|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 8:12:31   
Tanja_
Jutro!
Jaz sem tud mislila na vas včeraj, ampak sem mogla žal mami peljat na urgencouser posted image . Je pa tko, da se kamnov ne vidi, da je ali pesek,ali pa se je ravno kam skril. Skratka, veliko mora pit in se bo sam izločil, ker razbijat nimajo kaj, če ga ne vidijo. Jo pa zdej boli druga stran,kot za novo leto, tako da ima očitno na obeh straneh. No, potem je pa še H zakuhala po cepljenju, tko da smo se ponoči malo nosili. Ampak je zdej že boljša. Edino skoz govori aua, če jo primem za rokico v katero je bila cepljena.
Sicer je pa vse znala pri Puser posted image . Je rekla, da ji vrtec nič ne manjka. Sem vesela, ker včasih malo podvomim, če sem se prav odločila, da je nisem dala.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2001
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 8:43:17   
PapuaNG
jutro,


spali odlično. Sicer je bil mali pri meni, ampak je bil začuda več ali manj celo noč miren in me ni zbrcal. V svoji posteljici pa spet neki noče več spat po kakšnih dveh urah. Bom zdej za vikend bolj vztrajna, med tednom res nimam ne energije ne volje. Sem pa opazila, da ful manj mleka spije zadnje čase. Zvečer ponavadi samo kakšne pol deci, zjutraj pred vrtcem pa še to ne.

Aja, petek jeeeeee!

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2002
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 8:53:28   
petrazg
Jutro...

A se vam je včeraj kaj kolcalo, sem mislila na vas... ampak ni šlo... je postelja moja najboljša prijateljica. Čist me je povozilo, zraven pa še ta prah, da samo znorim lahko... Danes , ko prideta iz vrtca pičimo direkt v Celje, da se vsaj malo spočijem...

Leela... žal, danes odpade... ... se javim, ko bom vsaj pribiližno ok...

Cepljenje... še Lukca nismo, čakamo na toplo in lepo vreme...

Tanja... naj se tvoja mami porihta...

Ostalo sem pa sproti pozabila...

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2003
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 8:58:03   
Leela
ojoj petrazg pozdravi se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2004
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 9:15:52   
petrazg
Leela, hvala... 

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2005
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 10:47:36   
eelyy
Jutroo!!
Sem pojedla zajterk,Lina mi je nazaj zaspala pospravila sem tudi.Govejo juhico sem dala kuhat tako,da lahko zdej visim na rruser posted image .Zunaj,kar piha bi mogla z L. preden poberem T. iz vrtca v trgovino,pa se mi je tok nenosi na veter pa nimam izbire,moj tudi jutri dela do popudan tko,da spet nebom mogla v nabavo.

Punce jst nevem ali se je res kaj dogajalo v vrtcu,ko mi je T. jokal 14 dni,ko sem ga odajala ali je kr tko....ker odtakrat,ko je mož govoril z vzgojiteljico,zakja se tako upera in joka.....mali sloh nezajoka ob vstopu noter.

Majana; Pri nas T. nikoli še ni bolel trebušček,tko,da res nevem kaj bi mu lahko dala,ponavadi kaj takega poje v vrtcu da ima drisko tisti dan.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2006
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 10:51:48   
eelyy
Tanja;Kaj je pa vse mogla pokazat na sistematskem pregledu.Pa še za mami user posted image user posted image ,da se čimprej pozdravi.

petrazg;Tudi zate veliko .

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2007
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 11:43:31   
ledenka
jutro

mi je danes v vrtcu rekla, da se jim zdi, da M slabše sliši... včeraj jim je nekaj zelo zaropotalo, vsi otroci razen M so se ustrašili, on pa ni niti porajtal user posted image  tud sicer ma selektivni sluh (ampak to ma po fotru user posted image ).

ne vem, upam, da ni kaj hujšega... sem čist raztresena danes.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2008
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 11:46:51   
majana79
ledenka, ne se sekirat tako na BV, če te skrbi pokliči G. pa se pejta pokazat

jaz tudi opažam pri J. podobno - selektivnost (itak da po fotru user posted image ) in včasih se tudi zasekiram, ampak potem pa navadno mine, ko ugotovim, da me je slišal
planiram pa zahtevat en pregled, sploh po teh vnetjih ušes user posted image

kolk vas bo imelo otroke doma 7.2.?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2009
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 12:05:08   
Tanja_
ledenka to ga pa le pelji. Kako se pa tebi zdi, da sliši?Pa resno mislim, ne sam selektivno neslišanje. To ma tud naša. Zraven se mi pa še v faco reži, ko jo kregam.

