|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.12.2010 20:43:14   
koala.cek
user posted image

ponedeljkovo pačuser posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.12.2010 20:57:09   
majana79
koalka, opa, a pri vas so taki ponedeljki? user posted image pošteno, ni kaj user posted image

z večerjo po moje v decembru ne bo nič, preveč stvari dogaja pa premalo časa imamo, ker nismo več na porodniški user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.12.2010 21:02:59   
tubby
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

koalka, opa, a pri vas so taki ponedeljki? user posted image pošteno, ni kaj user posted image

z večerjo po moje v decembru ne bo nič, preveč stvari dogaja pa premalo časa imamo, ker nismo več na porodniški user posted image



Majana na  kuhančka menda ne bomo šle januarja? Lah pa kar tam zravn še kaj pojemo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.12.2010 21:06:08   
koala.cek
drugi teden je pri nas noro. tri poslovne zabave, trije plesni nastopi, dva dedka mraza, pa še bilanco zaključujemo. user posted image

(odgovor članu tubby)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.12.2010 21:08:23   
majana79
tubby, res ne vem kako bo, ker večina jih nima časa user posted image

jaz sem eventuelno za kakega kuhančka popoldne, da še otrok malo lučke vidi

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.12.2010 21:53:54   
Leela
majana čestitke tudi tvojemu J.-čku. Itak si me ti spomnila na datum user posted image
F. končno grize. mi je kar čudno user posted image

ivana jaz pravim, da ko greš k dohtarju, če nisi bolan ziher tam zboliš od čakanja. Meni gredo na živce penzionerji v lekarni. Čakaš sto let, da jim naštimajo plastično vrečko zdravil za pritisk, za holesterol, za to, za ono. Itak služi samo farmacija, ne vem koliko te zadeve res pomagajo. Pa danes v tušu se je ena upokojenka drla, vsaj 5x, naj odprejo še eno blagajno (je bila 4. v vrsti). Ne vem kam se ji je mudilo.
Ja res boh ve kakšni bomo mi ko bomo stari. najbrž bodo vrteli oči, ker ne znamo dobro helikopterja vozit ali kaj takega.


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.12.2010 21:55:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

dobra žena mora znat 70 stvari.

kuhat in 69 user posted image user posted image user posted image


LOL!!!!!!!!!

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

ne vem če bi komentirala   

kje pa ste vse? a se greste matematiko al kaj?



Ah bi, pa devetke ni doma


LOL na kvadrat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mi smo od kardiologa danes... Vse ok!!! user posted image   Sicer pa otrok pride iz vrtca z vročino in rahlo drisko, potem pa vse skupaj mine, ko je eno urco z mami user posted image Lušno, ne? user posted image

Miklavž je Žigatu prinesel predčasno tko da zdej nismo nič daril talali. Jaz pa itak vedno zvisim user posted image No danes sem si privoščila pohodne čevlje, ker me nosečnico non stop v noge zebe v tej k.rčevi plundri in drsi ko pri norcih... Sem kr na moškem oddelku čevlje kupila user posted image Moja 42-ka je res zahtevna za ženski oddelek user posted image

Danes sem nenormalno lačna... Kaj naj jem? user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.12.2010 21:56:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

tubby, res ne vem kako bo, ker večina jih nima časa user posted image

jaz sem eventuelno za kakega kuhančka popoldne, da še otrok malo lučke vidi



Jaz sem za kadarkoli, da sem le še v enem kosu... Pa toliko prej je fino vedet, da logistiko zorganiziramo...

MAJANA!!!! Ne klič hudiča... Letos bi šla.... PROSIM!!! user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 7:49:30   
majana79
Dobro jutro!

Spali tako tako, otrok še bolj kašlja, vmes je bil malo topel, tam okol 37 ima... bomo videli kaj bo danes, če ne bova pa kar doma.

živa, najboljše da ena predlaga datum, pa bomo potem videle kolikim sploh ustreza user posted image me veseli, da je bilo na kardio vse ok user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 8:30:05   
ivanamdb
juuuuuuutroooooo punce. user posted image
aaah koncno je dez spral sneg & led s parkinga, ne bo vec drsenja pred blokom, in "musical chairs" za parking...a veste to tipa kdo pride zadnji ostane brez parkinga. user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 8:46:06   
betty.ford
F. končno grize.


bratca al hrano?user posted image

dobro jutro!

