|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 10:52:28   
koala.cek
živa - a veš kako tile majčkeni hitro dojamejo ? tisti trenutek, ko boš imela dojenčka v rokah, ti bo zmajček odrasel za nekaj mesecev. ne vem, ali jim naredi kakšen klik, ali kaj. mi tudi našemu nismo nekaj razlagali int..pač da bomo imeli dojenčka in to je to. pa se mi zdi, da dokler ga nimaš doma, sploh ne vedo kaj to pomeniuser posted image

se pa spomnim, kako je debelo pogledal, ko sem joške ven privleka...češ dojenček je lačen...user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 10:53:55   
koala.cek
majana - nisem še dajala. pa tudi sama ga še nisem vzelauser posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 11:20:20   
petrazg
Ja, res odrastejo kar čez noč... Pri nas je bil še problem, ker so naju preselili v Pediatrično in naju ni bilo domov še nekaj časa. Tam ga pa 2 dni nisva peljala Lukcu (je imel infuzijo in kanalček v glavi), ker se nama je zdelo, da itak ne dojema, da je premajhen... ampak je spraševal in spraševal in sva ga potem odpeljala. Tam je malo gledal vse aparate okoli in je bil čisto srečen, ko je lahko držal Lukca. In mu sam od sebe začel razlagati, da bo vse ok in da pride kmalu domov. Da ga čaka posteljca in igračke... In smo bili vsi, še starši od sosedne dojenčice, solzni... Oni točno vedo in čutijo kaj se dogaja, čeprav mu ni nihče razlagal, da je kaj narobe. Doma je pa itak prevzel "skrb" zanj... user posted image

Majana... nismo...

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 11:32:05   
PapuaNG
joj, ko pišete o mulčkih in dojenčkih mi gre kar na jok. Še pri P, ko sva čakala v čakalnici, je ena mala pupa, stara vsega nekaj mesecev, jokala in jokala (je bila na inhalacijah, pa ji očitno ni pasalo ležat med previjanjem), pa je šlo še meni na jok...res sem postala prava cmera user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 11:37:46   
koala.cek
no mojemu nečaku so končno postavili diagnozo....nekaj med pljučnico in bronhitisom...svašta...user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 11:38:42   
petrazg
Papua... tebe hormoni dajejo... mogoče kaj ne vemo user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 11:39:56   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Papua... tebe hormoni dajejo... mogoče kaj ne vemo user posted image
podpis user posted image  

jaz vidim malo štruco, rečem iiiii in bucibuc, ampak prepriča me v tem trenutku ne user posted image  

koalček user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 11:48:30   
petrazg
Koalček... user posted image za nečaka...

ledenka... sej je še čas... Pri nas je A. začel namigovati, da bi imeli dojenčka. Sta dve prijateljici že čisto pred porodom in očitno ga to tako "meša"...


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 11:51:49   
ledenka
petra, kaj še čakaš, treba it likat user posted image  hja, čas... pr mojih letih ga ni ravno na pretek user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 11:54:35   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

no mojemu nečaku so končno postavili diagnozo....nekaj med pljučnico in bronhitisom...svašta...user posted image


koalka, pa je imel še kakšne druge simptome ali samo kašelj? jaz bom J. peljala nazaj, če ne bo kmalu boljše... ker pri nas se to vleče že res predolgo user posted image

papua, sam res, a ti že hormoni nagajajo? user posted image



(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 11:55:21   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jaz vidim malo štruco, rečem iiiii in bucibuc, ampak prepriča me v tem trenutku ne user posted image  



mene tut ne, pa po moje še neki časa ne bo

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 12:11:10   
maja1488
Dan!

Bolančki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lakica, sem te sanjala danes. Si neki hotla bit huda user posted image

Petrazg, ajde akcija, sej sta še vedno v oranžni sobi user posted image

Eh, sm vse prebrala, zej sm pa vse pozabčla in pomešala.

