|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 8:16:25   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj,

mi imamo pa danes morfologijo...

po eni strani sva full user posted image po drugi  pa rabm enega user posted image , da me user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1576
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 8:33:51   
juhica
Včeraj sva pa z možekom po stotih letih šla sama kam ven. Za štiri ure sva oddala kolačka njegovi sestri in šla v kino. Sam sva bila zvečer, ko sva prišla domov, čisto utrujena... Sva šla gledati Dilemo, neka komedija, ker jst nisem želela kakih težkih filmov gledati. Zelo sem si želela gledati Njuna družina, samo se film izteka in je samo ena predstava, za naju prepozno, ker sva morala še otroka pobrati, prej pa mi je bilo tako slabo, da ni bilo za nikamor....

Zdej pa letim nazaj v tiste kraje, ker ima tamal en rdeč izcedek iz ušesa, cel uho ima rdeč od tega. Mislim, da je ušesno maslo, ker ga ima veliko (baje vse zabasan) in njegov je take barve, pa tudi ni bilo nobenega joka, ne vročine, mogoče malo manj ješč zadnje dni. Tudi če ga pritisnem za ušesom, ga nič ne boli... Sem pa drugače že doktorirala iz gnoja in vnetih ušes ter perforacij bobniča že pri taprvem, ker je imel precej problemov s tem, dokler ni ostal doma....

Midva imava previjalno na predalniku (ok zdej je glih pospravljena...), gor sva položila desko, jo oblekla v tisti plastični prt (z medvedki) in pritrdila na steno, gor maš pa itak uno mehko peno. Malo višje sva pa eno poličko za rekvizite namontirala, pa je blo zelo lušno...Sem jo imela kar v sobi, ker živiva v zelo veliki hiši, centralne ne laufava, ogrevava se samo s kaminom, in je ogromna kopalnica precej mrzla (zdej zvečer zakuriva s plinsko pečjo), v sobi pa je zelo vroče, tako, da sva pozimi dojenčka vedno kopala zvečer pred kaminom....

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1577
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 8:48:02   
anci banci
mismis....dobro opravi danes na morfologiji...


šnofla....jaz sem čist ubrisana na črno barvo in imam skoraj vse črno tako da m moj možek skoz zafrkava da sem kot ena črna vdova in da naj si že enkrat kajko drugo barvo zberem, ker nosečnice glih ne morejo bit sam v črni

aqua...kako ti je ratalo da si dobila bolniško do konca....men so jo že dvakrat podaljšali samo za en mesec...zdej jo imam do 4.3...bom v ponedeljek oddala papirje in bomo videli...

juhica...lepo to da sta z možekom uživala...jaz nisem bila v kinu že od septembra leta 2008

no jaz sem včraj držala dvo mesečno dojenčico v naročju in sam bila čist trda...očitno sme s ebala da jo bom kr na pol prelomila...pa niti dve leti ni minilo od tega ko sem tako majhnega sinka džala v naročju....očitno zelo hitro prideš iz prakseuser posted image user posted image

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1578
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 8:52:23   
smuki
Jaz sem pri prvi kupila previjalno mizo od Lip Poljčane preko Recinkota ( http://www.recinko.si/previjalna-mizica-ana-lana-lip-poljcane-p-2311.php) in sem z njo zelo zadovoljna. Najprej sem jo imela v spalnici in ima dovolj prostora za vsa oblačila, plenice in ostale zadeve...
V pralnici, ki je čisto zraven spalnice, pa sva imela urejeno kopalnico za dojenčke. Notri je nad pralnim in sušilnim strojem namontiran pult, dokupila sem samo previjalno blazino s stranskimi poviški. Ker je majhen prostor sva lahko hitro dogrela s kaloriferjem. Je pa vsa v ploščicah, tako da je lahko po mili volji špricala.
Nazadnje smo se nad pralnico tako navdušili, da smo jo tudi čez dan kr tam previjali, na previjalni pa samo ponoči, dokler je bilo potrebno.

Joj, jst pa jutri dobim oblačilca za poletnega dojenčka od ene sodelavke in že komaj čakam, da bom lahko prebirala in gledala te male cotke...
Še najbolj pa to, da vidim, če bom še sploh kaj potrebovala.

