|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 14:21:39   
ledenka
poki user posted image  ne nam zaj pobegnit!

IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

Ima pa res temperaturo, v ritki 37,9.

naša P pravi, da če meriš v ritki, je vročina nad 38 user posted image  ker moraš odštet 0,5

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 15:12:35   
Dudica1
pokii user posted image user posted image user posted image user posted image ...lepo da si se javila!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 15:13:21   
Dudica1
Še dva delovna dneva user posted image user posted image ...v petek imam dopuuuuust user posted image user posted image user posted image ...grem v vrtec se mal igrat 

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 15:46:45   
PapuaNG
ja, do 38 v ritki je kao povišana temperatura, nad 38 pa že vročina. Ampak mulček ima ponavadi nekaj čez 36, tko da neki očitno je. Zdej pa že tri ure in pol spančka, sem se še jst vmes naspala user posted image In se zbudila lačna ko lev, zdej pa makarone pa eno simpl omako kuham, da bo kej za pod zob...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 15:52:07   
ledenka
ne mi o hrani user posted image  

grem zdaj po mulca, počasi... bo že user posted image  pa par zadev morava it kupit.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 17:37:19   
betty.ford
pokica_!user posted image

naš zmajček tudi kašlja. in vsake toliko ima povišano temperaturo.
vrtec ta teden izpuščamo, ker se mi zdi, da je bolje, da se na začetku pozdravi. sicer sumim zob, ker tlači roko v usta, kar sicer ni njegova navada.

pa Backa Jona bi gledal - njegov heroj!user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 18:19:15   
ivanamdb
betty - a bacek jon, to je un sean the sheep, a ne? jp D je fulll vsec, pa se donald duck, druge sploh ne gleda.

drugac yabadabadoooooo...vec al manj uspesno opravila danes...sla do trsta, kupila to plastiko za levo zrcalo za avto (burja jo odnesla pri razdrtem zadnjic...), ampak ni barvana a spreja moje barve avta nisem najdla...
pa se do kopra...najdla ene smucarske hlace, od softshella se vse prodalo...in mi je uspelo parkirat na zadnje mesto pred hiso.
jutr pa grem cakat v ZD ob 6.30 kot penzionercek user posted image user posted image aaaaaah prva bom!

papua user posted image user posted image upam da ni nc, ampak je tko da so vsi vec al manj bolni vsak drug teden, tudi teta v vrtcu je rekla da je normalno, in da se tam po 3em letu stabilizira...no upajmo! (se leto in pol moramo zdrzat!)

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 19:05:55   
koala.cek
oh kako sem bila danes blažena. pridem po tavelikega sina v vrtec in ko me zagleda, priteče k meni, in mi reče : ''ooooo stara'' user posted image .

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 19:07:27   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

oh kako sem bila danes blažena. pridem po tavelikega sina v vrtec in ko me zagleda, priteče k meni, in mi reče : ''ooooo stara'' user posted image .


user posted image user posted image user posted image

ampak tale tvoj sine bine je pa hitro osvojil govorico mladine

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 19:55:07   
betty.ford
a bacek jon, to je un sean the sheep, a ne?


je, ja.
sem bila že prepričana, da ta otrok pa ni za risanke, a očitno ima samo izbran okus. gleda striktno samo backa. ivana, a potem predlagaš, da mu še racmana predstavim?user posted image

pa upam, da boš jutri kmalu na vrsti! upokojenci znajo biti res sitni - celo življenje so bili za kaj prikrajšani, na starost jim pa useka ven!
in če gledam iz tega vidika, bom hudičeva starka! če bom sploh doživela pokojnino.

v službi sem vedno bolj razočarana. in vedno bolj z odporom delam kar delam.

bi šla med prisrčne oblike človeške narave - na drug način direktne.
koalčka, prav simpatičnega sineta imaš! glej, da ga danes močno objameš pred spanjem. prehitro rastejo.

danes sem spet zamudila eno popoldne z otrokom. so imeli v vrtcu nekakšno praznično srečanje otrok in staršev... ampak sem z zmajčkom rajši ostala doma.
ne maram tega, da moram izbirati, s katerim otrokom bom.user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 19:55:51   
Leela
danes je bila res grda megla za nazaj

betty v bistvu je začel žvečit, grize že nekaj časa user posted image

sem si zadnjič naročila 2 ekonom lonca zdaj pa čakam da prideta. Tako, da to bo moje darilo user posted image .

pokica WB, daj oglasi se še kaj.

