|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 14:09:22   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

ja, a se za naslednji teden za kak babji večer zmenimo?


jaaaa user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3201
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 15:09:35   
Leela
DM tek? a misliš, da bi šli navijat? user posted image

F. je šel po dveh tednih v vrtec, L. nekaj smrka.

Sem bila na maratonskem sestanku zdajle in se mi grozno spi user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3202
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 15:22:21   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

DM tek? a misliš, da bi šli navijat? user posted image

F. je šel po dveh tednih v vrtec, L. nekaj smrka.

Sem bila na maratonskem sestanku zdajle in se mi grozno spi user posted image



uh leela! maratonski sastanek...bljak! kot je en moj bivsi sodelavec rekel  -romans didn't conquer the world by holding meetings...they killed anyone who disagreed user posted image user posted image user posted image

jst sem imela vceraj tamalo in "tavelikega" doma...on je imel "man cold" user posted image user posted image ampak ni bilo tolk hudo, se tiramisu sem naredila user posted image user posted image
a ja...je bla ena akcija in sva si kupili 2 kolesa user posted image (city/trekking bike recimo)... se moramo kupit to "skatlo" za odzadaj, kaksno ima sivilja, ampak moram mal pogledat kje se dobijo solidne.

zdaj grem v hladinik "pogledat" tiramisu.....user posted image

a ja dva kvesciona:
- kdaj bo spet popis prebivalstva - to leto ali naslednje?
- kaj vi mislite o "dotatni pokojnini", nekateri govorijo da se v SLO ne izplaca... ne vem... v angliji je to normalno, v bistvu bos od tega zivel ko bos star, od drzavne pokojnine bo samo za mleko&kruh. zdaj mislim kje in kaj...

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3203
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 17:54:06   
šivilja
Ivana :
- prikolico imamo Kindercar (naročeno in dostavljeno direkt iz Nemčije - mi ni žal, je pa to mestna varianta - varna ampak težja)
- dodatna pokojnina - oh i se nekaj trudimo, samo ko pogledaš končni znesek, pa ne vem od česa bomo živeli
- popis - pojma nimam

Ledenka, Majana - vajini knjigi sta pri meni

Pri nas je bilo spet pestro - ata je v nedeljo spet staknil bruhalno virozo in sem bila za vse sama, še včeraj. V službi imam pa opravka s samimi imbecili.
Ah vsaj dve stvari sem dobila - ene niti, ki sem si jih dolgo želela in mojo knjigo slummy mummy

Always look on the bright side of the life

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3204
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 19:15:38   
Leela
oj ivana prijetno vožnjo in D. tudi v "škatli" user posted image . Slummy mummy mi ne rabiš posodit, ker sem jo že dobila user posted image

-popis prebivalstva: nimam pojma kdaj bo. Bom pogledala.
-dodatna pokojnina, kot je napisala šivilja bolj slabo. So ti finančni produkti bolj slabi. Šparaš, šparaš na koncu pa nimaš nič prišparano.

Šivilja sem se glih ante spomnila v službi user posted image , ko je sodelavka omenila da tile mladi delajo po liniji najmanšega odpora...da je narejeno, samo kako je pa druga zadeva. Drugače imam pa vredu sodelavce (šefi so sicer taki, da radi delajo pod stalnim stresom in jim to predstavlja izziv jaz bi se pa rada kdaj spočila)

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3205
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 19:19:37   
Leela
http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042401057

piše, da bo v 2011 ampak ne bo terenskih popisovalcev. Bodo sami zbrali podatke brek baz, ki jih imajo.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3206
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 19:21:15   
majana79
dodatna pokojnina je pri nas nateg, ker bomo itak mogli plačat vso dohodnino za nazaj, tut če jo bomo koristli za rento pa še to bo minimalno tam nekih 100, 200 eur na mesec, pod pogojem da že zdaj vplačuješ vsaj 70 eur na mesec... jaz jih ne, ker ne gre

vplačam letno ene 5 premij, tolk da mi ni treba dohodnine doplačat, ker pri nas ne znajo odvajat

