|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.3.2011 20:49:46   
Leela
cene so iste, samo če je v akciji se lahko razlikuje. Jaz kar sem iskala v akciji ni bilo to kar sem hotela. So pobrane številke in barve

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2951
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.3.2011 20:51:35   
maja1488
Leela, upam da si imela kupon za popust.

Drugače..do 15 marca s kodo february15 dobite 15% popust na crocs.eu.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2952
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.3.2011 20:54:43   
Dudica1
Aja al pa tudi ne,pri nas so okrog 20€ tam na crocs eu pa 25€

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2953
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.3.2011 20:55:19   
Leela
user posted image  kaj ti to men zdaj poveš

častiš kafe, da se malo potolažim

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2954
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.3.2011 20:58:20   
maja1488
Kaj sm jst vedla kašne namene imaš. Bi me prej vprašala kaj rabim, pa bi ti še za to povedala. A si vsaj za zastonj poštnino nabrala?
Jst sm si zadnjič une tone vzela. So fanj..sm se mogla navadit hodit. Zdej pa morm nehat, mam ene 7 parov.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2955
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.3.2011 21:02:37   
Leela
ja za nabrat pride kar hitro

a tone? a je težko hodit? so prav luštne

mogoče bom pa še pokoristla popust

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2956
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.3.2011 21:05:16   
maja1488
Ni težko. Se navadiš. Spodej imajo na peti in prstih tako okroglo. Nisi s celim podplatom na tleh. Reebook ima isti princip superg, če si vidla kdaj.
Aja, jst mam 40, pa sm jih vzela 41-42 in so mi taman. Kok maš cifro? Mam ene balerinke viška,številka 39-40.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2957
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.3.2011 21:11:22   
Dudica1
kaj mata to za ene čevlje user posted image

leela koliko si vzela številke za otroka?

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2958
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.3.2011 21:15:52   
maja1488
tole

http://www.crocs.eu/women-footwear-crocs-tone/women-footwear-crocs-tone,en_ES,sc.html

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2959
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.3.2011 21:19:06   
Dudica1
aha glih taprave sm gledala

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2960
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.3.2011 21:24:05   
Leela
jaz imam 40. To je pa res velika razlika v cifrii ! Sem jih nameravala vzeti 39-40, čeprav berem ima crocs ful različne velikosti

dudi- 29-30 za L. (ima 29 nogo)
in 23-24 za F. ima 22 nogo 

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2961
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.3.2011 21:33:13   
maja1488
Jst mam dvoje 39-40, pa so mi edin natikači za nosit, ker nimajo nč zadej. Balerinke me pa tiščijo. Vse ostalo mam večjo cifro.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2962
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.3.2011 22:34:52   
PapuaNG
čer,


dete spi, moj še telovadi na orbitreku user posted image Počasi se odpravimo naprej, po karte v cvetko pa k mojim domov kej spit. Jih ni doma, ker so na dopustu. Edin mulo se kr neki zbuja, upam, da ne bo štale danes a

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2963
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 8:03:32   
betty.ford
jutrček!

kako ste? preživele pust?

Papua, sama sem se včeraj tudi spravila na orbitrek pa je začel škripatuser posted image

in še ena pustna se mi je zgodila: dejansko sem bila slummy mummy - z odpeto zadrgo! sem opazila šele na fotografijah user posted image user posted image

spanje je bilo pa danes malo boljše - se pozna, da smo bili 3 ure zunaj!user posted image  
soooooooooonce!!!

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2964
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 8:11:31   
koala.cek
dobro jutro,

sonček se prebuja tudi pri nas. opravila že nekaj spletnih nakupov. noč je bila tako tako, ampak se ne bom pritoževala. lahko bi bilo tudi slabše.

ne vem kaj čem kuhat danes ?

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2965
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 8:11:51   
Dudica1
Dobro jutro
Je lepo ko te sonček zbudi user posted image user posted image smo vsi spali do 7.30 user posted image
Zdej pa kavica user posted image

Pust smo preživeli,danes mogoče še v Cerknico malo,še ne vemo drugač...pa še torek je potem pustniuser posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2966
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 8:13:02   
betty.ford
avto butnla ob en teglc na tržnici. Ne vem a naj jokam al kriči


user posted image user posted image user posted image

vem, kako se počutišuser posted image  upam, da imaš zavarovano parkirišče. če nimaš, ti svetujem, da greš zavarovat (h kakšnemu, ki ne gleda avta) in uveljaviš čez kakšen mesec.

zoja, za laringitis so ti že napisale,...
dodajam le še user posted image user posted image user posted image user posted image  - tudi za ostale kašljajočke! naj hitro mine!

bodite zdravi!




