|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.11.2010 16:59:49   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka pri nas že od 12h user posted image

se ubadam z mislijo, da bi spekla muffine,... pa ne vem... al bi al ne bi user posted image


saj pri nas tudi samo prej do računalnika nisem prišla, pa kot vidim spet nekaj zajebuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . ti pa le speči muffine pa po pošti jih še meni nekaj pošlji.

Jaz moram pa jutri zjutraj na pošto da pošljem telegram za rojstni dan, po mojem bo ta ki bo telegram dobila čist paf in si skoraj upam stavit da me bo še tisti trenutek klicala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sedajle pa veselo gledamo disnijevo risanko tarzan smo otročji a neuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.11.2010 17:15:05   
Anonimen
ooooo tarzan je zakon! ma vse risanke so zakon, js sem čist "paf" na njih!

drugač sma pa pogledala Dexterja do konca, Filip je ravno zaspal, A. se je šel učiti, jaz grem pa The Vampire Diaries pogledat še ene 2 dela k jih mam user posted image  če bo mali seveda izvolil malce počivati, ker je bil prej veliiiiika tečka ker je bil že utrujen!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.11.2010 17:18:03   
Anonimen
drugač pa nadka: a si vidla kak je bil F.vesel slike od svoje bodoče žene?! user posted image  je rekel, da še pošlji kakšno!!! ker ko je videl, da je samo ena je namest smejke ratal jokica user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.11.2010 18:54:26   
nadka30
ja pravi smeško je, pa da ne bo preveč jokal smo popravili situacijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in poslali naknadno dodatekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

A veš kaj ej zanimivo melanie pa se nikoli noče smejat ko jo hočem slikat kak me vidi mene ali pa mojega z fotoaparatom v rokah se ona ne smeji več pa lahko delam kaj hočem- se pačim, hecam, smejim pri njej ne paliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.11.2010 19:09:58   
nadka30

















user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.11.2010 19:13:01   
nadka30



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.11.2010 19:49:35   
Arwenko
Ojla vsem skupaj...

da malo poročam, v petek smo se kljub nikakvemu vremenu spravili v Ljubljano na večerjo. Tik pred odhodom svaz mojim še zvedela, da dobimo neka priznanja in sva oba dobila srebrn znak kinološke zveze Slovenije, za sodelovanje na evropski razstavi, ki je bila oktobra v celju. Drugače pa je bilo fajn, pa nismo bili dolgo, sva bila nekje ob polnoči že doma.

Včeraj je pa dopoldne minil ko šus, sva malo šla naokoli v spar in baumax, pa neke lučje sva montirala v dnevni. Popoldne sem prespala in to tako, da sem se uspela komajda zrihtat za gledališče, da sva lahko pravočasno šla v Maribor. Večer je itak bil mimo ko keks in doma sva bila spet ob polnoči user posted image

Danes sem se pa zbudila ob 4h za klasični nočni pohod na wc, samo za razliko od prejšnjih dni sploh nisem mogla zaspan nazaj. Pol sem do 5h še poležavala in se premetavala, pol sem pa stala. Mojega sem uspela prepričat, da me je danes vseeno peljal v Vrtojbo (pri Novi Gorici) na razstavo in sva se že pred sedmo spakirala, vmes pa še celo ful zajtrk jedla in vse user posted image Skratka pod tja je bila super, prava zimska idila, suha cesta in zasnežena okolica. Tam sva se malo načvekala, pozdravila vse, pol pa spakirala proti Kopru, kjer imam teto na kratek obisk. Je pa vmes začelo dol ful deževat in sva se hitro spakirala nazaj proti Celju in celo pot praktično bežala pred snegom. Ampak sva bila pravočasno in se še ni oprijemalo ceste, razen malo v okolici Postojne, tako da sva bila ob 14h že v Pomaranči v City Centru na kosilo user posted image

Evo, popoldne seveda prespala, zdaj se pa malo učim, počasi pa se odpravimo na en snežni sprehod z našimi psi. Lepo se imejte še naprej...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.11.2010 21:52:45   
Anonimen
nadka: iiiii hvala! user posted image user posted image user posted image

arwenko: oooo pestroooo!!!

obcinarka: a je bilo kaj pametnega na adventnem sejmu?

