|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.3.2011 8:02:35   
PapuaNG
leela, tale dohtar je bil kar mlad.mogoče par let starejši od mene, tako da se očitno praksa prenaša iz roda v rod user posted image

Sicer pa-mali je že tretjo noč spal sam v svoji posteljici. Sicer z žiljon budnicami, ampak upam, da se počasi spet navadi tam spat. In da jaz dobim svojega moža nazaj v svojo posteljo user posted image

Aja, kakšna ideja, kako naj malemu zavarujem uho pred namočenjem? Bi mu morala nujno lase oprat, ker so od meda pa še od česa...

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3176
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.3.2011 8:04:04   
koala.cek
leela - tak pralni stroj imamo mi. nobene digitalizacije. samo stopinje in način pranja. dela ko urca. user posted image


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3177
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.3.2011 9:50:28   
ledenka
jutro user posted image  

Papua, raje ne. obriši mu jih z mokro brisačo. kak teden pranje pač odpade, naj se dobro zaceli. sicer lahko nabaviš silikonske čepke in mu jih daš v uho, ampak to ni 100% vodotesno, pa še ne vidim naših mulcev, da bi to dovolili

sicer pa smo bili na morju, je bilop lepo, samo včeraj je začelo hudo pihat.

še nekaj - koliko časa jim dajete neprekinjeno Imunoglukan? jaz sem mu zdaj dajala eno stekjleničko, od januarja non-stop. pa ne vem, a naj nadaljujem al naj prekinem... vem, da smo se enkrat na drinku pogovarjale na to temo?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3178
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.3.2011 10:11:31   
majana79
ledenka, preverjeno na Medisu, jih je (tudi) lejkica klicala in se strokovno pogovarjala, pa so rekli da lahko tut pol leta neprekinjeno jemljejo



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3179
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.3.2011 10:22:40   
koala.cek
papua - glede lask - mu jih tudi ne bi še umivala.

je pa našega zmajčka šla v petek moja majka iskat v vrtec.
in sprašuje vzgojiteljico, kateri čevlji so njegovi. ''Jah, najbolj usrani'' - njen odgovor.
Katera oblačila so njegova ? ''jah, največja.

in je kaj posebnega v vrtcu ? ''jah, po drugih otrocih se meče''

evo, sve izvedela. sej ne vem, a se čem kaj zasekirat ? zaenkrat sem moža včeraj nagnala, da je vse čevlje sčistil. user posted image




(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3180
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.3.2011 10:39:03   
PapuaNG
ooo, jst sem si pa šavje na nogah zdepilirala user posted image Je bil že skrajni čas. Da ne bom kot medved na pregledu danes user posted image

Se je pa mulček danes prav jezil, ker sem mu dala samo eno žličko medu zjutraj. Je kar še v kuhinjo hodil in kazal, kaj bi rad, čeprav sem pospravila med v omaro user posted image Mi je hecen, ker prav odločno pove ali pokaže, kaj bi rad. Pa novo besedo imamo-pil user posted image Imam občutek, da se mu bo končno počasi odprlo tut na govornem področju. Pa ringa raja že prav lepo poje user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3181
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.3.2011 10:43:35   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

ledenka, preverjeno na Medisu, jih je (tudi) lejkica klicala in se strokovno pogovarjala, pa so rekli da lahko tut pol leta neprekinjeno jemljejo



mu bom dajala še naprej, ker ma spet temen izcedek iz nosa... eh ja.

pa izvid od ORL sem uspela nekam zgubit... moram poklicat, če mi po mailu pošljejo... ker tja se mi res ne da hodit user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3182
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.3.2011 12:43:56   
zoja10
woho...
imunoglukan ji tudi jaz dajem, sam močno dvomim da kaj pomaga...glede na vse bolezni.

za vikend je bilo res lepo, na počitnicah v hotelu mama, ... no sej verjetno bomo več tam zdej ko mojga ne bo...
gospa t. gre jutri na operacijo za roko (neke kanale pucat), če cel dan mi hodi gor in mi razlaga kaj bomo kuhali ko ona ne bo mogla, sm se raz*** in sm jo poslala nekam, bomo kuhala kar bom hotela in če bo tla jest bo in če ne bo pač lačna...user posted image  matr sm žleht..user posted image

danes sem takooo zaspana....


