|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
21.2.2011 12:22:37   
muki1
Oh mismis, drži se. Najbrž si se ful prestrašila. Pa vidim da res pazljivo vse prebereš, saj si takoj ažurirala seznam. Maš voljo, vsa čast.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: Julijke 2011
21.2.2011 12:22:56   
Tamcika
Ojla!

Sem se odločila, da bom postala bolj pridna in se večkrat javila user posted image

Vidim, da čvekate o nos. oblekah... Kar se tiče zgornjih delov, puloverjev, srajc z dolgimi rokavi imam kar nekaj in mi bodo prišle zelo prav zdej v nosečnosti, ker so vse bolj široke, ker sem jih nosila čez pajkice.. Sem pa imela problem s hlačami, saj lahko zlezem le v ene kavbojke, kar je sicer super, sam me je bilo ze malce sram, ker sem non stop v teh kamorkoli grem user posted image Za doma pa za sprehode sem v trenirkah, za v štrcune pa kam na "lepše" mi pa nekako ni it za v trenirki, se tko čudno počutim, k da bi vsi gledal za mano, če se mi je zmešal user posted image user posted image   Mam tak čudn filing...ok. nima veze
Želim povedat, da sva z mojim v soboto mal sprehajala po btc-ju in zavila v trgovino Popek (v Diamant stavbi) in maj ful lušnih kavbojk, cene so sicer tam od 60-75 €...
http://www.popek.si/oblacila-za-nosecnice/nosecniske-jeans-hlace.html
In sem se zagledala v te zadnje hlače desno spodaj - z vrvico in so res ful fajn, so tanek jeans, tak da jih lahko nosim celo pomlad in poletje, pa tudi še potem po nosečnosti, v pasu imajo tudi elastiko, tko da si lahko popenjaš, tak da ti lepo stojijo. Sem čist vesela zdaj user posted image Tko da si sploh ne bom nič več kupovala, mogoče potem kasneje kakšne kratke, oz. tričetrt.
Tko da priporočam, če katera kupuje in nikjer nič ne najde. Aha pa še to, če so predolge, ti jih tut brezplačno skrajšajo, lahko tut zožajo....

Melitu super lep vozek si kupla, čestitke user posted image si me mal potolažla glede koles, tko da bova tut medva skor sigurn nabavla enakega, samo še glede barv se morva uskladit. Lupinice pa ne bova vzela, bova imela rajš od Maxi cosi, ker je mal bol stestirana...

Sama zaenkrat nimam problemov s prehladi, razen zamašenega nosu, ki pa je tko značilno pri nosečnosti. Se trudim, in popijem vsak dan eno limono, pa povrh še kašno drugo sadje... Vsem, ki pa bolehate pa želim čimprejšnje okrevanjeuser posted image user posted image

Imena: Medva sva par dni po nuhalni na veliko razmišljala o imenih...predvsem za fanta, ker je nama namignila, da kaze na user posted image pa sva imela tok različna mnenja... kar je bilo meni všeč njemu niti pod razno ni bilo in obratno...pol sva prišla do imena Lovro, ki nama je bil še najbolj všeč in sva s tem zaključla. Zdej mi pa nekak ni več všeč, ker če večkrat izgovoriš, se ti skor zafeclja jezik user posted image , tak da ne vem več.... Ga pa vsake tok časa vprašam čist tko mim grede, kako bo ime otročku, pa se samo zafrkava in reče enkrat Polde, drugič Franček, pol je Zlatko.. tko da naju čaka še veliko posla..user posted image user posted image user posted image

Aha pa še to sem hotla vprašat, a ste se že prjavle v materinsko šolo? js mam ginekologa v Nm, sam bi rada v šolo hodila v Lj, sej to najbrz ne bi smel bit problem a ne? Ker bi se rada kar čim prej prjavla, da bi v aprilu nekje začela hodit, da ne bom pol zadnji mesec hodila. A ve katera kako je s šolo na Viču? Oz. kje v Lj je najbolš, a je čist vseen?

