|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.3.2011 16:00:55   
ledenka
Punce, GapUK ima 25% popust od 11-13.3. user posted image  koda je UKGAP25

bom pogledala zvečer, če bi kaj naročila, pa če je še katera zainteresirana, lahko skupaj user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.3.2011 18:24:33   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Punce, GapUK ima 25% popust od 11-13.3. user posted image  koda je UKGAP25

bom pogledala zvečer, če bi kaj naročila, pa če je še katera zainteresirana, lahko skupaj user posted image  


bom malo pokukala, pa ti povem

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.3.2011 22:40:10   
ledenka
grem pogledat, kaj majo na Gapu user posted image  

cajt je do jutri, danes se mi ne da naročat...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.3.2011 22:41:12   
ledenka
aja, a ste vidle tale peskovnik, ki bo v pon v Hoferju? tašča bi ga kupla M za rojstni dan, men se zdii super varjanta

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3154
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 6:34:15   
majana79
Jutro!

Ne vem zakaj sva pokonci že od 6 user posted image

ledenka, grem gledat gap, ti sporočim

peskovnik je kul, mi imamo manjšo varianto, za večjo ni prostora user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3155
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 7:53:05   
koala.cek
dobroooo jutrooo,

mmmm sem spala...čas za kofetkanje ane ?

ledenka - peskovnik je super zadeva. pa čist skoz popularna. naša dva skoz visita v njem.

mi imamo pa mravlje. no že tri dni. in zdaj vse po kisu smrdi. bo treba danes kej generalke narest.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3156
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 8:13:59   
PapuaNG
jutro,

naš je bil tut že ob šestih pokonci-je danes spal v svoji postelji. Z veliko budnicami seveda. Sem bla pokonci od štirih do pol petih, prej ga je pa moj pedenal. Je bil pa zjutraj priden-jst sem kar še naprej ležala v postelji,on se je pa v dnevni igral, tako da je bilo treba 'šele' ob sedmih vstat. Sem pa zato že kuhinjo spedenala pa cunje dala prat, zdej pa razmišljam, če se mi da sami it z mulcem na tržnico...bi blo fino kaj zelenjave kupit pa kakšne ribe-jih že sto let nismo jedli. Čeprav po drugi strani se mi pa res ne da sami vse vlačit naokoli....bomo videli. Pesovnik-ga nimamo kam dat. Edino na balkon, pa si ga ne upam, ker bi imeli potem sosedi več peska kot mi. Ima naš čudno navado, da vedno iz peskovnika pesek ven stresa. Itak mamo peskovnik na igrišču za bajto.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3157
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 8:25:51   
ledenka
Gap sem naročila, par zadev za M, predvsem hlače za vrtec, pa par majc zame...

spali še kar, zdaj pa je čas za zajtrk. pa na obali smo za kosilo zmenjeni, juhu.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3158
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 9:25:20   
betty.ford
ledenka uživajte v sončku in slanem zraku!
peskovnik iz Hoferja - se mi zdi dober nakup.

koalčka, nič ne zavidam mravelj. upam, da niso faraonke. te so že kot termiti.

mi bomo tudi izkoristili lep dan. danes sem si vzela day off. tako da sem skoraj 100% družinska.

glede smeti pa: včasih sem kar razočarana, zadnjič sem v biološkem smetnjaku videla pločevinko in škatlo za pizzo,... folku je še popolnoma vseeno za ločevanje. glavno, da ni smeti v njihovi bližini.
no, vsaj v smetnjak vržejo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3159
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 10:18:01   
PapuaNG
joj, mulo si je v uho potisnil palčko za ušesa-za odrasle. Jo je našel v košu, medtem ko sem se tuširala in ko sem opazila, je bilo že prepozno-je samo še kri ven pritekla user posted image Sem klicala na Metelkovo na dežurno,pa so rekli, da ga lahko pripeljem pokazat, da bom bolj mirna, tko da greva namesto na igrišče, k zdravniku user posted image Upam, da ni nič hujšega. Pa da si bo še kdaj pustil čistit ušesa-do zdaj je užival v tem, zdej pa ne vem, kako bo. Sem mu hotla sam to kri spucat, pa ni dal.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3160
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 10:25:27   
lake
Dobro jutro!

Tud mi smo že pokonci od sedmih, s tem da je šla spat ob polpolnoči. Jo preveč srbijo tele pikice.

Papuauser posted image user posted image

Men se pa tale peskovnik ne zdi prov zlo poceni. Če kupiš vrtno hiško pa peskovnik posebej, je približno ista cena, s tem da so tiste plastične hiške bolj pokrite in pomoje boljše.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3161
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 11:05:38   
majana79
papua, upam da bo vse ok user posted image user posted image user posted image user posted image   naš si tut tlači vse živo v uho, še toplomer za v ritko, če ga najde in zmeri tako gledam da ja ni nč na dosegu roke...

men so pa plastične hiške in peskovniki čist bljak, vem pa da se tist tamal peskovnik k ga mamo mi, čist pokrije

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 3162
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 11:40:33   
ledenka
papua, pikepoke, da je sam praska na sluhovodu! mu bodo očistili in dobiš antibiotične kapljice.