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3183
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.3.2011 12:46:38   
zoja10
aja glede spanja,...
danes ponoči sem se zalotila kako čakam kdaj bo pršla t. v našo postlo spat,.. sem celo jutro razmišljala da je tako lepo spat in se stiskat (skoraj vedno)...
sam se trudim da vseeno zaspi v svoji postlci da jo ne preveč razvadim in bo še več let pr nas...user posted image
sploh pa občudujem od papue poskuse da spi v svoji sobi, jaz bi že 100x obupala...sem preveč popustljiva...

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3184
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.3.2011 14:04:33   
maja1488
Če katero zanima...dr Mugoša lepi ima zdaj svojo ambulanto user posted image . A menjamo?

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3185
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.3.2011 14:45:42   
PapuaNG
zoja, sej jst sem tut preveč popustljiva. Predvsem na račun vsaj spodobnega spanca. Tko da moj dežura ponoči, ker zdej nima tok za delat in lahko dopoldne spi. Drugače bi blo to bolj mišn imposibl user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3186
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.3.2011 20:20:56   
eelyy
Čer!!

Spet sem bolana se vam potožim malo,sem uspela skuhati in pospraviti,da res nebo obupno.Tian je v vrtcu,tako da z L. uživava zjutraj,samo nevem koliko časa bo trajalo sicer je vsak mesec ob koncu bolan.
Naš T. tudi zelo veliko govori vse ponavlja,veliko gledamo knjigice in mu razlagam.Vse govri,da bi jedel,pil da je mama huda,...kahlica nam negre,ve da je treba pa skoči dol.

zoja jst nevem kako bi zdržala sama cele dneve in,da si za vse.Odvisno za koliko časa pa če se denarno splača,ampak vseno.

papuang;
Sj jst sem tudi popustljiva res pa,da sem se 2mes ukvarjala s to posteljco,nevem jst sem obupala in sem ga pustila jokati(sem mu dala zraven ,medvedka,za piti dala)sem šla ven se je še jokal in je nehal in zaspal,pri nas negre drugače.Sam ti se že veliko časa ukvarjaš al pa bi zraven v spalnico dala posteljo tavelko in bi tam spal.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3187
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.3.2011 21:05:01   
PapuaNG
olja babe,

sem bla danes na pregledu in sčiščeno naj bi bilo ok, je pa G opazila pregrado oz. je rekla, da bi šlo lahko za pregrado, tko da moram še na en pregled v staro porodnišnico. Jupi user posted image Je sicer rekla, da ni nujno, da je prišlo zarad tega do splava, lahko pa tudi. Ampak glede na to,da sem enega že donosila (še čez rok), naj ne bi bil nujno to vzrok. In da bomo zihr, naj še to preverijo. Sem mela ubistvu 'srečo', ker sem ravno pred M in je edino zdaj vidno, a je pregrada al je ni. Mi je bilo pa kar hudo tam v čakalnici-zraven je bila ena tik pred porodom, spet druga je bila ravno na prvem pregledu in je tako vesela fantu govorila o srčku, ki bije user posted image Sej sem vesela za njih pa vse to, sam po drugi strani me pa tut potre, ko pomislim, da bi bila lahko zdaj že praktično 3 mesece user posted image Ahhhh...saj bo. Si vedno govorim, da je treba gledat na pozitivno stran vsega skupaj...in da se vse zgodi z razlogom...

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3188
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.3.2011 21:31:49   
koala.cek
papua - še ena s pregrado se javlja. pa sem dve nosečnosti čez rok speljala. tako da kar pogumno. vse se zgodi z razlogom, čisto zares.

naš zmajček je pa letel po štengah user posted image . spet bo cel plav jutri.

tavelik ima pa vnete dlesni, tako da se tudi s propolisom zdravimo.

ah, grem housa gledatuser posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3189
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 7:49:27   
majana79
Jutro!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3190
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 7:55:23   
ledenka
jutro user posted image  

čakam na kopalnico user posted image  danes bo naporen dan user posted image

Papua, naj te dobro pregledajo za pregrado, sicer ni nujno, da je kaj kriva, ker ponavadi imajo ženske s pregrado problem zanositi.

jutro, majana, kako ste? M je spal do 6.30, to je pa že de luxe user posted image  je pa spet začel grdo kašljat... pa iz nosa mu teče. moram kupit novo dozo imunoglukana, eh.


