|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 12:18:27   
ivanamdb
aaaaaah punce, zdaj sm lacna!!!!!!!
mislim da bom sla oropat hladilnik! pa se eno argetino otprt (tuki smo jih smo jih dopelali eno veeeeliko skatlo)!
ma men se ne zdi da je tuki neki drazje, vec al manj so cene iste.
edino kaj mi je tuki brezveze je ko jejo cevapcice ponavad so zraven riz in "balkangemuse"..... a mislim...to mi je brezveze!

a ja domaci okus - moj me je glih vceraj nasmejal, je reku "ah tuki ni kefira", ma kako ni, jst sm ga D ze enkrat kupila, in je ful dobr. on "ja ampak ni kot ta domaci, slovenski, tezko se je navadit na mal drugacne okuse" huh?!?!? domace, slovenske? ti? ok never mind user posted image

majana - potem nisem edina ki misli da se je gavrilovic spremenila! sm ze mislila da sem nora! (ja, drugac pa sem user posted image )
men je najboljsa pikantna, moj pa je samo tunino....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 12:28:01   
nikolet
evo

pa sm pospravla, skuhala jetra in jih pojedla... njamiuser posted image pa skleda solateuser posted image

vsem bolančkom želim čimhitrejše okrevaneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 12:58:46   
PapuaNG
joj jst sm tut zaspana, pomoje je nizek pritisk. Nam tut v skretu kanalalizacija smrdi, tko da je zihr to user posted image Sem si še drugo kavo skuhala, mogoče bo pa bolje. Moram po službi še po bolniško pa v babycenter al pa nekam neki za malega od sestrične kupit, ima jutri eno leto. Pomoje bom kar kakšne lego kocke, to vedno prav pride.
Pa tašča baje pride malega pogledat. Je zadnje čase ni nič kaj na spregled-odkar sva ji z mojim povedala, da pijana nima kaj k malemu hodit.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 13:03:29   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

joj jst sm tut zaspana, pomoje je nizek pritisk. Nam tut v skretu kanalalizacija smrdi, tko da je zihr to user posted image Sem si še drugo kavo skuhala, mogoče bo pa bolje. Moram po službi še po bolniško pa v babycenter al pa nekam neki za malega od sestrične kupit, ima jutri eno leto. Pomoje bom kar kakšne lego kocke, to vedno prav pride.
Pa tašča baje pride malega pogledat. Je zadnje čase ni nič kaj na spregled-odkar sva ji z mojim povedala, da pijana nima kaj k malemu hodit.


user posted image user posted image

đizus... a to ma resne probleme s pijačo al kako?

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 13:21:36   
Leela
Ja pritisk je na nuli že tri dni. Smo vsi kot zadeti. Imam pa overdose od kofeina in ene tablete za energijo. ne smem nič več.

ivana ja se bojim, da ne boš nič nazaj prišla, če boš vse gor dobila.

koalacek nisi povedala kje si away? a ste v banovcih?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 13:33:15   
PapuaNG
ja kr resne ja. Pije že več kto 20 let. Pa sej nikol ni tko nažgana, da ne bi vedla zase al pa kej. Dokler je dobro ne poznaš, sploh ne pogruntaš. Sam njeni otroci jo pa že po telefonu zgruntajo. In mali ful beži od nje,kadar je taka. Ker manipulira s tem in skriva, da pije. Dostkrat na kakšnih družincih ona cel čas nič ne pije, na koncu jo pa zavoham user posted image Nazadnje je tamal tut povohat ni hotu, je stran bežal pa jokal, če ga je ona vzela.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 13:38:40   
Tanja_
Jao, kok se men nič ne da. Zdej je tamala zaspala, sem se komej čez en članek pregrizla. Pa še na sistematskega greva dons.A bo cepljena?To je kokr tist pri 18.mesecih.Kaj vse bo mogla pa znatuser posted image ?

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 13:39:58   
majana79
o groza...

ja otroci ful zavohajo oziroma začutijo alkohol, tako da ni čudno, da beži od nje

težka stvar za družino, ker to vsekakor je zloraba alkohola, tut če ni tisti fazi, da bi bila totalno nažgana al pa kej podobnega....

