|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 19:06:07   
Anonimen
eto, zdej pa ne vem kaj naj nardim.

tamali se je pokakal, čisto lepa runda, barva, vse štima. AMPAK en kupček (taki mali, ne veliki) sluzi pomešanih s krvjo (svežo, svetlo rdečo) je bil vmes. kaj naj? šibam k dežurnemu? počakam do jutri in k pediatrinji? počakam dan ali dva, da vidim če se bo sploh ponovilo in potem šibam k pediatrinji user posted image  user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 19:09:20   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

eto, zdej pa ne vem kaj naj nardim.

tamali se je pokakal, čisto lepa runda, barva, vse štima. AMPAK en kupček (taki mali, ne veliki) sluzi pomešanih s krvjo (svežo, svetlo rdečo) je bil vmes. kaj naj? šibam k dežurnemu? počakam do jutri in k pediatrinji? počakam dan ali dva, da vidim če se bo sploh ponovilo in potem šibam k pediatrinji user posted image  user posted image


jaz bi počakala kak dan da vidim če se bi mu ponovilo, takoj ukini mlečne izdelke in jajca ker ponavadi so to znaki alergije.Si danes ali včeraj kaj takega jedla?????????????Če se ti bo čez noč oz. jutri zdelo da ne štima vse tako kot mora potem šibaj k pediatru bi pa vsekakor počakala na še eno rundo da vidiš kakšno je stanje ker lahko da je to samo izjema, no to je moje mnenje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 19:24:34   
Anonimen
ne, nič posebnega nisem jedla, kar ne bi že 100x prej. mah... solit naj se gre.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 19:27:53   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

ne, nič posebnega nisem jedla, kar ne bi že 100x prej. mah... solit naj se gre.


ne se sekirat po mojem ni nič takega lahko da mu kaj ni pasalo pa se je pojavila sluz oz. krvava sluz, lahko pa da boš bolj mirna pokličeš v zdravstevni dom in poveš kakšno je stanje in potem ti bodo po mojem znali svetovat.Ampak jaz mislim da ni nič takega in lahko komot počakaš do jutri pa da vidiš kakšna bo druga porcijauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 19:52:19   
Anonimen
eto, klicala zd. mi je zdravnik rekel, da glede na opis bi znalo biti čisto na koncu, lahko da se mu je zaradi napenjanja naredila kakšna ranica na anusu. če se ne bo ponavljalo je ok; če bi se ponavljalo pa naj ga pripeljem.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 19:57:32   
nadka30
super tako da boš lahkega srca šla spatuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 19:59:05   
Anonimen
ah, mislim, da bom ponoči preverjala pleničko za vsak slučaj.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 20:11:17   
kpmk
t.z. - uh jej jst te čist štekam, žalim ti mirno noč in suho pleničko!

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 20:13:35   
kpmk
nadka30 - naj loto izpolni melanie (meni 50% za idejo) user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 20:14:32   
kpmk
ven - mi gremo ven v vsakem vremenu , če ni hude boleni.. tako da jutr štartamo kljub temu da nista čist ok, ker je baje 1a luft pa bacili grejo stran user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 21:30:45   
Arwenko

obcinarka...jaz ad3 kapljic še ne dajem, uradno mi še nihče ni o njih nič rekel, ne v porodnišnici, ne na prvi kontroli, bomo videli kaj bodo rekli na prvi posvetovalnici. Imam pa tele oleovit d3 doma kupljene ja, so baje boljše kot ad3. Antifilat so pa kapljice za krče, dajejo se lahko od rojstva naprej, daješ jih pa po potrebi, nam pomagajo.

T.Z. sicer vidim, da si vmes že razrešila, ampak ja, pri enkratnem pojavu, bi jaz tudi rekla, da je kakšna mala žilica počila, saj se tudi nam to zgodi kdaj, vsaj meni, da imaš pol na wc papirju krvavo malo po potrebi in dokler se to ne ponavlja, ni panike za zaganjat.

