|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
16.12.2010 13:29:06   
Anonimen
nadka: joj ne vprašaj, škoda ker nisi na FB bi imela komedijo no!

včeraj smo se zahaklale z laleilo na fb (pa ne midve prvotno ampak na koncu sem bila pa vsega jaz kriva kot sem že pri septembrkah napisala), ker ima otroka v popolnoma pokončnem položaju brez vsake opore v stolčku za hranjenje. in mu že od dopolnjenih 3mesecev uvaja GH pa še to tako, da mu je v enem tednu dala "vse za poskusiti" in ne po sistemu več dni ena hrana, da se vidi reakcija...
pač večina nas je komentirala, da se nam zdi prezgodaj; potem je pa pobrisala vse komentarje, ki ji niso pihali na dušo. jaz sem pa vmes formatirala računalnik in nisem vsega brala, ko sem prišla pa nazaj na net sem pa vprašala kaj se je zgodilo in pol je explodirala user posted image  brezveze vse skupaj torej, pač, vsaka dela z otrokom tako kot ji paše, čeprav se mi zdi pa smešno da imaš možnost komentiranja vklopljeno pa brišeš vse ki napišejo kaj druga kot "iiiiiii jeeeeej lej kak faaaaajn" user posted image

arwenko: kdaj boš pa šetati začela?

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
16.12.2010 14:01:01   
kpmk
mah sem full napisala pa mi je zbrisalo user posted image user posted image user posted image

bom skrajšala... eni ne razumejo, da če izraziš svoje mnenje še ne obsojaš,.... sicer pa ne poznam primera :(
mani npr je full rr pomagal in sem na koncu upoštevala mnenje ki mi je najbližji

joj prej sem tolk napisala, sem prov user posted image  k mi je vse šlo k user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
16.12.2010 14:40:50   
Arwenko
T.z. - mislim da bomo kr kmalu začeli šetat, po moje že za vikend, če bo le vreme. Prejle smo ravno bili zunaj na balkonu, tako za 10 minut, zdaj pa bomo vsak dan več. 

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
16.12.2010 14:48:29   
Anonimen
ooo lepo lepo. sem ravno gledala napoved za ta vikend in je sobota sneg user posted image

varuška.... a bi jo mela al ne? mislim... mali gre kmalu spat, midva pa bi kdaj pogledala kakšen film pri normalni jakosti in ne čisto po tihem. pa ne gledava na tiho zaradi malega, ker bi ga motil hrup (on ko zaspi ne sliši nič).... ampak zaradi tega da če se slučajno zbudi (dostikrat zaspi med dojenjem ker je utrujen in se ne naje dovolj in potem se čez kakšno uro zbudi lačen) da ga slišiva...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
16.12.2010 21:14:27   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

in mu že od dopolnjenih 3mesecev uvaja GH pa še to tako, da mu je v enem tednu dala "vse za poskusiti" in ne po sistemu več dni ena hrana, da se vidi reakcija...



A to je FB pisalo?

Arwenko: čestitam še tule!! In lepo, da sta lahko šli domov! Drugače pa vidim, da imaš eno tako lenobico kot jaz user posted image a se ti sama zbuja za hranjenje?
Meni se namreč ni. Vrednost bilirubina je imela tik pod mejo za pod lučko (in je zato niso dali). Meni je patronažna rekla, da bilirubin zbija sonce in da naj bi pomagal AM.(ker naj bi ga tvoji hormoni povzročili). Smo smo se trudili 3 tedne, da je postala normalna (in da se je sama začela zbujat za hrano). Prej je pa spala in spala (in posledično je pridobila komaj kaj na teži). Uf, to so bile komedije... user posted image


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
16.12.2010 21:48:26   
Anonimen
Archie: ja, na vprašanje kdaj je začela uvajati je odgovorila, da mu je v enem tednu dala poskusiti več vrst kašic in da je ugotovila, da špinače ne mara... in glede na to koliko je starejši od Filipa je začela ravno pri 3 mesecih ali pa 2-3 dni +.