Tudi jaz pa že odštevam dneve do morfologije. Men se je zdaj v roku 14ih dneh trebuh tako povečal, da se me moja sestra, ki me ni videla dobr teden, ni mogla nagledat in nabožat. Kr ni mogla verjet, da imam že tako žogo.
Zdaj me pa še toliko bolj zanima kako veliko je že naše dete - ker prva je bila bolj mičkena in je bilo to men čist OK, zaradi poroda samega... zdaj me je pa kr strah ratalo.


(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1579
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 9:03:49   
smuki
http://www.recinko.si/previjalna-mizica-ana-lana-lip-poljcane-p-2311.php

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 1580
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 9:06:12   
spetko
mismis...ja sej pomoje tudi ni potrebno it..ampak sem vseeno vprašala..:D..
dobro opravite na MF..

smuki...mi ne odpre strani...
super za oblačilca..to je res lepo ko prebiraš in gledaš :D

juhica...super za kino...midva pa tudi greva po dolgem času jutri na bowling s prijatelji..s tem da bom jaz samo gledala in navijala..user posted image
kako pa čistiš to ušesno maslo...ker pri mojem tamalem je v enem ušesu bilo tudi malo več ušesnega masla pa mi je rekla dr. da naj dam not olje...pa mu dajam že neki noči pa se nič ne izteka ven..???

anci banci...jaz tudi mislim da imam vse črno..pa tudi pred nosečnostjo sem imela več al manj majce same črne in srajce...pol pa so mi začeli vsi težit da moram malo pisano tudi izbrat..pa pol sem bila primorana it si kupit neki malo bolj poživljajočega user posted image





_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 1581
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 9:07:16   
spetko
smuki..aha zdej vidim stran...super previjalna...jaz sem si vedno želela imet neki takega pa trenutno ni prostora..user posted image

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 1582
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 9:15:59   
smuki
aha... še nekaj... glede bolniške...
Kako je zdaj s tem - ali si na strošek firme (prvi mesec) 30 delavnih dni ali 30 dni, torej en mesec?


(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 1583
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 9:38:54   
škrpijonka
30 delovnih dni

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 1584
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 9:45:21   
total
Jutro drage nosečke,jaz se kr dobro počutim je res čisto drugače biti doma,mal počivaš,mal se razgibaš....tako da upam,da bo tako ostalo.

mismis
dobro opravi MF user posted image user posted image user posted image .
aqua77 supr za bolniško,to je fajn novička.

Punce kje ste se to naročila za slike 3D,a je to pri MF??

Jaz sem pa že dobila cotice za user posted image mi je sestra že vse spakirala,joj pa veliko še neponošenih stvari ima,še kr etikete gor...user posted image user posted image . Nič ne rabim kupit,sam kozmetiko in kakšno flaško,dudiko pa te male stvari. Bo lušno te male stvari zlagatuser posted image .

Lp


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 1585
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 10:29:49   
Šnofla
anci banci, spletko, tudi jaz obožujem črna oblačila, jih je 90% v moji omari. Ampak tisto kar imam barv so pa "prave" barve npr. če hočem oranžno je lahko vse od pastelne do opečnate in rdeče oranžne, ne pa neka sivo-oranžna kot bi bila majica že 100x oprana preden so jo dali v trgovino. Isto velja za sivo in temno modro (ki poleg črne prevladuje na nosečniškem oddelku) - vse mi izgleda tako grozljivo sprano. Mi pa itak vseskozi vsi najdeajo s črnimi oblačili in sem prav rekla da si bom zdaj pa kupila bolj pisane cunje, pa si jih najbrž ne bom mogla user posted image Bom še naprej dopovedovala ljudem da toplejše barve kot je črna ni in da je to žalna barva samo v naši kulturi. Nekdo mi je celo uspel izjavit da naj si ne kupujem črnga modrca za dojenje ker črna odbija dojenčka user posted image Sem že zdaj naveličana vraž, kaj šele bo user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 1586
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 10:50:07   
MetiLu
Dobro jutro!