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 13:46:51   
ivanamdb
leela - nc se bat seveda pridem do SLO!!!! ampak najprej cakam da snezna sezona neha! hepi sm ker mi ni vec treba avto napolnit kot kaksen romun user posted image

uh papua user posted image ampak dobro da ste ji povedali! ker malcki res vse cutijo!

Tanja - aaaaah sistematski...ja mislim da bo cepljenje, a ne punce? pa dve zivali mora kazat, in dojencu dat flasko, pa zihr sm kaj pozabla.
uh mi tukaj moramo se enkrat na sistematski, februara, ker so mal drugacna pravila. so mi rekli da traja najmanj 2.30 ure user posted image user posted image user posted image ??????

< Sporočilo je popravil ivanamdb -- 27.1.2011 13:47:19 >

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 13:53:55   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Jao, kok se men nič ne da. Zdej je tamala zaspala, sem se komej čez en članek pregrizla. Pa še na sistematskega greva dons.A bo cepljena?To je kokr tist pri 18.mesecih.Kaj vse bo mogla pa znatuser posted image ?


Pri nas samo cepijo in nič drugega. Ima P toliko otrok, da jih ne "podelajo". Že tako je imel cepljenje izven del. časa ordinacije user posted image  ampak itak smo prestavili, ker ni bil zdrav. Za L. sem vprašala kako je s sistematskim pri 5.letih in pravi, da jih sploh ne delajo razen če starši izrecno zahtevajo.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 13:57:49   
PapuaNG
joj, mi tut še nismo mel cepljenja pri letu in pol. Najprej nas nikakor niso naročil, pol ko smo končno datum dobil, so nas dva dni prej spet prestavili za en teden, pol je pa kot za stavo mali zbolel. Zdej pa spet ne em, kdaj bo, moram poklicat.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 14:10:11   
ledenka
tanja, pri nas ni blo nič posebnega, itak otroc ponavadi pri zdravniku nič nočejo pokazat user posted image

ivana, ja kaj pa delajo v 2,5 urah? user posted image user posted image  

papua, tile skriti alkoholiki so najhuj, pa bog ne daj, da kdo sam namigne... user posted image  če ne govorimo o tem, pol problema ni.

moram poklicat na plavanje, sva oba z M prehlajena in brez veze, da greva. čeprav meni bi vlažen zrak fuuuul pasal... sam pol it vroč ven pa je nekak nevarno.

pa na cepljenje proti KME ga moram še naročit. sebe pa tud. se noro bojim klopov, tud v Tivoliju jih je dost.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 14:40:13   
ivanamdb
ledenka - booooooh ...a ves...svabe...pedantni in natancni.....ne vem, to je moj izvedel od enega kolege (in seveda je moj rekel da glih ta dan ima nek sastanek user posted image user posted image )...po 10.feb ti povem kaj je blo....upam da res ne bo 2.30 ure!!!!!

cepljenje proti KME - jp to je dobro, mi smo se ze prvo rundo cepili, ker jih je tud tuki ogromno. se tud jaz ful bojim, smo nehali hodit v hribe, ker bi se jaz vsakic posprejala s dva spreja, in nc, vseeno bi potem bila polna, in vsakic potem teste delala.... tko da sm rekla da mi je dost!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 16:17:37   
Dudica1
Hellou!
Čist mi zmankuje časa za rr...bo že...

Zdele peljem pa še smučke robit da bomo šli še kej smučat letosuser posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 18:19:20   
FLASK_A
Punce, zdej pa malo resnosti.

Potrebujem hiper dober recept za hiper okusno glavno jed, ki umaže čimmanj posode. Brez uporabe pečice. Zaželjen sir, smetana, meso... Kakšna zelenjava... Tko no, da bo res dobro in fensi za videt.

Torej kuharice, kar povejte iz glaveuser posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 18:25:04   
FLASK_A
kaj takega recimo

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 18:49:05   
FLASK_A
No ajde, pa še tole pa sem finito. Hvala za pomoč user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 20:40:37   
eelyy
Čer!