(odgovor članu archie)
  Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
16.12.2010 22:37:43   
Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: archie

Arwenko: čestitam še tule!! In lepo, da sta lahko šli domov! Drugače pa vidim, da imaš eno tako lenobico kot jaz user posted image a se ti sama zbuja za hranjenje?
Meni se namreč ni. Vrednost bilirubina je imela tik pod mejo za pod lučko (in je zato niso dali). Meni je patronažna rekla, da bilirubin zbija sonce in da naj bi pomagal AM.(ker naj bi ga tvoji hormoni povzročili). Smo smo se trudili 3 tedne, da je postala normalna (in da se je sama začela zbujat za hrano). Prej je pa spala in spala (in posledično je pridobila komaj kaj na teži). Uf, to so bile komedije... user posted image




Ni nama uspelo na FB, je tamala zahtevala hrano, zdaj pa FB ne dela user posted image

No, skratka, zbuja se zaenkrat sama, tam na 3-4 ure in zaenkrat jo kr pustim. Bolj je problem, ker mi je kot piščanček in ko se ona odloči da več ne bo, ni šanse da ji flaško ali bradavico v usta daš, kaj šele da jo prepričaš, da kaj potegne user posted image

No, patronažna nama je danes pustila tehtnico, da lahko malo spremljamo, jo bom tehtala tak kot v bolnišnici zjutraj pri umivanju, pa bomo vsaj videli če kaj napreduje. Glede zlatenice, pa nama je danes rekla, da naj nama spi čez dan v košari od vozička, ki jo naj postavima v dnevni sobi poleg okna, tam je pač največ svetlobe v celem stanovanju glede na lego in velikost okna in bova to res počela, škodit itak ne more, čez noč pa lepo spi v svoji posteljici.

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 9:02:40   
nadka30
jutro

za nami spet tako čudna noč, odkar smo bili cepljeni ne spimo nič kaj več dober razen kak dan to je pa bolj izjema in čudež ob enem, zadnje dni skoraj ni noči da ne bi trikrat vstala po noči ampak ne da bi bila lačna samo malo po vleče in je konec, tako da ne vem kaj se dogajanisem toliko pametna pa saj bo enkrat boljšvsaj upam.

t.z. takole bom rekla, zame je pri 3 mesecih dati gosto hrano prehiter ampak ok vsak naj dela kaj želi smilijo se mi samo otroci, ki niso nič krivi če so starši tako moderni in ne znajo počakt do takrat ko otrok sam pokaže da ga zanima še kaj drugega kot mleko.
jaz zase vem da bom poočakala še sigurno kak mesec ali več in šele potem poskusila melanie dati kako žličko goste hrane, bom videla kak interes bo imela , se bom prilagaja njen in ne ona meni.
glede stolčka ne bom komentirala, ker mi gre kar na bruhanje da 3. mesece starega otroka tišijo v stolček, stolček se uporabi takrat ko otrok sam sedi, to pa je redko kdaj pred 7 mesecem
to je moje mišlenje in nikomur ne solim pameti, vsak dela po svoje, ampak delajte po občutku in se prilagajajte vi otroku ne on vam. saj bo še dovolj časa da se bo on prilagajal vamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 9:10:00   
Anonimen
nadka: imava kar isto mnenje glede tega ja.

Drugače je pa Filip po cepljenju samo spal in tečkal do zdaj... upam, da bo danes boljše volje. Zjutraj je bil, seveda dokler ni spet postal utrujen in ga je že lepo zmanjkalo - pančka zraven mene ko top spet, si grem še kavo skuhat drugače bom cela blesava.
Je pa prej par dni isto počel kot Melanie, zbujal se je kar naprej, na zizi pa je samo parkrat potegnil in ker je bil zaspan se ni nikoli najedel ker je prej zaspal in potem spet čez uro pa pol...
Rešila sem pa tako, da sem mu podtaknila dudo in je potem spal lepo naprej; ob času za hranjenje (tistem tapravem ne pa tistem za samo par potegov) se je popolnoma prebudil in se najedel in spal lepo naprej...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 9:16:59   
nadka30
no super t.z. če ima še kdo drug isto mnenje kot jaz to pomeni da nisem brrrrrrrrrrrrrrrrr.Pa saj naši dojenčki bodo še prehitro odrasli pustimo jim to crklanje in uživanje da se nosijo, pustimo jm otroštvo in gremo počasi v razvoju naprej.

