|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 12:09:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: archie

mogoče manj poješ, manj popiješ, manj počivaš... pa probaj se čimmanj sekirat zakaj je manj mleka, ker ga bo še manj. Kolikor ga načrpaš, ji ga daj. Ostalo pa naj bo AM. Jaz sem opazila, da sem ga imela ful manj ko sem bila prehlajena. in manj razmišljam o količini načrpanega mleka, bolje je. user posted image


se strinjam čim majn se sekiraj, pij veliko vode ali pa čaja za dojenje, pa lahko poskušiš tudi z sezamovim semenom, pa čim majn razmišlaj koliko si ga načrpaš, pa poskusi čim več počivatuser posted image



se podpišem pod obe, s tem da meni je pomagal čaj, ki ga sami mešajo v lekarni celje. sem ga enkrat tudi nadki priporočala pa ne vem.... mislim da ji je tudi pomagal user posted image  bo sama povedala!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 12:09:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

sem bila 5 minut zunaj sem mislila da mi bodo ušesi odpadliuser posted image user posted image user posted image


sama kriva, kaj pa rineš ven v tem mrazu!  user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 12:35:54   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

sem bila 5 minut zunaj sem mislila da mi bodo ušesi odpadliuser posted image user posted image user posted image


sama kriva, kaj pa rineš ven v tem mrazu!  user posted image


saj vem da sem sama kriva sem imela melanie kar v naročju tolk da je povohala svež zrak, popoldan bo baje snežilo tak da sma še izkoristilesonček.
a čaj je pa meni pomagal še sedaj ga občasno si naredimuser posted image user posted image user posted image user posted image , glede sezamovega semena jaz samega ne morem pojest si ga pa potem ko ga skuham dam v jogurt tako pa gre brez problema a ja pa polento si skuhaj je tudi za proizvodnjo mlekca dobra predvsem pa čim majn sekiranja gledanja koliko se je alex zredila ker drugače boš padla v začaran krog.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 12:43:46   
obcinarka
hoj, hoj.. vivim da ste pr hranjenju, mleku.. to me še čaka in tud jaz mam pomisleke... kak bo, a bo dost, a bom vedla?? jaaaaaaa pa dihanje.. tega me je pa res strah, menda bom prebedela noč in kontrolirala kako diha... a vedve-vi no otročka izmenično obračate enkrak na en bok, drugič na drug??.. user posted image
no men je celo ratalo dnevno posesat in pomit ( v počasnem posnetku).. zakaj me pa dans trebuh srbi???user posted image zdej počas bom pa še šla v kuhinjo...
aja t.z. pr nas tud dans stroj laufa na polnoooooooooo.. bi radaa še deke oprala, pa jutr posteljnino... user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 12:47:09   
nadka30
občinarka a prideš še k meni na dom vidim da si v formiuser posted image user posted image user posted image user posted image potem boš pa lahko šla naravnost v P.

to da devaš otroka vsakič na drug bok ja to mi delamo sam sedaj to ni več v modi ker je tak migec da jo vsakič najdem drugače obrnjenouser posted image user posted image user posted image user posted image , drugače pa ja jaz sem jo vsakič devala na drugo stran boka da ne dobi preležnine.



(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 12:51:04   
Anonimen
no nadka je omenila polento pa sem se spomnila na nekaj kar mi je ena svetovala (nisem pa preizkusila, itak). polenta če jo ješ normalno spodbuja nastanek mleka; če pa si jo ohlajeno položiš na prsi za kakšno uro pa baje naslednji dan ni več mlekeca user posted image

obcinarka: to so tko normalne stvari o katerih razmišljajo verjetno vse pred porodom.

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 12:52:54   
nadka30
t.z zakaj mi tega nisi pred petimi leti povedalauser posted image user posted image user posted image user posted image ko se nadja čez noč ni več hotela dojit jaz pa mleka za izvozuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 13:12:26   
Anonimen
no zdaj veš user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 13:20:47   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

no zdaj veš user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še dober da sedaj vem ampak mislim da sedaj pa tega ne bom rabla, se mi zdi da moja mlekarna ni tako močna kot pred petimi letiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no lahko da se motimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 13:21:15   
Arwenko
Ja, saj verjetno je vsega po malem, manj pijem, manj jem in manj počivam, čeprav se mi zdi, da dejansko nič ne delam, ampak vseeno pa ne ležim, kr neki bluzim po stanovanju. Drugače pa je moj ful zlat, prav čisto vse naredi ne user posted image