No dan smo preživeli pri mami,tako,da mi T. ni nič razmetal doma...se je pa že tko spremenil se sam zaigra,posluša pravljice,gleda nodija uglavnem nemorem verjeti,da je to moj malček.

Ali se to leto pust začne 8 marca ane?Sem gledala že povsod prodajajo kostumčke(jst bi,tko rada napravila v nekaj,da bo lahko Lina pokoristila).Ste kje že kaj nabavljale?

majana;Sem enkrat cel spis napisala in ni bil objavljen,tko,da sploh nisem pisala.Bila sem pri G. že tko,zaradi brisa,tko,da je na uz pogledala in carazzete delujejo sem pa kr zdej dobila men. po dveh tednih,važno da nebo kakšnega user posted image sicer bi se miuser posted image user posted image .

pauang:
To so a res težave,ja kaj pa tast reče na to?Oziroma je to odvisnost in nimaš kej so kot cigarete.Bodi srečna,da ti neprihaja men pride vsak dan zdej ko je na prisilnem dopustu in to lih takrat,ko je treba T. dajati spati in večerjati...sem kr napsiherana od te ženske,sploh nimam miru

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 20:44:19   
eelyy
Aja še to napišem flaska recepta sta user posted image se mi bolj dopade drugi. Mi imamo sistematski drugi teden bomo vidli,kako pa kaj?

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 21:17:55   
PapuaNG
hah, s tastom sta ločena že več kot 15 let user posted image Sicer ima že leta partnerja, ampak z njim si kaj dosti ne morem pomagat. Kaj čmo, tko je. Midva sva ji povedala, kar sva ji imela povedat glede tega, tko da k nama pijana od takrat ni več prišla. Mi je pa vseeno mučna njena energija, danes me je prav izžela. Pa ni nič tečna al pa kaj...sam to skrivanje res pusti posledice na človeku. Še mojega, ki je njen sin, ona psihično čist izmuči. Je šel kar kuhat raje user posted image Ampak ok, ker je babica, bomo potrpeli, dokler se bo držala dogovora. Bo že mali sam presodil, ko bo večji.

Zdej grem pa knjigo brat v posteljo. Moj z bratom gleda košarko, jst pa tega ne morem gledat,sem brezveze živčna user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.1.2011 22:46:29   
ledenka
user posted image

škoda za manjkajoče! smo bile sicer samo 3, ampak smo se prav fajn imele user posted image  

naslednjič bo treba večjo udeležbouser posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 6:38:54   
koala.cek
gooood morning,

malo pa je belo kajne ? pa še petek je !!! 

tale vic mi je polepšal jutro:

Mihec in Aleš sta listala po družinskem albumu. Ko sta prišla do poročnih slik svojih staršev, je Mihec rekel: To je dan, ko je k nam prišla delat mamica.

user posted image user posted image

čestitam za srečanje. bolje išta nego ništauser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 7:23:53   
Leela
jutrček,

evo pijem moccacino...

petek a majana user posted image , upam da J. ni zbolel.
Kakor se pogovarjam okoli so vsi bolni, tudi šolarji...še malo pa bo pomlad. Oooo viiigreeeed zeleeeenaaa...

< Sporočilo je popravil Leela -- 28.1.2011 7:24:20 >

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 7:25:42   
Leela
flaska sori nimam pojma

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 8:06:18   
majana79
Jutro!

koalka, dober vic user posted image

ledenka, sem vas pogrešala in mislila na vas user posted image

leela, J. ima zaenkrat samo running nose, smo prej sprali ven eno tono umazanije, nima pa vročine

ga je pa ponoči ful bolel trebušček, pa mi ni jasno od česa, niso jedli (vsaj po jedilniku), nič posebnega... ponoči je ene 2x tako zasmrdelo od njega, groza... čist je bil bogi

kaj jim ve dajete, ko jih trebuh boli?

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pri otrocih je najpogostejši rak kostnega ...
Čeprav rak predstavlja tretji najpogostejši vzrok smrti pri mlajših od 15 let, umrljivost z leti vse bolj pada, tako da ...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?