šivilja, upam da se kaj vidimo, mi pa zadnje čase ni do družbe, mislim da me spet daje neki

leela, tudi pri nas so taki šefi, sem bila danes na 'zagovoru', prvič v osmih letih in pol kar sem tukaj v službi... precej neprijeten občutek, pa še slabše bo zgleda user posted image


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3207
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 19:41:30   
koala.cek
a pokojnina ? vam povem, da je to največji nateg v mojem življenjepisu in glede na to, da sem financar me je sram povedat, kako sem se zakalkulirala. a ne po svoji krivdi.

pa začnimo.

deset let nazaj sem sklenila pri triglavu 10 letno dodatno pokojninsko zavarovanje in vsak mesec vanjo vplačevala 70 eur. konec leta so mi pripisovali ne vem kakšne kapitalske dobičke in to sranje. zdaj imam nekako 8700 eur in sem jih seveda želela dobiti na svoj TRR. Prijazna zaposlena mi je gladko in sladko razložila, da po vseh odbitih franšizah, davkih, prispevkih inpd lahko dobim celo 3600 eur, razen seveda če dodatno sklenem zavarovanje za naslednjih 15 let. računica ??? ja, za njih enkratna, zame pa za ubit. pretrgala sem seveda vse takšna in drugačna pokojninska zavarovanja, odprla poseben varčevalni račun in sedaj poslujem na delniških trgih. tudi v tujini. zame najbolj varna naložba za mojo pokojnino. tisti triglavci pa bodo itak vse pobrali v svoje žepe, izginili iz države, podjetje bo šlo v stečaj, upniki pa si bomo svoje prihranke lahko nekam zataknili. ampak brez mene.

pa razmislite.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3208
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 20:03:30   
ledenka
o pokojnini raje ne bi. prisegam v naložbe... sicer pa bomo zdaj itak nekaj cajta broke user posted image  

šivilja, super! se moramo v kratkem videt... magari nekje zunaj, ko bo malce lepše vreme, sicer pa upam na kak babji čvek.

naslednji teden bo norišnica... itak.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3209
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 20:36:44   
ivanamdb
ok hvala punce, kot vidim mnenje je v bisvtu soglasno, ok, potem pa bom do daljnega drzala v angliji, ker tam res dobis nekaj na koncu! jah...edino kaj kot s.p. imam kot olajsavo ce 2500 eur dam na leto za dodatno pokojnino...hm...bom morala neki smislit.

sivilja, ja hvala, bom pogledala, kajti tukaj jih je res ogromno, ampak zihr gremo na bolj steifel opcijo, da je odspodaj plastika ali kovina, pa da je mal vecji (ce pride st. 2, ali ce kaj kupim da lahk nakrcam gor), in se da se lahk odklopi in uporablja kot vozicek. tuki tudi po stacunah gredo notr s tavelkimi!

leela - hvala, jp v bisvtu sm nekak racunala da bo popis 2011...ampak sm pozabla da smo zdaj 2011...sm mislila da je naslednje leto user posted image
hm...interesantno kako bo to ratalo brez terenaca...user posted image

drugac....gospodicna je res neposlusna, gre mi ob zivce da je vsak obrok jok in stok. lacna je, ker ce ji recem da gremo jest sama gre v kuhinjo in vlece stolcek, potem neki malo sama poje, ampak noce da ji jaz dam, tko da se potem igra.....user posted image ko ji recem "prestem do 10, in ce ne bos jedla gres v kazno za 2 min", in tamo okrog 7-8 zacne spet sama jest, in tako vsakih 5 minut....mislim, vsak dan neki drugega kuham, in vem da je okusno, in nikoli nekaj brezveze (jah, drugac, ce ji das cokolino ali kasico, gospodicna zacne jokat), pa tudi ponavad vsi trije skupi jemo, in recejo da ce cela druzina skupi je, da se otrok navadi normalno jest....user posted image zdaj ne vem, ce je boljse na ta nacin nadaljevat, ali pa rect, ja, noces jest, ok nc, potem gres spat, in potem videt ce po zacela jest ko ji pride do mozgan da ce ne je vecerjo da bo lacna? ali je prezgodaj za vso to "edukacijo"....user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3210
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 20:40:02   
Tanja_
Čer!

koala moji mami se je tudi to zgodilo. Ker nateg!Pujsi so...