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 21:34:45   
Arwenko
Še to...naša ima res nosek zabit, samo je pa sluz relativno prozorna, do belkasta, to mislim tisti smrkelj, ki ga ven potegnem, ni rumen ali zelen ali kakorkoli gnojen. Ampak se mi zdi, da tudi z babyvac-om ne potegnem vredu ven no, da še vedno slišim, da je noter. A je to tak zasušeno kje kaj?

zraven tega pa malo pokašljuje, predvsem po tem ko ji čistim...saj to verjetno ji tale fiziološka steče v grlo in je to to ali? Drugače nima vročine, je čisto normalno in je pridna, ne spi nič bolj, skratka nič ne kaže v smeri, da bi kakorkoli zbolela.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 21:43:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Še to...naša ima res nosek zabit, samo je pa sluz relativno prozorna, do belkasta, to mislim tisti smrkelj, ki ga ven potegnem, ni rumen ali zelen ali kakorkoli gnojen. Ampak se mi zdi, da tudi z babyvac-om ne potegnem vredu ven no, da še vedno slišim, da je noter. A je to tak zasušeno kje kaj?

zraven tega pa malo pokašljuje, predvsem po tem ko ji čistim...saj to verjetno ji tale fiziološka steče v grlo in je to to ali? Drugače nima vročine, je čisto normalno in je pridna, ne spi nič bolj, skratka nič ne kaže v smeri, da bi kakorkoli zbolela.



ima isto kot Filip, s tem da pri njemu se to pojavlja od mojega prehlada naprej. ga ne upam voziti ven, ker je verjetno zaradi tega tudi sluznica bolj občutljiva; je pa tako da je to verjetno tudi posledica suhega zraka - zima ane. jaz se trudim, da spravim vlažnost v stanovanju na normalo, ko pa prezračim mi pa spet pade nekje na 30%... potem si lahko misliš kako suh zrak je pa zunaj...
ko pa malce porihtava tole pa komaj čakam na kak sprehod...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 21:44:40   
kpmk
Arwenko - to meni skoz dela, da se sliši kot bi še kaj imela not ( je res da se ji v plučkah tudi slišši ker je bolana) ..... drgač pa fino F not in mal noseka skupaj, pol pa fino ven povlečit, pa pazi da ne po obroku... ž


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 21:46:43   
Arwenko
ja, saj jaz sem tudi malo prehlajena...upam, da ni kaj fasala no. Če se ji v pljučkih sliši pa ne vem user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 21:53:49   
Anonimen
pri nas se v pljučkah nič ne sliši, samo tako kot da bi imel malce pred noskom nekaj še... pa nikakor ne gre ven.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 22:08:33   
kpmk
moji se v pljučkah sliši , ko jo je dr poslušal, ker bi naj imela tudi vnetje zg dihal..... jaz sem opazila razliko koliko gre res ven na sesalec, če ji dam najprej malo, da ji zmehčam spredaj nosek, potegnem na hitr, da naredim kao prosto pot F in potem res vlijem (seveda leže) in pol gre res superca in velikoooo ven, in tako delam odkar je bila mala na P. da so ji aspiriral.

ji pa sedaj dajem ono kremco nisita

sem pa dr vprašala, ker jst sem tud FUll kašljala, če sem jaz kaj nanjo prenesla, pa je reku da ne, da ziher večji, ko je itak bil v bolnici user posted image  

aja, pa za nos, sem vedno opazila, da če je šla ven,ne gledde na vreme ven, da ji je bilo potem bolje....

no jutri upam, da tudi mi malo zadihamo zraka user posted image  

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 22:35:46   
Anonimen
eto, da se pohvalim (oz. tamalga)

sva ga skopala, se je podojil ampak je ostal buden. ga dam v kinderped v njegovo sobo in vključim varuško.
10min se je še z igračkami pogovarjal potem pa čisto lepo zaspal user posted image

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 6:37:40   
janca27
jutro
t.z. ti maš pa super otroka, da ti tako zaspi, naš pa ni za take akcije, zaspi samo, če je kdo zravenuser posted image

občinarka jaz dajem žanu oleovit d3, pa so ok, ga je po ad3 tako zvijalo, da sem nehala, ker smo že bli tako nori od krčev. Dajala sem mu pa lefaxin kapljice, pa so bolj malo pomagale, v bistvu ni pomagalo niso pomagale nobene kapljice, največ je bilo krivo amuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 7:34:00   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

nadka30 - naj loto izpolni melanie (meni 50% za idejo) user posted image user posted image


ja ne vem če se ne bom še tega lotila sedaj ji gre več kot po masluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 9:50:57   
nadka30
t,z, kakšno je sedaj stanje???????????????????????????'