Zdej pa grem počasi za štedilnik, postaja želodček in otroček počasi lačen... Se tipkamo...

(odgovor članu aloje)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: Julijke 2011
21.2.2011 12:52:29   
rakica82
muki1 in tamcika smo pa čist usklajene, vse tri ob istem času objavile user posted image

tamcika luštne hlače ful. Bo treba it malo pogledat.

Za materinsko šolo pa tud mene zanima. Kdaj naj se prijavim? Midva bova verjetno šla v Ljubljano, mogoče v Kranj. Dejte povedat tiste, ki iamte izkušnje kam je bolje, in kdaj?


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu Tamcika)
Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: Julijke 2011
21.2.2011 12:56:17   
Suziiika
Hej punce user posted image

Joj tole se je pa zdle res nabral, sm si mogla kr čas uzet pa vse prebrat user posted image  za silo sm zdej v teku, pa da vidmo :

Še vedno čakam četrtek, da vidim tega našega user posted image , ki še nič ne da od sebe, da bi vedla da se kaj dogaja notri, vem samo po velikosti trebuha user posted image  to bo ginekologinja vesela user posted image  Moj dragi tud komi čaka, ker še ni bil zraven do zdaj, je biu vedno tak čas da bi težko fraj dobu, zaj so mu pa potural star dopust, pa mama od četrtka naprej še celi teden skupi user posted image  tak da četrtek pridi kmaluuuu user posted image

Kar se opreme tiče, nimama nič, za previjalne mal po netu iščem za kakšno rableno, ampak takšno že z banco zram, da bi čimveč prostora prišparala, ker zaenkrat sma še bol na tesnem pa boma mogla ponucat prostor maksimalno.. Bo pa treba počasi začeti ja, do zdaj še nismo neki, vsaj oblačil ne, ker čakama na četrtek da vsaj približno vidmo kaj bo..
Imena so večji problem kot sem misla da bojo, še posebi kar se tiče za fantka, ker oba nekako upama da bo fantek in bi rada neko super ime najdla user posted image  Za punčko sma pa presenetljivo zadnič se kr strinjala, sem rekla da mi je všeč Brianna, pa je reku da je super in da če bo, boma kr tega obdržala (sam bo itak fantek praviuser posted image ), tak da ena skrb manj user posted image

Oblačila sem ravno prej vlekla gor stare hlače, da ne bom šla v trenerki k ginekologinji user posted image , skupi sicer ne grejo, ampak do tja pa nazaj bo že user posted image , je pa super da smo poletke, da res ni treba neki ekstra kupovat (vsaj js ne bom), kake legice, pa tunik pa takih srajčk mam dost, tak da bo kr to to...

spetko js iz prve roke, kar se slingov tiče ne morem nič rečit, ker ga še nisem uporabljala, je pa to prva stvar za katero sem se odločla, da jo bom mela user posted image  najbrž bom kr sleepy wrap za začetek,ki je narejen iz elastana, kasneje pa, če bo še to v uporabi, mogoče kakšnega ne elastičnega, pa ga bom kr sama naredla po merah sleepya..

juhica joj zdaj bi bil pa res že čas, da ti zdravje neha nagajat no user posted image  Upam, da boš čimprej bolše..

rakica82 kar se materinske šole tiče, je najbolše da malo pokličeš naokrog pa prašaš kok prej se moraš naročit, če majo kako mejo do kdaj pa to... boš najbolje vedla, drugače pa težko rečem kdaj bi začela hodit, ker se sama ubadam z istim vprašanjem...

Nič grem zdej kosilo do konca, vam user posted image  pa lep dan pa pazte nase! Pa da bo čimprej lepo vreme pa fajn toplo zuni user posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: Julijke 2011
21.2.2011 13:01:43   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: rakica82

Za materinsko šolo pa tud mene zanima. Kdaj naj se prijavim? Midva bova verjetno šla v Ljubljano, mogoče v Kranj. Dejte povedat tiste, ki iamte izkušnje kam je bolje, in kdaj?



