|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čist obsedena...
2.11.2010 21:27:12   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
ZARA kje to gledas?

Fringe imaš 2 sezoni na Partisu. Zdaj teče tretja, če me to sprašuješ.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Čist obsedena...
2.11.2010 21:29:01   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
biti študent = študirati (ok, ne vaš vedno, pa vseen); biti absolvent = absolventirati user posted image

Kaj pa bom potem jaz čez 11 mesecev - brucirala? user posted image



lol, lahko tut user posted image

Drugač sem tut jest gledala vse s tvojga seznama, razen Boston legal (na živce mi gresta). Zdej je pa numb3rs itak konc, ravno tko monka, pod lupo pravice pa tut zakon in red (čeprov verjetno gledaš special victims unit) je šu po gobe po 23ih sezonah (SVU pa še ne, na srečo. I like Marishka user posted image )


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Čist obsedena...
2.11.2010 21:30:16   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
ZARA kje to gledas?

Fringe imaš 2 sezoni na Partisu. Zdaj teče tretja, če me to sprašuješ.


Misla sem, da katerem kanalu gledas:) pa sm zvedla vse, hvala... bom pogledala tudi jaz tole:D

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Čist obsedena...
2.11.2010 21:31:02   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
Zdej je pa numbrs itak konc

Ne, ni. Na FoxCrime so še vedno.
pod lupo pravice

Gledam 6. sezono na Brio.
pa tut zakon in red

Ta je pa tudi na FoxCrime.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Čist obsedena...
2.11.2010 21:31:44   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
Zdej je pa numbrs itak konc

Ne, ni. Na FoxCrime so še vedno.
pod lupo pravice

Gledam 6. sezono na Brio.
pa tut zakon in red

Ta je pa tudi na FoxCrime.



Govorim za US user posted image nehal so snemat vse našteto.(jest serij na tv-ju ne gledam. nism za urnike, reklame, bockanje za daljinca in zamujanje 2-3 sezone napram US)


< Sporočilo je popravil Felicita -- 2.11.2010 21:33:02 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Čist obsedena...
2.11.2010 21:32:59   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
Govorim za US user posted image nehal so snemat vse našteto.

Če so posneli 23 sezon, potem sploh ni panike. Bo še dolgo trajalo, preden vse pogledam, pa še en kup novih bo vmes. user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Čist obsedena...
2.11.2010 21:34:19   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
Govorim za US user posted image nehal so snemat vse našteto.

Če so posneli 23 sezon, potem sploh ni panike. Bo še dolgo trajalo, preden vse pogledam, pa še en kup novih bo vmes. user posted image



A ni na foxcrime trenutno law and order: criminal intent? tist k je zjutri 2x in popoldne 1x? user posted image tist se pa vrača drugo leto za 10. in zadnjo sezono (law and order franšiza je dejansko krekpko večja od CSI franšize user posted image )


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Čist obsedena...
2.11.2010 21:37:33   
Kerensa*
Jao, saj res, še teh C.S.I.-jev je en kup - od Vegasa do NY.

Nič... danes je na BRIO en fajn film ob 22:45 in to "Severno od raja". rem jaz pospravit pisarno, v McDonald'sa po večerjo in z njo vred v posteljo, gledat film.

Pa preden kakšna kaj reče o tem, naj se grem raje stiskat k g. Možu - do takrat, ko bom jaz prišla domov, bo on že spal in reveža res ne mislim budit samo zato, da bi z mano gledal film. In mi kradel pomfri.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Čist obsedena...
2.11.2010 21:45:06   
HuAnita
jaz nisem obsedena z nobeno nadaljevanko, pač pa s preveč kiligrami oz. čololadouser posted image

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Čist obsedena...
2.11.2010 21:56:27   
Nasy
Ne gledam nič, ni cajta

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Čist obsedena...
2.11.2010 22:33:37   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: RoZala

... zadnje tedne sem čisto obsedena z nadaljevanko Medium. Zdaj vrtijo, se mi zdi že 7. sezono, jaz pa na dan pogledam po 2 - 3 dele in sem že pri 5. sezoni.



