|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 14:01:16   
Leela
aja za trebušček pa pomaga masaža in topli obkladki

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 14:10:01   
koala.cek
majana - pa kej ti misliš, da sem ga šla žurat ? je bilo only biznis.

bom pa danes zapakirala limonce v kuferuser posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 14:13:23   
ledenka
jaz bom tu do 4h user posted image  

čakam, da se cimer spelje iz pisarne, moram klicat k dr. G. pa če bo on not, bo pol vsem sčvekal...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 14:29:07   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

majana - pa kej ti misliš, da sem ga šla žurat ? je bilo only biznis.

bom pa danes zapakirala limonce v kuferuser posted image
WORD!

ja in, a na biznisu se pa ne sme pit al kaj? user posted image



(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 14:37:00   
koala.cek
hihi....ja v biznisu lahko, na biznisu pa načeloma neuser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 14:38:19   
majana79
sej se zastopmo, ja user posted image

oh, kdaj bo ura cajt...

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 14:49:30   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

hihi....ja v biznisu lahko, na biznisu pa načeloma neuser posted image
v nobenem primeru nimam zadržkov user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 14:53:01   
koala.cek
babe user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 15:51:58   
nikolet
živjo


joj danes sem mela pa sam štiriurni šiht... in sem bla čist zmešana... kt da bi po glav hodila.... tak da štiriurni šiht ni zameuser posted image user posted image




_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 17:16:09   
Dudica1
dan!
Pri nas nič novega,sem bla zdele že po nakupih sem šla prijatlci kupit darilo za rojstni dan user posted image
Komaj sem čakala vikend,ker tale teden se je pa vleku ... ... v nedeljo upam na sonček ker mamo namen it na morje mal pogledatuser posted image user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 18:25:09   
ledenka
user posted image  kakšen dan... same slabe novice.

sem šla na pedikuro, pedikerka je mela PDP enkrat maja... jo gledam, nima nekega trebuha user posted image  in mi je povedla, da je morala splavit pri ene 18 tednih... trisomija. otrok ni imel možnosti preživetja user posted image  

pol ena sodelavka pove, da so operirali sina, komaj so mu rešli sluh, je mel tumor na bobniču. najstnik se ne bo smel nikoli več potapljat, skakat v vodo, močit ušes... in useknit.

tko da zdaj ne dvigam več telefona, je dost za danes.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.1.2011 5:24:41   
nikolet
jutro

ne morem spat... sem bla včeraj tojk utrujena da sem ob 20h kar padla v posteljo... no in kaj je bilo ob pol štirih se zbudim in gledam k sokol v strop... user posted image user posted image user posted image

ledenka: ojej   to pa ni kaj preveč dobrih novic.... no ja sam da so fantka rešili... sam bo celo življenje bogi... sploh k bo prihlajenuser posted image

jz pa sam še danes delam pol pa spet en dan frejuser posted image
drug teden pa popoldne, uuufff... pol pa končno pospravljanje podstrehe in postavljanja stanovanja
upam da bo pol kmalu k bomo šli na podstreho... pa še načrt sem naredila in bojo tri sobe... dve otroški in ena spalnicauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.1.2011 10:55:45   
Dudica1
Dobro jutro!

Pri nas malo sneži,čiiiist malo user posted image
Sem pa čist pozabila praznuje danes tud od mojega brat in moram še po eno darilo,čist sem pozabilauser posted image .
Tako da gremo na dva r.d. danes user posted image

Jutri pa na morje user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.1.2011 11:45:25   
Anonimen
Jutro!

Jaz sem se danes zbudila in odločila, da je moja turneja dojenja zaključena... Po vseh težavah z nastavki, bradavicami, mastitisom in nevem čim še, sem zdej ostala še skoraj čisto brez mleka user posted image Prejle sem jo podojila iz obeh jošk, pa je po dojenju popila še 80ml Milumila user posted image

Sicer pa sva z mojim na konkretni "bojni nogi"... Ubistvu se sploh ne kregava, ampak ker se on vztrajno noče preselt nazaj v LJ, jaz pa druge variante ne vidim, sem rekla, da grem pa sama z otroci, ker midva sva eden do drugega itak bolj hladna kot ne. No zdej je odločitev, da bo on se "potrudil" da bi jaz dojela, da še goji čustva do mene, jaz pa sem rekla, da do nadaljnega velja, da se selim, takoj ko si najdem stanovanje... Sicer mislim, da na koncu se bomo vsi skupaj preselili, ampak naj se dec malo potrudi in vidi, da ni vse samo v trmi in kapricih user posted image

Kaj boste pa kej počele danes?

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.1.2011 12:10:28   
betty.ford
živa, ti to resno?user posted image
dajta se malo skup usest pa pluse in minuse napisat, vsak svoje želje in pa magari poprosi mamo, da ti vsaj za kakšno (p)dopoldne popazi na otroka (zdaj, če ne boš dojila ne bo problem) in naredta okvirni načrt vsaj za 1 leto...
za družino se je vsekakor vredno potruditi.

pa bolančki user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz lovim rep in svoje živčkeuser posted image  pa doma sem trenutno brez računalnika.
ta trenutek seveda delam,... pssst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.1.2011 13:20:24   
eelyy
Hoii!

Evo sem bila pridna in zjutraj vse pospravila,popoudne bom pico nardila. Sem se spravla spat in zaspim za 15min se Lina zbudi za hranjene no mala je nazaj zaspala jst pa nemorem,Tian pa itak spi.

Vreme je pa tok oblačno in fujj pa mrz je,se mi ni dalo z dvema ven sama.