če misliš začeti v aprilu v lj. porodnišnici, potem moraš klicati nekje sredi marca. Tako je meni rekla, ko sem kllicala februarja, sem mislila zaradi dvojčkov štartaiti prej, pa je rekla, da prej kot aprila se ne splača.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: Julijke 2011
21.2.2011 13:15:33   
theirchy
Madonca punce ste zgovorne, človek na trenutke komaj dohaja brat, za odpisat pa že zmanjka časa. Tako zelo lepo že imate razdelano kaj in kako boste nabavljale user posted image , jaz imam sicer nekatere stvari obljubljene, v bolj natančne nakupe pa je "šef" rekel, da grema naslednji teden.
Čestitke pridnim študentkam, prav občudujem vas in hkrati zavidam user posted image , se sama nikakor ne morem spraviti zraven enega izpita, ki mi sedaj že 2 leti krajša vzdržljivost živcev, sploh ker je ustni... Saj pravijo, da preveč sekiranja ni dobro, mar ne?user posted image

Sem pa trenutno v eni taki fazi tečkanja, ko mi nič ne paše oz. me vsaka malenkost vrže iz tira. Pa iz enega ekstrema razpoloženja v drugega...katastrofauser posted image .

Je morda katera med vami arhitektinja? Bi rabila svetovanje za ureditev mansarde, ker trenutno si najbolj želim, da grema z mojim na svoje..."Gnezdim" zaenkrat samo v svoji glavi in na računalniku, ko razmišljam o "idealni" razporeditvi prostorov v mansardi, o najboljši (eventuelno cenejši) varianti adaptacije hiše, ki bi v čim krajšem možnem roku postala dom družinici v nastajanju. Zavedam se, da se takšne stvari ne zgodijo čez noč, ampak kaj si naj če sem pa vedno pri vsemu neučakanauser posted image . O preureditvi mansarde sva razmišljala odkar sva skupaj (teče 7 leto), pa ni bilo financ, pa tudi kake nujne potrebe ne, dokler se niso pokazale user posted image . Ker pa streha nujno kliče po obnovi že vsaj 3 leta pa imava namen narediti le to tako, da bova kasneje podstrešje samo še dograjevala in dopolnjevala do stanovanja, kolikor bo € in čas dopuščal.

Moram malce izkoristiti priliko in pojamrati. Sem videla že pri moji mami, da več generacij skupaj le s težavo živi, če je pa starostna razlika med tamladimi in tastarimi tako velika kot je v trenutni situaciji pa se mi le to zdi še večji problem. No ja, če sem pa zraven še jaz je pa itak katastrofa v nastajanju. K sreči kakega hujšega konflikta še ni bilo, vendar kolikor poznam sebe bo ta globalnih razsežnosti, ko se bo zgodil. Sicer tastu in tašči ne morem očitati nič hujšega kakor je starokopitnost pri obeh (sta blizu 70 oba), občasni alko pri njemu in hipohondrija pri njej, ahja pa to, da pri gradnji hiše (v kateri stanujemo sedaj vsi) nista razmišljala dlje v prihodnost kakor 10 let.user posted image Res žalostno kako stran vržena investicija je v končni fazi sedaj tale stavba, ki ji bom morala prej ali slej reči dom...
Saj potožim svojemu kaj me teži, sam vidi kako je, pa mi pravi da včasih pretiravam, včasih mi da prav, včasih pa tudi da se bom morala navaditi kakšno stvar tudi preslišati oz. ignorirati.Pa tudi, da določeni stvari posvetim preveč razmišljanja... Saj ko berem tele vrstice za sabo, so takoj zdi, da pa morda le ni tako hudo kakor izgleda v moji glavi. Evo pa sem pojamralauser posted image

