|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 15:35:25   
frcafella
Oj babike!

spetko, glede slinga, na začetku je baje fajn tisti elastični; marsikdo kupi sleepy wrap, jaz bom vzela od Hoppediz, pri www.da-da.si, ki je v bistvu enak, samo pač drugi proizvajalec. Mi je žal, da nisem kupila decembra ali tam nekje, ko so imeli vse slinge na -20% - je bla prav reklama tule na RR... Drugače pa jaz tokrat ne bom hodila v MŠ...

theirchy, ne vem kaj bi rekla glede skupnega življenja... Sicer poznam kar nekaj primerov, ki jim skupaj super laufa, ampak so to primeri, ko so starši res ful ok in dejansko upoštevajo, da je stanovanje v višjem štuku enota za sebe, družina za sebe in ne hodijo gor brez vabila.... PA seveda vhod mora biti ločen. Kar nekaj pa jih ima tudi težave... Ampak po moje je najbolj pomembno, da se na začetku zastavijo neke meje, da se karte položijo na mizo. Nekako sem mnenja bolje prva zamera kot zadnja...
bucibirba, res hvala za info glede vgradnih omaruser posted image  Drugače pa imam Mutsyja, barva Colledge green ali kako se že napiše. V glavnem zelen je in meni ful ful všeč... Pa na splošno odličen voziček, kar je najpomembneje... Enaka barva kot športni del od anci banci, samo da je moj 4 Rider....

šnofla, hvala tudi tebiuser posted image

aqua77, super za podaljšanje bolniške...

MetiLu madona si ti pridna; mi kar slabo vest delašuser posted image

Drugače pa jaz imam vse namen nakupiti do nekje konca maja, no, razen mogoče kaj od kozmetike ali kakšne druge malenkosti iz več razlogov:
- z manjšim trebuhom lažje hodim okoli
- ko bo prevroče, mi ne bo za hojo okoli
- dopusti in ne bom doma....

Se beremo...

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 16:09:32   
juhica
škorpionka - sem prav debelo pogledala, kaj so ti to povedali samo dolžino nogice ali kakšne druge okončine user posted image .

ušesno maslo - tamali ga ima res veliko, ga ne čistimo, mnenja pediatrov so različna, tudi meni je en dežurni zdravnik rekel, naj vlijem olje, in itak da ni nič ven prišlouser posted image . Skratka, če dokaj dobro slišiuser posted image , ga ni treba matrati, je drugo mnenje, ki ga jst upoštevam, pa načeloma do sedaj ni imel problemov s tem. Sam jst sm ena tistih mamic, ki najraje nič ne bezajo po otroku (tudi kožice pri lulčku pri obema nisem dol vlekla, oz. razgibavala in čistila, pa ni bilo še nobenih vnetij lulčka ali kaj takega in ja, obema je šla kožica potem lepo dol sama od sebe, tam po sedmih mesecih), tako da mi je to navodilo ustrezalo, si mislim, bo že narava poskrbela za to.

No, ampak ker tamali zadnje dni malenkost več spi, je malo bolj utrujen, manj je in je imel danes (sem le izmerila) temperaturo 37, 4, pa pediatrinja ni videla bobniča, ampak na koncu vsega rdečega masla neko prozorno tekočino, je sklepala, da je gnoj pritekel ven in odrinil maslo ven. Dobil je amoksiklav in v petek se greva nazaj pokazat.... izgleda pa grozno, zdej ko se zbudi, mu bom malo obrisala zunanji del ušesa, da ne bo koga kap.... No potem smo bili še pri babi na kosilu (sem s sabo zmrznjen ričet prinesla) in je bilo prav fajn.

(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 16:14:49   
MetiLu
Ah punce, sej nisem nič bolj pridna kot ste ve  user posted image  sam ker sem doma, imam preveč časa, pol pa tud kaj posebnega nimam za napisat, kot sprotne opravke user posted image

Punce, super za današnjo morfologijo user posted image

Glede nakupov pa se strinjam s frčafelo. Jaz sploh na koncu ne mislim kej dost okol letat, sploh če bo vroče. Če bom spet imela tako ogromen trebuh, pa še manj.

