|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.11.2010 9:09:06   
Arwenko
Jaaa, jutro user posted image

Jaz tudi že božično razpoložena. Dajte povedat kaj boste kaj okraševale doma? Jaz imam adventni venček že, pa en mali aranžma enak za malo mizico v dnevni. Lučke pridejo gor ta vikend, zunanje pač, takšno zaveso tisto iz drobnih lučk damo na balkon vedno. Smrekica je potem itak šele za božič. A še kaj drugega? Jaz bi letos še kaj, pa nimam prav idej user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.11.2010 9:26:31   
nadka30
ja arvwenko sma že dve v tem božičnem vzdušju, no mi z smerečko ne bomo počakali do božiča jo bomo že kmalu po miklavžu postavili zaradi nadje, ki komaj čaka na smerečko in na darilauser posted image
Ma res že komaj čakam, to božično vzdušje, pa božičkove rdeče kapice imam dve doma in bom nekej v decembru obe slikale z njima user posted image user posted image user posted image user posted image







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image








(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.11.2010 10:06:25   
Arwenko
Midva pa imava pravo smrekico vedno, no kar smreko, ponavadi tam 2,50 veliko, do stropa in tisto ne moreš tak hitro postavit. Meni je to božanski vonj, ko prideš v dnevno sobo in vse diši. Joj, pa za božično vzdušje, sem zadnjič kupila v tisti mali trgovinici v Gubčevi v centru Celja, tele od yankee candles, božične, varianta Christmas Coockie svečke - joj kak to noro lepo diši user posted image

Nadka, a še kaj drugega tudi krasite doma?

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.11.2010 10:34:56   
nadka30
arwenko daj poslikaj to svečko me zanima kakšna je da vem katero kupit ker rabim nekaj da res fajn diši.

Drugače pa mi rišemo snežinke in jih na okna obesimo, pa lučke, pa na vrata tak venček to pa ej v glavnem tudi vseuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.11.2010 10:37:19   
lidik
o pridne punce, vidim da ste že čisto praznično razpoložene. No pri nas zaenkrat še ni nič
kaj prazničnega vzdušja, je pa res, da z atijem pridno načrtujeva kam bova postavila smrekico
jaz tudi že brskam po receptih da najdem kaj nam bo na mizi dišalo, tako da počasi se bo res
treba pripraviti na veseli december ja. user posted image

In kako ste drugače? No mi smo vredu, krčeki naš še vedno mučijo, ampak se mi zdi, da je že
malo boljše, zdaj pa ne vem ali pomaga čas, ali pa te kapljice od koroških lekarn. Se pa pridno redimo
in smo že dobili cele pol kile gor odkrat smo doma, tako da smo zdaj že na 2715 g. Če bo naš
požerušček tako pridno papcal še naprej, pričakujem, da bomo nekje okoli 1. decembra že presegli 3 kg.
Smo pa ravno imeli patronažno na obisku in je rekla, da pride spet naslednji teden v torek ali v sredo in
takrat se bomo tudi prvič kopali. Joj to bo zanimivo. Bo po mojem kr glasno, ker naš mali nima preveč
rad vode. Je kot da bi ga ne vem kako pikala - se dere da se ga do sosedov sliši. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.11.2010 10:51:02   
jona klara
lidik- full sem vesela za vaju z Janom, da je vse ok ter, da tako lepo napredujete.Komaj čakam, da ga spoznam v bližnji prihodnosti in seveda lepo se carkljajte, mene pa že trema daje, ker je še samo par tednov, če ne preseneti prej.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.11.2010 10:52:17   
nadka30
zdravo lidik, a veš da se naša tudi dere pri kopanju, ji še ni preveč zanimivo, pa predvsem dolgo ne sme trajat potem je že jok.user posted image user posted image user posted image user posted image

supe za vse pridobljene gramčke lepo vam gre, krčki se bodo pa tudi kmalu poslovili, december bo pa ja kmalu tukaj pa letos bo tako lep ko bodo naši bejbiji zraven. res komaj čakamuser posted image user posted image user posted image user posted image , mislim da sem jaz bolj nestrpna kot naša nadjauser posted image user posted image user posted image user posted image , no nam je december že dvakrat prineseluser posted image user posted image , tako da si ga pa letos ne upamo preveč sračkatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
jaz tudi malo brskam kaj bom sladkega pekla na božično večerjo gremo pa vsako leto k moji mami, arwenko in občinarka  pa znate na božično večerjo zaviti v P, nam bosta mogoče potem lahko povedali kakšna je bilauser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.11.2010 10:59:09   
Anonimen
dan!