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 7:48:12   
nadka30
jutro punce vas je zametlouser posted image user posted image user posted image user posted image pri nas je taka lepa zimska idilauser posted image user posted image user posted image user posted image bomo potem skušali naredit malo slikicuser posted image

t.z. ni za kaj upam da je bil filip veseluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

punce uživjte, user posted image ve se pa le dajte slikat v snegu user posted image user posted image user posted image user posted image , jaz bi se z+tudi pa nimam več trebuščkauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 8:44:48   
obcinarka
dan.......... kako lepo je pogledat skozi okno, sonček in velikoooooooooooo snega... zajtrk uspel, zdej kavica, pol pa.... upam da bom normalno odklopla službo in se posvetila času pričakovanja.... jejhata!!!!!!!!!
nadka je že čist padla v božička.....arwenko, vzdrži še nekaj tistih dni, bomo skup odštevale... t.z.. ja sejem je vedno lušten ta v dvorcu novo celje, je zde vsako nedeljo do 16 ure... če ne drugega dobiš idejo za obdarovanje... midva sva šla včeri na sprehod po snegu, zadekana ko eskima, je blooo noro fajn..
dans bom pa pospravila.. hjaaaaaaa sm mela še ene aranžmaje iz resja pa buč in bom rekla adijooooooooo, pa dejmo smrekove veje pa kakšno bučko nadomestit...
hmmmm naša bejba v trebuhu je nolj neaktivna..sej jo čutim-premike pa to... ampak redkeje, no???? kaj pravte?? v sredo zjutraj grem dat bris za streptokok, v petek mam pa CTG..
vmes pa , seveda se poboljšam pa se tipkamo..
kaj ko bi kekse pekla ta teden?? kaj pravte??user posted image user posted image   

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 9:56:49   
nadka30
punce če mora katera še po nakupe po igrače jutri in danes je v sparu 25 popust na vse igrače, 2 in 3 decembra pa na čokolade

no mi smo bili zunaj naredili nekaj zimskih slik, jaz sem potem še malo premetavala sneg, ampak ker nas malo sonček špega se sneg lepo tali tako da imamo bolj čorbast sneg, pa še fajn toplel je malo nad plusomuser posted image , še dober da sem slikice naredla, ker drugače bi morala čakat na drugo pošiljko snegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 10:08:11   
nadka30
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in čimveč počivajte, kolikor vam novi član dopušča.

Nadaljujte z uravnoteženo prehranoTako kot med nosečnostjo je uravnotežena prehrana pomembna tudi sedaj. Jejte redno, obroke naj vam pripravlja partner ali kdo drug. Če je le mogoče, naj vam pride za kak teden pomagat mama. Ona vas najbolje pozna in verjetno se tudi vi z njo lahko najbolje pogovorite. Marsikateri nasvet vam bo še kako prišel prav, predvsem pa vam bo pomagala prebroditi prve najtežje tedne po porodu, ko se morate na novo življenje šele dobro navaditi. Počivajte, kolikor pač moreteZ dojenčkom bosta potrebovala mir in tišino, zato omejite obiske prijateljev in znancev, dokler ne boste popolnoma pripravljeni.Prvih nekaj dni ostanite v postelji, če pa ste imeli carski rez, bo počitek v postelji dobrodošel kak teden ali dlje. Opomoči si boste morali od trdega dela in fizičnih sprememb poroda in rojstva. Gospodinjska dela omejite na minimum.Če boste v postelji, boste lahko sledili nasvetu, ki ste ga zagotovo že od koga slišali: spite, kadarkoli spi dojenček. Zelo pomembno je, da imate dovolj spanca. Devet mesecev je bilo potrebnih, da je dojenček zrasel, sedaj pa morate dati svojemu telesu čas, da se prilagodi na “nenoseče” stanje.Vaša postelja je tudi najboljši prostor, kjer se bosta z dojenčkom crkljala. V zibki mu lahko postane samotno, novorojenček pa potrebuje bližino matere in očeta. Tudi vam bo bližina všeč.