Smo pa bili zdaj na kratki šetnji, ene 20 minut, tako super je bilo zunaj, tamalo smo zadekali lepo v globoko košaro in je zaspala v minuti kak smo bili zunaj, sma šla čisto počasi eno tako malo rundico tu pri nas in je tak pasalo. Tudi mojemu razbolelemu križu se zdi je tak sedlo malo razmigavanja ne, čeprav sva šla čisto počasi, ker se mi zdi, da sem še kr malo nosečniško okorna ne.

Aja, drugače, pa sem prišla iz porodnišnice z 8 kg manj, tako da še 7 jih je ostalo, te bomo pa enkrat do poletja eliminirali z obilo šetnje naokoli z vozički user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 13:24:07   
nadka30
bravo za prvo šetnjouser posted image user posted image user posted image user posted image , kilogramčki bodo pa do poletja že zginili veš kako pravijo kar je šlo 9 mesecev gor ima sedaj tudi čas 9 mesecev dol it

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 21:19:48   
kpmk
joj ste se načvekale - madoniš :)

na hitr pokomentiram

prehitr ali ne - hmmm (moje mnenje) ma jst bi glede gh počakala do 1 leta, če bi se dalo, ma malo za hec, ker se mi zdi tudi mleko najbolj na easy, ampak glede na to kako mi je mali pil mleko, jokal,.... in da skor ni smel videt da jem pa to, sva začela pri 3,5m (sokec,..... in tako nadaljevala) in moja izkušnja je 1A ker je bila prva žlička zanj, nekaj neverjetnega
no slikca mojega falota (star skoraj 4m..... ko je korenje)
user posted image

vem pa da pri mali ne bo tako in me je prav groza ko bova uvajali in upam, da čim kasneje, ker imamo že sedaj probleme,.... aja pa za naju je bilo potem super glede hranjenja..... ker je full sprejemal.... no moja zgodba, moje mnenje.... se pa tko ti merilniki vsako leto spreminjajo, zato je tudi moje mnenje - prilagojeno mora biti otroku


stolček - jst mam mojo v stolčku od kakega 1m, ker imam ga namesto ležalnika ki gre v nulo ležeči položaj in je 1A

nadka 30 - na hitr sem uspela prebrati tisto o dihanju,... joj joj me je kr groza... mi2 sva pr velikem dala Angel Care stran šele pri letu in si ne znam predstavljat, da ga pr mali ne bi imela,....

hmmm no to je to..

aja oba moja imata Tobrex - za oči in nos in zaenkrat je full boljše, upam da bo jutri tudi tk user posted image  



_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 21:29:58   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

če pa tole ni usekano potem pa tudi jaz ne vem več- mimogrede otrok je star 3 meseceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=kdIyLUjZLN8&feature=player_embedded#!




ma to ne morem verjet, nisem mogla do konca pogledat, mah ne vem no  user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
17.12.2010 21:32:41   
kpmk
joga baby - ne morem več odpret, sem htela mojmu pokazat, pa ne morem

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.12.2010 7:09:42   
nadka30
jutro

pa imamo spet snežno idilouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.12.2010 7:46:16   
nadka30
pa še malobožičnega vzdušja samo še en teden punce lahko začnete odštevat.
občinarka ti pa v P da boš za božič že doma- pa resno mislimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.12.2010 9:21:54   
obcinarka
oooooooo jutro)) ma nadka sem ravno cel parking prekidala, tako da....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , se še oblečem pa gremo v P, ne???
no akupunktura uspela, zdej letim v pondelk, razen če.... aja lahk bi šla k sosedom skidat, pol bomo pa zihr za božič doma...
joj, res sm ta zadnja al kako v tem letu?=??????user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.12.2010 9:29:05   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: obcinarka

oooooooo jutro)) ma nadka sem ravno cel parking prekidala, tako da....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , se še oblečem pa gremo v P, ne???
no akupunktura uspela, zdej letim v pondelk, razen če.... aja lahk bi šla k sosedom skidat, pol bomo pa zihr za božič doma...
joj, res sm ta zadnja al kako v tem letu?=??????user posted image user posted image


