|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 17:57:45   
obcinarka
aha, pa res mi kar paše skoz neki "frezat"... user posted image user posted image user posted image
kaj pravte, a bomo mele kaj zaključka-mislim novoletnega valjda???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa kdo to vpraša, ne??????????????
mene kar daje, no, vsaj zaenkrat še.... nadka, ja bi do božiča počakala, noooo,
kak pa sta kaj urska, mami, pa lidik???user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 18:47:32   
Anonimen
a tkole ste mi vse, tiho ko miške, ko je treba kaj povedat pametnega user posted image

drugače pa obcinarka: jaz imam mam-ove dude in flaške in so mi super...

mmmmm čokolada pa akcija pa mmmmmmmmmmmmmuser posted image

aja, zaključek... hmmm... kaj pa vem, mogoče bi pa šlo čez, samo povejte ali z ali brez otrok. ker če bi bilo brez otrok potem jaz lahko šele zvečer, ko moj pride domov, da je lahko varuška, če pa z otroci mi je pa vseeno kdaj user posted image

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 21:04:49   
urskaf
Ahoj, da se še jst malo javim. 

Čestitam pikamonca!!! Veliko sreče, zdravja, cartanja in prespanih noči!!!
Mi smo super, smo že presegli 3kg! Še vedno imamo probleme s krči, predvsem ponoči, danes sem spala cele 4 ure. Zaspala sem šele ob 4-ih, ob 8-ih je bil pa že Miha pokonci. 
S Špelo sma pa prešaltale na dojenje. Nič več stiskanja mleka. Dva dni nam ga že sračkajo s tokom, in ker imam samo steklokeramično ploščo, ji ne morem mleka zagret, če nimamo toka, pa sma se odločle, da se boma kr dojile. Pa je mala zelo za to. Vleče ko pumpa.
Glede razprave prej, sem pa jst za nekaj vmes. Prve mesece živim samo za otroka, pa če drugi po trepalnicah skačejo zato. Zdaj pa sploh, ko je mala nedonošena. Potem kasneje ti pa res ni treba zavreč svojega življenja, če imaš otroka. Midva sva normalno delovala naprej, pa imava tudi polno obveznosti (moj je predsednik konjeniškega društva), polno prireditev,... Res je, da nisem šla na vse, večinoma jih pa nisem spuščala. Mali je pač bil zraven. Imela sem srečo, ker je bil zelo priden in nezahteven otrok. Vedno je bil poleg mene v vozičku in radovedno opazoval kaj se je dogajalo okoli njega. Pazit je treba pač da ni lačen ali žejen, pa da je dovolj oblečen, v sveži plenici, pa kako igračko imet zraven. Pa čim manj komplicirat. Midva sva bila med konji že ko je bil star 1 mesec (Jurijeva povorka). Bil je lep sončen dan, ati je jezdil v povorki, midva sva ga šla pa gledat. Pa se mu je čist dopadlo. Pri 2 mesecih so imeli naši konjeniki ježo za roj. dan, pa sma jih tudi šla malo pogledat,... Res je, da nisem sodelovala na prireditvah, sam bila sva pa vsepovsod zraven.
Madonca sem se razčvekala. Pa naj bo dosti za danes. Se še kaj oglasim. Zdaj bom mogoče pogosteje na forumu, ko gre moj jutri nazaj v službo.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 21:09:03   
Arwenko
zaključek....predlagam z otroci, samo počakajte me kak teden, da začnem uradno s porodniško prosim user posted image
Se pol lahko dobimo kje dopoldne, pa mogoče še kak lep dan na sončku najdemo user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 21:55:02   
Anonimen
urskaf: no vidiš, točno o tem sem govorila user posted image . prve mesece se 100% mama prilagodi otroku, kasneje pa se začne otroka vključevati v vsakdanje življenje. ma si super povzela! In definitivno je eno če greš gledati neko prireditev, drugo pa je, če na njej sodeluješ in si aktiven... IN SUPEEEEEEEEEEEEEER ZA KILAŽO PA ZA DOJENJE user posted image  user posted image  user posted image user posted image

arwenko: velja user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.11.2010 22:07:00   
urskaf
Ja, T.Z., sodelovati sem začela pa kasneje, pač v okviru zmožnosti, ko imaš otroka zraven. user posted image Mislim, da ni tak težko mal potrpet teh par let, ko so bolj odvisni od tebe, kot pa da bi jih puščal kar naprej v varstvu drugje, pa četudi so to babice, dedki,... Oni so imeli svoje otroke, ti so pa moji in bom sama skrbela zanje kolikor bom pač lahko. Meni moji večkrat tečnarijo zakaj jim ne pripeljem malega večkrat v varstvo, sam meni pač ni do tega. Pa veliko manj problemov imam z njim, če ga sama rihtam na svoj način kot pa da mi ga drugi razvajajo. user posted image