Jaaa user posted image user posted image user posted image user posted image
To je bla pa tudi moja obsedenost...pa verjetno mi je tudi pasalo enkrat za spremembo na ekranu gledati ne-koščeno igralkouser posted image


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Čist obsedena...
2.11.2010 23:02:30   
mateyka
Ali je še kdu tu gor, ki je obseden (bil) s kakšno nadaljevanko?


mi smo uber TV series fani. načeloma vse direkt iz eztv-ja gledamo. smo Star Trek in Stargate feni drugač,to je na DVD-jih. user posted image
trenutno pa:
- zdaj smo nehal gledat Law&Order, ker so ga skenslal (ok, gledamo še L&O Los Angeles in SVA) in Lie to me, ker je postal milo rečeno beden.
- gledamo pa: Amazing Race, Dexter, House MD, Modern Family (ful dobra komedija), Dr.Who. in "V"

+ zdaj pa bomo verjetno začeli gledat novo serijo, The Walking Dead - pilot je bil ful dober (čeprav mene zombiji ful namešajo user posted image ), pa nisem nek horror fan. je pa delano po znanem stripu in je kvalitetna zadeva.

- od klasik pa priporočamo: Seinfeld, A Touch of Frost, Cadfael, Star Trek: Deep Space 9, Stargate, CSI (Las Vegas), Law&Order: Criminal Intent, Everybody Hates Chris, Rome, Dune, Firefly, Battlestar Galactica (2003-2004), Farscape

moj mož je tudi fan od Supernatural in Veronice Mars, Buffy the Vampire Slayer


uuu ZARA, J.J. Abrams od Fringe je pa sodeloval na novem Star Trek filmu user posted image user posted image


ooouuukkkeeejjj, to je to..

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 5:39:17   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
uuu ZARA, J.J. Abrams od Fringe je pa sodeloval na novem Star Trek filmu user posted image user posted image

Mhm, kar dol si Fringe potegni, ker ti bo všeč. Nam mutantom je.user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 6:36:04   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
uuu ZARA, J.J. Abrams od Fringe je pa sodeloval na novem Star Trek filmu user posted image user posted image


Aaagh, to je prov recept za katastrofo od serije user posted image Vse njegove serije (tiste k sm jest gledala/spremljala vsaj) se super duper začnejo, potem pa nekje v 3. sezoni izgubijo kompas in zaidejo v bizarnosti, ko so vsi v žlahti in hočjo zavladat svetu (Alias) ali se izkaže da se vse skupi dogaja v 16 časovnih dimenzijah (Lost), al se začnejo na veliko parit med sabo in si glavni lik ostriže lase - in to je en glavnih dogodkov (Felicity).

Tko da če vidim J.J. Abrams se zadevi kr izognem. Tko kot bom pogledala vse, kjer je zraven Jerry Bruckheimer user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 6:41:52   
ZARA
Lost sem jst nehala gledat na sredini 2 sezone, ker mi je postalo dolgčas. Alias sem full rada gledala, Felicity pa ne. Fringe me pa full vleče, ker se non stop dogaja.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 3.11.2010 6:42:31 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 7:20:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Lost sem jst nehala gledat na sredini 2 sezone, ker mi je postalo dolgčas. Alias sem full rada gledala, Felicity pa ne. Fringe me pa full vleče, ker se non stop dogaja.


a potem sem samo jaz tista, ki se že peto sezono matram s tem Lostom? user posted image  Samo so res že bedni, ne vem, pa kaj bi si drugega potegnila, te Zarine to so neke ZF, to mi ne potegne, najbolj všeč do zdaj so mi bile Gospodinje pa House, neki na to temo bi, pa ne vem kaj.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 7:37:02   
bori2
Jest sem lani tako v 5 dneh user posted image user posted image user posted image user posted image  pogledala cel Prison Break (4 sezone). Sem bla čist matasta.

Zdej pa včasih pogledam Kosti - sam ko so tko  pozno,...

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 7:45:12   
Nenya
medium je zakon user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , midva z mojim obvezno za vikend povlečeva z mule in gledava skupaj to je edina serija ki nama je obema všeč, drugače je pa - on na compu jaz na TV-ju. BTW tudi Joe Dubois je men res všečen lik, mata kolikortoliko normalen odnos glede na vse kar se jima dogaja.

fox life je mal smotan, ker kar naprej trajbajo eno in isto, pa še po 3x na dan ponavljajo isto serijo.

obsedenost se meni na kake dve tri leta redno dogaja, trenutno je na sporedu Gregory House - tip tko prepričljivo igra da je že kar scary, še posebej kakšen close-up, res je yummy. Par let prej je bil Spike iz Buffy, Pa Jarod iz The Pretender, ...

CSI mi je mal popustilo, itq sem mela najrajši Las Vegas in Miami, NY mi ne potegne, odkar pa ni Grissoma ...

pravne serije pa mi ne potegnejo tko zlo.

Danes na brio so gospodinje, a ne?