majana, mam tvoj lak na nohtih, lep user posted image

se gremo porihtat, moramo počasi it.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3163
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 11:42:34   
ledenka
men tud plastični peskovniki niso ravno, čeprav za na morje ga bomo najbrž meli. tale je pa fajn za na vrt, vsaj zgleda kvaliteten. je pa res drag, sam čim je les, ni poceni. sam en mini lesen avtek je vsaj 10 EUR...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3164
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 12:40:17   
PapuaNG
No, so nas poslali še na ORL, tam bi pa zdravnika skoraj mahnila. Se je mali itak upiral, ko sem mu jst roke pa noge držala, sestra glavo, da je bil pri miru, dohtar mu je pa uho pucal pa pol z mikroskopom gledal. In mi pol reče na koncu, da sicer ve, da to ni moja krivda, ampak da tako nemirnega otroka še ni videl user posted image Pa sploh ne bi tega za slabo vzela, ampak je rekel to s takim prezirom, kot da sem jst slaba mama, ker ga nisem pripravila na to, da bo pri miru user posted image user posted image Da on ne more dobro pogledati,če otrok ni čisto pri miru. Kr neki. Aja, je pa rekel,da bobnič ne zgleda poškodovan, samo sluhovod je malo popraskan, tko da imamo kontrolo pri P čez kak teden. Aja, pa čist je zatežil, da palčk pa v hiši ne sme bit, niti v košu. Ja, ušesa nej si pa pucam s čim? Z brisačo, ko itak še polno notri ostane, da me vse srbi. Arghh,...sem prav jezna. Sej itak skos pazimo, da kaj takega ne dobi v roke, s čimer bi se lahko poškodoval, ampak včasih se pač zgodi. Mogoče še s stvarjo, s katero najmanj pričakuješ,da se bo poškodoval.

No, do tržnice tako nisem prišla. Pa drugič. Mulo spi, bo pomoje še nekaj časa drnjohal. Jst grem pa od vsega hudega nekaj pojest user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3165
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 12:44:51   
betty.ford
uff, Papua, samo da ni najhujše.user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3166
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 13:07:41   
eelyy
Dan drage moje!

Jst sem spet zbolela nalezla od moža,sploh nisem pri moči pa moram še v Lj. v mullerja vsaj otročka bosta ostala pri mami. Vreme je enkratno ven jih nisem mogla peljat pa tok se trudla,da bi pa ni šlo.Kuhala danes nisem nič le L. in T. si bova že kupila burekuser posted image

Papuang;Zaradi zdravnika se res nesekiraj,moj T. je zelo,zelo,zeloo živahen mislim preveč.Vse bi v roke vzel pomoje še živo kačouser posted image ,pa se ukvarjam mu 100krat povem,da ne in on meni nazaj dopoveduje,da je to ajs in ni dobro,ampak vseno vztraja(tako je z wc školjko),kakor ima kakšen dan dober.Jst vidim,da on mene točno opazuje,ko rečem da ne in me v oči gleda in vzema ven iz omare posodo.Takrat jst stresem igračke in se vsedem z L. in se igramo,ker s ebrezveze živceram(takrat mu je dolgčas in počne lumparije).Mi ko smo v zd. domu  ga jst ves čas pridržim,ker drugače sam leta gor in dol.To so hiperaktivci,kaj nej ti rečem.Pa zato nisi slaba mama.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3167
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 16:08:31   
ivanamdb
dan, sam na hitr
papua - ne skrbet kaj je ta zdravnik rekel! mislim, mali seveda cuti da je neki narobe, da so okoli nepoznane osebe v belem, cuti tudi da si ti v strahu zarad njega. tko da je totalno normalno da ni miren! a bi ta zdravnik bil miren v taki situaciji?!?! mah! mi smo oktobra koncali na urgenci in je D dobila sive ravno pod nosekom, in je bil jok in stok, 3 sestre, zdravnica in jst smo je drzale in je kricala. seveda je. in smo je vsi drzali, jst pa sam neke pesmice ki so ji vsec mal pojala.
ni to noben hiperaktivec, hiperaktivizem se ne more dolocit pred 3. letom! ce je otrok ziv, to je dobro. da ne sedi kot "saksija za cvece"! to mi je tud pedijater tuki rekel! seveda nasa krici vsakic ko pride v zd ali na urgenco, ker se spomne da kaj je zadnjic bilo.
mi vsakic ko gremo v zd vzamemo ogromno igrac/hrane/kazetofon... ja neki pomaga...ampak ne veliko ce je dolgo  za cakat....
tko da user posted image user posted image user posted image user posted image in da ne bo nc hudega! a ta zdravnik bi mogu na gerijatrijo, ker z otroki mi se zdi da ni prav dober....

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3168
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 20:59:56   
KatMat
jutri kofi tajm. pod euporiumom kjer je igralnica okoli 11ih!....priditeeeee!!!!!! lp,katmat in blue

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3169
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 21:46:39   
koala.cek
a se hecaš ? mi smo imeli glih namen biti tam, glede na to da bo dež inpd...user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 3170
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.3.2011 22:24:27   
lake
Ne morem, delam user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3171
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.3.2011 17:42:55   
ivanamdb
ku kuc a kva danes ni nobene?
zdaj grem na en ....vernissage user posted image user posted image mojadva sta oba bolana.... po pol voltarena je tamala ze fajn, tavelik pa ima man cold... grem vn da se mal preluftam...

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 3172
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.3.2011 19:29:44   
Dudica1
Čer!

majana bi lahko povedala kako se imenuje tist tvoj OPI lak ki si ga zadnjič prilepla?

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3173
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.3.2011 20:40:56   
majana79
dudi, I'm fondue of you 

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3174
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.3.2011 22:07:23   
Leela
papua prav spomnim se, ko je mama mojega brata peljala na pregled, ker ga je ranila s palčko za ušesa, da jih je ful slišala na orl. pa je bilo tega ziher 25 let nazaj. Pa mu je samo normalno ušesa pucala, najbrž je imel kakšno hrastico že od prej notri. najbrž je isti doktor.

totalno zaspan teden je za nami. Crknu pralni stroj-again. naslednji, ki ga kupim bo imel samo en okrogel gumb, ki se vrti tktktk...nobene elektronike majkemi.


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?