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3191
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 8:12:02   
PapuaNG
jutro,

spali še kar. So ble ene štiri budnice, ampak je bil pa v svoji postelji vso noč. Pa nujno morava it veliko posteljo kupit, ker se mi včasih ponoči zdi, da bo razlomil tole posteljico.

Ja, na pregled pa upam, da me čimprej vzamejo...ker na morebitno operacijo je itak treba čakat spet, pa pol da se zaceli...sem pa brala včeraj malo na to temo eno raziskavo, kjer je sodeloval tut tale dr. Tomažič (kaj so starši razmišljal, ko so mu dal Tomaž ime user posted image ) in so ugotovil, da tut odstranitev manjših pregrad ful pomaga pri zanositvi oz kasnejši normalni donositvi. No, bomo videli.
Mulo je v vrtcu-danes mi je čist pritisk dvignil. Se sploh ni pustil previt in sem mu plenico menjala 15 minutuser posted image Ne vem, kaj ga je pičilo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3192
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 8:45:39   
Leela
helou

včeraj šla spat ob 21h, danes pa se je L. zbudil že ob 4.30. Potem je nekaj nazaj zaspal, napol na meni...jaz pa nič.
F. je bil včeraj tudi cel naspidiran, sem ga morala 5x preobleči v dveh urah. Ni glih fino, če imaš stroj pokvarjen. No potem je hb prišel ob 19h serviser uf. Šparajo z žicami in se je staknila zaradi centrifuge, mislim no. A to zanalašč delajo tak šrot?


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3193
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 8:47:23   
Leela
papua user posted image user posted image user posted image  da bo ok...čimprej.

še za elly in M. od ledenke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3194
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 8:48:54   
Leela
maja tvoji punci v vrtcu?

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3195
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 9:23:31   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

maja tvoji punci v vrtcu?


Ne moreš verjet, ampak celo sta. M je bla prejšnji teden bolna, Z je zdrava zdej že 10 dni (smrka in kašlja še vedno).

Kako ste vi? A si doma?

Z se tut ful zgodej zbuja...med 4.30 in 5 in pol rogovili po hiši. Zadnjič mi je prnesla notesnik, telefon in planer na postlo. Pa mojmu prnese čevlje in hlače. Pol gre po Mjine copate in torbo za v vrtec...

A bo šla katera na DMjev tek?

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3196
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 10:11:49   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

A bo šla katera na DMjev tek?
user posted image user posted image user posted image
em, ne. kondicija na nuli. bi morala spet kak pilates začet, pa... se mi ne da.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3197
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 10:20:40   
eelyy
Dobro jutro!

Hvala za user posted image upam,da čimprej pomagajo sem res kot povožena brez energije....Vreme je pa tudi en čas sonce,dež,oblačno.
Mali ustane za v vrtec ob 6h in do pol 8h,skače komaj ga previjem oblečem in pripravim,dokler ga odpeljem v vrtec se že zmatram.

Meni pa neki pomivalni stroj nagaja ignis,ima katere že kakšne izkušnje?

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3198
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 12:43:44   
Anonimen
Hej majčice....

Sem vas mal zanemarila, ker sploh ne pridem več do računalnika user posted image

Mi smo spet doma in na AB, ampak drugače smo pa dobro, ker smo končno v civilizaciji... Do dohtarja imamo 5 minut user posted image user posted image user posted image

Trenutno glih vsi spijo, jaz pa sem izkoristla mal free računalnik, da vas malo pozdravim...

A je kaj likohola na vidiku?!? user posted image user posted image

(odgovor članu eelyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3199
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 14:05:32   
ledenka
ja, a se za naslednji teden za kak babji večer zmenimo?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?