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 7:46:14   
tix

Navy je "osnovni", ja - tisti z Gibbsom in Abby. user posted image


Tudi jaz občasno gledam tega in včasih sem redno Housa, gospodinje, monka in raznorazne forenzike ter humoristične nanizanke, pa sem se sedaj načrtno odpovedala Tv, da imam več časa za PC user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 7:47:56   
tix
IZVIRNO SPOROČILO: tix


Navy je "osnovni", ja - tisti z Gibbsom in Abby. user posted image


Tudi jaz občasno gledam tega in včasih sem redno Housa, gospodinje, monka, las vegas in raznorazne forenzike ter humoristične nanizanke, pa sem se sedaj načrtno odpovedala Tv, da imam več časa za PC user posted image


(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 8:12:26   
Hope2
csi, ncis, talenti v belem, ER, jag, cas_tle, bones, house, dowson creak,  one tree hill, buffy the vampire slayer, lost, alias, nazadnje pa me je najbolj prevzela gossip girl.  Aja pa friendsuser posted image

Lost in alias sta edini, ki mi sprva nista bili všeč, potem sem ju nekajkrat gledala, ker ni bilo nič pametnega, ap sta me not potegniliuser posted image

Za kratek čas medium, pod lupo pravice, law&orde, monk

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 3.11.2010 8:14:18 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 8:31:29   
Oceania
Ne morem rečt, da sem obsedena z Dexterjem. Ko sem imela čas, sem pogledala 7delov v enem dnevu.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 8:47:04   
RoZala
IZVIRNO SPOROČILO: Oceania

Ne morem rečt, da sem obsedena z Dexterjem. Ko sem imela čas, sem pogledala 7delov v enem dnevu.



Ne, res nisi obsedena z Dexterjem user posted image user posted image user posted image user posted image .

No, moj večer se ni končal pred tv-jem ampak me je mož 10 minut zatem, ko sem vam pisala o moji obsedenosti, prepričal, da pridem bolj zgodaj v posteljo. In se je splačalo user posted image . Ampak danes zvečer se moj maraton nadaljuje user posted image , o tem ni dvoma.

Sicer pa imam tudi sama obdobja, ko čisto začarana obsedim pred tv-jem in buljim, kot da mi gre za življenje. Sem spadajo nekoč: Lost, Prison break... sedaj pa: Medium (of course user posted image ), Razočaranje gospodinje, Drop dead diva (ki se je končala pred nekaj meseci in nestrpno čakam novo sezono - če bo?) in pa Gossip girl in 90210, ker na anonimnem forumu čisto zlahka priznam, v real life pa za nobeno ceno user posted image user posted image . Aja, pa lani je bil še Melrose place (novi deli), katerega pa več ne snemajo.

Z veseljem bom zvečer malo posurfala glede predloga, danega v tej temi: Fringe (ali nekaj podobnega).

Nova obsesija, here I come! user posted image user posted image

Me veseli, da nisem edina.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 9:16:08   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
a potem sem samo jaz tista, ki se že peto sezono matram s tem Lostom? user posted image  Samo so res že bedni, ne vem, pa kaj bi si drugega potegnila, te Zarine to so neke ZF, to mi ne potegne, najbolj všeč do zdaj so mi bile Gospodinje pa House, neki na to temo bi, pa ne vem kaj.


Lost sem jaz zabrisala z mašine v drugi sezoni, ko sem rekla, če ne pokačejo kaj je v uni lunknji pred koncem sezone, da neham gledat. presneti frekerji, se furat na suspenzu.. user posted image

ne vem, meni je Dexter ful fajn, ker je taka, hm - moralno etična dilema prisotna, ko ga gledam. I like the guy, ampak on je serijski morilec and that is bad. samo - ubija samo bad guye and that is good user posted image torej, koliko mi je še "lahko" všeč preden pridem v zono, da mi je preveč všeč serisjki morilec kot karakter  user posted image

Modern Family bi ti znal bit fajn - sicer satira, ampak fuuunnnyyy user posted image

mogoče Lie to me? mal je Housu podoben.. pa če si lahko snameš dol mini serijo Rome - to je pa svetovna serija, ful priporočam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Čist obsedena...
3.11.2010 9:19:10   
5ra8
Gossip Girl
90210 - tanovi deli, čeprav se bom po moje lotila tistih stariih delov iz leta 1990 user posted image
One tree hill user posted image

Parenthood  - zdej je 2 sezona zuni, mi je kr usec.
Bla pa je na popu al na kanalu A lani al kdaj enkrat Bratje in sestre (Brother and sisters), kjer igra Calista Flochart....to še predvajajo? user posted image

House pa Razočarane gospodinje....aja pa talenti v belem...pa za svoje cajte je bil Chichago Hope, pa ER (Er se mi zdi da so vrtel na tv3 nedolg nazaj popoldne) user posted image user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?