|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 14:03:03   
Anonimen
 pri nas se pa prijema :))))))

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 14:08:35   
nadka30
sem ti pa kar malo favš pošlji še nam malo, o pravkar slišala po radiju je že v celju tako da še malo in bo prvi sneg tudi pri nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
















(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 14:13:56   
nadka30
yeeeeeeeeeeeeeee pri nas tudi sneeeežžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 14:18:20   
nadka30
kako je lepo čez okno ven špegat ko zunaj tako lepo sneži








user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   [Brisano sporočilo]
26.11.2010 14:20:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 14:25:41   
nadka30
ja in to prav lepo in jutri bomo delali prve zimske slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image z našo najmlajšo članico zravenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image











user posted image user posted image




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 15:10:09   
nadka30
pa kje ste kaj ste vse v snegu in snežinkah....................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 15:38:52   
Anonimen
ah jaz sem pospravljala. sem spucala kopalnico, posesala in pobrisala tla, pospravila kuhinjo+jedilnico, še dnevna pa sem končala za danes. aja... pa likanje me čaka za zvečer, ko bova z mojim čvekala user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 15:54:32   
nadka30
a tako pol si pa opravičeno majnkala t.z. jaz pa sedaj karte čarovnice čarajo igram z nadjo mala melanie naju pa opazujeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 16:08:09   
Anonimen
vidim, da imava danes obe čas viseti na netu user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 16:18:32   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

vidim, da imava danes obe čas viseti na netu user posted image


ma še kar spi kar dosti se vidi da sma imeli bolj budno noč ali pa sneg pomagauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 16:36:24   
Anonimen
naš tamal ma tud danes nek ritem spanja... mi prav paše. sem mu zdajle še nohte postrigla, ker je imel že res dolge... vsake 3 dni mu jih strižem, zdaj mu jih pa že en 5dni nisem. in potem vedno ko rečem "jutri mu jih bom postrigla, joj kakšne ma" se mi ponoči prav grdo praskne... ima nad ušesom prav "presekano" madona. nohtke majo pa ti mali ko britev ostre ej... me je po zizi potegnil - imam krasto tako me je pokraspal.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.11.2010 16:38:19   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

naš tamal ma tud danes nek ritem spanja... mi prav paše. sem mu zdajle še nohte postrigla, ker je imel že res dolge... vsake 3 dni mu jih strižem, zdaj mu jih pa že en 5dni nisem. in potem vedno ko rečem "jutri mu jih bom postrigla, joj kakšne ma" se mi ponoči prav grdo praskne... ima nad ušesom prav "presekano" madona. nohtke majo pa ti mali ko britev ostre ej... me je po zizi potegnil - imam krasto tako me je pokraspal.


pol je pa filip nevaren, še dober da si me spomnila tudi jaz jih moram melanie ima že kar dolgeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.11.2010 7:34:22   
obcinarka
jutro snežke))) mi smo aufstehen tam okol pete, ni šlo drgač))) sm še kar medicinska ssestra mojmu dragiju, še vedno bolan... perem, likam, počas se bom lotla pospravljanja, pa tak fajn mi je ko pogledam skozi okno, pa mi je sneg všeč))...
vidim da ste praznično razpoložene, hja, lepooo, tud mene zdej že kar grabi... se bom najprej venčka lotila, pol paaaaaaaaa... od doma sem si prnesla plašček, ki je tak fajni-skandinavski, topel pa bolj božični in jaaaaaaaaaa prav mi je.... sam še tople škornje iz podstrešja dans preselim!!!!!!!!!
imam v načrtu v naslednjem tednu da spečem kekse))).. kaj boste kej miklavževale al kakšen običaj imate???.. kakšno darilce, aal same šibe???
pa še nasvet... kakšen žajbljev čaj, kaj še priporočate za user posted image  ki je vsaj brez vročine in je začel izkašljevat??' drgač je dobi amiksoklav al neki takega, pa pravi da ne pomaga... čaj pa bi grgral... še kej??? sploh nimam več ideje k mu že tiščim polno stvari pod nos , pa ni kej učinka.. drgač pa ne pozabite da je moški..
lepo bodite, čavuser posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.11.2010 12:56:08   
nadka30
dan
se vidi da je vikend in ni nikejr nobene, no sneg nas še ni zametel mogoče nas bo pa jutrišnja pošiljka snega.
Drugače bi pa mi morali danes iti na rojstni dan a sma midve z melanie ostale doma, ker je nečak, ki praznuje ponoči bruhal in mi ni bilo ziher da bi peljala melanie, ker ne vem kaj mu je ali ima kako enodnevno virozo ali rotavirus, pa sem samo mojega in nadjo poslala sama pa se opravičila.Saj mogoče ne bi bilo nič ampak raje ne tvegam pri tako majhnih otročkah še tako lahko kaj nadja prinese iz šole ampka izivat pa glih ne grem, ker me je brat klical in rekle da ne ve ali še bo bruhal ali pa je to vse.Tako da midve sma lepo doma, naša dva pa uživatauser posted image user posted image user posted image .



user posted image












(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.11.2010 13:41:09   
Anonimen
Daaaaan!!!

