|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 9:20:14   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
uuu ZARA, J.J. Abrams od Fringe je pa sodeloval na novem Star Trek filmu user posted image user posted image

Mhm, kar dol si Fringe potegni, ker ti bo všeč. Nam mutantom je.user posted image


ti, a veš, da se mi zdi da sem vrgla uč tja, pa mi ni preveč potegnil? go figure user posted image

Felicita, jaz tud dost šmirglam Buckheimerja user posted image samo Abrams ima svoje svetle in temne momente - sicer pa, ne morem ga kar vržt v kot, če dela dost sci-fija, a ne? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 9:52:28   
Kerensa*
Lost in Prison break, ja... predvsem slednji... Miller je zakooon... tako ****ish... a katera ve, a je res gay? user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 9:55:42   
alda
Dr Housa zmožna gledat 24/h na dan.
Tudi Kosti,Mentalist,  Laži mi, pa še kaki forenziki mi tu pa tam potegnejo..oz pogledam, če uspem biti budna tako dolgo.
najbolj zanič oz razočarana pa sem bila nad Razočaranimi gospodinjami, in sem gledala samo 1.del, ker me je vse skupaj spominjalo na Dinastijo ali Dalasuser posted image  vsak z vsakim in nihče z nikomer, da na koncu ni več ne repa ne glave.

Sem pa tudi jaz  zelo rada gledala Jag, ER, in jugo ter slov. nadaljevanke


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 9:57:48   
Kerensa*
Laži mi so mi tudi všeč.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 9:59:11   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
a potem sem samo jaz tista, ki se že peto sezono matram s tem Lostom? user posted image  Samo so res že bedni, ne vem, pa kaj bi si drugega potegnila, te Zarine to so neke ZF, to mi ne potegne, najbolj všeč do zdaj so mi bile Gospodinje pa House, neki na to temo bi, pa ne vem kaj.


Lost sem jaz zabrisala z mašine v drugi sezoni, ko sem rekla, če ne pokačejo kaj je v uni lunknji pred koncem sezone, da neham gledat. presneti frekerji, se furat na suspenzu.. user posted image

ne vem, meni je Dexter ful fajn, ker je taka, hm - moralno etična dilema prisotna, ko ga gledam. I like the guy, ampak on je serijski morilec and that is bad. samo - ubija samo bad guye and that is good user posted image torej, koliko mi je še "lahko" všeč preden pridem v zono, da mi je preveč všeč serisjki morilec kot karakter  user posted image

Modern Family bi ti znal bit fajn - sicer satira, ampak fuuunnnyyy user posted image

mogoče Lie to me? mal je Housu podoben.. pa če si lahko snameš dol mini serijo Rome - to je pa svetovna serija, ful priporočam user posted image user posted image user posted image



so podnapisi? Pa v enem stavku, za kaj gre.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 10:04:37   
Oceania



IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
a potem sem samo jaz tista, ki se že peto sezono matram s tem Lostom? user posted image  Samo so res že bedni, ne vem, pa kaj bi si drugega potegnila, te Zarine to so neke ZF, to mi ne potegne, najbolj všeč do zdaj so mi bile Gospodinje pa House, neki na to temo bi, pa ne vem kaj.
 

Lost sem jaz zabrisala z mašine v drugi sezoni, ko sem rekla, če ne pokačejo kaj je v uni lunknji pred koncem sezone, da neham gledat. presneti frekerji, se furat na suspenzu.. user posted image

ne vem, meni je Dexter ful fajn, ker je taka, hm - moralno etična dilema prisotna, ko ga gledam. I like the guy, ampak on je serijski morilec and that is bad. samo - ubija samo bad guye and that is good user posted image torej, koliko mi je še "lahko" všeč preden pridem v zono, da mi je preveč všeč serisjki morilec kot karakter  user posted image

Modern Family bi ti znal bit fajn - sicer satira, ampak fuuunnnyyy user posted image

mogoče Lie to me? mal je Housu podoben.. pa če si lahko snameš dol mini serijo Rome - to je pa svetovna serija, ful priporočam user posted image user posted image user posted image


Ja, ja ... komaj čakam ponedeljke. Seveda zanikam obsedenost.... pa še za pokušino:

http://www.youtube.com/watch?v=n3b7DKITjYM&NR=1

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 10:13:41   
Sofi
LOST sva ravno včeraj gledala zadnji del. Gledala sva ga pa sezono za sezono in uživala zraven, čeprav mi sicer take zadeve (nerealne) ne sedejo. Škoda, da je konec.