Zdej grem pa na kavo...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 16:43:06   
maca84
hey user posted image

Da se malo javim po dolgem času (sem čist okupirana z zadnjim izpitom in diplomo ker imam namen v aprilu diplomirat in finiširam še s tem). Midva sva bla pa danes z možekom po nakupih ker rabiva voziček in posteljico. No posteljica sva odločena da bo taka z delno premično stranico in nastavljivim dnom v 3 možne višine (pač neka klasika). Pri vozekih bova pa diplomirala user posted image že najdeš enega,pa ugotoviš ko ga vidiš da mu nekaj manjka. Najdeš drugega že misliš super to bo to,pa spet nič. Pa trretjega in spet razočaranje......skratka zopet sva na začetku. Enkrat sem že napisala da se odločava med dvema vozičkoma,no iz tistega izbora je eden odpadel pa so se našli trije novi user posted image peg perego gt3, quinny freestyle 3xl comfort, jane slalom pro reverse in hartan skater s. Predvsem zadnji nama je všečen pa sva ga šla danes gledat in ugotovila da ima očitno samo 4-točkovno zaščito pri pasih (tistega paseka ki gre iz sedalnega dela otročku med nogicami sploh ni nikjer,kljub temu da piše da imajo vozički 5-točkovne varnostne pasove in tudi prodajalec nama je razlagal o 5 točkovni zaščiti), ko pa sem povprašala še za ta pasek ki gre med nogicami do trebuščka me je pa debelo pogledal . Meni se namreč zdi da če tega paseka ne bo mi bo dete še kam se odpeljalo iz vozeka user posted image ok,res da je nek pas na koncu sedalnega dela pa na tisto ročko ki je spredaj pri šprtnem delu,ampak vseeno.....bo potem ko bo večji pa še ne najbolj stabilen mi skos lezel dol in napol ležal namesto sedel? Imate tiste ki ste že mamice kake izkušnje s tem?

Sicer se pa počutim čedalje boljše,počasi tudi dobivam nazaj pravo energijo in voljo do rekreacije,tako da sem prav vesela (no razen take dni ko greva kam po nakupih ali ogledih in prideva domov pa sem ko cota) in komaj čakam pregled naslednjo sredo da se spet malo vidimo prek ekrana z našim razgrajačem ali razgrajačico, ki mi sicer tega dejstva še noče potrditi ker še čakamo prve brcike. Upam da dočakamo kmalu in da bo potem veselo vse do julija ko bomo začeli brcati v živo user posted image

Lepo se mejte in uživajte.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 17:05:07   
frufru
 previjalna: meni jo je naš dedi naredil za na posteljo, tako, da drsi po gartrah, zgleda pa takole user posted image

Buši: meni ga je ta vikend spet napihnilo, zgleda kot je pri prvemu v 28 tednu user posted image  MF mamo drug teden
Kile zaenkrat +5kg v 20. tednu

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 17:33:19   
MetiLu
Maca84, pri izbiri vozička je treba kar nekaj stvari pretehtat. Meni so bili vsi ti tvoji izbrano vozički všeč že v 1. nosečnosti, sedaj se mi pa take vrste vozeki zdijo preveč robustni, preveč prostora zavzamejo in meni osebno so pretežki. Sploh če  si bolj mobilne sorte in vozek skoraj vsak dan zlagaš v avto ali pa ga celo nosiš po stopnicah. Ali pa če dosti hodite na počitnice. Svakinja je imela PP GT3, pa so šli na morje in je bil prtljažnik karavana poln, ko so dali notri voziček, kje je šele ostala prtljaga user posted image  Pa so šli v hotel. Mi hodimo kampirat, ko je prtljage bistveno več...  
Najverjetneje si boš po ene 10. mesecih kupila še en bolj enostaven voziček ala marela ... to se je zgodilo meni, ker sem se naveličala zlaganja in sestavljanja večjega voza. Imela sem quinny speedija in mi je šel res na živce. Pa še pocen ni bil, ker je bilo treba vsako stvar posebej dokupit... V glavnem,  moje zahteve pri nakupu vozička so tokrat bile:
- lahek, okreten, lepo vodljiv
- uporaben "od začetka do konca"
- štirikolesnik (spredaj manjša kolesa, vrtljiva 360°C)
- enostavno zlaganje, s šp. delom vred
- zložen zavzame malo prostora
- možnost obračanja šp. dela v obe smeri vožnje
- nastavljanje hrbtišča s klikom, mehanizmom (ne s trakcem!)
- nastavitev višine ročaja
- dolga, premična strehica, da zadostuje brez uporabe dodatnega senčnika
- šp. del se poleži do vodoravnega
- velika nakupovalna košara
- zimska vreča
- ugodna cena