No pri nam duda ne pali, ker jo špuka ven tako da bom mogla kaj drugega uštimat ampak veš kaj ni mi problem vstati ker vem da imam zdravega lepega otročka v posteljciuser posted image user posted image user posted image user posted image Sem pred dnevi med oktoberkami brala kako imam ena mamica dvojčke in ju že uvaja da čim dlje spita tako da ju pusti v svoji sobi ponoči da jokatauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in da potem zaspita, jo ne obsojam ampak upam da je že ugotovila da dela narobe, da tak mali otrok še ni razavajen ampak enostavno še rabi hrano in bližino mame o sem že zašla iz teme ne bom več bluzila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 9:34:13   
nadka30
kje je pa občinarkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj že mogoče zibaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 10:21:44   
obcinarka
dan))))))))) jah seveda... sm še kar tu, doma))) oh ste tolk načvekale da sm komi prebrala...
nadka.. omakca-jaz prepražim por, pa dodam kar tunino iz konzerve( z lastnim sokom), dodam lisičke, pa pražim, dodam malce jušne osnove,ppustim da se malce zgosti, na koncu kislo smetano in pol vse skupi vmešam v al dente skuhane testenine... tako nekak, al pa kdaj vrstni red zamenjam, po občutku, res..po vrhu še kakšen sir, pa je to to.user posted image user posted image
včeri bli na pregledu, hja nč neee dogaja, mala še kar skače po trebuhu, zrastli smo ( HB, resuser posted image ), no 4 kilce ne bomo imeli, ampak raste.. se vidimo v četrtek, razen če kaj vmes...  user posted image
arwenko.. sem prebrala, fino, kakorkol že, je mimo, zdej pa luštno!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image
t.z., ti čarunalniška strokovnjakinja, hahahahahah, te jezijo.... mal se hecam, sm pa prebrala eno pametnjakovičko tam ja kaj dela... hja smo različni...
danes je zunaj uššššššš, pa vseen bom se šla mal pokazat, pop. mam pa akupunkturo...
grem pospravit kuhinjo... je NUJNOOOOOOOOOOOOOuser posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 11:08:59   
nadka30
če pa tole ni usekano potem pa tudi jaz ne vem več- mimogrede otrok je star 3 meseceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=kdIyLUjZLN8&feature=player_embedded#!

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 11:16:15   
Anonimen
nadka: ah v takšne ekstreme jaz ne grem s tem dolgim spanjem. ampak mi je pa čisto kristalno jasno, da otrok ne rabi vsako uro in pol 1x potegniti zizo (če bi jedel tako kot pri poskokih rasti to seveda ne šteje ampak itak zdaj že vidim malega kdaj je lačen kdaj bi se pa crtljal) ampak da lahko lepo je na vsaj 3h ponoči (zdaj je iznašel hranjenje po 6h in potem drugo rundo po 4h). veš, saj dejansko je star šele 3mesece ampak prav vidim, da že ve koga lahko "suče" in mene je par noči kar krepko. eno noč je šlo tako daleč, da ni niti pogledal zize, tako kakor sem ga vzela iz zibke je zaspal nazaj. no tisto noč sem se odločila, da bom temu naredila konec (ker nisem spala ama nič) in sem ga lepo pretentala z dudo. valda pa če še stoka in ne zaspi in ne zaspi ga vzamem in pocrtljam, nocoj sem pa ene 2h spala tako, da sem imela roko v njegovi zibki, ker zgleda da je rabil bližino. ipak je bil dva dni tečka in jih je večino prespal zaradi cepljenja, mislim, da ga je hotelo celo nekaj kuhati in mi na kraj pameti ne pade, da bi otroka pustila jamrati par ur skupaj, kaj šele jokati. Filip namreč včasih v spanju takoooo jamra, da na koncu sam sebe zbudi. sva to že nekaj časa nazaj rešila s cartiko h kateri se stisne (igračko sem s svojim mlekom našpricala, da ima vonj po meni) in tako bolje spi, danes pa pač ni šlo skos. v posteljo ga pa ne jemljem, ker to pa res nočem da se navadi. itak pride v posteljo ob 7 zjutraj in imava potem crtljanje in čvekanje in žgečkanje in včasih (če imam srečo seveda) tudi spanje.

no, je pa manj tečka user posted image  zgleda, da je bila tista tečnoba res reakcija na cepljenje, ker ga je pa vsaka stvar noro razdražila... mislim... takega ga ne poznam kot je bil zdaj 2 dni.
je pa danes dobre volje, se mi zdi, da bo še malce več spal ampak razdražljiv pa ni več. je že smejko nazaj, samo hitreje se zgleda utrudi....