ja ne vem kaj še čakaš a čakaš na naš blagoslov da lahko grešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image daj pejt že da zapremo leto 2010user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.12.2010 10:12:42   
jona klara
kukuuu!!!!
končno se vam malo javim punce.Hvala vsem za čestitke in ki ste dihale z mano....pa seveda za podporo ves čas nosečnosti, ki ste mi jo dajale, še naprej bom z vami.
Z Gabrom smo sedaj doma, iščemo ritem prehranjevanja kar nam dela še težave, moj mlek je pod minimumom, ni kar je značilno po CR, čeprav sem dobila tablete, ne vem koliko je, je premalo, flaška se mu upira, seddaj imam sunval bio mleko, danes gre moj kupiti aptamil ali novolac, ker se mu ono mleko prav gabi,.....

Mojo zgodbo bom napisala drugič, ni bila ravno najlepša, samo, da je vse z bebico okej in smo dali čez, svetujem pa vam, da zahtevate pred porodom da vam naredijo UZ, meni ga niso in je bila narobe vstava, nikakor ne bi šlo.


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.12.2010 10:15:02   
nadka30
jona upam da uživate maxsimalno, čeprav vem kako je to če imaš carski rez, vsak dan bo boljš boš videla, še enkrat iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.12.2010 11:38:28   
nadka30
punce prostor za vaše najlepše željeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

http://zazelimo.si/about

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.12.2010 11:43:26   
Arwenko
Ojla vsem skupaj.

Jaz sem pa danes kapitulirala nad kavčem v otroški sobi, ker me je po dveh nočeh tako bolel križ, da sem komaj še hodla. In sem s ful težkim srcem šla spat v spalnico, sva z mojim naštimala bab-fon, pa še vrata obojna pustila odprta in na koncu ugotovila, da sploh ni bilo nič hudega. Lepo sem vstala vmes, nahranila tamalo in jo dala spat in smo mirno preživeli noč z zbujanjem na 3 ure

Drugače pa mi je možek zdaj prinesel iz lekarne čaj za dojenje, pa upam, da se moja količina mleka malo poveča, ker sem včeraj bore malo načrpala, tam od 30-50ml iz ene dojke samo, tako da smo 2 obroka vmes dali nadomestek, ker mojega ni bilo dovolj. Pa še poročilo iz današnjega tehtanja: 2625g, torej skoraj porodna teža. zdaj pa ne vem ali smo včeraj narobe tehtali ali kaj. Samo tehtnica je bila na istem mestu, tehtali smo jo golo, samo tetra plenico, ki ima 75 gramov mo odšteli, tako da nič jasno.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.12.2010 11:47:59   
nadka30
arwenko koliko si na tehtala včeraj- lahko da si kje napisala  ampak ok napiši še enkrat podatekuser posted image da vidim primerjavo, pa ne študirat koliko dobiš iz prse ker to ni merilo, ker če otrok ziza potem on več ven potegne kot črpalka- garantiranouser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.12.2010 11:54:55   
Arwenko
nadka...včeraj smo jo natehtali 2515g, kar bi celo pomenilo, da je v dveh dnevih po odhodu s porodnišnice shujšala, tako da današnje je precej bolj realno, glede na to, da lepo pije. Drugače pa se ne trenutno ne dojiva, samo črpava - ne vem, enostavno ne gre nama, saj sva se trudili, pa nima smisla, se samo crklja gor, pije pa nič, do tega pa meni enostavno ni, da mi bo visela na dojki samo za zabavo. 

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
18.12.2010 11:59:47   
nadka30
arwenko važno je le da pridobiva na teži ne se preveč sekirat če ni ne vem koliko moraš vedet da je tvoja nedonošenček in da jo bo potrebno prisilit da bo jedla torej si čim večkrat črpaj in če ti spi jo zbudi in ji daj mleko, probaj ji vsaj na vsaki 2-3 ure čez dan devat mleko. povej imaš ročno ali električno črpalko?????

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Mož pri rojstvu otroka
Janjikaaaa

Bo Vaš mož prisoten pri porodu?

Da, skupaj to želiva (83%)

Ne, on ne želi (7%)

Ne, jaz ne želim (4%)

Ne, po dogovru ne bo prisoten (6%)


Število vseh glasov: 210

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!