Danes so prišli od L. skupine v F.-ovo postavljat smrekco in je moral L. tamalga pestvat drugače se je jokal. Ko je šel je pa spet jokal.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 20:02:46   
Dudica1
Jaz grem pa v petek v vrtec...pa ne vem kaj bomo delali...upam da kaj lepega

Drugače pa nič novega pri nas...Maj je priden,vedno več hoče govorit in potem so to besede nekaj na pol kaj že kar zadane...smeško je

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 20:04:24   
majana79
betka, ti bi mogla prekvalifikacijo naredit pa it za vzgojiteljico al pa vsaj pomočnico, po moje bi ti to ful ustrezalo user posted image

leela, sem pozabila pohvalit F. za žvečenje user posted image

drugače je bil pa naš otrok pohvaljen v vrtcu, da se zna lepo zamotit in igrat - to pomeni da imajo manj dela z njim očitno user posted image imamo pa vsak dan 'igro' iskanja njegovih oblačil - čeprav ima vse označene, jih dobim vsaj dan na vrhu omaric, kjer jih lahko vzame kdorkoli, ne pa v njegovi omarici... user posted image

pa nekaj ga očitno kuha, ima temperaturo tam do 37.3 (po odbitku)

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 20:06:13   
betty.ford
me je vmes ven vrglo in sem se mogla spet prijavit. kako to sovražim!

betty v bistvu je začel žvečit, grize že nekaj časa


veš, Leela, da sem pomislila, da mogoče sploh ni bilo v tem, da ne zna temveč da si enostavno ni želel mazati zob. a?

pa super za ekonom lonca! jaz premišljujem, da bi si za wii kupila dodatno ročko pa eno plesno igro ali pa wii fit...
ali pa opravila kakšen nakupovalni izlet v Celovec - mi manjka malo modne samozavesti.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 20:08:25   
betty.ford
betka, ti bi mogla prekvalifikacijo naredit pa it za vzgojiteljico al pa vsaj pomočnico, po moje bi ti to ful ustrezalo


veš, majana, da ravno o tem premišljujem. imam časa do septembra, da se odločim kako in kaj.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 20:10:12   
ivanamdb
betty - moja je zelo izbircna za risanke in te otroske oddaje...ce slucajno vidi telebajske te pogleda kot da si nor, in potem spremeni kanal, balamory gleda 5 sekund, ampak jona in racmana kot nora! enkrat sva jaz in moj bila tko utrujena in sva dali en dvd od racmana...midva zaspala, ona je pol ure bila prileplena! mislim da je tvoj tud "snob" za risanke! user posted image
leela -ooo super za zvecenje!!!! bravo F!!user posted image

jp, megla in dez sta ful huda dans...dol v trstu me je en velik kombi na hitri cesti (ta ki gre od muggie preko industrijske cone do vzhodne strane centra) prehiteval in 5 sekund potem se je 2krat 360° obrnil, je zgledalo kot ta zogica na fliperju....deli kombija povsod...hb da sm sla pocasi, in da ni bilo nobenega okoli, ce ne jaz bi bla kot hamburger.... moj me je potem vprasu ce sm se ustavla za rec mu da mu dobro stoji ker tko hitro vozi...a mislim!



(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 20:18:05   
ivanamdb
huh...najprej sm rekla ma kaksen ekonom lonec? potem sm sla vse se enkrat prebrat...a res pol stvari ne preberem.....
haha...a potem si vse same kupujemo darila za bozic??!?

jst sm si kupila omaro/police...kao cakam da jih tast izdela...ampak ce mu moj ne da nacrt to nikoli ne bo...in sm na koncu v ikei kupila...