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 11:18:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

če pa tole ni usekano potem pa tudi jaz ne vem več- mimogrede otrok je star 3 meseceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=kdIyLUjZLN8&feature=player_embedded#!




tega pa ne bom niti komentirala, ker nisem imela živcev niti do konca pogledati ker mi je že takoj na začetku slabo postalo. pa       f a k o f         folk neumen ej!!!! bogi otrok user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 11:24:14   
nadka30
saj vem t.z. tudi naša včasih brez potrebe joče ampak ok jo vzamem in jo pocrtlajm enostavno si ne predstavljam da bi lepo vrata dol zaprla in pač spala in sploh ne bi vedela kaj se z otrokom zgodi ker imam eno slabo izkušnjo še od nadje stara je bila ne vem če je bila stara 2 meseca ko je eno noč ne vem ob kateri uri enostavno nehala dihatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in hvalu bogu da to dela materinski čut prav čut mi je dal vedet da nekaj ni vredu da ti povem v trenutku sem bila budna ruknem mojga sma jo zagrabila za noge ter poknila po ritki da je začela dihatuser posted image user posted image user posted image user posted image tega res ne privoščim nobeni in ni denarja da bi dala melanie sedaj ko je tako mal v svojo sobo ni šans imam ta strah še sedaj v sebi kaj če ne bi čutila da je nekaj narobe kaj bi bilo zjutraj bi našla .......................raje ne zaključim stavka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 11:30:24   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko


IZVIRNO SPOROČILO: archie

Arwenko: čestitam še tule!! In lepo, da sta lahko šli domov! Drugače pa vidim, da imaš eno tako lenobico kot jaz user posted image a se ti sama zbuja za hranjenje?
Meni se namreč ni. Vrednost bilirubina je imela tik pod mejo za pod lučko (in je zato niso dali). Meni je patronažna rekla, da bilirubin zbija sonce in da naj bi pomagal AM.(ker naj bi ga tvoji hormoni povzročili). Smo smo se trudili 3 tedne, da je postala normalna (in da se je sama začela zbujat za hrano). Prej je pa spala in spala (in posledično je pridobila komaj kaj na teži). Uf, to so bile komedije... user posted image




Ni nama uspelo na FB, je tamala zahtevala hrano, zdaj pa FB ne dela user posted image

No, skratka, zbuja se zaenkrat sama, tam na 3-4 ure in zaenkrat jo kr pustim. Bolj je problem, ker mi je kot piščanček in ko se ona odloči da več ne bo, ni šanse da ji flaško ali bradavico v usta daš, kaj šele da jo prepričaš, da kaj potegne user posted image

No, patronažna nama je danes pustila tehtnico, da lahko malo spremljamo, jo bom tehtala tak kot v bolnišnici zjutraj pri umivanju, pa bomo vsaj videli če kaj napreduje. Glede zlatenice, pa nama je danes rekla, da naj nama spi čez dan v košari od vozička, ki jo naj postavima v dnevni sobi poleg okna, tam je pač največ svetlobe v celem stanovanju glede na lego in velikost okna in bova to res počela, škodit itak ne more, čez noč pa lepo spi v svoji posteljici.


ja, pri nas je tudi spala ob oknu, da je pridobila čimveč svetlobe. Pri meni se je Teja dojila po 15-20 min na 3 ure, pa je komaj kaj pridobila na teži. Dlje časa ni jedla, ker je zaspala. Flaška ji je pomagala, da je začela malo bolj konkretno jest (je pa res, da je obstajala verjetnost, da se neha dojit).


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 11:38:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

saj vem t.z. tudi naša včasih brez potrebe joče ampak ok jo vzamem in jo pocrtlajm enostavno si ne predstavljam da bi lepo vrata dol zaprla in pač spala in sploh ne bi vedela kaj se z otrokom zgodi ker imam eno slabo izkušnjo še od nadje stara je bila ne vem če je bila stara 2 meseca ko je eno noč ne vem ob kateri uri enostavno nehala dihatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in hvalu bogu da to dela materinski čut prav čut mi je dal vedet da nekaj ni vredu da ti povem v trenutku sem bila budna ruknem mojga sma jo zagrabila za noge ter poknila po ritki da je začela dihatuser posted image user posted image user posted image user posted image tega res ne privoščim nobeni in ni denarja da bi dala melanie sedaj ko je tako mal v svojo sobo ni šans imam ta strah še sedaj v sebi kaj če ne bi čutila da je nekaj narobe kaj bi bilo zjutraj bi našla .......................raje ne zaključim stavka


a ne ne, nisem govorila o joku ampak o jokcanju... bolj stokanju še v spanju. ko ga samo dokončno prebudim če ga vzamem ven, ker če ga pomirim takoj še v zibki potem normalno spi naprej.