Sem bila zahtevna user posted image  pregledala res veliko vozov in ugotovila, da popolnega sigurno ni. Zmeraj se najde kaj, kar bi bilo lahko boljše... No, potem sem nehala gledat in primerjat, sva se odločila in ga kupila in zdej dam mir. No, razen ko na RR pametujem glede vozičkov user posted image  Upam da se nam bo obrestoval, da se bo user posted image  rad vozil, pa da se ga po 1. letu ne naveličam in zamenjam za marelo user posted image

Se vidi, da mi je danes ekstra dolgčas user posted image  Možek je na off če cel dan, nima nobene energije. Tamal je se trenutno zabava ob gledanju Backa Jona, jaz pa spet tukaj ...

< Sporočilo je popravil MetiLu -- 23.2.2011 17:36:57 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 17:56:31   
maca84
MetiLu vem da so vsi vozički nekako "robustni" in malce večji,ampak izmed vseh pogojev ki si jih naštela (so isti pri meni user posted image ) je pri najinem spisku dodano še velika kolesa za off road varjante. Zato izbirava med takšnimi vozički. Doma sva bolj v hribih,kmetija je,okolica travniška in gozdnate ter makedamske površine......skratka vozički z majhnimi kolesi ne bodo prišli daleč na takih terenih,ker bodo sigurno prej že odpovedali na kakršenkoli način. Sicer pa bi v drugačnem okolju bivanja najbrž izbirala med drugimi vozički. 

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 18:38:02   
MetiLu
Ja v tem primeru boš pa res rabila en vozek z velikimi napihljivimi kolesi. Speedi je imel super bicikle za tak teren, samo je vse ostalo falilo user posted image  Bi ti potem predlagala Quinny Freestyle 3XL, ga je imela kolegica in ima poleg koles vse navedene zahteve. Samo za ceno ne vem kok je?

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 18:47:05   
julijka11
sem malo prej ugotovila, da lahko oblečem le še nos. hlače; običajne me tiščijo še v rituser posted image
še dobro, da imam nekaj nos. hlač še od prej:)) za to user posted image  sem si prejšnji mesec kupila ene, ki so mi takrat še padale z riti, danes sem pa ugotovila, da jih že lahko začnem nositiuser posted image user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: Julijke 2011
23.2.2011 19:35:33   
bucibirba
Ejla!

No, končno sem prišla malček k sebi ...danes sem tudi jaz izkoristila dan in naredila čistilno akcijo...sam me zdaj tako križ boli, da komaj vstanem. In ko mi že rata vstat, rabim minutko, da naredim prvi korak user posted image . Bo že!
Sem pa včeraj prvič začutila brcike...jeeeeeee, kako lušen občutek user posted image . So se mi kar solzice sreče malček spustile user posted image .
Danes sem pa potrdila prisotnost na materinski šoli v aprilu, tako da tudi to je poštimano.