to je pa nekaj za naše user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 10:09:20   
nadka30
Teh nekaj nasvetov vam bo pomagalo preživeti (in uživati) prve tedne kot novopečena mamica:Ne hitite. Živimo hitro. Dojenčki gredo z drugačno hitrostjo kot starši. Dovolite si, da greste s hitrostjo dojenčka.Omejite svoje druge obveznosti. Novopečena mamica ali očka boste samo nekaj mesecev svojega življenja. Razmislite, kako lahko to obdobje najbolje izkoristite.Spite, kadar le lahko. Skušajte počivati, kadar spi dojenček ali kadar zanj skrbi nekdo drug. Počitek se bo včasih zdel kot potrata časa, saj boste imeli toliko opraviti, vendar če boste sveži in spočiti, boste vse delo opravljali lažje.Crkljajte se. Potrošili boste ogromne količine energije, zato je pomembno, da svoje baterije napolnite. 30-minutna topla kopel, branje ali pa sprehod s prijateljico vas bodo poživili. Pomislite na dve ali tri stvari, ki bi jih lahko naredili v manj kot eni uri, da bi se pocrljali, in to storite.Dojenčkov jok razumite kot način komuniciranja. Vaš dojenček se mora naučiti, da je svet zaupanja vreden in zanesljiv prostor. Njegov občutek za zaupanje v svet je bistven gradbeni kamen za njegovo učenje o življenju. Prišli bodo trenutki, ko ne bo pomagala nobena reč, zato bo najbolje, da samo ostanete v bližini dojenčka, ste sproščeni in mu dajete podporo, dokler se ne zjoka.Imejte nizka pričakovanja. Mnogi starši, ki imajo zaposlitev, mislijo, da bodo ob otroku doma lahko storili marsikaj. Če ne boste imeli prevelikih pričakovanj, boste bolj zadovoljni z uspehi.Sprejmite pomoč. Drugim boste dovolili, da se bodo počutili zaželene in potrebne, vi pa boste imeli več časa, če boste pomoč sprejeli.Prosite za pomoč. Veliko ljudi okoli vas vam bo rado pomagalo, vendar ne vedo, kako bi se ponudili. Lahko vljudno prosite, če bi bili pripravljeni pomagati.Pogovarjajte se z drugimi novopečenimi starši. Ena najtežjih stvari novopečenega starševstva je, da mamica ali očka menita, da sta edina, ki se počutita zmedena. V veliko oporo vam bo, če se boste pogovarjali z drugimi in ugotovili, da imajo tudi oni podobne težave.Pričakujte, da se boste počutili ranljivi. Prihod novorojenčka vam za vedno spremeni življenje. Vaši občutki so hkrati globlji in plitvejši. Lahko boste nenadoma planili v jok, ali pa vas bo prevel nenaden občutek neznanske sreče. Če boste vedeli, da je tako bogato čustveno življenje del starševstva, se boste znali sprostiti in prenašati te nove občutke.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 10:16:50   
Arwenko
Ojla vsem skupaj...

jaz spet v službi, samo še 8 dni
Eh, nekako bom že zdržala.

Po pestrem vikendu pa dve stvari ne, najprej grozno razbolelo grlo, komaj govorim, res me grozno boli, prav boli no, sploh ne kašljam pa nič, samo boli .

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 10:19:16   
nadka30
pa da ne bo katera mislila da je to na mojem zelniku zraslouser posted image user posted image user posted image user posted image , sem samo kopirala

arwenko malo še zdrži

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 11:28:21   
Arwenko
Evo, ravno govorila z našim CDS-jem, mojo vlogo imajo, vse je ok, odločba bo menda do konca tedna, pravi da bo jutri in v sredo te odločbe naredila, ker danes še zaključuje neke štipendije.