Pa še malce bolj vedre teme, morfologijo imam natanko čez en tedenuser posted image komi čakam, da vidimo kako in kaj, ker taleuser posted image pikec v meni je naravnost varčevalno usmerjen v brcike in gibe. Do sedaj mislim, da sem enkrat samkrat nekaj začutila, pa še to nisem 100%, sem pa v 21.tednu. Trebušček počasi in vztrajno raste, pričakujem pa od sedaj naprej ekspanzijsko rast, ker se mi je apetit povečal za 3x (brez pretiravanja). Kilogrami pa tko tko, pred 3 dnevi je bilo pol kg gor, sedaj se pa naravnost nočem iti tehtati, ker sem počasi že obsedena s temuser posted image .

Vsem en lep in uspešen dan, pa pazite nase!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: Julijke 2011
21.2.2011 13:39:50   
Anonimen
Pozdravljene vse skupaj, kar nekaj časa me ni bilo na forumu (preveč obveznosti in premalo časa za računalnik) in moram reči, da je zelo lep občutek, ko prebereš toliko dobrih novic user posted image Trenutno čakam na morfologijo, da razjasnimo skrivnost ali se v bušiju skriva user posted image ali pa user posted image . Na nuhalni svetlini mi je ginekologinja rekla, da pričakujeva user posted image , na zadnjem obisku pri moji zdravnici, pa so nama povedali, da je menda user posted image (ni in ni nam želel/-a pokazati kaj skriva in je raje vztrajal/-a, da bo spol zaenkrat še skivnost). Pa saj je vseeno kaj je, važno da je zdrav/-a user posted image user posted image in da me vsak dan razveseli s kako nežno brciko user posted image sicer so te brcike še zelo nežne in komaj čakam, da mi pokaže kako zares zna brcati user posted image

Drugače pa se lepo imejte vse skupaj in kljub slabemu vremenu skušajte maximalno izkoristiti današnji dan user posted image

< Sporočilo je popravil piccolina1983 -- 21.2.2011 13:40:42 >

(odgovor članu theirchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: Julijke 2011
21.2.2011 16:42:17   
bucibirba
IZVIRNO SPOROČILO: frcafella

Bucibirba, a mi zaupaš, kje ste naročili vgradno omaro inn približno koliko je stalo?? Iščemo nekaj za na hodnik, pa malo zbiram informacije... Bi ti res bila hvaležna... Drugače pa imam jaz Mutsyja in ti ga res priporočam; res 1A vozičekuser posted image


(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: Julijke 2011
21.2.2011 16:42:41   
bucibirba
Frcafella, omaro sva naročila v Lesnini, in sicer od podjetja Forma (http://www.pohistvo-forma.si/vgradneomare.html). Sva res zadovoljna. user posted image  Drugače pa imava tudi vgradne od Akron-a (http://www.akron.si/index.html) in te so tudi fajn. Za otroško sobo sva se odločila za Formo samo zato, ker sem imela en popust v Lesnini, pa še neko akcijo so meli...in moram reč, da nisva zgrešila user posted image . Cene pa so kar zasoljene, midva sva dala 650€ za omaro (s 25% popustom) user posted image
Iiii, ti maš tudi Mutsy...joj, jaz sem se tako navdušla nad njim...komaj čakam, da ga vidim v živo! user posted image

< Sporočilo je popravil bucibirba -- 21.2.2011 16:45:12 >

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: Julijke 2011
21.2.2011 16:43:37   
aqua77
Pozdravček,

danes sem dobila pošto od komisije. So mi podaljšali bolniško do porodniške!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem vesela ko radio.

Včeraj sv bila z dragim v Ikei in sva šla gledat stvari za stanovanje, ker se bova selila čez cca 3 mesece in je potrebno vse nabavit. Nekaj nama je blo všeč, nekaj pa ne. Sem mi zdi da se splača kupit otroško opremo za sobico tam, previjalke, posteljice... Je kar ugodno.
Danes me je sine slikal ker mu je tako všeč moj trebušček, tako da mamo spet par novih slikic v albumu. Sem pa že fejst okrogla... user posted image user posted image user posted image

Pozdravčka vsem....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: Julijke 2011
21.2.2011 17:27:53   
MetiLu
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Metilu, voziček je res CAR. Prav take barve je vaš in s temi vzorčki pa vse? Res je lep.



