|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
25.11.2010 12:09:24   
nadka30
iskrene čestitke pikamoncauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikamonca)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
25.11.2010 12:13:43   
Arwenko
Čestitke pikamonca user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikamonca)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
25.11.2010 16:36:14   
Anonimen
user posted image


user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg














DECEMBER
18.  jona klara(32)    (2user posted image , 1user posted image )     ?           Celje        user posted image      ?
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec        user posted image   +5

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )   30.11.       
Arclin          user posted image +11
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )       ?           Celje     user posted image &user posted image   +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?

JUNIJ
23.  dspela(?)          (1user posted image ,0user posted image )      ?           Dramlje      user posted image      ?

JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5
























user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči              EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka              MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                  FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk               NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                 JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf              ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33         JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande         HANNA(3040g, 50cm)
17.11.2010      zalos                ALEKS (3550g, 52cm)
21.11.2010      pikamonca       LUKA (3620g, 51cm)



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
25.11.2010 16:36:53   
Anonimen
ISKRENE ČESTITKE PIKAMONCA!!! user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
25.11.2010 18:29:28   
Eruvande
Čestitke Pikamonca!! user posted image user posted image user posted image veeeeliiiiko cartanja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
25.11.2010 19:50:58   
obcinarka
ooooooooooooo kako lepo.. bravo pikamonca za "lukca".. upam da ne zameriš, ampak tako navihano ime mi je tole....user posted image user posted image user posted image .. kaj prav vidim, da je novemberski seznam že ?????????? oddan, zapolnjen... ?? kaj to pomeni, da?? december, prihajamoooooooooooo..user posted image user posted image user posted image
no jaz jutr zadnji dan workam-jeeeeeeeee, v sredo grem na odvzem brisa-streptokok, v petk pa imamo prvi CTG!!!!!!!!!!! ulalalalal.. no vmes pa bo prišla še akupunktura, če bo vse po sreči... se mi zdi da se bo na polnoooo dogajalo...
kje pa ste ostali trebuščki in tisti ki ste že brez njih??? cartljanje, al???
skratka, se tipkamo... lepo bodite..user posted image user posted image

(odgovor članu Eruvande)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 7:59:50   
nadka30
jutro, spet sem prva in daleč naokoli edina........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Občinarka uživaj svoj zadnji dan in ja potem prihaja decemberuser posted image user posted image user posted image user posted image , mi smo ok, le da imamo ta teden take čudne noči, zbuja se mi po dvakrta na noč, no danes je bilo pa kar štirikrat, sem mislila da je lačna pa ni potem nič kaj jedla očitno je rabila cartlanjeuser posted image user posted image , pa saj bo tudi to bo minilo, drugače pa uživamo koliko se le da, sedaj sega že po igračkah, tudi kakamo sedaj že bolj redno, v vozičku ko gremo pa na sprehod pa nič več ne spimo ampak na veliko opazujemo okolico tako da moram občasno kar razmišljat kako jo spravit spat..
Jutri gremo na rojstni dan, darila kupljena tako da jutri me ne bo preveč tukaj, če pa katera gre na pot pa naj uživa.user posted image
V nedeljo je pa že naš prvi advent. Punce ali boste dale svoje bejbije krstit. Mi bomo imeli krst, mi bomo imeli krst nekje v aprilu, ker čakamo da pride moj svak iz misije na kosovem.






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 8:23:51   
Anonimen
Jutro!

Eto, jaz že tudi budna za spremembo. Nisem mogla spati, sem potem izmučila Filipa, da že spi svoj zaslužen počitek user posted image  Bogi revež, nima 5min mira, včasih se prav vidi, da me ima vrh glave in rata tečkast, dokler ga ne pustim malce samega npr. v kindepetu da gleda vrtiljak ali pa v igralnem centru. Pa je po enih 10min spet bolje user posted image

krst: uh tole je bila "huda tema" na septembrkah... no pri nas ne bo krsta. sicer imajo nekateri s tem težave ampak se bodo že morali sprijazniti

včeraj sva bila pa pri meni v "službi" in to kar dolgo. je bil noro priden, no, itak je skos spal, tako da ga imajo že vrh glave, ker jim še ni uspelo preveriti kakšne oči ima user posted image
aja pa nazaj je dobil ritem hranjenja - striktno na 3-3,5h, kar pomeni, da se je začel tako hraniti tudi ponoči in je "adijo 6h spanja v kosu" zaenkrat. se je pa to naredilo tudi ta teden, tako kot pri tebi nadka... prej je pa spal k šus po 6h v kosu.