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 12:46:22   
Arwenko
Ojla, mi poročamo....z upoštevanjem nasvetov od T.Z. in izvedenimi ukrepi za vlaženje - mokre brisače in posodica na radiator ter slan krop vode zraven postelje, je nosek boljše. Sicer še vedno poln, pa vseeno razlika. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 13:29:32   
Anonimen
daaaaaaaaaaaaaaan!!!

nadka: hvala za vprašanje, kakec je bil zjutraj normalen user posted image

arwenko: vesela, vesela zate in za Alex!!!

sta bila pa včeraj na obisku stric in teta (iz nemčije) in sva bila s F. spodaj, da sta ga malce videla. noooo in je stric skadil 2 cigareta v razmaku več kot ene ure (drugače ob F. nihče ne kadi, pa sta brat in mama kadilka pa tudi sama sem kadila...) in ima F. danes rdečo oko, kar je ista reakcija kot jo ima A. na cigaretni dim. no evo, je že preprečil, da bi začela kaditi nazaj user posted image

jutri pride patronažna, da se malce pogovorimo o uvajanju GH... no, jutri se slišimo pa morda bo že jutri prišla, drugače pa v sredo. noro, ne morem verjeti, da je tako hitro preteklo tole. še malo pa bo F. star 4mesece user posted image

pa previjalno mu bova povečala, bova na že obstoječo komodo dala večjo zgornjo ploščo in večjo podlogo, ta ki jo ima zdaj mu je namreč že hudo tesna. no, saj še ima prostor ampak bo pa sigurno bolj komot.

ja, mali super spančka, s tem, da sva se včeraj ob pol enih začela dojiti in je trajalo eno uro, da je nazaj zaspal, ker ga je nekaj šraufalo....je pa potem spal do pol šestih, ko sem ga vzela v "taveliko" posteljo in kar tam podojila potem pa sva spala do 7h, ko ga je A. previl, mi ga dal nazaj za crtljanje ampak sva malce pred 8 vstala za sesanje noska, ki je trajalo pol ure (ma je imel čisto zabitega in sva rabila kar precej časa, da sva "prebila" in ga dejansko lahko "prešpricala") nato pa se je stisnil k meni in takoooo zaspal, da ne moreš verjeti. z vmesnim dojenjem je spančkal do 11:45 ko sem ga zbudila, zdajle je pa spet zadremal. se vidi, da ga prehlad muči.... user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 13:47:27   
nadka30
super t.z. da je vse ok, no k nam patronažne ne bo več je rekla da že vse znamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da nam nima kaj več povedatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no danes smo spet malo sokeca papcali ga je malo več ostalo v ustahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image imamo pa v petek končno razvojno da še to odpikamo potem pa bo oz. potem nas pa kmalu čaka že druga pikicauser posted image user posted image user posted image user posted image ma bo spet luštno če verjameteuser posted image user posted image user posted image user posted image .

konec meseca imamo pa tako malo feštico, ma ga bomo žuraliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , torta pa bo v obliki lunice ampak verjetno ne v roza ampak v taki vijolčni barvi- no to še ni čist dogovorjeno no upam da bo lahko naredila tako barvo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 974
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 13:49:06   
Arwenko
Punce, dajte mi povedat v čem shranite fiziološko raztopino ko jo skuhate doma? Jaz nič pametnega ne najdem pri hiši...user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gibi ploda
Alizee

Kdaj ste v prvi nosečnosti prvič začutile gibe ploda?

pred 20. tednom (65%)

v 20. tednu (17%)

v 21. tednu (10%)

v 22. tednu (4%)

v 23. tednu (2%)

kasneje (2%)


Število vseh glasov: 48

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!