ojoj, vidiš tega je mene noro strah, zato ga še vedno držim v zibki, ki jo imam čisto zraven svoje postelje in ga ne upam dat v kinderped (čeprav zdaj mu je pa že skoraj majhna zibka no...) ker ga ne morem imeti v spalnici - nimam prostora. ampak bo treba, slej ko prej. kakšen mesec še počakam če bo šlo, da smo iz najbolj kritičnih 4mescev ven potem pa bo treba. upam, da zibke ne preraste v tem času.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 11:42:05   
nadka30
a to je ap potem drugače če samo stoka to pa naša tudi dela a veš kaj ajz zvečer ne zaspim dokler melanie nena vsaj enkrta globoko vdihne to sem rabila pri nadji in tudi sedaj enostavno ne morem zaspat dokler res ne vdihne globokouser posted image user posted image user posted image user posted image sem čudna a ne amapk to me enostavno pomiri.

Te čist zastopim jaz sem mislila da me bo takrat kap, je tisto noč potem spala zraven naju jaz celo noč nisem zatisnila oči sem samo preverjala če še diha to je bila res ena najbolj hudih noči pri nadji

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 11:46:31   
Anonimen
a veš kaj pa jaz počnem? ko full globoko spi full plitko diha in včasih res ne slišim/vidim... in jaz se dostikrat zbudim ponoči in ga stisnem za nos, da preverim če diha - ker takrat reees globoko vdihne user posted image  no saj to počnem tudi čez dan ko RES zaspi...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 11:47:53   
nadka30
no potem pa nisem samo jaz malo smuk smuk da čakam na njene znake preden zaspimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 11:50:27   
Arwenko
Ojla, evo se malo javimo. Smo ok, spimo in papamo, se pa na žalost nič ne redimo, nam je patronažna pustila tehtnico, ker je pač nedonošenček ne in smo jo danes zjutraj stehtali pa smo celo 5g lažji kot v sredo, ko so nas odpustili iz porodnišnice. Sicer je možno, da tudi tehtnica ne kaže čisto isto, tako da bomo videli zdaj v naslednjih dnevih kakšno bo napredovanje, vsaj malo bi se pa morala zredit neuser posted image .

Pa ne vem ali je ta prihod domov zame stresn ali kaj, ampak načrpam precej manj mleka, kot sem ga v porodnišnici, ma katera kakšno idejo od kje to? sem ji zdajle morala dat vmes en obrok umetnega, ker načrpanega enostavno ni bilo dovolj. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 11:52:45   
archie
mogoče manj poješ, manj popiješ, manj počivaš... pa probaj se čimmanj sekirat zakaj je manj mleka, ker ga bo še manj. Kolikor ga načrpaš, ji ga daj. Ostalo pa naj bo AM. Jaz sem opazila, da sem ga imela ful manj ko sem bila prehlajena. in manj razmišljam o količini načrpanega mleka, bolje je. user posted image

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 12:01:12   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: archie

mogoče manj poješ, manj popiješ, manj počivaš... pa probaj se čimmanj sekirat zakaj je manj mleka, ker ga bo še manj. Kolikor ga načrpaš, ji ga daj. Ostalo pa naj bo AM. Jaz sem opazila, da sem ga imela ful manj ko sem bila prehlajena. in manj razmišljam o količini načrpanega mleka, bolje je. user posted image


se strinjam čim majn se sekiraj, pij veliko vode ali pa čaja za dojenje, pa lahko poskušiš tudi z sezamovim semenom, pa čim majn razmišlaj koliko si ga načrpaš, pa poskusi čim več počivatuser posted image

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 12:02:31   
nadka30
sem bila 5 minut zunaj sem mislila da mi bodo ušesi odpadliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




morje
petra123

Ali bi šli na morje s tri mesece staro punčko?

da (72%)

ne (28%)


Število vseh glasov: 334

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!