|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 15:28:10   
PapuaNG
A danes pa niste gobčne? Tudi prav. Šiht je pri koncu, zdej pa po mulca in naprej...me je pa moj obvestil, da bo popravilo hladilnika stanjšalo denarnico za min. 200 evrov. Super. Pa niti tri leta ni star user posted image Baje je neka ful redka okvara. Jutri moram pa po nadomestni hladilnik, ker naš še kak teden ne bo popravljen. Jupiii...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 15:46:02   
Tanja_
Dan!

Crknjena sem.Ta teden hodim 1 uro prej v službo in sem že danes čist put.Da ne govorim o tem, kako se vsako jutro borim za parkinguser posted image

user posted image Punce pomoč rabim- kaj se kupi za darilo za obhajilo?Gre nečakinja od mojega in sploh nimam idej. Pa še to, kaj kupujete z-majčkom za rojstne dneve?

Zdej pa šibam, grem do konc tedna k mojim. Aja, pa močno stiskajte pesti zame v petek, prosim.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 16:23:08   
ivanamdb
jp danes res nismo prevec cvekaste.
jst mam ta en prevod....fuuuuul pocasi gre danes...ne vem...res sem na slow motion danes...
a papua - a se ne izplaca kupit nov?

tanja - za obhajilo, glih je moja tasca eni necakinji kupila, poglej tuki http://www.thun.com/thun/site/jsp/  eno ful lustno zapestnico. (ampak ne vem ce ima v slo, v TS je v centru ena trgovina)
a ja pa zlatarna celje ima ene take zapestnice za katere si potem sam izberes priveske.
(a ja ce gre za punco, ce gre za fantka...hm...ali lego ali zlatnik - vem da je zlatnik tko...mal sr@je...ampak...ne vem...)
bomo stiskali v petek.

zdaj sibam po gospodicno, gremo mal v lokalni mini zoo (imam ful kruha za pticke...)

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 18:56:50   
šivilja
Čist na hitro - smo spet enkrat sami

Koala.ček - razen, če nam ne pripravljaš presenečenja je pomoje knjiga za vas neuporabna - zdaj sta že tako velika, da lahko vse jesta. Raje kupi normalno kuharco.

Darilo za obhajilo - pri nas nikoli to ni bilo nekaj posebnega, če imate pa tako navado, je pa taka zapestnica, kjer dokupuješ obeske dobra ideja. Naša H. jo je dobila od botrice za krst.

Maja - mi imamo tudi Zakaj in je zakon, smo jo že ene štirkrat skoz in skoz prebrali. Nisem pa vedla, da obstaja še ena - se bliža He RD in je to dobra ideja

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 19:06:02   
majana79
gledam dnevnik... samo pri nas je mogoče, da se sojenje ne začne (in to proti mamilarski združbi), ker se takoj izločajo dokazi

drugje bi jih po hitrem postopku popokali v čuzo in konec.


darila - nimam pojma oziroma nič posebnega, ker vse kar rabi dobi sproti, ne kaže pa nobenega zanimanja za kako posebno stvar

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 20:03:42   
ledenka
M spi, zaspal je med večerjo user posted image  me zanima, kdaj se bo zbudil... mi niso v vrtcu nič rekli, da ne bi spal.

sicer pa je bil danes naporen dan... ampak našla sem zobarco za M in celo zase user posted image  sicer samoplačniško, dela pa z laserjem. upam, da bodo Mjevi zobje taki kot od mojga, ki ima eno plombo.

darila - M je od naju dobil lego, itak. na to je nor in je vseeno, ali je darilo veliko ali malo, on se igra s tem in to je tisto, kar je pomembno.

večerja - se čmo kaj zmenit? kako ste naslednji teden?


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 20:05:02   
ledenka
ja, pa mobitel je čist neresen, grrrrr. 3 dni traja, da vklopijo cifro al kaj. jaz čem met pa usposobljen Ipad user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 20:17:26   
majana79
večerja - jes pliz!

midva mava pa v četrtek zobarja, greva ajetam mal pogledat user posted image

ledenka, če maš kake veze, jih povleci, se da to tut hitreje naredit

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 20:21:01   
ledenka
mam veze, ma tistih nočem uporabit user posted image  je un dečko na šalterju reku, da bojo probali kaj prej... no, sej je komaj 1 dan. ampak se mi zdi glupo, če bi kupla mobi kartico, bi takoj začela delat.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 21:12:25   
koala.cek
ojla, naša dva sta tudi hitro zaspala. sem pa pospravila goro cunj. enih 5 vrečk imam samo za obdobje 18mesecev. bodo šle k sosedovim.

darilo za rojstni dan  - zmajček je dobil poganjalček že pred enim mesecem.al dva. sej ne vem več. tavelik bo tudi dobil novo kolo. že takega s prestavami, malo večjega, mislim da je 16inčev, pa z amortizerji, intd....

tudi nas čaka pester vikend. v soboto naj bi šli v guliverlandijo, če bo le vreme in ne bom imela M. v nedeljo pa bo družinska fešta, kuham in pečem za 30 oseb. minimalno. moram še pripraviti kakšen pameten meni, ampak kremšnite bodo zagotovo. pašejo zraven.

večerja ? ja, bi šla. user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 21:32:28   
betty.ford
oooo, klepetačkeE!

a smo že na sredi? sta mi šla ponedeljek in torek mimo kot da bi samo val 202 poslušalauser posted image
torej: začelo se je z manjšo paniko, ki je potihnila, končalo se je z vlakcem, ki vozi v postelje.