Danes je pa spet sonček user posted image  sem do zdej malo pospravljala, pomila, mal sem inventuro v omari naredila, pa sta 2 urci naokol. Sem ugotovila, da si bo treba najbrž še kakšno mikico za konec nosečnosti nabavit, ko bo user posted image  že res velik. Definitivno pa nobene jopice, tunike, oblekce in podobnih zadev več user posted image  mogoče si privoščim še kakšne bele lanene hlače, pa kratke hlače, sicer pa najboljš da ne grem več v štacune user posted image  zgubim stik z realnostjo, kar pomeni, da pozabim, da je doma omara že polna user posted image  Barve pa niso tak problem, črne in rjave sem se naveličala ene dve sezoni nazaj, zdej imam raje temno modro, sivo, bež in kameljo, od bolj živih barv pa koralno, vijola, turkizno. Moje top barve user posted image  Črne pa sploh ne maram na otroških vozičkih in oblekcah.
Komaj že čakam pomlad, da se znebim teh bund, plaščev, škornjev ... in pridejo jopice in balerinke na vrsto user posted image

Počasi bom tudi jaz privlekla na plano cotke za user posted image  in začela prebirat, kaj bo uporabno user posted image Bom pa zazačetek vezla vse do št. 68, pa upam, da bo zdržalo vsaj do novega leta. Se bo treba do tašče zapeljat, pa tam začasno pospravit vozek in cunjice vzet. Se bom mogla en dan lotit bolj natančne ureditve cunj po številkah, ker sem do zdej samo basala v vreče in postavila v sobo. Pa so nekatere cunje bile dlje časa v uporabi kot druge, čeprav v isti št., pa je treba malo presortirat user posted image  pa tega je čedalje več user posted image  k sreči se rast po letu in pol malo umiri in cunje zdržijo vsaj eno sezono do pol leta...

No, dost o cunjah, se vidi, da sem bila dopoldan v omare zakopana user posted image  že malo težim.

Zdravje pri nas gre počasi na bolje, HB. Tamalčku moram še nosek pocajtat, ker se mu je od pihanja in smrkljev ranica naredila, pol se pa še skoz praska. Je pa danes spet pridno spal celo noč user posted image  jaz pa tud, brez vmesnega lulanja user posted image

Bi šla pa kam na izlet, sem tako težko pri miru. Pa malo mi je dolgčas samo doma sedet ... pol pa skoz neki pospravljam, perem, kuham, pa na računalniku visim user posted image

Kakšne ideje za današnje kosilo?


< Sporočilo je popravil MetiLu -- 23.2.2011 10:59:39 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 1587
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 11:02:44   
julijka11

grrr....
po enem tednu nekaj napišem, pa me vrže ven

(odgovor članu Šnofla)
Neposredna povezava do sporočila: 1588
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 11:23:53   
rakica82
Ojla,

upam ,da je pri vseh posijalo malo sončka. Meni greje in je tok lepo.

Aqua77 super za bolniško user posted image . PA upam ,da ti niso v odločbo napisal, da greš lahko iz hiše samo do zdravnika. Tako je mela moja teta, in je bla po porodu totalno fertik, koamj je prehodila par sto metrov.

Metilu dobra ideja za previjalno.Pa kok si ti pridna, spet pospravljaš, jst bi tud rabla koga tekega v hiši user posted image

MIdva bova sicer naredila kar tako ,da bova eno sobo uredila za dojenčka, in namesto previjalne dala delat eno komodo, da bo še kasneje uporabno. Kopalnica pri nama je premajhna, tako da se moreva znajt drugače.
Šnofla vajina previjalna je ful lepa, neki takega bomo mi naredili.

Juhica super, da sta si z možekom privoščila.
Se mi zdi ,da si sploh ne znamo vzet časa za kakšen skupen večer.
Skoz nekaj vmes pride, vsaj pri nama vidim, pa še nimava otrok doma user posted image

Ste me pa čist prestrašile s temi cunjami za nosečnice, morem it očitno res malo pogledat kakšna je izbira. Še kar čakam ,da bo nujno, pol bo pa kriza. Vsaj tako ponavadi kupujem.

Aja, Mismis čakamo na poročilo user posted image

Lep dan vsem



_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1589
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 13:02:39   
škrpijonka
Evo sem z MF, vse je na svojem mestu user posted image . Naredila mi še vaginalni uz, da vidi če vse vredu z materičnim vratom in posteljico.
Veliki smo 49 mm in tehtamo 388 g. Za spol nisem vprašala.


_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1590
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 13:57:43   
bubu_bibi
Hej, hoj, še jaz vas pozdravim!

Čestitke za opravljene izpite, dobre nakupe in hvala za kakšen nasvetek, ki ga poberem mimogrede...

Meni se pa zdi, da imam malo več energije, mi ni tako zelo težko kaj narediti, detece me vsake toliko malo boža, kupila sem prve nosečniške hlače (podobne kot MetiLu, samo zelene - sicer bi jih imela cel kup, tako so udobne! user posted image ), izbrala pogum in se dogovorila za vadbo za nosečnice...