Tudi Prison brake sva pogledala , dobesedno požirala.

Pa ne vem več koliko sezon 24 sva že dala skozi, zdaj že dve leti nisva gledala, ampak že dol leti in bova kmalu.


_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 10:22:00   
Oceania
Mateyka a imaš v mislih tisti Rim z Luciusom Vorenosom in Titusom Pulllo? Ja ta je res dobra. Skoraj tako dober je še Pacific.

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 10:24:04   
Kerensa*
A Odpadnika ni pa nobenga gledala? Lorenzo Lamas je bil za požret. user posted image

Pa na Kursađije ste pozabili.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 11:05:08   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Oceania

Mateyka a imaš v mislih tisti Rim z Luciusom Vorenosom in Titusom Pulllo? Ja ta je res dobra. Skoraj tako dober je še Pacific.


jaaaa user posted image Lucius Verenus in Titus Pullo - svetovna modela user posted image po seriji sta odločala o naključjih, ki so spremenila zgodovino sveta  user posted image user posted image user posted image
user posted image

http://www.imdb.com/title/tt0384766/

Volga
, podnapisi so (na podnapisi.net jih lahko najdeš), partis ma pa v kompletu (tam je druga sezona s slosubs).
za kaj gre? zadnji dnevi republike v Rimu (ime serije pove vse user posted image ) in vse hude spletke in nakane možne (malo tudi izmišljene na temo satirikona), igralska zasedba je fantastična in odigrano je fantastično, vse je - superb user posted image

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 11:23:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Oceania

Mateyka a imaš v mislih tisti Rim z Luciusom Vorenosom in Titusom Pulllo? Ja ta je res dobra. Skoraj tako dober je še Pacific.


jaaaa user posted image Lucius Verenus in Titus Pullo - svetovna modela user posted image po seriji sta odločala o naključjih, ki so spremenila zgodovino sveta  user posted image user posted image user posted image
user posted image

http://www.imdb.com/title/tt0384766/

Volga
, podnapisi so (na podnapisi.net jih lahko najdeš), partis ma pa v kompletu (tam je druga sezona s slosubs).
za kaj gre? zadnji dnevi republike v Rimu (ime serije pove vse user posted image ) in vse hude spletke in nakane možne (malo tudi izmišljene na temo satirikona), igralska zasedba je fantastična in odigrano je fantastično, vse je - superb user posted image



ja, samo to potem glave letijo, pa ful je krvi pa to....to mi ni nekako pred spranjem. ampak ja, bom snela, da pogledam, bom pa tist ku  rč  ev Lost dol vrgla.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 13:31:27   
mary_lou
še ena obsedenka z Dexterjem-koooomaj čakam ponedeljke, da pride nov del

Drugač pa ful priporočam Tudorje (the tudors). Življenje henrika VII, ter vse spletke in intrige angleškega dvora. Poleg pregrešno lepih glavnih igralcev (sploh henrika in anne boleyn) se mal obnoviš znanje zgodovine :-)

http://www.youtube.com/watch?v=rL7HHtg-PHU

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 14:23:28   
spela_
Kak ste vsi moderni:) js sm se pa odločila da bom pogledala nadaljevanko Sever in jug. Pred kratkim sem prebrala knjigo V vrtincu in me je čist potegnila, tak da sem si zaželela pogledat nekaj podobnega.

Drugač pa sem tudi js gledala Tudorje. Prva in druga sezona sta zakon, naprej mi pa ni blo več tak všeč.

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 14:37:31   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jst sem pa trenutno že en čas priklopljena na Fringe. Ta serija je prav predobra. Kar sram me je malo, tako je dobra. Uglavnem, priporočam.

user posted image

Pa še link.
http://www.imdb.com/title/tt1119644/



Jst tud, jst tud....user posted image user posted image

Pa se eden mojih top igralcev igra (J. Jackson), edin glavna igralka mi gre mal na zivce, ker tolk tista usta zvija, ko govori user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 14:42:33   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: spela_
Kak ste vsi moderni:) js sm se pa odločila da bom pogledala nadaljevanko Sever in jug

S tem smo pa najbrž vsi začeli. Pa z Dinastijo. user posted image Iz tistega obdobja se spomnim še Pesem ptic trnovk in Pod krinko. Ta slednja mi je bila sploh všeč zaradi glavnega igralca (Jon-Eric Hexum, žal že pokojni).

