|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:53:38   
obcinarka
čveke živ... vidim da klepetate a polno... sneg... jaz piči danes domov-*domov, mam eno pošto za dvignit in pa gume+platišča od mojega prodanega žabca sem včeri prodala, pa pride stric danes iskat... pol pa domov na toplo, k mojmu user posted image ... ker pa je še kar v postli, dobil antibiotike, leži skoz, ga kuha še kar, vročina je... kaj mu naj še dam???? se ga tud "izogibam" da se kaj ne nalezem...
po eni strani tud komi čakam sneg, ker... bomo doma, ne??? do 1 ure še delam, pol pa.. adijoooooooooooooooooo čav bav work..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .. ..
arwenko... glavo pokonci, greva proti decembru..
enček... jaha aha, pa dejmo otvorit, hahahahahuser posted image user posted image
jona klara... aha, mi smo pa že bolj na zgužvanem seznamčku, ne??
vidve taščici... dejta kar pisat te izkušnje k jih mata, pa bomo me to z veseljem se kaj naučile..
tko, grem še delat naprej... kar mora bit, pač moraaaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:57:34   
nadka30
občinarka povej kaj te zanima boma z veseljem vse delile le otročke ne sma se že midve poparčkaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:58:18   
Arwenko
Punce, dajte mi nekaj povedat. Jaz sem kupila en paket plenič pampersk newborn od 3-6 kg, a sem ga posrala in bi morala kupit one še manjše 2-5 kg? Kaj ste ve imele? A je razlika res tako velika? Mislim verjetno lidik in urskaf z res mičkenimi otroci nista imeli 3-6, kaj pa ostale z otroci rojenimi s težo okrog 3kg, kot pričakujemo da bo naša?

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:59:44   
Anonimen
arwenko: ojoj, bejba drži se!!!

nadka: ma ti povem, da se nama zna na koncu res neki tazga nardit user posted image  zdej se hecamo pol se bomo pa križale user posted image

obcinarka: kaj te pa zanima?

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 10:00:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Punce, dajte mi nekaj povedat. Jaz sem kupila en paket plenič pampersk newborn od 3-6 kg, a sem ga posrala in bi morala kupit one še manjše 2-5 kg? Kaj ste ve imele? A je razlika res tako velika? Mislim verjetno lidik in urskaf z res mičkenimi otroci nista imeli 3-6, kaj pa ostale z otroci rojenimi s težo okrog 3kg, kot pričakujemo da bo naša?


čist ok si kupla. mi smo pršl domov z 2800g pa so ble 3-6 čisto ok!

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 10:01:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

občinarka povej kaj te zanima boma z veseljem vse delile le otročke ne sma se že midve poparčkaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  danes se pa narežim zraven user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 10:02:42   
nadka30
občinarka uživaj še to delovno uro potem pa reči čao za eno letouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ja decembra bo tudi polno otročkov, skoraj vsak teden dobimo enga novegauser posted image , na začetku smo se na veliko pogovarjale o nosčenosti, pootem kaj rabimo za otročke, pa koliko smo noseče in sedaj že prihajajo med nas ti naši zaželjeni sončki.
Prav fajn je klepetat in se veselit z vsako mamico, ki rodi in pove svojo porodno zgodbo oz. izkušnjo, tako da punec dajmo držim pesti za vse decemberčke, če bo pa še kak novemberček pa tudi ni nič od škodeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Enček te čist zastopim si točno na križišču ko imaš možnost iti v tri P, enako sem bila tudi jaz ampak ker sem že nadjo rodila v celju sem se tudi sedaj odločila za celje, čeprav priznam da me pa sedaj ne veleče več tja, ampak kaj pa veš mogoče pa še kdajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 10:05:03   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Punce, dajte mi nekaj povedat. Jaz sem kupila en paket plenič pampersk newborn od 3-6 kg, a sem ga posrala in bi morala kupit one še manjše 2-5 kg? Kaj ste ve imele? A je razlika res tako velika? Mislim verjetno lidik in urskaf z res mičkenimi otroci nista imeli 3-6, kaj pa ostale z otroci rojenimi s težo okrog 3kg, kot pričakujemo da bo naša?