Ja Muki1, prav tak vozek je user posted image user posted image  men je barva ful dobra, ker je svetlo moder, ampak malo odseva v turkizno, ki jo imam zelo rada. Pikice so pa rdeče, roza, rumene in sive barve na beli podlagi. Ma je lep, da je že kar malo kičast user posted image  prejšnji vozek je bil temno moder, pa sem si tokrat dala duška. Se mi zdi lepa barva za oba spola.

Jaz sem bila pa danes v supernovi na rudniku, me je best prijateljica zbezala in sva šle malo na čvek. Pol sem šla pa vseeno kupit še barvo za kavbojke in se že barvajo in bom imela sedaj nove (no, obnovljene) nosečniške kavbojke user posted image  pa v H&M-u sem dobila tiste kargo hlače, bež barve. So mi tako sedle na rit, da sem jih mogla kupit. Imaš občutek, kot da nimaš nič oblečeno. Še v trenirki mi ni tako udobno user posted image  sem zadovoljna. Bodo super za poleti, ker se tudi skrajšajo in zapnejo s trakci. No, pa še ene pajkice sem si vzela zraven user posted image  v glavnem, zadovoljna user posted image  Tko da Tamcika, te razumem glede trenirk in enih kavbojk user posted image  Ful si lepe izbrala user posted image  sem pa danes probavala v C&A-ju na tak način narejene lanene hlače, sicer na oddelku za mlade in so bile ful lepe bele, precej nizek pas, spodaj se stisnejo, v pasu pa je elastičen patent, ki se razteguje. Bile so 15€, tako da bom kaj takšnega probala najt takrat, ko bo zunaj res toplo, da mi bojo ok v pasu in jih bom lahko nosila tudi po user posted image .

Škorpijonka, jaz imam tud v planu košaro od vozička ponucat. Sem jo tudi prvič in je prav prišla. Mi je škoda € za košek za par mesecev.

Mismis, pazi nase, imaš le dva user posted image  pod user posted image . Zato tudi kile niso tok odveč user posted image

Midva imava previjalno v kopalnici, sva izkoristila prostor nad pralnim in sušilnim strojem. Če katero zanima, si lahko pogleda tukaj:  http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=54824 So pa vse slike že stare, vidim, da bom mogla zečt mal bauhija slikat, da bom imela tud v tej user posted image  vse dokumentirano user posted image  V prvi sem bila tok nora, da sem vsak kupljen pajacek posebej slikala user posted image user posted image user posted image user posted image  ubrisana do daske user posted image

V materinsko šolo pa zdej nabrž ne bova šla. Saj to ni obvezno user posted image  

Sta mi pa dala zdele možek in sine frej, sta se šla ven potepat, tako, da sem lahko vse v miru prebrala. res ste velik načvekale user posted image

Evo, stroj me pozdravlja, grem pogledat kako je barvanje uspelo. Bom vsa nova user posted image  Pa še jutri imam frizerja... jeeee, komaj čakam user posted image

< Sporočilo je popravil MetiLu -- 21.2.2011 17:33:38 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: Julijke 2011
21.2.2011 17:41:38   
mismis
Meti.Lu, tale tvoja previjalna je full domislena, še sploh za tiste, ki jih primakuje prostora user posted image user posted image user posted image

Akvič, lepi lepi buško user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: Julijke 2011
21.2.2011 18:19:46   
aqua77
user posted image Meti.Lu ful fajn ideja, če ni dovolj prostora!!! user posted image user posted image