Drugače pa za tiste, ki jih zanima, je danes v Večeru en fajn članek o biatlonki Tadeji Likozar, kako v bistvu vključuje svojo malo hčero v svoje obveznosti in mi je izredno všeč njeno razmišljanje - ne kompliciraš, vključiš ga v svoje življenje maksimalno kolikor se da in ne obratno, da se vsemu odpoveš zaradi otroka in so vsi srečni, pa še skupaj so. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 13:24:31   
Anonimen
Arwenko vse lepo in prav ampak tako lahko govori samo nekdo, ki ima popolnoma nezahtevnega otroka. Mislim, Filip je izjemno nezahteven otrok pa kljub temu ne grem nikoli od doma takrat kot sem predvidevala, da nam bo uspelo, vedno je "nekaj". Že samo ta razlika je.
Imam pa sama popolnoma drugačno mišljenje od zgoraj navedenega.
Prve mesece sem se dejansko odpovedala večini svojih preteklih aktivnosti - popolnoma zavestno. Ne zdi se mi pošteno od bitja, ki je komaj prišlo na ta svet, da ga bom "vlačila" s sabo povsod kjer bi jaz rada šla. Mislim, zdaj sem v prvi vrsti mama in v drugi vrsti npr. prijateljica, tenisačica,... karkoli. Če bi že prej vedela, da tega nisem pripravljena narediti ali pa bi se spraševala "ali bom lahko...?" se za otroka niti ne bi odločila. Ker mi je popolnoma egoistično mišljenje, da se otrok prilagaja staršem in ne starši otroku.
Pri nama je tudi tako, da dejavnosti, ki ne vključujejo vseh treh izvajamo tako, da je vedno eden od naju s tamalim. Ali ga čuva A. ali pa jaz. Jaz imam npr. vsake 14dni kozmetičarko, pride k meni domov, tak čas, da lahko ima malega A. Pa je prva soseda pa ne grem jaz k njej, ker pri tako majhnem otroku NIKOLI ne veš kdaj bo npr. naslednjič lačen. Filip ima še zdaj "ne-ritem" in je npr. vsako uro, pa naslednjič čez 15min pa potem čez recimo 5h. In to, da ga je čuval nekdo tretji (moja mama) se je zgodilo točno enkrat in to takrat, ko sem imela pregled pri G., A. pa je imel obvezna predavanja.
Tako bo verjetno še nekaj nadaljnih mesecev, ko bo pa otrok postajal bolj samostojen se bo pa tudi to spremenilo. Otrok prve 3 mesece niti ne dojema, da sta z mamo ločeni osebi ampak mu je popolnoma normalno, da je mama neprestano ob njem. Samo v "razvitem svetu" je trend, da moraš "živeti svoje življenje in se ukvarjati z vsem s čimer si se prej" tudi ko imaš otroka, samo v "razvitem svetu" je normalno, da se otrok prilagaja staršem in ne obratno. In samo v "razvitem svetu" imamo toooliko težav s kolikami, ki "čudežno" izzvenijo pri nekje 3-4mesecih. To je takrat nekje, ko otrok že zaradi svojega razvoja pogrunta, da z mamo nista ena oseba ampak ločeni osebi. V "nerazvitem svetu" imajo mame otroka nonstop zraven sebe, dobesedno privezanega nase. Pa zaradi tega otroci niso razvajeni, nimajo napadov trme, niso... Pri nas, v "razvitem svetu" pa je čisto normalno, da je otrok že od prvega dne v svoji sobi, nekaterim je normalno celo, da se otroka pusti jokati,... Saj jaz vem, da je Filip že "pameten" in da me že zna malce "izsiljevati". V bistvu to ni izsiljevanje, ker njegovi možgani tako kompleksnega mišljenja še niso sposobni ampak pri njemu deluje nagon - nekaj mu je fino in on bi to. Primer: otroku je lažje piti po flaški kot se dojiti in veliko otrok sčasoma zavrne dojenje, če se ga preveč hrani po flaški. Ker je lažje, ker je fino. In starši popustijo joku lačnega otroka, brez da bi pomislili, da ima otrok tako močan samoohranitveni nagon, da bo sčasoma zaradi lakote zagrabil tudi zizo in jedel. S tem mu starši dejansko ne bodo naredili škode, saj pri dojenju otrok dobi dvoje: bližino mame, ki jo v prvem življenjskem obdobju nujno potrebuje ter hrano. Pa še dobro popotnico za prihodnost, saj med dojenjem delajo druge mišice kot pri dudi ali flaši in se s tem ustvarja tudi bolj pravilen ugriz in rast zob.
Ah, zabluzila sem,...
V glavnem: sama se s tem mišljenjem, da "živimo naprej kot smo pred otrokom" ne strinjam. Vsaj ne v prvem otrokovem obdobju. To seveda ne pomeni, da se moramo odpovedati vsem dejavnostim, niti približno. Marsikaj se da tudi z otrokom ampak npr. puščanje otroka v varstvu zato, da gresta starša "na lepše" mi je mimo. Prav tako mi je mimo, da se otroka vlači povsod naokoli,... pa še marsikaj drugega mi je mimo ampak vsak pač skrbi za otroka in ga vzgaja po svoje. Ne obsojam nikogar ampak ta moderna filozofija "življenje je moje in ne prilagajam ga nikomur" je meni čisto kiksnjena, res. Zato pa je svet tako v ku_cu kot je, ker se nihče več niti za  milimeter ne prilagodi sočloveku, ker ima vsak svoje življenje in vsak gleda v večini le na svojo rit. Spet sem zabluzila in zašla iz teme... ah danes imam dan filozofiranja user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 13:46:48   
Arwenko
T.Z. - saj prav razmišljaš, dokler ti tak ustreza je itak tak najbolj prav. Vsak pač dela po svoje, in tako kot misli da je najboljše zanj in za njegovega otroka.