Sicer pa,dans sem neki blue. Ne vem, a me PMS daje-zadnje čase dobim M kar vsake 3 tedne.Odličnouser posted image

H je pa prava čvekulja postala. Zdej od sobote vsak dan ene sedemnajstkrat zreicitira kuža paziuser posted image

šivilja kdaj boš imela just?Zdej v kratkem, a ne?

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3211
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 20:42:40   
ivanamdb
a ja (tolk me je znervirala zarad vecerje!) sm pozabla
sivilja, leela - welcome to the slummy mummy club!user posted image user posted image
men je bla fajn za brat, neke stvarce so ful komicne, a to kako opisuje sebe kot osebo/mamo mi se zdi taka resnica!

drugac...tiger mum... jah.... berem...ampak ni mi tolk posebna knjiga...mislim.... moja mami bi ji rekla "ja, si dobra mami, ki zeli da ji otroci dobijo najbolsi odgoj/solo/itd. in si zeli vse najnajnaj za svoje otroke, in si to dobro opravila, kaj zdaj hoces? da ti kdo rece bravo? ja pa samo svoje delo si opravila, to se od tebe tudi pricakovalo"...drugac pa, edukativne metode me res spomnejo na mojo mami user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3212
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 21:08:40   
Dudica1
Čer!
Men je spet stroj crknu no user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdej mormo pa po novega... sem gledala tega...kaj pravite http://www.psc-ravbar.com/index.aspx?source=katalog&kategorija=1&nadgrupa=0006&grupa=0020&id=4242002539522

pa ne vem a bi bosch al rajši gorenje...uhh 

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3213
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 21:23:17   
koala.cek
dudica - samo bejš stran od gorenja. bosch definitivno. ga imamo doma in ne menjam in naslednji bo tudi definitivno bosch.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3214
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 21:31:02   
Dudica1
sej najbrž bo res tako,moj sicer ni za to ampak bo moja obveljala user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3215
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 21:51:34   
šivilja
Tanja - veš da sem pozabla za Just, ker nisem napisala na koledar, ampak mislim da 21. (se pravi v ponedeljek). A prideš?
Bom vsake vesela (Majana, Ledenka...).

Majana - a to se te bolezen loteva ali kakšen blues. Ker za drugo varjanto je družba najboljše zdravilo.

Ivana - naša prikolica je tak mercedes - alu wanne, zaščita za kolesa, za vožnjo enega ali dveh, veliko prtljažnega prostora, stabilna... Nikoli ne bi kupila z dnom iz blaga, ker pomoje bi strgali v enem mesecu.

Ena naša cvetka v službi si že išče novo službo, pa zanima se za sporazumno odpoved pogodbe. HB, ker je neumna ko noč. Pa še to smolo ima, da smo jo sprejeli skupaj še z dvema, ki pa vse takoj dojameta, samo enkrat jima poveš ali pokažeš.
Drugače moram pa moje drage dame naučiti malo pozitivnega mišljenja, drugače bomo vse padle v depro - samo nerganje in jamranje in slaba volja. Narejeno mora biti pa itak vedno vse - če bi to delale z malo dobre volje in pozitivne naravnanosti bi šlo sigurno lažje.


Dudica - jaz se tudi nagibam k mnenju, da nikoli več Gorenje

Našo H. spet nekaj matra - je tako neutolažljivo jokala, da sem ji dala svečko. Zdaj pa spi - se mi zdi , da je spet grlo, ker je še kašljala. Ne vem pa kdo bo doma, če zboli - jaz sem bila že prejšnji teden tri dni, oči pa zdaj dva dni zaradi svoje viroze

Lahko noč, grem spat

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3216
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 22:06:14   
majana79
šivilja, blues... pa vse in vsi mi gredo na živce, tako da sem totalno asocialna

bo že

lahko noč!