eelly nič takega ni bilo. Sprašuje, če že kaj govori, pa je itak vidla, da ja,k ji je H ful razlagala. Pol ji da dojenčka, pa mu mora dat za pit iz flaške oz.kozarčka. Pa vprašajo če sam je, če že kaj povezuje besede, npr.mami pit al pa kej tazga. Pa ene slikice dobi, kjer so živali narisane, pa mora pokazat, kaj je kuža, konj, mačka, ptič. Pa stolp oz kock je sestavljala, pa žogo metala.Skratka vse lumparije, ki jih itak znajo.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2010
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 12:06:40   
ledenka
7. bom mela dopust, tko da bo doma. morda gremo celo na morje... pogledat, če je voda user posted image  

mah itak da se sekiram, sej veš, kake smo mame... ga bo naročila na cepljenje in naj še preveri to oz. presodi, a ga peljat na ORL. upam, da ni nič, itak.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2011
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 12:07:53   
petrazg
Ledenka... po moje ni nič hudega, malo je selektivnost kriva (imata naša dva tudi user posted image ), malo pa to, da ni boječek... Doma ga stestiraj, pa boš videla... Našemu Anžetu so testi pokazali, da slabše sliši (visoki toni), pa midva ne zaznava... ugotovila je pa na pregledu orl, zaradi žrelnice... In bojda lahko mine, ali se pa z operacijo popravi... Tako, da brez skrbi... Midva ga kljub temu ne bova dala letos operirat...

7.2. bi bila v vrtcu, ampak ker dvomim , da bo vrtec sploh odprt (naša enota) bosta doma... Brez komentarja!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2012
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 13:21:29   
ivanamdb
daaaaaaaaaaaaaan punce!
uh tanja in petrazg user posted image user posted image user posted image
ledenka - upam da je samo selektivno!!!! (ma zihr je!)

user posted image user posted image petek je!!!!!!

ah en kvescion, neki prevajam - ce pise U.p.: DURS70 P2 - to U.p. kaj pomeni? uradni protokol, upravni protokol, uradna procedura??? uh ta birokratski zargon mi gre na k&$%"%  vsakic pozabim a slovar ne najdem grrrrr



(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2013
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 13:31:41   
majana79
ivana, v mojem delu je u.p. upravni postopek, ne vem pa kako je to pri dursu user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2014
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 13:32:42   
PapuaNG
ivana, kaj pa mogoče upravni postopek? Bi se mi najbolj smiselno zdelo. Ker potem sledi pomoje številka spisa...pa davčni postopki so upravni postopki.

jst pa čakam še te pol ure, pol pa domov. Se mi nič ne da danes.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2015
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 13:33:07   
PapuaNG
haha, majana, sva posinkane :P 

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2016
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 13:36:16   
majana79
papua, domov morava, ti rečem user posted image  user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2017
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 13:45:31   
PapuaNG
joj, sj bi, pa moram do dveh tuki čepet. 

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2018
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 13:48:49   
ivanamdb
majana & papua hvala!!!! jp je! upravni postopek je. ampak men,ko vidim kaj birokratskega takoj roleta pade dol na mozgane in nikakor se spomnit, same besede se pred mano rolajo, in to vse brezveze.....
hvala hvala!
uh zdaj bom mal pavzirala, men je tud petek, to se do ponedeljka ni za oddat! pa bom sla mal kavcat.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2019
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 13:49:19   
koala.cek
trebušček - kadar našega tavelikega boli, potem je obvezna doza bio gaia kapljic, da se fajn poserje. user posted image

jest tudi čakam da gremo vikendu nasproti. user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2020
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 13:51:22   
koala.cek
pa neki se me loteva - sem že na lekadolu in upam, da me adrenalinski vikend pozdraviuser posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2021
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 13:55:58   
Leela
Grandad: "When I was your age, all I''ve got for Christmas was an apple and a blackberry.

Boy: WHAT! A LAPTOP AND A MOBILE?!?!



< Sporočilo je popravil Leela -- 28.1.2011 13:56:13 >

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2022
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 13:58:32   
majana79
koalka, biogaio že tako dobi, ker je jemal antibiotike pa mu jo še kar dajem... pa ni bilo ravno uspešno user posted image

kako se te neki loteva?!? a nisi nč likohola pila v tujini? user posted image

leela, dej, stare štose prodajaš user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2023
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 13:59:09   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

joj, sj bi, pa moram do dveh tuki čepet. 


hvala enako, v bistvu jaz vsaj do pol 3 user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2024
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.1.2011 14:00:09   
Leela
ajej meni je čist nov user posted image , se pardoniram

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zapis mame, ki ga moraš prebrati
Delimo zapis mame, ki bi ga morale prebrati vse mame sveta. Mama, preberi še ti!
Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?