse. Je imel eno tono gnoja. Očitno je ab čas.

No jutri pa gremo malo ven na zrak. L. je že cel teden notri, F. pa po dveh dneh vrtca doma.

betka za bivacin ne vem, poznam samo tobrex.

tudi jaz bom 4 dni doma, najbrž bom malo tole luknjo pospravila user posted image
lahko noč


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2255
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.2.2011 0:09:40   
ledenka
preživeli lep večer... na Metelkovi user posted image  k sreči samo laringitis, ampak zvoki so bli pa taki, da sem zapaničarla.

grem spat... še dobro, da sem še 3 dni doma user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2256
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.2.2011 7:46:34   
koala.cek
jutro,

pri laringitisu je kašelj res grozen.

za vse bolančke user posted image user posted image

meni se pa nič ne ljubi. bi bila doma. mah zmajček mi res vso voljo uniči.če samo pomislim na njegovo godrnjanje user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2257
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.2.2011 8:53:06   
betty.ford
mulček pravi, da mu je AB pomagal. nima več povišanja temperature, tudi ušeska so lepo prespala noč.
smo ugotovili, da mu je ljubše, če mu AB zmešamo s čajem... in baje je tako tudi okej.

zmajček pa ima zdaj že oba očka vneta - sem ugotovila, da je bivacyn odsvetovan pred 2. letom, spiranje s kamilico ne pomaga... danes letimo po tobrex.
je pa ves navdušen, ker je našel crosce in slabe volje, ker mu jesenske supergice niso več prav.

ledenka, Leela user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2258
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.2.2011 9:05:20   
nikolet
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

preživeli lep večer... na Metelkovi user posted image  k sreči samo laringitis, ampak zvoki so bli pa taki, da sem zapaničarla.

grem spat... še dobro, da sem še 3 dni doma user posted image


jutro

men ni pa rov nč všeč laringitis, ga je mel T. in smo zmerom pristal na ORL k je mel tojk močno dihalno stisko... kašelj je pa tojk nagravžen, tak suh kašelj pa prov grozen.. .te kr strese...
upam da je vse vredu, in da ni imel tud dihalne stiske....user posted image user posted image user posted image user posted image

no mi smo pa skoraj že zdravi... mi trije že skačemo po hiši, sam še mal smrkamo in kašljamo, sam ni sile...
je pa zdaj možek zbolu, in je tak kt otroc še slabš, skojz jambrauser posted image zdej leži še vedno v sobi, in ga skojz poslušam kojk jambra k za kašlja...

no drugače pa komaj čakam še kakšen dan sonca da bomo lahko šli mal vn se znort, k sta otroka čist naspidirana in rabta mal energije ponucat... a mislete da bo kaj narobe če grem kr že dans z njima mal vn, al je bolje da še kakšen dan počakam, ful bi šla rada mal vn se sprehodit, sam bi mogla it z mulčkoma, k mož ji ne more merkat k je bolanuser posted image .....




_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2259
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.2.2011 9:27:58   
Dudica1
Jutro!
Uživam sama...so šli ven ostali user posted image
Kuham goveje zrezke in poslušam muzko user posted image

Popoldne gremo pa s sestrco mal na sprehod nekam,tavelika dva bosta pa kolesarla,pa na kakšno pijačko bomo šli pa bo super dan!
Pol pa še dva dni frej user posted image

< Sporočilo je popravil Dudica1 -- 6.2.2011 9:28:27 >

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2260
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.2.2011 11:52:55   
Dudica1
Se vidi da uživate user posted image
Jaz sm skuhala,tako da bo zdej kosilo.
M. je šel danes malo prej spat da bomo pol hitrej šli da bo čim več sončkauser posted image

Preživite lepo nedeljo!