sneg nas ni pozdravil zjutraj, naj tako tudi ostane. mami imam danes masažo in manikuro zvečer, komaj čakam spet malo razvajanja user posted image  sem pa fuuuull vesela, ker sem imela od kar sem nehala jemati kontracepcijske tabletke (oziroma odkar imam policistične jajčnike) nore akne po hrbtu in mi NIČ ni pomagalo (imam cel hrbet brazgotinast) in mi je moja kozmetičarka priporočala eno kremo in gre na bolje user posted image  tako da nimam NIČ VEEEEČ!!!! in to v "samo" enem tednu, madona sem vesela user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 8:51:09   
nadka30
o hay, očitno nisem več sama tukaj ja in tudi naša je sedaj tako da hoče jesti na cca 3-3,5 ure,pa tako je pasalo po 5-6 ur skupaj spatuser posted image user posted image user posted image user posted image , upam da se ta čas kmalu vrne, ker dane je bila pa kar mučna ura sma bedeli štirikratuser posted image user posted image user posted image , pa ko bi potem vsaj jedla tako pa se je hotela pogovarjat z manouser posted image user posted image user posted image user posted image , očitno ji je noč predolga hodila.
Ja t.z. krst je bila huda in to zelo huda tema med septemberkami jaz pa tako pravim vsak naj anredi kaj želi, mi smo imeli nadjo pri krstu in tudi melanie bo krščena, nismo pa mi sedaj ne vem kako veliki fanatiki za cerkev, v cerkev hodimo občasno in ne vsako nedeljo, tudi midva imama vse zakramente no razen poroke, ta pa še pride nekega lepega dneva na vrstu- no vsaj upamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ampak ok ne bom pa šla pamet solit nekomu, ki pa pravi da ne bo dal krstit, jaz pravim tako naredi kakor se tebi prav zdi.user posted image user posted image user posted image user posted image Bo pa krst aprila, ko pride svak domov, pa še malo bolj toplo bo, pa tudi melanie bo že malo zrasla.

In kako sta vidva z Filipom?????????

Kje se pa vse ostale mamice in nosečke skrivajo, občinarka danes uživa saj ima zadnji delovni dan, yeeeeeeeeeeeee punca uživajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 8:57:27   
Anonimen
čuj midva s Filipom sva ok, se pa jaz ravnokar zgražam nad tem: http://24ur.com/novice/crna-kronika/kdo-bo-zascitil-otroka.html
slabo mi je, resno. pa naj še kdo reče, da lahko kogarkoli zaščitiš pred spolno zlorabo no. ženske, ki jo prijavijo so še vedno v večini primerov tretirane, kot da so same krive; otroke pa vračajo v tisto okolje, da se ja zgodba ponavlja. bljah in bljah naša država, resno!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:00:50   
nadka30
t.z. malo meil poglejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:04:08   
nadka30
kaj pa kaj naša enček- se že kaj dogaja, povej kdaj točno imaš datum da te damo na seznamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:07:41   
nadka30
no snega pa pri nas še tudi ni ampak pravi da jutri bo, če pa res pade moram pa jutri narediti nekja slikic tako da bo tudi melanie imela slikico kako je bila prvič na snegu oz. videla prvi sneg.Enako sem naredila za nadjo in sedaj bom kolk se le da isto probala narediti za melanieuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Po eni starni pa letos komaj čakam na sneg, predvsem zato ker bom doma in bom lahko na polno uživala v teg sneženih dneh in mi nikamor ne bo potrebno itiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:17:55   
Anonimen
nadka: ježešnadi! pa tebe tud en mail čaka :)

drugače pa jaz letos tudi komaaaj čakam snega, ampak res, naj še ne bo danes, naj bo jutri. drugače ga itak nisem preveč vesela, letos ko bom pa maaalo na cesti z avtom mi je pa vseeno če ga je 2m user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:17:58   
enček
Jutrček,

vau vsaj nekdo, ki je že buden

Neki se trudim prilepit kako kavico tle notri za lažje prebujanje...pa ne morem.
Nadka teb vedn rata slikce prilepit?

Joj pa res tukaj me še na seznamu ni , če bi še dolgo čakala s podatki me boste lahka dale kr na tadrug seznamček Glej glej pa še prva sem na vrsti za odhod v rim.......user posted image

10.12.10  enček(29)    (1 , 0 )              Celje       

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:20:45   
Anonimen
user posted image


user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg






DECEMBER
10.  enček(29      )    (1user posted image , 0user posted image )     ?           Celje         user posted image      ?
18.  jona klara(32)    (2user posted image , 1user posted image )     ?           Celje        user posted image      ?
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec        user posted image   +5

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )   30.11.       
Arclin          user posted image +11
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )       ?           Celje     user posted image &user posted image   +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?

JUNIJ
23.  dspela(?)          (1user posted image ,0user posted image )      ?           Dramlje      user posted image      ?

JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5




























user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči              EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka              MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                  FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk               NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                 JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf              ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33         JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande         HANNA(3040g, 50cm)
17.11.2010      zalos                ALEKS (3550g, 52cm)
21.11.2010      pikamonca       LUKA (3620g, 51cm)



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:20:49   
enček
OOOoooooo...tale RR še smajliji mi ne delajo------------la la la, ka te čem!!!!!

(odgovor članu enček)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   [Brisano sporočilo]
26.11.2010 9:22:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu enček)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:23:50   
jona klara
čestitke pikamonca!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image oh sedaj sem pa že jaz na vrsti, no čez 3 tedne.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:23:55   
nadka30
vauuuuuuuuuuu t.z. še dober da sma se že vse zmenile si predstavljaš kaki bodo pa njihovi otročkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sami lepotciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Ma res so lušti ti naši user posted image .

Enček torej si ti prva, ki jo moramo sedaj poslati v Rimuser posted image user posted image user posted image user posted image , mogoče greš pa za Miklavžovo, pa ti bo miklavžek prinesel darilouser posted image user posted image , ste že sedaj izbrali ime oz. kam greš rodituser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enček)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:28:46   
Anonimen
nadka ja, še dobro! mislim... take lepotičke pa ne bi privošla drugmu k našmu pebu user posted image  ti sam a si predstavljaš hec? pride tvoja M. domov stara ene 22let pa ti pove da ma fanta. Filipa. pa da je rojen sam par dni za njo. men, da začne F.  razlagat, da ma punco Melanie k je par dni starejša od njega pa ma totalno lepe žnable menda dol padem user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:34:56   
enček
He he he kam bom šla rodit se bom na novem KROŽIŠČU odločla. Sam res ---ker še ne vem user posted image

Al MB al CE , je pa sedaj na izbiro mogoče še SG  :)

Sam sej sem že napisala enkrat....mislim, da boma mal panična takrat oba...pa bova itak kr avtomatsko proti CE zavila.....pa šele pol opazla kje sva, ko bova že tam. Pol bova pa kr VSTOPLA user posted image

Ime imava, za fantka pa še vedno ni čisto zbrano, ker so nama obljubili punčko! Zala bo.....čeprav se nikoli ne ve - men več kdo reče da bo fantek - BOMO VIDELI, tak da se nikoli nočem čisto opredelit

T.Z. hvala dodatek na seznamčku

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:42:06   
Arwenko
Ojla bejbe user posted image

Jaz sem danes malo boljše...včeraj sem imela tako grozen dan, vam napišem ob priliki, danes mi ni za pogrevat, ker se bom spet samo razjokala. V glavnem skoraj sem pristala na urgenci zaradi živčnega zloma ne - mela sem prav napad panike in dihalno stisko. Ampak danes sem ok in bebika je ok, tako da bo vse vredu, pa petek je, pa vikend, pa bo vse kul.

Skratka malo sem še v službi, pol ob 11h skočim ven na en kofetek, zvečer pa gremo na eno večerjico, če nas ne bo zasnežilo. Moj je namreč rekel, da v primeru snega ne bo vozil v Ljubljano in ga čisto razumem, je res prenevarno.

Drugače so pa naši električarji res legende ne, zdaj naju kliče tast, da v nedeljo od 8-15h ne bo elektrike, pa če pogledate vremensko napoved za nedeljo, vam je najbrž jasno zakaj sem besna ne. Ugotavljava z mojim, da morava nujno neko oljno pečko ali nekaj nabavit, da lahko vsaj 1 prostor neodvisno od elektrike zagreješ, zaradi bebike pa to, ti se že oblečeš, otroka pa ne moreš pustit na tak mrzlem ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:48:35   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka ja, še dobro! mislim... take lepotičke pa ne bi privošla drugmu k našmu pebu user posted image  ti sam a si predstavljaš hec? pride tvoja M. domov stara ene 22let pa ti pove da ma fanta. Filipa. pa da je rojen sam par dni za njo. men, da začne F.  razlagat, da ma punco Melanie k je par dni starejša od njega pa ma totalno lepe žnable menda dol padem user posted image


mislim da več kot dol padem, potem pa samo vprašam ali je mamici ime.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 9:50:28   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Ojla bejbe user posted image

Jaz sem danes malo boljše...včeraj sem imela tako grozen dan, vam napišem ob priliki, danes mi ni za pogrevat, ker se bom spet samo razjokala. V glavnem skoraj sem pristala na urgenci zaradi živčnega zloma ne - mela sem prav napad panike in dihalno stisko. Ampak danes sem ok in bebika je ok, tako da bo vse vredu, pa petek je, pa vikend, pa bo vse kul.




arwenko držim pesti da je vse ok, oz. kolikor berem je sedaj pa pridno počivat in božat bejbikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?