katera je zmajčka že cepila proti klopnemu meningitisu in kako so regirali na cepivo?
vprašanje je povezan s paniko. user posted image

ledenka, wifi uporabi. kako spoznaš največje gige na počitnicah? sredi ceste z applovim pripomočkom lovijo signale user posted image user posted image  pa upam, da ti hitro aktivirajo številko!

maja, hvala za knjižni nasvet. zagotovo bo knjiga tudi v naši družini postala hit (čeprav ne vem, zakaj bi jo imela, ko sem vendarle mama, ki VSE ve user posted image )

koalčka, ti pa se dotikaš samih znanih!user posted image
je dobro pravilo, da se moraš v življenju gibati v krogu zanimivih ljudi. in Jamie vsekakor to je.

danes me je mulček št. 1 presenetil, ko se je odločil, da bo sam povedal pravljico za lahko noč.
zmajček pa poje. ploska in poje. če je utrujen samo takt udarja z enim izmed stopal. user posted image

jutri pa user posted image  bo obletnica enega izmed najlepših dnevov mojega življenja. ahh,...

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 21:45:14   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

katera je zmajčka že cepila proti klopnemu meningitisu in kako so regirali na cepivo?
vprašanje je povezan s paniko. user posted image

zmajčka in sebe, noben ni imel reakcije - no, mene je na dotik kak dan bolela roka.

wifi bi, pa majo sosedje zaklenjene, pr nas pa smo še na žici user posted image  moramo tud to usposobit, doma in na morju...

koalka, na FBju sem te pocukala user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 21:52:47   
majana79
koalka ma FB? user posted image pa nas ni poiskala? user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 21:57:10   
ledenka
ja, packa je user posted image  enkrat je omenla, da ga ima, sam zarad ene prijateljice. ampak zaj ga bo morala tud za zmajevke uporabljat user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 22:03:48   
majana79
ja bravo ledenka, tebe bi rabil v fbi user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 22:10:55   
ivanamdb
samo na hiiiitr punce ker prevajam, gledam eurovizijo in jem cipicips
betty - ja mi smo klopni opravili, ni bilo nobene reakcije (v slo), ampak tuki je P. zeeeelo odsvetoval, in je rekel da so tudi zelo hude reakcije in da nima smisla cepit...tko da ne vem...

in....eurovizija....no commentuser posted image user posted image hrvaska je bla res za bljak....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 22:12:14   
betty.ford
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

koalka ma FB? user posted image pa nas ni poiskala? user posted image


izpod mojih prstov na post! sem bila tudi sama prepričana, da nima odprtega računa.

ledenka, kdaj pa sta se cepila? jeseni pravijo, da je najboljši čas... mene pa kar mika, da bi ju že prej.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 22:12:57   
ivanamdb
a ja, se to - katera je TP na fb?(tolk da vemuser posted image )

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 22:20:20   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

a ja, se to - katera je TP na fb?(tolk da vemuser posted image )



Blueeyes

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 22:21:42   
ledenka
TP je Blueeyes

betty, njega sem cepila lani spomladi, sebe pa aprila. M je dobil že tudi 3. dozo, mene še čaka v jeseni. ampak po 2 dozah je zaščita

ivana, zanimivo... ker v Avstriji je cepljenje menda del rednega programa

majana, morda pa sem pri njih user posted image  (šalauser posted image )

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.5.2011 22:47:49   
betty.ford
aha. moram še malo prebrat o cepljenju.
do sedaj sem bila vedno samo za tista cepljenja, ki so predpisana. za to cepljenje se bom pa verjetno kar odločila.

s fbja me stalno meče. ali je možno, da zato, ker imam nastavljeno "varno stran" https?

pa lase si moram še oprat pa stanovanje je na nivoju brloga,... ampak ni šans, da ga grem ta trenutek pospravljat. lase si moram pa že oprat. apriori, ali kako že,...

lahko nočko vam želim!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 7:48:55   
nikolet
jutro


ste me kaj pogrešale???!!!!!

no operacija, uspela, oko se hitro celi, in v pon. grem delat....

no uglavnem se počutim fenomenalno in upam da tako tudi ostane....

mi za z-majčke kupujemo cujnce, igrače al pa damo kar kakšen bon pol pa starši kupijo tisto k rabijo...

l.p.








_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 8:21:35   
majana79
Jutro!

nikolet, veš da smo te! wb!

no pa je že sreda... hvala nekomu! user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 8:28:23   
koala.cek
o hudiča, no pa ste me našle. ja na FB sem res samo zaradi ene prijateljice iz ZDA, da si izmenjujeva slikice. user posted image user posted image

sicer pa dobro jutro, sem bila že super potrošniška danes in v šusu zapravila 350 eur. ampak glavno, da je moj avtek opravil tehnični pregled. pa pregrinjalo proti toči sem kupila. se mi zdi da je kar fajn. user posted image

cepljenje proti klopu - zaenkrat sem ZA. se bomo cepili jeseni, ko ne bo več sezone....vsi štirje.

nikolet - seveda smo te pogrešale. in super za operacijo. vidiš, zoper vsako bolezen raste zel na tem svetu. user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.5.2011 9:07:11   
Leela
oj,
Tudi  mi imamo od laroussa knjigo. Pa ene Zakaj? kolekcijo knjig so po smešni ceni prodajali v Direndaju (5€), neke stare zaloge.
Enkrat se peljeva domov in me vpraša zakaj ptičev na žici ne strese elektrika. Itak, da nisem vedela in sem rekla, da bom strica googla vprašala doma. Mu je potem ati povedal.

Ima danes od betke U. rojstni dan?

Vse najboljše U., da boš še naprej tako priden user posted image user posted image .

grem delat.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?