Ledenka, a tvoj bi imel še enega?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 12:28:01   
petrazg
Ja dojenček... user posted image dober hec. Bom na Majo in Majano raje počakala, da bomo skupaj nosečke... Drugače pa čakamo pri stricu in tetki, da nam sporočita veselo novico...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 12:29:56   
maja1488
O mene ne rabiš čakat. Maja je zaključla. Majana pa  valda more še kej. Nad čem se bo pa pritoževala, ko bo J zrastu user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 12:31:49   
petrazg
Saj zato pa tebe čakam Majči... user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 12:32:42   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Saj zato pa tebe čakam Majči... user posted image


Aja, no jst bom naslednje vozičkala vnuke. Tko da welcome, te povabim na viski takrat.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 12:32:46   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

no mojemu nečaku so končno postavili diagnozo....nekaj med pljučnico in bronhitisom...svašta...user posted image


koalka, pa je imel še kakšne druge simptome ali samo kašelj? jaz bom J. peljala nazaj, če ne bo kmalu boljše... ker pri nas se to vleče že res predolgo user posted image




naj ne bi imel. je pa res, da ima eno votlo ledvičko in da so potem malo bolj previdni.

majana - ne se zdaj prestrašit. glej koliko otrok pa samo kašlja. to je pač eden primer. držim pesti, da boste kmalu bolje. sicer pa, če nisi prepričana, ga raje pelji...od viška glava ne boli je tako ?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 12:35:32   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

no mojemu nečaku so končno postavili diagnozo....nekaj med pljučnico in bronhitisom...svašta...user posted image


koalka, pa je imel še kakšne druge simptome ali samo kašelj? jaz bom J. peljala nazaj, če ne bo kmalu boljše... ker pri nas se to vleče že res predolgo user posted image




naj ne bi imel. je pa res, da ima eno votlo ledvičko in da so potem malo bolj previdni.

majana - ne se zdaj prestrašit. glej koliko otrok pa samo kašlja. to je pač eden primer. držim pesti, da boste kmalu bolje. sicer pa, če nisi prepričana, ga raje pelji...od viška glava ne boli je tako ?


sej nisem, sam tko, bedno mi je, ker ga skoz vozim, pa pravi da je vse čisto, da se mu očitno nabira to v grlu... ne pomaga pa čisto nič, da bi bilo kaj boljše

razmišljam, da bi ga imela okoli NL kar doma...

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 12:45:13   
PapuaNG
haha, nič me še jormoni ne dajejo. Se mi to dogaja že lep čas, pa ne morem pomagat. Je kr zoprno včasih, ko kaj v službi berem o dojenčkih pa to, pa mi grejo kr solze na oči.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 12:54:31   
koala.cek
jjajaaaa...sej res...kje boste kej za NL ???? mi bomo uživali doma...v družinskem krogu...ene tri dni tudi v vrtec ne bosta šla, bomo babi servis furali. pa na počitnice bosta sigurno šla kej.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 12:56:53   
Leela
majana jaz sem enkrat probala pri sebi  fluimukan in mi je takoj pomagal. Pomaga pri zares viskozni sluzi.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 13:08:27   
majana79
koalka, mi bomo doma, home sweet home

leela, kakšna je viskozna? itak bom znorela, ker mu tudi prave globule ne znam izbrat, ker tako težko določim simptome pa opis kašlja... groza user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 13:11:51   
maja1488
papua, jst sm od vedno jokica. Pri vsakem filmu, oddaji kjer komu kej pomagajo... Povsod tulim. In moj isto, sam mal manj kot jst. Imamo vedno robčke na kavču.
Pa ko berem kake zgodbe o otrocih...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 13:13:30   
maja1488
NL...mi bomo tut doma, samo ne vem še al samo ženske al bo tut mož fraj.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.12.2010 13:15:49   
ledenka
da ne bom še jaz na vnuke čakala user posted image  skup z Majano user posted image

maja, moj bi mel takoj še enga. itak, če pa nima pojma, kak to zgleda user posted image  skrajni čas, da grem na kako službeno pot... žal so edine, ki so možne zdaj, dolge en teden.



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...
Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?