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2261
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.2.2011 12:04:05   
betty.ford
enako, Dudica!

meni se kar smeji, ko je takšen sonček zunaj. bomo tudi sami izkoristili kakšno urico zunanjega zraka.
pa zdaj, ko sije, sem opazila, da imam grozno svinjska okna... čiščenje sledi.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2262
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.2.2011 13:04:21   
nikolet
mi smo tudi po kosilu..
n. in možek spita v sobi, jaz in T. pa se relaksirava, T. ob risankah jz pa ob računalniku in pospravljanjuuser posted image se vidi da je v zraku pomlad, k se mi da pospravlat cujne po omarahuser posted image

no ja pa kavo si grem skuhat da jo spijem... bom pa vseeno šla mal vn z tamalimdvemauser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2263
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.2.2011 17:09:42   
nikolet
smo bili eno uro zuni, je blo prov fletno, samse je videlo da sta otroka bila cel teden v hiši, k sta bila k divjaka....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2264
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.2.2011 19:08:14   
Dudica1
O kaj je blo res lepo dons,prav vroče na sončku user posted image jaz sm bla samo v flisu user posted image
T. je skoz kolesaru tko da upam da bo takoj zaspal zdele,M. je pa že v postli.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2265
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.2.2011 19:33:43   
Leela
juhu, great news: gap pošilja v slovenijo user posted image


drugače je bil pa danes res lep dan, smo šli ven na kofečk kar nismo šli že res dolgo

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2266
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 5:10:59   
nikolet
jutro

me je nika zbudila in nisem več mogla spatuser posted image no a sej sem šla tud ob pol osmih včeraj spat... k mi je dec pritisk dvignu....  no zdej pa kavo pijem in sem na netu k čakam da bo ura 6:15h da grem v službouser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2267
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 7:45:49   
Dudica1
jutro

kaj je fajn bit sam doma user posted image user posted image user posted image si že kuham kavouser posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2268
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 7:59:32   
betty.ford
jaz pa danes nimam dopusta. tudi moj ne.
še brez osnovnih živil smo... bom mogla v trgovino, da otroka ne bosta lačna.

če vam priznam, komaj čakam, da pride naslednji teden! če izvzamem jutrišnji praznik,...

kdaj lahko zmajčka spustim nazaj v vrtec? - vnetje že pozdravljeno, iz očkov nič več ne teče. kapljice mu bom vsaj še danes, jutri dajala.

ampak jutro je pa prekrasno!!!

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2269
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 8:04:44   
Dudica1
betty jaz ga pol še jutri ne bi dala,potem pa že če bo okej...pikepoke user posted image user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2270
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 8:05:32   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

ampak jutro je pa prekrasno!!!


se strinjam....je že toplo,si ne bi mislil,in taaak sonček user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2271
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 8:09:28   
betty.ford
hvala, Dudi...
kar ne morem verjeti, da smo končno dobili sonček nazajuser posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2272
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 8:17:24   
Dudica1
ja konec tedna naj bi se pa spet ohladil,tko da je treba izkoristit

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2273
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 9:20:40   
majana79
Jutro!

Midva tut v službi, otrok pri dedku in babici, nekaj sicer kašlja, upam da ne bo kaj nastalo iz tega.

Pri nas je bilo -3 zjutraj, nič toplo. Je pa tole čist preveč toplo čez dan, ker se znajo še kaki virusi razpast... upam da ne bo še kake epidemije.

Grem naprej delat, je gužva. user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2274
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.2.2011 10:25:34   
ivanamdb
ju-tr-cek! user posted image
fino, gospod v sluzbi, gospodicna v vrtcu, mami pa ima opravke.... grem do ikee kupit D veliko postlo http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/50080315
imajo popust za ikea family, tako da je samo 200! ful dobra postelja! tudi lahko se razvlece v veliko.
gospodicna je v petek bila doma ker je vrtec bil zaprt user posted image ne vem, kao neka festa od vrtca....boooooh.... v soboto smo bli mal v center/shopping, vceraj je bilo bolj langsam, sli smo samo mal na sprehod v eno sosednjo 'hansel&grettel' vasico, pa se koncala sm en velik prevod, tko da si zdaj privoscim mal noge v luft ene dva dni.user posted image

uh zdaj me je poklical in rekel da pride domov na kosilo.....se kuhat bom morala....

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...
Pri otrocih je najpogostejši rak kostnega ...
Čeprav rak predstavlja tretji najpogostejši vzrok smrti pri mlajših od 15 let, umrljivost z leti vse bolj pada, tako da ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?