Meni se pa zdi ravno tole bolj korak k tistemu kar si napisala, da pač počneš stvari, ki si jih počel, pač pa da imaš otroka zraven, prilagodiš se toliko, kolikor je za otroka potrebno in če najdeš zdravo mero, da sta oba zadovoljna, si zmagal user posted image Si napisala, da pač v nerazvitem svetu imajo otroka skoz pri sebi, ja ga imajo, samo to na drugačen, ne-prisiljen način se mi zdi, pri nas pa postaja ta stvar tako umetna, ne vem, pri določenih mamicah vsaj, ne mislim zdaj konkretno nate ne ali na kogarkoli drugega.

Jaz pač računam, da bom svojega otroka maksimalno vključevala v svoj ritem življenja, od malega bo pač hodil z mano npr. na pasje razstave, se bo že moral navadit, pa nima veze, če bo zahteven bo pač zahteven, saj vseeno, kje je z mano, važno da je z mano. Tega, da bi pa puščal pri varuškah ali starših in šel na lepše, tega pa jaz tudi ne odobram, še pse vlačim povsod zraven, ne da otroka nebi. Mogoče je res egoistično, ampak meni pač današnji način dojemanja in postavljanja otroka v 100% središče življenja ne ustreza - pa mislim da zaradi tega ne bom slaba mama. Sva se prijateljico o tem veliko pogovarjali (ima zdaj rok decembra tudi) in imava resnično diametralno nasprotni stališči. Mogoče da bom požrla besedo čez par mesecev, tega ne izključujem, ampak takšna pač sem in tako razmišljam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 15:26:39   
Anonimen
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa napišem cel doktorat pa mi ne objavi, jau, pa to vedno ko pozabim na ctrl+c user posted image

v bistvu sem hotela povedati samo to, da jaz sem se že preden sem se odločila za otroka pripravila na to, da se bo moje življenje vsaj pol leta 100% vrtelo okoli njega in zato morda zdaj s tem nimam težav. nikoli ampak res nikoli nisem rekla, da se ne bo, ker se mi je to zdelo navadna oslarija (ne zameri Arwenko, prosim). ko dobiš otroka te v tolikšni meri potrebuje, da podzavestno vse aktivnosti in dejanja prilagajaš njemu, na koncu pa ugotoviš, da se dejansko vse suče okoli njega. pa največji hec vsega skupaj je, da se sploh ne počutiš prikrajšano za nič ampak se ti zdi čisto logično, da je on nekaj časa v prvem planu šele potem ti in vse ostalo.