Ena najboljših so bili pa Polnočni klici. Zaljubljena do ušes v Gary-ja Cole-a. user posted image

(odgovor članu spela_)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 14:45:09   
ninocka
Drugace pa gledava se Housa, Supernatural, Vampire Diaries, Dexter, The Gates, Mentalist, Rubicon...
pa se kaj bi se naslo, ampak se ne spomnem user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 17:05:10   
Felicita
A Tudorje je kera gledala? To je bla men ena taka fejst serija user posted image

pa meni in moji ljubezni do krimi/triler/srhljivk dexter ne potegne. nikakor. ne vem, pa sm gledala kr neki delov ampak... ne vem, bl ne no.

Tko, zdej grem pa gledat - dans so na sporedu (pr men) 90210, gossip girl (sej ne da so mi jo že spoilal user posted image ) in life unexpected user posted image

pa ko ste govorile o stricu house... I'd do him too, hell yeah user posted image (on tut poje mimgrede: http://www.youtube.com/watch?v=PP5ZzSmnj-Y )


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 17:22:40   
Udb
Edino Lie to me mi je tolk potegnila, da sem si obe sezoni dol snela. Ostale pa pač pogledam, če je lih cajta, ampak brez obsedenosti.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 18:01:25   
krfjolca
Jaz pa zadnje čase obsedena z vampirji user posted image

Vampire diaries - Ian Sommerhalden user posted image user posted image user posted image  user posted image
Spremljam pa še Greys anatomy,  Gospodinje in Gossip Girl.
Mentalista in NCIS sem se naveličala mal ...

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 18:12:07   
ZARA
Ninočka, končno. Sem že mislila da bom osamljena.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 18:18:11   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

... a potem sem samo jaz tista, ki se že peto sezono matram s tem Lostom? user posted image  Samo so res že bedni, ne vem, pa kaj bi si drugega potegnila...

Potegni si Life unexpected, ti bo všeč. To je za vas, stare mame brez domišljije. Ne, saj ne, jst ga tudi gledam.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 18:25:35   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
ti, a veš, da se mi zdi da sem vrgla uč tja, pa mi ni preveč potegnil? go figure

Ne. Ne. Ne. Ne. Ne. Nič uč metat. Vzemi si časa 1 uro in pol in si v miru poglej pilota.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 19:41:08   
mateyka
ja, samo to potem glave letijo, pa ful je krvi pa to....to mi ni nekako pred spranjem. ampak ja, bom snela, da pogledam, bom pa tist ku rč ev Lost dol vrgla.


Volga, niti ne, nimajo budgeta za velike pompozne scene masakrov (je le serija) in bolj se skoncentrirajo na intrige in spletke. majo zanimivo povezavo z vsemi "masakrskimi" dogodki in to je public speaker na trgu - midva z možem mu praviva "živi časopis"- tistega časa so imeli javne govornike, ki so brali na trgu vse objave in novice republike. npr. ko bere objavo o nemilosti Marka Antonija (ki se speča s Kleopatro) in začne: Mark Anthony, The Creature user posted image user posted image user posted image
tukaj si lahko pogledaš živi časopis - it always cracks me up user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=gut_v6PaF4E

tukaj je ena dobra scena, ko so skenslal Marka Antonija:
http://www.youtube.com/watch?v=pGd96SH57SA&feature=related

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 20:27:48   
Onasiss
No.. jaz pa sem bila obsedena z nadaljevanko the O.C., pa valda Gopodinje, Talenti, Mentalist....


_____________________________

So what....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 20:51:48   
m_o_i
nanizanke, zaradi katere bi jaz na uro gledala, kdaj moram sedet pred TVjem, se niso naredili user posted image  al pa da bi jo vlekla z neta...
no, arabela mi je bla vsec, pa modro poletjeuser posted image  ajaaaaaaaaaaa, pa smogovci user posted image pa zikina dinastijauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?