Eto, pri nas je kar lepo zasnežilo, razmišljam ali bi šla z malim ven ravno toliko, da ga poslikava ob snegu, da bo imel eno lepo fotko sebe s prvim snegom. Pa me nič ne vleče ven, je takoooo toplo tukaj user posted image

Ah Miklavž... ne vem kaj bomo, verjetno samo kakšne sladkarije za vse; mali je pa igralni center dobil. Čeprav razmišljam o kakšni kapi+šalu+rokavičkah za malega pa ne vem kam iskati... kakšna ideja?! Proooosiiiim ker tako in tako rabi nekaj!!!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.11.2010 14:51:06   
obcinarka
maš še ravno teden dni pa štrokaj, kvačkaj...user posted image .... hahahahah))) men se mogoč sanja ampak v c&a se mi zdi da sem opazla takšen kompletek, pa še luštkan je bil v rjavo modro rumeni kombinaciji...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.11.2010 14:51:30   
obcinarka
seveda sem mislila ŠTRIKAJ!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.11.2010 15:25:35   
nadka30


lepo da je pri vas sneg ker pri nas je ga je danes ko je bil tak lep sonček skoraj vse pobralouser posted image user posted image user posted image , pa saj baje pride nova pošiljkauser posted image user posted image user posted image .Glde kape in šala pomojem bi se kaj lepega najdlo v h&M ali pa c&a, no mi ne bomo nič kupovali ker imamo tako super kapo od nadje user posted image user posted image user posted image , šala in rokavič pa v bistvu otrok ne rabi, ker ga imaš tako v kombizjončku, no vsaj jaz imam tak kombizjon, ki lahko ima odprtino za roke odprt ali pa zaprtouser posted image .

Pri nas pa bo nadja dobila tako v cerkvi tako malo simbolno darilo,  pa še v službo bom dobila paket ampak ji ne bom dala vsega naenkrat, ker ponavadi dobijo res en lep paket in je preveč da bi ji vse dala enkrat potem pa lepo razdelim čez ves mesecuser posted image .Mogoče kupim še kako čokoladico in to je to, za Božička bo pa dobila  eno družabno igrico in nekaj od hello kitty, pa tudi melanie dobi svojo prvo darilo to je  tista pojoča knjiga od fisher, je bila v akciji v baby centru pa sem jo kar preko neta naročla in jo imam že doma in čaka na božičuser posted image
Dedek mraz jih bo pa v šoli obiskal, v bistvu bo on prej prišel kot božiček saj imajo takrat ko dedek mraz okoli hodi počitniceuser posted image user posted image user posted image , mislim preveč dobrih mož je v enem mesecu.

Sem pa glih včeraj razmišljala da prvič sem delal test za novo leto torej mi je plusek prinesel dedek mraz, lani sem pa delala test na božično jutro torej je plusek prinesel božiček, torej nam preostane samo še da delam test na miklavžev danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da nam še miklavž da svoj plususer posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mal se heca je pa res da nikoli ne reči nikoliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.11.2010 19:00:42   
Anonimen
Hej!

No midva sva danes "po kavbojsko" stehtala in zmerila Filipa ter sva namerila okoli 64cm in okoli 5900g. Me prav zanima koliko bo namerila 15.12. na posvetovalnici - prejšnjič ga je namreč raztegnila za cele 3cm manj kot jaz prejšnji večer doma. Pa valda mu nisem noge na pol utrgala stran, da sem dobila toliko večjo mero, ampak preprosto se mi zdi, da ga je tam samo malo prijela in nič stegnila...

Drugače smo pa danes naredili nekaj malega zimskih slikic, da bo "spomin na prvi sneg" user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.11.2010 8:50:14   
nadka30
dan

lep prvi advent vam želim








user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa so praznični dnevi tukaj..user posted image





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.11.2010 9:42:30   
Anonimen
Hvala nadka, enako tudi tebi!!!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.11.2010 12:06:45   
obcinarka
živjo......... na tole hladno pa že praznično nedeljo...))) kuham kosilce .. goveja juhca bo z ribano kašo, pa musaka in zelena solata .. sicer bolj kot ne neklasično, ampak sem imela mleto meso ki ga je bilo treba ponucat... sem pa poiskala zvezek z recepti( keksi, keksi...keksi... ) bom malce prečekirala in se odločila kaj bomo v naslednjih dneh pekli!!!!!!!!!!... venček je( lanski, sem čist pozabla nanj, pa je res lep), včeraj sm en prt kupla, ga oprala, morm še zlikat... smo pa tud iz podstrešja prinesli vso novoletno " kramo".. da pregledam kako bom kej uporabila... pop. en sprehod-nujno, sm včeri prakticieala 2x po pol urce pa je blo megaaaa... dans bom šla tuki na adventni sejem da si napašem očkeuser posted image user posted image .. pol pa bo padla kakšna hot čokolada.... njami!!!!!!!!!
je pa naša bejba v trebuhu že od včeri malce bolj neaktivna... ah a mislite da zaradi snega?????????user posted image user posted image user posted image
skratka mejte se, se tipkamo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.11.2010 16:07:02   
nadka30
YEEEEEEEEEE spet snežžžžžžžžžžžžžžiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.11.2010 16:53:24   
Anonimen
nadka pri nas že od 12h user posted image

se ubadam z mislijo, da bi spekla muffine,... pa ne vem... al bi al ne bi user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?