no pa da pokomentiram pasje razstave. pa ne zameri. ampak meni je zgrešena že filozofija "se bo že navadil", saj se bo ja ampak morda je vredno premisliti, če je pasja razstava dejansko primerno okolje za nekajmesečnega dojenčka. ne rečem, če je star kakšno leto in pol, dve leti... ampak na pasji razstavi je po mojem menju čisto preveč hrupa (lajež psov, preveč ljudi naenkrat), vonja po iztrebkih,... da bi bilo to primerno okolje za otroka. otrok v prvem življenjskem obdobju potrebuje predvsem mirno in znano okolje, brez nekega sunkovitega dogajanja. ma otrok se prvi mesec ali pa mesec in pol še maminega dotika kdaj ustraši. pa npr. pri nas je vedno hrup - radio, tv,.... ravno, da ga ne moti če je slučajno malce bolj pojačan hrup ampak nenadnih glasnih zvokov (npr. huuudeeega kihanja) se še vedno ustraši tako, da ga kar vrže v zrak. je pa res da to moje mnenje, ti boš pa v vsakem primeru naredila po svoje user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 16:09:39   
Arwenko
Ne saj ne zamerim T.Z., smo pač drugačni, če bi bili vsi enaki in enako razmišljali ne bi imeli o ničemer za diskutirat user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 16:32:18   
Anonimen
se strinjam user posted image

kje so pa ostale danes user posted image  so se ustrašle najine debate user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 16:38:15   
nadka30
jaz sem tu, sam se nisem hotela vključit ker me je bilo mal strah da sem ti diskuzijo zanetla jaz z tem prekopiranim meilomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..

drugače pa sem bila danes pridna, zjutraj smo se na hiterco slikali- hvalu bogu ker sedaj dežuje in nam bo vse sneg pobralouser posted image user posted image user posted image user posted image , pol sem ga mal kidala čist brezpotrebe ker se bo vse stalil, pa miška je prišla po drug zobuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 17:21:32   
Anonimen
ah nadka, sploh ni pomembno katera je zanetila diskusijo, važno je, da se vse zavedamo, da imamo različna mnenja in poglede na vzgojo in nego otrok in to tudi sprejmemo in se ne prepiramo, tudi če katera izrazi mnenje, ki z našim ne sovpada. saj drugače je brezveze karkoli debatirati na forumu... user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 17:43:02   
obcinarka
jaz sem tu.. v kotu... tiho ko mišuser posted image user posted image user posted image .. mnenja so različna, deljena, prav je tako..
nadka, a praviš da akcija na čkolade????v sparu... hmmmmm pejmo, pejmo...
jaz dans bla pridna ( jah a kdaj nisem??user posted image ), pospravila kurilnico, ker je blo neki navlake, jutr se lotim pa garaže..
moj user posted image  je jutr še doma, pa bova skup kej nardila... je prav fajn tkole, ampak ne mi zamerit, da bi mogla bit pa skoz obadva skup doma??????.. se mi menda zmeša... a sm čudna???user posted image
no, jaz moram zgolj še prekuhat flaške pa cuclje, ddudo??
povejte, al je ta avent res oh in ah in sploh najboljši??? mam eno flaško od aventa, pa od nuka-tisto stekleno... a naj za začetek manjšo stekleničko uporabim?? in a rabim dve-torej za mleko, pa za čaj??
zdej počas bom začela na veliko spraševat.....
aha, drgač pa v pondelk zjutri sem zmenjena za akupunkturo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 17:50:15   
nadka30
ja čokolade in bonboniere v četrtek in petekuser posted image user posted image user posted image user posted image . Pa ne bit preveč pridna ker potem boš ti šla po miklavža in ne po božičkauser posted image user posted image user posted image user posted image .

Glede flašk katere so najboljše nimam pojma jaz imam od aventa sem že pri nadji imela te so mi bile ok, in nisem drugih kupovala drugače pa po mojem ni nekih razlik.Sempa kupila najmanjšo, prekuhala sem jo potem ko sem, prišla že iz P. Ma jaz sem ko sem ji devala mleko po flaški in nato čaj uporabljala kar isto samo umila sem jo orng in konec se mi zdi majn kompliciraš boljš je, je pa seveda vse odvisno od posameznika.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

t.z. se strinjam

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?