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3217
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 22:26:09   
ledenka
šivilja, sem čisto pozabla! definitivno prideva na Just user posted image  bi bil že čas za čokoladni liker user posted image  predno spijem rum kar tako user posted image  (pravzaprav mam en ful dobr viski, pa mi ne paše user posted image )



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3218
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.3.2011 22:28:40   
ledenka
user posted image

da vas mal iz zimskega spanja zdramim... ni čas za blues, čas je za akcijo!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3219
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 7:23:44   
PapuaNG
jutro,


spali nismo. Od polnoči dalje sem pri malemu dežurala - se je zihr ene pol ure drl, ker ga nisem hotla iz posteljice vzet. Nazadnje sem pa itak pri njemu zaspala na stolu, da me ja vse boli. Ampak bomo vztrajni, bo že dojel. Danes greva pomoje za veliko posteljo pogledat, pa upam, da bo pol kaj bolje. Sicer pa imam popoldne seminar, pol grem pa še na kofe s kolegicama, tko da bo vsaj malo sprostitve. Mulo gre pa z dedijem, woohooo user posted image

Pokojninsko varčevanje-še nič od tega ne delam. Samo kar mi država vplačuje kot dodatno zavarovanje tistih nekaj evrov na mesec. Sem že neki mislila sklenit, pa so me starši prepričal v nasprotno. Moji se zanašajo na zlato - baje je edina stvar, ki vzdržuje vrednost skozi čas. Pa itak mam prenizko plačo, da bi še za to nekaj stran trgala.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3220
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 9:16:30   
koala.cek
dan,

šivilja - daj še meni pošlje kakšen kanček pozitivizma.

majana - štekam. tudi meni se trenutno ne da prav nobene žive duše gledat in poslušat. user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3221
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 10:12:32   
ledenka
jutro!
spali še kar, sicer je blo ob 6h treba nos spucat, ampak potem sem še malce zaspala. kaj je M počel ta čas, nimam pojma, ampak neki so se mačke drle user posted image  

šivilja, te mam v koledarju, tako da v pon prideva, razen v primeru kake naravne katastrofe.

moj dec je obupen, si sploh ne vzame časa za urejanje zadev...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3222
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 11:01:52   
eelyy
Takole sploh nevem kaj bi kuhala danesuser posted image ,sem res že zmešana od te hrane.
Možek je danes doma,kok je lepo,ko mi pomaga in imam pol manj dela.T se je včeraj v nogo v vrtcu udaril oziroma mu je neki na nogo padlo in to ogromna stvar čist je mel zatečeno in rdečo(pa mi nobeden ni nič povedal),včeraj je bil še siten doma,ker ga je bolela sem hotla že na urgenco odplejat ,po obkladkih je normalno hodil in ni šepal.
Moj pa danes zjutraj vzgojiteljici pove,da ga desna nogica boli.......da se je nekaj pripetilo,pa reče aja..nevem mogoče je šla že tista domov pa je ostala pomočnica,ampak vseno!

Še eno vprašanje imam glede vrtca;Ali v vaših skupinah pijejo iz kozarčka ali iz kakšne svoje flaske pri nas iz kozarčka samo,me pa res moti,da vedno res vedno,ko pridem po njega je žejen obvezno vzamem sabo čaj,ker nebi zdržal do doma.Velikokrat sem mu v roko potisnila flasko in medveda in mu verjetno takoj vzemejo,ker vrnejo flasko polno čaja nazaj.



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3223
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 11:03:32   
ivanamdb
jutrcek!
D me je spet danes znervirala... noce in noce koncat zajtrk...5krat je koncala v kazen...in se vedno nc...samo me gleda tko, kot da bi izzivala...no comment user posted image

hvala sivilja za nasvete, ja to ki je odspodaj iz blaga ne bomo, ker se men tudi zdi brezveze.

ledenka - jah, tko moj rece "seveda, ker vsaki pomemben moski ima tajnico" (oz. misli na mene) user posted image

ah nc, grem neki pomalcat, pa nazaj prevajat, imam spet en deadline.





(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3224
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.3.2011 11:05:13   
eelyy
glede pokojninskega varčevanja;Pa trenutno nič na to temo ne zalagam,varčevanje imamo vsi skljeno pri nlb.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?