čist ok si kupla. mi smo pršl domov z 2800g pa so ble 3-6 čisto ok!


jaz sem imela en paket mullerjevih najmanjših pa bi se dalo komot brez njih, ker pa sem jih že kupila smo jih seveda pokakaliuser posted image user posted image user posted image user posted image , ker smo mi prišli domov z težo 3200g bi komot lahko imeli te 3-6kg, tako da po mojem ne rabiš kupovati manjšihuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 10:06:08   
Anonimen
nadka tole sem pa hotla že enkrat komentirat user posted image  meni se zdi, da se ti poigravaš z mislijo po še enmu otroku ha?! drugače pa čisto razumem, da tebe pa res ne vleče več v Ce, jaz grem naslednjič v Trbovlje če bo le čas - tako kot je bil plan tokrat ampak hvala bogu, da sva zavila desno in ne levo... bog ve na kateri avtobusni bi rodila user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 10:06:51   
Eruvande
Jaz imam trenutno od mullerja newborn pa so ji prav, čakajo jo pa Moltex 3-6kg, pa so ji še prevelike. Pomoje kupiš kak paket-dva tamalih, pa potem sproti nabavljaš. Jaz bom še mogla kako rundo tamalih kupit.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 10:08:11   
Anonimen
Eruvande pa saj Hanna ni tok majhna, da bi ji bila št.2 prevelika user posted image

(odgovor članu Eruvande)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 10:09:05   
Arwenko
Jaz sem bom verjetno tudi na vratih odločla ali grem v Ce ali Maribor, razen če me v MB med prazniki zgrabi, pol se sigurno ne bom v Ce nazaj peljala, potovalka bo itak nekje od naslednjega tedna naprej skoz v avtu verjetno.

Občinarka, užiiivaaaj, jaz pa vključno z današnjim še 9 delovnih dni, no 8 pa pol torej vse skupaj user posted image
Nimam pa pojma, kdaj bom dobila kakšno odločbo o porodniški, a ve kaj veste kako so v Celju ažurni? Jaz sem namreč oddala prejšnjo sredo vlogo, pa je bila samo neka nadomestna referentka in ko sem v petek klicala tole "ta pravo" referentko, še vloge sploh ni dobila v roke, pa čisto je bila tečna kaj jo sploh kličem. Zdaj pa je en teden od tega, pa mi kr ni za težit no, sploh glede na zadnjič, da mi nebo zaradi tega še bolj zavlačevala vsega skupaj. V kolikšnem času ste ve kaj dobile odločbe?

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 10:10:49   
Anonimen
jaz sem odločbo dobila v manj kot enem tednu... ampak ni pa to celje.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 10:17:21   
nadka30
t.z.- a veš da mi je tako fajn, da res še obstoja mala možnost za enga user posted image pri nas je tako da je vsako dete bolj pridno in smo bolj komot, pri nadji sem ful spala, in ni bilo nikoli preveč krčkov, sedaj razen občasno še bolj spimo (to mislim na noč) tako da pri ta tretjem bi pa verjetno že od vsega začetka spali. No pa hec na stran , v bistvu sem sedaj že pozabila kako je bilo in jaz tako pravim ni bilo tako hudo da mogoče pa nekoč ne bi še enga imeli, šele sedaj vidim kako nam je lepo ko smo štirje , ljubezni imam pa tudi še dovolj tako da jo še lahko razdelim.Ampak bomo sedaj počakali kaki dve leti, predvsem zaradi mojega carskega reza mogoče pa se potem še odločim za katerega, lahko da so mi ap trije otroci usojeni, ker od vsega začetka ko sma z mojim začela hodit sma oba govorila tri in mogoče naju ta troja privlači in veže na sebe.Ma sem se razpisala.user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 10:19:01   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

jaz sem odločbo dobila v manj kot enem tednu... ampak ni pa to celje.