Mismis, hvala... user posted image  Ti se pa obvezno čuvaj, veš!!!! Zdej se moreš pazit za tri!!!! Važn, da je zdaj vse ok!!! A bo pri vas tud kak foto sešn padel??? user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: Julijke 2011
21.2.2011 18:23:23   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Mismis, hvala... user posted image  Ti se pa obvezno čuvaj, veš!!!! Zdej se moreš pazit za tri!!!! Važn, da je zdaj vse ok!!! A bo pri vas tud kak foto sešn padel??? user posted image


ma saj veš kakšno je moje mnenje glede objavljanja fotk na RR, ok mogoče bo padla kakšna fotka v sredo, ko imamo morfo

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: Julijke 2011
21.2.2011 18:35:56   
aqua77
super, pol pa čakamo fotke od morfe!! user posted image user posted image  jaz jo mam pa v torek naslednji teden. tud komaj čakam!!! bomo spet vprašali kaj imamo, ker moj pravi da je mogoče vmes kakšen lulček zrasel... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: Julijke 2011
22.2.2011 8:32:19   
bucibirba
Dobro jutro!

No, pa še en lep dan na vidikuuser posted image ! Jaz grem danes naročit blago za košek, komaj čakamuser posted image , sem pa izbrala nežno zeleno barvo (to je moja naj naj barvauser posted image ) za okrog koška (seveda z obveznimi naborki na robu) in belo za baldahin...joj, kako se že temu reče pravilno...zastirka ali nekaj podobnega. Joj, kako bo lušno...tako kičasto user posted image ...ma saj mora bit, a ne?

MetiLu, super imata vidva to previjalno, jaz sem imela ravno nekaj takega v mislih. To sta verjetno dala po naročilu delat, a ne? Res praktično, mi je zelo všeč! user posted image

Aqua77, super za bolovanje. Jaz ga mam tudi do aprila, potem pa upam, da mi še za en mesec podaljšajo in potem izkoristim še dopust, pa bo!

Kar se pa tiče materinske šole, midva še razmišljava ali se prijavit aprila ali maja...jaz bi se že kar aprila user posted image , a mislite, da je prezgodaj?

Lepo se mejte user posted image !

PA PA

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: Julijke 2011
22.2.2011 8:33:11   
anci banci
ojla:)

mismis...jaz imam buscopan in magnesol že od vsega začetka, ker sem imela in še danes imam kr pogoste krče, pa še vmes krvavitev:) pazi na sebe

glede vozičkov je pa tukaj slikica našega mutsy-a 3 rider ja ki je za nas zakon, če bi se Svitko hotel še vozit v njemu bi ga še vedno uporabljal, tako pa itak želi samo hodit...

user posted image


user posted image
previjalna...jo je moj možek sam naredil, ker so bile vse previjalne ki so jih ponujal prenizke on ima 2 metra(in večinoma res on previja) jaz pa tudi nisem prov majhna in bi kr križ trpel če bi bila prenizka

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: Julijke 2011
22.2.2011 9:57:15   
škrpijonka
Joj punce sedaj sem povedala v službi, da grem prej domov ker grem na pogreb in so me tako napadli, da nosečnica ne sme hodit na pogreb, ker to prinaša nesrečo.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: Julijke 2011
22.2.2011 9:57:28   
spetko
user posted image  grrr..napisala cel post in pozabla dat copy paste in napiše Sorry...ufff.sovražim to..

v glavnem..
anci banci ...super voziček...upam da je pri tebi vse ok da se je situacija malo umirila..

metilu...zelooo dobra zamisel glede previjalne mize...lih sem razmišljala kako da naredim previjalno mizo na pralnem stroju in sem dobila idejo...user posted image

suziika...ja jaz sem se tokrat tudi odločla da si obvezno vzamem sling..ker mislim da mi bo lažje, še posebej če imaš doma še enega ki potrebuje še malo več pozornosti...
gledala sem jih v trgovini da-da ...pa bom vrjetno kaj takega naročila..sicer pa bi rada vidla tudi malo v živo da pogledam kaj in kako je stem še preden kaj naročim...