flaške: jst imam skoz stekleno od NUK-a. Z mojim sma toliko prebrala o škodljivosti plastike, iz katere so flaške, sploh če jih zagrevaš, da sva se na koncu kar za stekleno odločila. In je ne menjam za plastično. Vmes sem imela sam nekaj časa plastično (Avent) za čaj, pa je bila po enem mesecu čisto obarvana od čaja, se sploh ni dala sčistit.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 8:56:34   
obcinarka
jutro punce.. vidim da ste včeri še malce načvekale...
urska.. lepo da si se javila, in da ste na 3kguser posted image user posted image .. pa čestitke za dojenje.. tud jaz mam stekleno od nuka-sem jo dobla nerabljeno od nečakinje od mojga.. če pa nism preveč slepa v trgovinah se mi pa zdi, da jih ni veliko v prodaji??? a mislite da jo bom lahko npr. grela v grelniku od aventa?? no sm blond, ne, še sprobala nism, pa že sprašujem...user posted image user posted image  itak pa ne bom jih na polno kupovala, eno mam še od aventa, pa cuclja za novorojenčka tam ne bi kupovala, ker je na nukovi... tisit tam gor je pa za 3+
arwenko+t.z. sem za srečanje al karkol, z bejbicami.... no vaši bodo v vozičku, midve z arwenko pa prideva še 2v1... velja? in jaaaaaaa arwenko seveda počakmo še do tvoje porodniške..
jaz pijem kavico, ,moj je še v postelji, jutr starta v službo nazaj... so me pa ravno klicali iz dobrne in prestavili akupunkturo v petek dopoldne.. jejejejej!!
kaj čmo dans?? jaz bom pospravila garažo, vsaj tak je plan... ker je to prostor kamor pač neseč in odložiš vseeeeeeeeeeee tisto kar ne veš kam bi dal..
sonček, kje si???? user posted image  

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 9:16:29   
Anonimen
Jutro!

ooooo obcinarka, vidim, da te je zagrablo lih tolk kt mene ko sem štartala s porodniško, sem tud vse mogla poštimat user posted image

drugač pa... js sem ok. mali se trenutno zabava v kinderpedu z gledanjem vrtiljaka in takšne glasove spušča, da se moram prav smejati. jaz sem pa pobrala cunje, zdajle bo nova runda oprana, potem moram končno spakirati cunje številke: 62 in 62-68, tako da ostanejo samo 68 in večje user posted image


sem bila pa včeraj prvič zvečer sama s tamalim in me je kar malce skrbelo kako bo, ponavadi ga malce A. prevzame, da se "nadiham". pa je bilo čisto ok, sva naredila rutino in je ob 21:30 že spal, jaz sem pa uživala v tišini in potem v super muski user posted image

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 10:23:30   
Arwenko
Evo mene, danes še bolj v k*** če se lahko malo bolj grdo izrazim.
Poleg totalno razbolelega grla imam še zaštopfan nos gor do sinusov, da me vse boli, pa oči matrajo pa vse.

V službi je gužva, ob 18h pa imam izpit, še imam se za učit sploh, ker še nisem vsega predelala user posted image

Tak kot sem na FB napisala, če danes preživim, pol pa alelujauser posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa ravno s pregleda, vse ok, MV popolnoma zaprt, glavica že spuščena v kanal, zredila sem se ful in sem že na +15 kg  user posted image . Naslednji pregled imam 14.12., torej čez 14 dni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 10:34:26   
Anonimen
Tako kot sem ti že na FB napisala... ne špilaj se z zdravjem, ti si na koncu nosečnosti. zvečer vzemi 2 lekadola in počivaj, že tko bi mogla bit 2 dni v postelji!!! bemtiš no!!!

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 10:45:28   
Arwenko
Hja, na izpit moram it zvečer ne...glede lekadola pa ne vem, če bi ga jemala odkrito povedano, v končni fazi nimam vročine, pa glava me tudi ne boli, na grlo in nos pa lekadol ne deluje, a ni to pol samo nepotrebno jemanje tablet?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 10:56:37   
Anonimen
lekadol deluje protibolečinsko in protivnetno... vzemi ga! škodil ti 100% ne bo!