enako, mogoče pa jo pokličeš in ji malo zatežišuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 10:32:18   
Anonimen
hehe nadka sem mela tak občutek za tebe, da te bo še za enga grablo!!!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 10:36:49   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

hehe nadka sem mela tak občutek za tebe, da te bo še za enga grablo!!!


he-he-he to so zaenkrat samo še misli, je pa možno da pride do realizacijeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 10:37:22   
enček
T.Z. in Arwenko potem nisem edina, ki se bo odločala še zadnji hip user posted image
Čeprav ni vsem glih jasno, kako to, da še ne vem kam bom šla user posted image

Arwenko glede planičk imam jaz en paket čist tamalih kupljenih, vse ostalo nabavimo kasneje. Odločba je pa tudi pri meni prišla v roku enega tedna. Datum se pa tako da točno zračunat. 28 dni od PDP-ja nazaj. DRŽI SE...pa sončka čuvaj. Tudi jaz imam čustvene izpade, to take kot jih še ni bilo...sama seb se čudim..pol pa neki jokam, pol jokam še bol, k vem da škodujem bibiki...jao začaran krog. Sam kot sama praviš...je kmalu bolše!!! Očitno sodi to zraven

Drugače se bi pa jaz lahko opisala kot slončica Neli...hm ponoči sem pa kot nilski konjiček...kdo bi si mislil, da so ti bosiji res taki, he he prej, ko sem jih gledala pri drugih nosečnicah se mi niso zdeli tako okorni user posted image

Nadka....ja lepo slišat, da se zopet malo poigravaš z mislimi o še enem sončku...

občinarka...še delaš al že proslavljaš odhod?  user posted image user posted image user posted image UŽIVAJ



(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 10:44:24   
nadka30
ja enček misel je dobra, bomo videli kaj bo pa ati na to rekel, misli da on bi se že zdaj odločil če bi šlo na to ampak ker je vmes cr bomo počakali, ker vsakič slabš baje celi ampak če po resnic povem jaz se seda po drugem cr še boljš počutim kot sem se po prvem, tudi rana me ne boli tako razen če se preveč naslonim nanjo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enček)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 11:18:52   
nadka30
punce baje na gorenskem že sneži in prihaja v naš štajerski konec, yeeeeeeeeeeeeeeee, komaj čakam na prve letošnje snežinke.






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 12:35:13   
nadka30
kam ste se vse poskrile.............................user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 12:49:09   
Arwenko
Hja, mislim da bom v ponedeljek potem res poklicala, če me slučajno danes ne čaka kakšna odločba v nabiralniku user posted image
Za danes sem namreč že prepozna, samo do 12h delajo. Po delovnem času pa res ne bom težila, ker vem, da so na to alergični.

Drugače pa ravno iz kavice s kolegico in njenim dragim, fajn je blo, smo se naklepetali. Zdaj se pa odločam, ali zvečer it na večerjo v Ljubljano ali ne, ko ne vem kakšne bodo ceste user posted image Sneg bo sicer sigurno, samo če čisto malo sneži je itak isto kot da dežuje, če se bo pa sneg oprijemal, pa je druga zgodba. Problem pa je, da bi z nama z mojim, naj še trije šli in sedaj se moramo seveda pravočasno skoordinirat kako in kaj.  Ideje?

(odgovor članu enček)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 12:50:33   
nadka30
arwenko baje kar dober sneži v ljubljani, sem brala nekje na forumu pod temo SNEŽIIIIIIIIIIII.user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 13:43:31   
Anonimen
no pri nas lepooooo sneži... tko.. ne lih nežno :)

na gorenjskem je pa baje kaos...? ne vem, berem na fb pa na 24ur...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 13:46:06   
nadka30
pri nas še ni snega, pa tako ga naša punca komaj čakauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?