Gledala sem tudi en film o porodu na pručki in me je čisto navdušil (no, ok ne toliko sam položaj na pručki, ampak porod). Tako je bil predstavljen mirno, nežno, naravno... user posted image

Lepo se imejte in se beremo!


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1591
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 14:09:59   
MetiLu
IZVIRNO SPOROČILO: rakica82

Ste me pa čist prestrašile s temi cunjami za nosečnice, morem it očitno res malo pogledat kakšna je izbira. Še kar čakam ,da bo nujno, pol bo pa kriza. Vsaj tako ponavadi kupujem.



Jaz gledam na tole tako. Nosečniška oblačila nosimo le nekaj mesecev. Nekaj kosov definitivno vsaka rabi, ker so v primerjavi z običajnimi res udobnejša. Če ne drugega, vsaj hlače ali kavbojke. In če jih že moramo kupiti, jih raje kupim v 3. - 4. mesecu in jih nosim dalj časa, kot pa če jih kupim, ko res ne dobim več nič nase, recimo po 6. ali 7. mesecu in imam enak strošek za krajše obdobje nošenja. In z manjšim trebuhom je lažje it po nakupih in probati par različnih modelov, kot pa z večjim bauhom, ko se naveličaš iskanja in probavanja po 10 miutah v štacuni. Pa še tako je, ko prihaja nova roba v trgovine, majhne št. hitro grejo in potem je nakup spet težji user posted image  Spet pa je odvisno kaj rabiš, za v službo, za doma, za letanje po opravkih (prosti čas)...

Jaz sem si nosečniškega tokrat dokupila le ene lahke hlače (Bubu_bibi, ane kok so udobne user posted image ) in dve majici za poleti. Sem pa izkoristila razprodaje in kupila nekaj navadnih oblekic in majic takega modela, da bo šel tudi večji trebuh notri. Tako, da nisem zapravila celega premoženja, pa večino bom komot nosila tudi po nosečnosti user posted image  od prejšnje nosečnosti nisem imela nič takega, ker sem bila visoko noseča pozimi in sem imela takrat druge probleme z oblačili ...
No, pa sem spet pri cotah user posted image

Sej grem zdej za šporget, da ne boste mislile da samo šopingiram cele dneve user posted image  


< Sporočilo je popravil MetiLu -- 23.2.2011 14:11:13 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1592
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 14:39:50   
rakica82
Metilu dobro si tole napisala. Sej se strinjam, sam pri meni je problem letanje po trgovinah, tega res ne maram. Pa že tko mam od vedno težave s tem ,da najdem hllače za mojo rit, kaj šele zdej user posted image .
Je pa res, da bom alžje hodila zdej, ko čez dva meseca.

No sej mogče mi pa rata kmaluuser posted image .

Škrpijonkauser posted image super.

lp

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1593
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 14:54:57   
škrpijonka
user posted image verjetno sem falila pri velikost

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1594
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 14:56:30   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

Evo sem z MF, vse je na svojem mestu user posted image . Naredila mi še vaginalni uz, da vidi če vse vredu z materičnim vratom in posteljico.
Veliki smo 49 mm in tehtamo 388 g. Za spol nisem vprašala.


čestitkeuser posted image
misliš z 49mm dolžino materničnega vratu?

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1595
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 15:00:15   
škrpijonka
sedaj bi naj plod meril nekje 23 cm, tako da pojma nimam kaj teh 49 mm - sem amaterka

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1596
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 15:05:02   
julijka11
user posted image , to pa je že konkretna velikost;
moj je nekje 16cm, včasih  se mi izboči trebuh, ko se premika, je pa pravi kobacajuser posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1597
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 15:07:40   
škrpijonka
jaz sem v petek komaj začutila prve brcike, so pa tako močne da jih čutiš čez trebuh

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1598
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 15:22:39   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

jaz sem v petek komaj začutila prve brcike, so pa tako močne da jih čutiš čez trebuh



čakaj še malo; boš videla v 6-8m kaj je to notranja akrobatikauser posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1599
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 15:32:14   
pikovit
Evo vam jaz javim kako je naša Mismis opravila na MF,upam da ne bo jezna.Imajo  user posted image  user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image ,Bravo mama in ata Mismis user posted image user posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?