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 20:22:14   
majana79
ivana, očitno si res vse user posted image (ali pa vsaj večina) jaz sem si zimske škornje kupila, take za v sneg user posted image

betka, držim pesti, da se bo vse odvilo tako kot se mora user posted image

no, bom spet mal 'rantala'... na fb ne morem, ker moj bere user posted image moj je kao že 2 dni 'bogi'... po službi gre revež spat, ker je utrujen in se mu zdi da bo zbolel (itak mu ne pustim več kot pol ure, ker ne morem kuhat, ker mi J. visi na nogah). Ok, skuham, pospravim, tako kot ponavadi, ma gospodu zdej tut za posodo ni več pomivat, ker sem jo jaz slučajno včeraj in je po tem sklepal, da bom pa kar vsak dan
joj ej... user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 20:24:09   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

betka, ti bi mogla prekvalifikacijo naredit pa it za vzgojiteljico al pa vsaj pomočnico, po moje bi ti to ful ustrezalo


veš, majana, da ravno o tem premišljujem. imam časa do septembra, da se odločim kako in kaj.


Jaz mislim, da če veš kaj želiš se za to kar odloči, ker boš še dooolgo delala.

Ja wii je kar fajn, ker ima toliko dodatkov, ki so tudi za nas primerni. za lonce je pa tako, da so bili zelo ugodni. Pač tak trenutek.
Pri sodelavki so si kupili Ipad in so čisto navdušeni. Je rekla, da ga mi ga bo prinesla pokazat kaj vse zmore user posted image , da bom sline cedila. Bi ga tudi jaz imela ampak ga bi toliko malo uporabljala, da se ne splača, otroci so še premajhni, B. bi ga pa preveč uporabljal. Drugič.

ivana hvala bogu, da si cela user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 20:24:33   
ivanamdb

v službi sem vedno bolj razočarana. in vedno bolj z odporom delam kar delam.



jp kot je majana ze rekla, nekaj drugega si moras najt!
men je tko blo vse dokler jim nisem rekla adijo! cetud je bilo lepo delo, ampak ne vem, ljudje so mi sli na zivce, vse mi je bilo monotono, delo mi je slo na k....
zdaj, ko sm se odlocila kaj in kako bom, in me moj podpira, je ful lepse...mislim...mene ta rutina tolk ubija, pa se to da v bisvtu cel dal moras prezivet s ljudmi s katerimi nikoli ne bi bla ce bi lahk izbrala niti 5 minut.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 20:26:24   
Leela
majana te čist zastopim...user posted image . Deci.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 20:27:26   
majana79
ivana, si imela pa res srečno user posted image keri norci na cesti, sej ne moreš verjet user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 20:39:50   
ivanamdb
jp deci...da samo recem to da je za moj rojstni dan D dobila darilo.... user posted image

jp "close call"...hb da sm sla pocasi...mislim, jst sm ponavad mal bolj schumacher, ampak ko vidim da je cesta slaba, ali pa da dezuje, snezi ali kaj grem previdno...res sm se potem mal tresla... moram rec da sm v te zadnje case, od poroda naprej, bolj previdna, in da mi ni vsec vozit po snegu, dezu....rajs pustim avto doma ce mi ni nujno it.
a da na cestah vse bolj norijo...o tem sploh...no comment...popoldan je en prehiteval cik cak, pa se carabiniere je s desne prehiteval...user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 20:43:03   
ivanamdb
sh@t voscilnice moram zacet pisat.....user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 20:46:41   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

sh@t voscilnice moram zacet pisat.....user posted image


jaz jih moram še naredit... good luck to me user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hrabri zajčki v Kinodvoru
Zajčja družinica potuje po svetu. Preverite, kdaj si lahko simpatično risanko pogledate v Kinodvoru in kako lahko sodelu...
Pri otrocih je najpogostejši rak kostnega ...
Čeprav rak predstavlja tretji najpogostejši vzrok smrti pri mlajših od 15 let, umrljivost z leti vse bolj pada, tako da ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?