mi smo tako tako, bo bolje.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 10:06:44   
PapuaNG
jutro user posted image

mali se je ob pol petih odločil, da je konec s spanjem. Me zanima, kako bo v vrtcu...pa kašljal je itak ponoči, mu ni moj nič kamilic naštimal, pa sirupa najverjetneje tudi ni dal. Jst sem pa še zjutraj pozabila krota. Bo pa popoldne dobil. Službena večerja minila v redu, smo malo babe počvekale. Danes sem pa s kolegicami zmenjena v mestu, gremo lučke pogledat. Upam le, da me ne pokličejo iz vrtca in da ne bo tale prehlad prešel v kaj hujšega.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 10:17:14   
ledenka
jutro user posted image

še mal, pa bo petek.... user posted image  

kuhanček - zaaaaa, popoldan še najlažje.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 10:23:19   
majana79
papua, pri nas je isto s tamalim... tudi jaz upam da me ne pokličejo user posted image

ledenka, maš sms user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 11:26:16   
PapuaNG
no, ni dolgo trajalo, smo že doma user posted image Mali sicer zgleda čist ok, tko da bomo videli, kam bo peljalo vse skupaj. Če ne bo bolje, se gremo jutri pokazat. Mogoče si pa malo odpočijem, kar tut ni švoh user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 11:27:34   
ledenka
Papua user posted image user posted image user posted image  za S!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 11:27:37   
koala.cek
papua - kaj se sekiraš, sej zvečer naj se ne bi dajali sirupi...kamilice ja..to pomaga, pa kakšen kos čebule, limonin sok s sladkorjem...intd... na koncu samo še rečeš hokus pokus in prehlad mineuser posted image

ma me dražite s tem kuhanim vinom...najbolj da kar k nam pridete...se bomo še sankaliuser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 12:05:31   
PapuaNG
no sej imaš prav. Sirup mu dajem pa zjutraj in zvečer (če se le spomnim), ker naj bi se itak trikrat do štirikrat na dan. Mah, bo že. Ima pa res temperaturo, v ritki 37,9. Se mi na otip sploh ni zdel topel...upam, da je samo zmatran in bo po spanju kot nov. Ko enkrat zaspi-trenutno ustvarja nekaj v posteljici in seveda noče zaspat. Bi rabila še par otrok, da bi ga čredni nagon pognal v deželo sanj user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 12:44:02   
majana79
papua user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 13:07:32   
koala.cek
jest mu dajem sirupe do 17 ure. potem ne več, ker če ima še kaj za izkašljat, naj se izkašlja. ni glih pametno kašelj zavirati v vsakem primeru in za vsako ceno. papua so te potem klicali iz vrtca al kako da sta doma ?

je pa moj nečak doma že 14 dni. k zdravniku so ga pravzaprav peljali ker se dvakrat ponoči polulal. ker pa tam ravno zakašljal, je šel še na pregled krvi in rezultat: streptokokna angina. Pa ni imel nobene vročine. zdaj je 10 dni jemal Ab. Ker ni nič bolje, so mu dali nov AB in spet jovo na novo. In sploh ne vedo kaj mu je. baje da je tega zdaj veliko.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 13:23:48   
majana79
joj koalka ne mi takih pisat, jst sem itak čisto panična, ker tako kašlja, pa kao ni nič... user posted image pišuka no...

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 13:32:15   
pokica_
En lep praznično decemberski pozdrav stare prijateljice! user posted image
Vidim, da še tema ni izumrla, ste še zmeraj pridne čvekice user posted image .

Lep praznični mesec vam želim vsem skupaj! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 13:57:44   
majana79
ooo pokica! user posted image wb!


(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 14:03:22   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

En lep praznično decemberski pozdrav stare prijateljice! user posted image
Vidim, da še tema ni izumrla, ste še zmeraj pridne čvekice user posted image .

Lep praznični mesec vam želim vsem skupaj! user posted image



poooookiicaaa !!!! a dej no, kje si ??? ne nam zdaj kar uidit ? kako kaj mali junaček ? zdaj je verjetno že fajn velik ? se velikokrat spomnim na vasuser posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.12.2010 14:09:19   
pokica_
Naš mali dojenček je zrastel v velikega nasmejanega malčka user posted image . Res je pravi sonček, z njim je vsak dan sončen dan, pa naj sije sonce ali pada dež. user posted image

Jaz sem tudi veliko mislila na vas, danes sem si pa rekla; daj zdaj pa jih že pejt pozdravit na RR! user posted image

Pogrešam vas! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hrabri zajčki v Kinodvoru
Zajčja družinica potuje po svetu. Preverite, kdaj si lahko simpatično risanko pogledate v Kinodvoru in kako lahko sodelu...
Pri otrocih je najpogostejši rak kostnega ...
Čeprav rak predstavlja tretji najpogostejši vzrok smrti pri mlajših od 15 let, umrljivost z leti vse bolj pada, tako da ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?