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 10:57:55   
Eruvande
Arwenko...spiraj s fiziološko nos, pa grgraj jo. Fiziološka nič ne škodi, samo pomaga. Jaz sem v nosečnosti...če me je kej matralo grlo na žličko sladkorja nakapljala ene 10 kapljic Propolisa parkrat na dan...pa je pomagalo. Mogoče si že malo pozna za taka domača zdravila, če praviš, da je že par dni hudo. Poskusi...škodit ne more. Pa kak granobil in veeeeliiiko tekočine user posted image
http://jalanetipot.com/method.html Tole je full dobra metoda za čiščenje nosa in sinusov. Jaz si nalijem v pollitrsko plastenko fiziološko, dam gor tist ”duda” zamašek in že vlivam v nos. Slišat in videt ni prijetno...ampak deluje! Pa fiziološka je fajn, da je malo mlačna. Btw. skuhaš jo tako, da daš 9g soli/liter vode user posted image


< Sporočilo je popravil Eruvande -- 30.11.2010 11:03:45 >

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 11:01:22   
Arwenko
Ja, saj čajček in medek in to prakticiram, pa granobil tudi, je menda itak edino kar v nosečnosti lahko, tako mi je vsaj v lekarni rekla. Mi je zmešala en fajn čajček taki prav za grlo in dihala, ki je primeren tudi za nosečnost. Saj bo nekako. Z nosa mi pa sploh ne teče, samo zabitega imam.

Pol bom pa res vzela zvečer ko pridem domov lekadol. Ker spala sem pa kr dobro drugače ponoči, razen 1x sem se zbudila za lulat in ker me je ful kislina pekla, mi je kr gor metalo. Ampak je bilo pol tudi ok.

(odgovor članu Eruvande)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 11:07:39   
Anonimen
pri kislini je pa meni mleko pomagalo....

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 11:09:51   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

pri kislini je pa meni mleko pomagalo....


Meni pomaga pravzaprav karkoli dat v želodec, matra me predvsem kadar sem lačna in kadar mi tamala fejst pritiska gor na želodec. Pri slednjem itak nič ne morem ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 11:12:27   
Anonimen
mene je matrala kadar mi je gor pritiskal in sem ležala. pa sem ponavadi spila kak dcl mleka in je bilo bolje... ublaži kislino.


drugače pa gleda sliko, ki jo imam v avatarju in sem ugotovila, da prav pogrešam mojga bušija!

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 11:15:17   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.




drugače pa gleda sliko, ki jo imam v avatarju in sem ugotovila, da prav pogrešam mojga bušija!


drugače pa poglej kateri mesec je pred nami pa prištej 9. mesecev pa imate lahko še enega septemberčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 11:15:49   
nadka30
pa dober dan vsem user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 11:15:56   
obcinarka
ja, ja, ja.. zdej pa bušije pogrešate, ne????user posted image  seveda... a posodimo malo???
arwenko... dej vzdrži, sej veš najjači / a sm sploh prav napisala/ se ne damo... hahahah
jaz mam prpravljeno za kosilce...  enmal sm že pospravila, zdej bom nadaljevala

kje pa je nadkla dans?????????????'user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 11:17:35   
nadka30
tukajuser posted image user posted image user posted image user posted image

t.z. daj nam malo seznamček prilimaj da vidimo če bomo kakega milavžka ali miklavžico mogoče dobiliuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 11:30:47   
Anonimen
dobite seznam še danes, obljubim. samo da mali zaspi user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 11:59:15   
majčica1508
Ojla............

Jaz bi se vam pridružila,če me sevede sprejmete,sem pa iz okolice Celja...........
Doma že 30 mesečnica,pa ena pride aprila 2011...............
A katera ve,kdaj naj bi se Muller odpru v Celju.....
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 11:59:37   
obcinarka
punce, tale naša nadka je čist baby boom naravnana, al???? skoz nam namiguje nekaj, ha?????...
lej, jo, lej jo..... sej prav in lepo...
k nam je pa pršu stric steklar, jupiiiiiiiiiiiiiiiii, umeril šipo za na kuhinjsko steno in čez 10 dni jo dobimo... tralalalalalalal, zdej bom lahk še en teden kuhala pol pa par dni neeeeeeeee, ker mora moj zdej še1x pobelit tam, ne,k smo mal napacali zdej brez šipe.... tralalalal, končno, ker mi gre zdej na živce to brez šipe..
a jutr zjutraj bi pa naj nek žled obljubljali, ha?? jaz morm pa ob 7.45 bit že v šentjurju..
torej dolge gate+gamaše+škornje gor ppa gremo, ne??user posted image user posted image  

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.11.2010 12:07:51   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Ojla............

Jaz bi se vam pridružila,če me sevede sprejmete,sem pa iz okolice Celja...........
Doma že 30 mesečnica,pa ena pride aprila 2011...............
A katera ve,kdaj naj bi se Muller odpru v Celju.....
Lp


seveda sprejmemo ti kar pridi na čvek več nas je hitreje polnimo te straniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Napiši mal podatkov kdaj pričakujete, spol če seveda veste,...pa kar pridruži se našemu čveku.

Občinarka skrbim da bomo tudi drugo leto zapomnile vse meseceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ampak drugo leto brez mene mogoče 2012user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mal se hecam ne me resno jemat.

Glede mullerja v celju pa ne vem , vem samo da bo tam pri avtobusni postaji baje tam ko je prej bil spar, kdaj bodo pa odprli pa ne bi vedela.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?