(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2967
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 8:13:57   
betty.ford
ne vem kaj čem kuhat danes ?


ričet pa krofeuser posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2968
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 8:18:11   
majana79
Jutro!

J. pa spet kuha user posted image user posted image user posted image niti ne vem več kake občutke razvijat ob teh njegovih boleznih. Trenutno me obhaja samo jeza (no, ne na otroka, na stanje)

Pusta smo okusili samo v krofih (pa ne domačih), vse ostalo gre pa itak mimo nas, tako kot že celo zimo.

koalka
, upam da je bilo kaj zate, ne samo za otroke user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2969
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 8:40:06   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

avto butnla ob en teglc na tržnici. Ne vem a naj jokam al kriči


user posted image user posted image user posted image

vem, kako se počutišuser posted image  upam, da imaš zavarovano parkirišče. če nimaš, ti svetujem, da greš zavarovat (h kakšnemu, ki ne gleda avta) in uveljaviš čez kakšen mesec.

zoja, za laringitis so ti že napisale,...
dodajam le še user posted image user posted image user posted image user posted image  - tudi za ostale kašljajočke! naj hitro mine!

bodite zdravi!






imamo parkirišče in sploh polni kasko. Samo kaj ko se tako lepo vidi, da je bil beton kriv. Dvomim, da mi bo kakšen cenilec verjel, da je tegelc skočil v avto, medtem ko je bil parkiran user posted image .
Ma to je problem, ker stalno nekam hitim in si za noben opravek ne vzamem časa. Vedno imam občutek, da bi mogla biti nekje drugje, mogla nekaj drugega delat... Se moram malo umirit. Svet se ne bo podrl, če pridem pet minut kasneje doma, a ne?


Zdaj grem pa He.vročino merit, da vidim ali lahko gremo k moji mami ali ne.

H. pa vnet uček vzdržujemo na meji že en teden z Justovo kremo Tea tree - zjutraj ima zapackano, umijemo z fiziološko, namažemo s kremico in je cel dan OK.

DOmačih krofov je samo še 5, zato se že pečejo browniji, da bomo imeli kaj za nest, če gremo pustovat k moji mami.

Za kosilo bo pa kar krompirjeva juha z gobami (iz skrinje). BOmo popoldan itak še dovolj jedli.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2970
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 9:14:13   
majana79
šivilja, kako namažeš uček? po veki, zgornji ali spodnji? J. se tudi nekaj cedi ven, sicer je prozorno, ampak bi rada preprečila da se razvije naprej.



(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2971
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 9:53:28   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

šivilja, kako namažeš uček? po veki, zgornji ali spodnji? J. se tudi nekaj cedi ven, sicer je prozorno, ampak bi rada preprečila da se razvije naprej.





Oh kar povsod - je zadnjič gospa na predstavitvi rekla, da lahko mažeš tudi po očeh (tudi notri). Tako da si dam kar na prst in kamor pride pa pride - v glaven po celotnem učku - obeh vekah in trepalnicah, od zunanjega kota navznoter. Pol si pa itak še sama razmaže.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2972
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 9:53:59   
ledenka
jutro

spali super... do 7 brez prestanka. potem pa se je šel igrat. jaz pa sem še uro odspala... luksuz!

majana user posted image user posted image user posted image  za J!

šivilja user posted image user posted image user posted image  za He! je še ena varjanta, da upaš, da se ti kdo v tisti del zabije... še vedno lahko uveljavljaš iz kaska, ampak potem vem, da je treba doplačat pa penale so... preračunaj!

bi morali it na obalo, pa je moj reku, da gre v pisarno... no, popoldan je preživel na kavču. torej danes tud ne bomo šli, jaz pa takoooo rabim morski zrak user posted image



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2973
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 9:57:50   
FLASK_A
Šiviljauser posted image za H!

Kar se pa avta tiče... Če ti pošljem fotko kaj sem jaz naredila iz svojega na parkingu... U stotinki sekunde boš pomirjena. Razsula sem ga, idiot babjiuser posted image Ni blo varjante da uveljavljam polni kasko, sem mogla plačat odbitno franšizo in bla lep čas z nadomestnim avtom. user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2974
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 9:58:22   
FLASK_A
Evo, še za J! user posted image

user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pri otrocih je najpogostejši rak kostnega ...
Čeprav rak predstavlja tretji najpogostejši vzrok smrti pri mlajših od 15 let, umrljivost z leti vse bolj pada, tako da ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?