a mislite da če sva bila pred dvemi leti v materinski šoli da je potrebno tudi zdej it?..

vsem ki imate MF zdej v kratkem dobro opravte pa uživajte vgledanju svojih pikic...tudi jaz čakam 11.3 da grem..uff kje je še to..

lp

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: Julijke 2011
22.2.2011 9:57:36   
Majuscka
Aqua? Bolniško do porodniške? Zanimivo, pa pravijo da samo mesečno podaljšujejo. Kaj pa je narobe s tabo, da ne grem zdaj vse za nazaj brat? To bi men palica v med padla, da bi me taka pošta razveselila. To mesečno podaljševanje je čista groza, sploh če si s.p., pa če res nisi sposoben delat...



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: Julijke 2011
22.2.2011 10:35:52   
mismis
dober dan vsem skupaj

Majuscka, meni že od vsega začetka podaljšujejo bolniško za dva meseca, res pa je, da sodim v rizično skupino zaradi let in večplodne nosečnosti.

Anci Banci, vozek je super, sam kaj češ pri dvojčkih je veliko manj izbire. Buscopan in Magnesol pa jaz nisem jemala od začetka, ker ni bilo potrebe, Magnesol še sedaj vzamem le, če imam trd buško.

škrpijonka, žal ti ne morem svetovati, prvič slišim za tole vražo user posted image user posted image

bucibirba, po moje greš lahko v materinsko šolo v aprilu, še lažje ti bo sedeti ker ne boš imela tako velikega buškota

piccolina1983, mislim da vse čakamo isto, torej na morfo da nam potrdi, da je z user posted image  vse ok, potem pa spol user posted image user posted image user posted image

spetko, mislim da ni potrebo iti ponovno v materinsko šolo, saj nič novega ne boš slišala

vsem skupaj želim prav lep dan

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Majuscka)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: Julijke 2011
22.2.2011 16:03:42   
MetiLu
Dan punce,

evo jaz sem prenovljena, pa malo sem šla spet zapravljat, zdej imam pa slabo vest user posted image  možeku bojo šli spet lasje u luft user posted image  pa dobr, se vid da mam preveč časa user posted image  kmal ga ne bom imela več, pa si moram zdej dat duška user posted image

Ideja za previjalno je res fajn, men jo je naredil svak, ki je tišler, tud idejo je dal on user posted image  se nam pa ful fajn obnese, da je v kopalnici, ker se tam tudi kopamo (ja kje pa user posted image ) in po kopanju user posted image  ni treba v drugo sobo nosit. Kopalnica je že v osnovi bolj topla od ostalih prostorov, tako da je tudi dnevno previjanje in preoblačenje kar se logistike tiče tole meni najboljša rešitev. Po novem imamo v kopalnici tudi ogromno omaro široko dober meter in visoko do stropa, kjer imam notri vse spodnje perilo, brisače, posteljnino, oblačila od tamaučka, pa zdej še ena polica čaka fraj na dojenčkaste cunjice user posted image  Imamo pa glede na kvadraturo stanovanja res veliko kopalnico, kar je res zelo zelo fajn.

Danes sem na mojem pohajkovanju videla dve mamici z vozički, ena je imela Quinny Buzza in druga Bugabooja. Sta mi bila ta dva ful všečna, pa mi je zdej moj vozek super, ker ima lastnosti obeh, s tem da ima sedežni del višje kot bugaboo, da otrok ne sedi tako nizko user posted image  pa naši košari se da tudi naklon spreminjat, ker ima enako ogrodje kot šp. del in pride fajn. Seveda samo za eno stopnjo, več pa za košaro že ni smiselno, ker potem user posted image  dol zleze. To sem pri prvem vozu pogrešala ...