božično vzdušje: se me še ni lotilo, mene vedno prime par dni pred prazniki. bodo pa ti prazniki definitivno nekaj posebnega, prvič takole z otrokom user posted image

lidik: oooo super za gramčke, lepo da tako napredujete! drugače pa pri krčkih pomaga čas tudi, črevesje zori in jih je tudi zaradi tega manj.

kopanje: F. pa takooo uživa v vodi, da ne moreš verjet! mi je zadnjič takoooo jokal takoj ko sem ga dvignila iz vode, da sem ga dala kar nazaj za par minutk, da se je nabrcal. ampak mora biti pa kakšne pol ure po hranjenju in eno kitico je super da oddrema prej, tko ene 15min. je potem ravno super volje in res uživa.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.11.2010 11:03:39   
Arwenko
http://www.yankeecandle.com/cgi-bin/ycbvp/category.jsp?category=/Retail/Candles

Nadka zgoraj na linku imaš te svečke. Velikost pa pač kakšno vzameš ne. Jaz sem zdaj vzela ta mičkene, za izparilnik, da vidim kateri vonj mi bo najbolj všeč, pol pa vzamem veliko. Je pa res da zeelooo dolgo držijo. Lani sem imela eno cimetovo veliko, ki stane sicer 20 eur, ampak sem jo imela skoraj pol leta, pa smo praktično vsak dan kurli.
lidik...super za vaju z Janom in pridobivanje teže user posted image

nadka, jaz se zdaj z našo bejbo dogovarjam, da bi midve ono polno luno 21.-22. december uporabile, pa sva za božič že doma, če me bo kaj poslušala no, če ne pa naj pol pred novim letom raje user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.11.2010 11:13:23   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

http://www.yankeecandle.com/cgi-bin/ycbvp/category.jsp?category=/Retail/Candles

Nadka zgoraj na linku imaš te svečke. Velikost pa pač kakšno vzameš ne. Jaz sem zdaj vzela ta mičkene, za izparilnik, da vidim kateri vonj mi bo najbolj všeč, pol pa vzamem veliko. Je pa res da zeelooo dolgo držijo. Lani sem imela eno cimetovo veliko, ki stane sicer 20 eur, ampak sem jo imela skoraj pol leta, pa smo praktično vsak dan kurli.




kje pa lahko to pri nas kupiš?????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kje si ti kupila rabim točen naslov ker drugače tako ne bom najdla, pa kakšna je cenauser posted image user posted image user posted image user posted image pleas, pleas

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.11.2010 11:18:44   
Arwenko
V Celju v centru, na Gubčevi. To je tam nasproti kjer je bil bivši Vele, če veš. Se pravi prideš iz smeri City Centra npr., zaviješ pred pošto desno noter v center in potem takoj prva ulica levo. Tam imaš najprej cvetličarno Poročne pravljice na levi strani in prva naslednja je taka luštna trgovina z raznimi malenkostmi in imajo te svečke. Sicer jih imajo tudi v Sparu, ampak ponavadi zelo slabo izbiro. Ali pa z druge strani, če greš peš recimo od železniške postaje ne, pa imaš na desni McDonalds, pa zaviješ tam desno takoj za Mac-om, in pol na desni strani na sredini ulice. Približno veš kje je to?