Bety;Si se oglasila pravilno,je pa treba pokoristiti tudi kaj časa v službi.
živa; Lepo ti je napisala Bety za družino je treba nekaj narediti,ti si se pa kar odločila in se hočeš odseliti sama? Sej a nista prej živela v Lj. Ko otroci zaspijo zvečer,če nimaš druge možnosti se vsedita in se zmenita lepo pogovrita.Zakaj bi pa ti se rada selila v Lj. imaš tam prijatelje....

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2041
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.1.2011 15:21:47   
ledenka
daaaan!

kak zoprn dan... sva bila z M na tržnici, priznam, da me je kar malce zeblo. ampak na en krajši sprehod bo še treba it... sem čist out in se moram predihat.

živa, ne se prenaglit... tvoji hormončki so v neravnovesju, navajate se na skupno življenje, zdravje te daje... vzemi si mal časa, počivaj, pridi k sebi, potem pa razmišljajte o selitvi. kaj pa varjanta z MS, ni več aktualna?

eelyy, te občudujem, da sfolgaš z dvema s tako mini razliko.

betty, bomo tiho user posted image  upam, da si vsaj popoldan prosta!

se je M začel oglašat... uživajte!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
29.1.2011 20:09:11   
meduzica
živjo majčice pozdravljeni zmajčki user posted image

mal se spet javljam da vidim kako ste in če je kaj novega.

najprej pozdravim pol grem pa brat za nazaj

aja pri nas novo: naš zmajček "že" 1 mesec samostojno hodi, tudi malo več kot en mesec se ne dojimo več, pa končno je prvič zdržal cel teden v vrtcu brez da bi zbolel user posted image

aja pa nov preparat smo mu za zaprtost začeli dajat (movicol junior kupljeno v avstriji) in po parih dneh zaenkrat deluje kot da je boljše kot lectacon. držim pesti da res user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.1.2011 6:42:34   
PapuaNG
jutro,

smo že od šestih pokonc. Je mali včeraj preskočil popoldansko spanje in bil že ob pol osmih v postelji, tako da je bilo do šestih očitno dovolj spanja. Danes gre pa zagotovo v mižule ob 12ih! Sta bila včeraj z dedkom v živalskem vrtcu, midva z mojim sva se pa lahko za nekaj uric eden drugemu posvetila user posted image Si morava večkrat takole vzeti čas en za drugega...Se me pa prve slabosti lotevajo se mi zdi. Sploh popoldne sem taka slaba, da bi samo ležala. Upam, da ne bo šlo še na slabše...sej prav grozno ni, hvalabogu. Pa svež zrak zelo pomaga.

Živa-jst tut ne bi kar tako obupala. Iskren pogovor, veliko truda in volje, pa vama bo uspelo. Ne kar tako zavreči vsega....

Sicer pa danes ne vem, kaj bomo. Mogoče se do rožnika sprehodimo, čeprav včeraj je bilo prav brrrr.....

(odgovor članu meduzica)
Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.1.2011 6:43:32   
PapuaNG
aja meduzica, čestitke za prve korake! Se je splačalo truditi pa delati vse vaje, ne? Zdaj pa samo še s polno paro naprej! Se večkrat spomnim nate in tvojega malčka...

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.1.2011 14:37:19   
ledenka
smo padle na 2. stran user posted image

meduzica user posted image  za prve korake! zdaj pa ne bo več miru user posted image  

kolk sem jaz utrujena... M pa noče spat, grrrrr. je pa vsaj tiho.... sigurno barva. mizo user posted image  

< Sporočilo je popravil ledenka -- 30.1.2011 14:38:52 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.1.2011 15:34:52   
majana79
Dan!

Nimam volje za nič, kronično sem neprespana...

meduzica, bravo user posted image se tudi jaz večkrat spomnim na vaju

ledenka, se spomniš moje materine dušice, ki je takrat nazaj čudežno izginila? no, otrok jo je zabrisal za radiator in se je ujela na nosilec user posted image zadnjič je pa spet nekaj tlačil tam zadaj in sem jo našla
pa vedno pozabim povedat user posted image

zakaj je jutri že ponedeljek? user posted image


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2047
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.1.2011 16:06:03   
PapuaNG
Jst mam pa pravi čistilni dan za sabo. Najprej sem se spravila police v dnevni urejat, ker vedno nekaj odlagamo gor in je prava avantura naredit selekcijo, kaj je za stran in kaj ne. Pol sem pa še kopalnico zribala po dolgem in počez. Sem končno stran vrgla tiste tepihe v kopalnici-se je spodnja guma čisto zalepila na ploščice in sem eno uro ribala kot zmešana, da je šlo vse dol. Sva zdej kupila tako tepih, da spodaj nima gume, ampak blago. K sreči je mulček spal dve uri in pol, da sem ravno končala, ko se je zbudil. Je prav priden danes.

neprespanost? Hja, se strinjam-sem tudi sama kronično neprespana. Sem včeraj mojemu govorila, da bi rabila kak teden spanja celo noč brez budnic, da bi vsaj malo k sebi prišla. Pa še popoldanske slabosti so se začele. No, vsaj bruham ne user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2048
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.1.2011 18:44:08   
koala.cek
pišuka - kakšnega zapečkarja imamo mi doma...komaj sem čakala da pridemo domov. s tem zmajčkom pa res ne grem nikamor več pol letauser posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
30.1.2011 19:16:15   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

pišuka - kakšnega zapečkarja imamo mi doma...komaj sem čakala da pridemo domov. s tem zmajčkom pa res ne grem nikamor več pol letauser posted image


MI smo imeli danes čisto zapečkarski dan - drugič ga kar k nam pripelji user posted image

Drugače se pa že tri dni ukvarjam z dopusti - zimske počitnice, prvi maj in poletni dopusti - delam razporede za v službo in usklajujem družinske želje.
Upam, da se bo na koncu vse odvilo tako, da bomo vsi srečni

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?