Zdej grem pa tale naš svinjak spucat, tamal je mrvice stresu po celi dnevni, pa v kuhinji je bomba. Grem za sesalc prijet, pa posodo pospravit ...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: Julijke 2011
22.2.2011 20:15:39   
Šnofla
škorpijonka, mismis tole previjalno sva vzela - http://www.ikea.com/at/de/images/products/leksvik-wickeltischaufsatz-antikbeize__71533_PE187110_S4.jpg
Pač obična komoda, pa lahko dokupiš zgornji del in dobiš fajn previjalno mizo :) vse skupaj je stalo 145eur, kar se mi niti ni zdelo prehudo.

frcafella, midva sva vzela vgradno omaro v lesnini, imajo neko novo varjanto, mislim da celo njihovo firmo. Za vgradno omaro dokaj ugodno in pohvalna kvaliteta, pa tudi izbire je kar nekaj :)

Glede oblačil - jaz imam "podaljšek" iz da-da pa mi ni nekaj všeč. Imam že itak čudno postavo, ko mi je v pasu spredaj vse hitro tesno (čeprav imam običajno flat trebuh), zadaj nad tazadnjo mi pa čisto vse hlače štrlijo (zadaj pač nisem flat hehe). In valda če so mi hlače s podaljškom prav me tišijo spredaj ko se vsedem hkrati imam pa celo tazadnjo zunaj Ne vem, ene žametke so mi še prav, v tistih bom nekak zimo pregurala, si bom pa kupila ene ali dvojne lahke športne nosečniške hlače ali kakšne takšne na ful nizek pas, široke, s trakcem.
Sva pa bila z dragim v akciji za zgornje dele ker se mi trebuh res že pozna in večinoma nosim talirane majce in srajce. Evo končno je moda takšna, da bi bilo malo več izbire taliranih modelov, jaz pa noseča. Kje so zdaj tiste tunike in "žakljaste" majice, ki sem se jih zadnji par let tako vztrajno izogibala? No ja ampak mi je uspelo najt dve majici in tako fancy lahko srajico, ki mi bo še poleti prav prišla.
Izbira nosečniških oblačil se mi zdi pa katastrofalna. Same neke žalne barve, če je že svetla barva je v nekem spranem dolgočasnem odtenku? Sem se že vprašala če si marsikatera ne premisli o otroku, ko vidi to žalost. No malo za hec, ampak res, halo? Pa imam rada črno, ampak vse pa tudi ne more bit v eni barvi.

Imena - midva imava izbrane :) Za punčko niti nisva razmišljala, jaz sem dala predlog in je bilo mojemu tudi ful všeč in še vedno je obema čedalje lepše. Za fantka sva pa imela pravo zabavo pri izbiranju. Pozno ponoči, spat ni mogel nobeden od naju in se je začela debata - resni predlogi in obojestranski NEji, "smešni" predlogi, da sva se res nasmejala in potem kar naenkrat THE ONE. Potem sva se še nekaj matrala, če bi našla še kakšnega ampak je to to. Kaj sva izbrala pa povem, ko bova vedela spol :P :)

mismis, total - pridno pazita nase in na

Vsem bolanim pa čim hitrejšo ozdravitev!

Aja še to - če pozabite skopirat in vam prispevka ne objavi stisnite Backspace (alias tipka za brisanje črk), običajno se da prit nazaj do prispevka, ga skopirat in na novo objavit

< Sporočilo je popravil Šnofla -- 22.2.2011 20:16:55 >

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: Julijke 2011
22.2.2011 20:18:55   
Šnofla
Hm, linka do previjalne direkt ne odpre, meni dela, če ga skopiram sama prilepim v vrstico z naslovi. Če ne dela potem jo lahko vidite na Ikea.com, Ostereich, Baby pohištvo, znamka Leskvik

metilu - ful dobra ideja za previjalno user posted image


< Sporočilo je popravil Šnofla -- 22.2.2011 20:19:42 >

(odgovor članu Šnofla)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 8:09:56   
škrpijonka
Ta previjalna je tudi nama zadnjič padla v oči.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Šnofla)
Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?