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.11.2010 11:21:53   
nadka30
mi je vse jasno, tam ko je včasih bila noter gor na vrhu kitajska trgovina zraven tiste gostilne oz. na eku je pa zlatarnauser posted image user posted image user posted image user posted image ,ja pa spodaj a ne ko prideš noter na desno stranuser posted image mi je kar jasno a praviš da imajo tudi v sparu.
Povej mi točno katere kupiš rabim take da fajn dišijo, tiste v kozarčku,...kakšna se ti zdi ta ki si jo kupila ta crismes pa še nekajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.11.2010 11:35:08   
Arwenko
Na eku je zlatarna ja, pa pol gostilna, ta trgovina pa je na nasprotni strani ceste, proti cvetličarni pa to, saj je ne moreš zgrešit, imajo drugače same take kjut stvari za dekoracijo hišno noter. Se pravi na levi je take zlatarna, pa še nekaj, pa pol gostilna koper, na desni pa je prvo ajpes, pa pol neka turistična agencija, pa še trgovina neka druga, pol pa tale s svečkami.

Jaz sem vzela Christmas Coockie, mnjami, kot da vsak dan kekse pečeš doma, pa še dve, čakaj da pogledam če najdem kateri dve...aha, mislim da pol še Sparkling Cinamonn, ta tretje pa se ne spomnim. Ampak same tak božične. Sicer pa imaš možnost vse povohat in to so sveče, ki resnično dišijo ne, ko jih prižgeš, ni samo pakunga, pa napis gor, kot pri nekaterih.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
24.11.2010 7:33:20   
nadka30
jutro
še malo;sem že od včeraj še v večem prazničnem vzdušju, najprej je bilo rečeno da bo nadja imela v petek v šoli to novoletno ustavrajanje ampak so prestavili kar na včeraj, zato me cel popoldan ni bilo nič goruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , bila sem menda prvič cca 2 uri brez melanie, ki je to super prenesla se je na veliko crtljala pri omi in dediju jaz pa sem z nadjo bila v šoli ter ustavrajala voščilnice tisti dve uri sta minili en dva tri, bile smo štriri skupine, ki smo vsaka delal druge stavri; ogrlice, voščilnice, novoletne aranžmaje nato pa smo lahko stavri tudi kupile če smo hotele cene so bile smešne 2e,3e...v glavnem kupila sem full lepo ogrlico si jo je nadja želela in za njo bi na takih božičnih sejmih sigurno dala  več kot 10e tako ap sem jo kupila za 2e,danes ko grem po nadjo bom pokledala če je še kaj ostalo in si kupim še sama sebi kakšnouser posted image user posted image user posted image user posted image mislim vsaka jim čast kake lepe so naredili bodo ap vse kar še niso prodali nato mislim da v začetku decembra imeli tak bazar v zrečah, kjer se jim bo pridružoile še druge šole, komaj čakam, za denar ki bo pa zbran si bodo pa naredili piknik, ali šli na kak izlet-lani so bili v božični ljubljani, tako da seveda mame so veselo kupovale da jim naredijo veseljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image v glavnem res mi je minil en dva tri tisti čas, izdelki pa res lepi kdo bi si mislil da so to delali amaterji in to ogrlico lahko komot nosim user posted image user posted image user posted image .
In punce kako smo???????













user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
24.11.2010 7:42:40   
obcinarka
o jutro, na brzino, ker sem še tri dni delovna v službi, pa bo pol več časa...... tralalalalalalal... moji izvidi za tokso so ok..... jejejejejejejej!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image .... tako da, veselo novim zmagam naproti...
smo na vezi, lepo bodite, ve božično obarvane nosečke+mamice 

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
24.11.2010 8:50:45   
Arwenko
nadka...super za prijetno popoldne, sliši se fajn. Jaz pa sem včeraj dobila eno fajn idejo za par božičnih darilc. Danes grem k čebelarjem kupit takšne male luštne stekleničke, pol pa bom naredila noter olivno olje s česnom pa zelišči, flaške pa na zunaj malo porisala s temi barvami za steklo. Dedki pa dobijo na enak način viljamovko. In sem bila čist happy, da sem se to jaz sploh spomnila - btw nisem ravno kreativno-ustvarjalen človek, sicer rišem ali naredim lepo, samo na idejah fuuulll pešam.

obcinarka...super za izvide, jaz tudi čakam moje, upam, da ne dobim še kakšne doze antibiotika. Sem bila včeraj zjutraj, ampak verjetno so bili izvidi pol kasneje, ko moj G ne dela več, danes je pa tako popoldne, upam, da že kaj zvem. No, ponavadi me itak pokličejo če je kaj narobe ali pa mi kr recept domov pošljejo.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
24.11.2010 10:33:53   
nadka30
ja arwenko res je bilo super, sem se kar fajn imela, malo načvekala,..melanie je pa tudi uživala, ji ni nič manjkalouser posted image user posted image user posted image user posted image

občinarka super za dobre rezultate,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sedaj pa imata vedve še samo dober mesec do konca potem bosta pa tudi vedve mamice, ste že izbrali imeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
24.11.2010 10:45:10   
Arwenko
nadka...mi smo že pred rojstvom izbrali...naša bo Alex user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
24.11.2010 10:49:35   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

nadka...mi smo že pred rojstvom izbrali...naša bo Alex user posted image


ja točen saj si mi že povedala se vidi da me skleroza dajeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
24.11.2010 10:54:14   
nadka30



user posted image
user posted image






(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
24.11.2010 16:27:31   
Anonimen
user posted image


user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg




















NOVEMBER
24.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image   +3

DECEMBER
18.  jona klara(32)    (2user posted image , 1user posted image )     ?           Celje        user posted image      ?
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec        user posted image   +5

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )   30.11.       
Arclin          user posted image +11
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )       ?           Celje     user posted image &user posted image   +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?

JUNIJ
23.  dspela(?)          (1user posted image ,0user posted image )      ?           Dramlje      user posted image      ?

JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5




















user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči              EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka              MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                  FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk               NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                 JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf              ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33         JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande         HANNA(3040g, 50cm)
17.11.2010      zalos                ALEKS (3550g, 52cm)




user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
24.11.2010 16:30:41   
Anonimen
daaaaaaaan!

eto, sem malce prestavla seznamček naprej user posted image

vidim, da ste vse res že nekaj v tem prazničnem vzdušju, lepo lepo. zbiram ideje, čeprav jaz pa res nisem umetniški tip in imamo vedno samo smrekco. za darila pa.... kaj pa vem, še nisem tako daleč... se vidi, da je moj bolj kot ne cele dneve odsoten in da komaj čakam, da to mine, pa bo potem verjetno drugače. malo še, malo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
24.11.2010 17:43:33   
obcinarka
olala... pozdravčke.. jaz iz "dežurne" službe, ker moj user posted image  je še kar bolan, ampak napreduje... vročina se umirja.. jah seveda ko ga pa razvajamo in pedenamo od vseh strani...  čist ste user posted image user posted image  že z najbolj odštekanim mesecem... darila, smrečka... hmmmmmmmm.. mene daje da za miklavža spečem kekse... pol pa mislim da bomo kar kmal smrekco postavili .. sej itak je plan da po božiču po kosilu gremo proti P, ne?????user posted image user posted image user posted image user posted image ,moj dela v logisitki, pa to.. sej veste kk enostavno je potem...
nadka... jah mi bomo menda imeli mašo... ne ugovarjam več, čeprav sem bolj navdušena nad brino... pa naj bo tokrat po atijevo...
še dva dni workam, pa adijo služba.... pol pa na easy, čeprav sem že zdej bolj umirjena, ker mi je G lepooooo povedal da več počitka, ker.... smo majhni in drobceni... noh ja...
sam v torbo še namečem stvari, pa........ bom čez vikend... in jaaaaa, vsaj venček pa morm uredit ta vikend, ne???user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
25.11.2010 9:43:51   
Arwenko
Jutro...jaz se pa danes tak slabo počutim user posted image

Ful mi otrdeva trebuh, ampak tak bolj zgoraj, pri vrhu maternice, pod pljuči, pa pljuča me bolijo, mi očitno tak čudno pritiska, kaj pa vem kaj. Nisem kul v glavnem in komaj sedim v pisarni, pa še vlečt se nimam kje...user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
25.11.2010 12:06:14   
pikamonca
Pozdravljene vse mamice in še vse nosečke!

Ena vesela novička za seznam:

21.11.2010 ob 2:22 se je na svet spustil naš fantek LUKA (3620g, 51cm, o.g. 35cm)

srečni bratec, ati in mamica pikamonca

Pridno cartajte štručke oz. še božajte trebuščke

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?