Frcafella, ni problema. A zelen je tvoj Mutsy? Joj, meni je tako lepaaaaa ta barvaaaaaa user posted image  . To je moja barva in ga bova verjetno vzela tudi midva v tej, vsaj športni del. Za košaro bova verjetno vzela navy silver, ker ima edina ročaj na vrhu - kjer je strehica. Morava še razmislit.
MetiLu, pridna pridna!
Mismis, upam da je bilo na MF vse ok...čakamo podrobnostiuser posted image .
Škorpijonka, super za MFuser posted image .
Maca84, srečno pri izbiri vozička! Midva sva tudi skoraj diplomirala v tem, zdaj imava enega v ožjem izboru, sam še to morava preverit osebno...to bo še zanimivouser posted image .

No, lepo preživite večer!

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: Julijke 2011
24.2.2011 8:51:08   
NEA_TEJA
juljka11 a si že dobila izvide  amnio

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: Julijke 2011
24.2.2011 9:06:52   
juhica
Mene pa zanima kje vas brcajo otročki? Mene tako nisko, da lahko brcike samo možu pokažemuser posted image , in včeri jih je tudi začutil, kar se mi zdi res zgodi za 18. teden. No in mi reče moj, ja tale pa sedi! Sej to vem, da se otrok obrača še dolgo, sam me je kr mal zaskrbel, ne spomnim se, da bi prej tako nisko čutila brce.... Sm šla takoj gledat, kdaj se obrne, in pravijo da do 32. tedna. Sej vem, da sem smešna, sam jst bi tok rada normalno rodila, pol me pa take bedarije skrbijouser posted image user posted image user posted image ...

Končno sem se naspala, no itak sem trikrat ponoči vstala, ampak še dobro, da me tamal zbudi, da malo zluftam, pa grem lulat, če ne  grem, me zjutraj grozno mehur boli in komaj ven teče....

Otročka še spita....

Bucibrba, pri nas imamo obdobje zelene barve, ampak za stene (divje zelene in oranžne), deke, in zdaj ko se odpravljam v Ikeo, sem si zabičala, da kupimo BELE omare, ampak ziher bo vsaj kak zelen stolček prišel zelen domov. Taka nabita barva se mi zdi, kr dvigne energijo v prostoru.

Še prej pa moram steno v kuhinji in v bistvu  dnevni sobi (en ogromen prostor, kjer midva spiva, jemo itd....) prebarvati, ker je po dveh letih popolnoma svinjski, je pa zoprno, ker je pluta. In to je zadnja stvar, ki jo tukaj naredimo, naprej belimo v naši hišiciuser posted image . Moj sicer ne mara beliti, pa tudi toliko opravkov ima z našo hišico, da to mene čaka, izbiram pa barvo.... Hotela sem spet eno divjo (močna ciklamna), ampak sem se odločila za neko nežno pastelno, mogoče tudi rjavkasto barvo...

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: Julijke 2011
24.2.2011 11:50:47   
Suziiika
Zdravo punce user posted image ,

ewo naju z pregleda user posted image  smo mel kr morfologijo danes, ampak žal ne vemo glede spola nič novega user posted image  se ni vidlo, oz. kot je rekla, nekih dodatnih podalškov se ne vidi, ampak ne bi rada izklučla da ni fantek, tak da bomo še rajši počakali.., user posted image  Ahja nimaš kej, je pa vse vredu drugače, težki smo 370g, user posted image  bije, pa skos sesa pa jeziček premika.. Je rekla ginekologinja, da to pa bomo meli enega težkega sesalca user posted image

Mismis za seznamček naslednji pregled : 23.3., pa čestitam za user posted image  user posted image
juhica kak si ti drugače? Si se pozdravla? Zelena barva je zakon! user posted image user posted image  Če bi meli na izbiro po trgovinah oblekce pa to v zelenih, bi kr na tem ostala, ker je taka nevtralna barva, pa še moja najlubša.. tak da bo naš voziček tudi tak user posted image  in sem čisto navdušena nad njemu, tak da čist zastopim MetiLu da so bli doma vsi tak navdušeni nad vozičkom user posted image

user posted image
buciriba user posted image  za brcike, js tudi komaj čakam, da bo kej akcije se začelo v bušiju user posted image

Lep pozdrav punce, pa fejst se oblečite, ker je brrrrr mrzlo zuni.


< Sporočilo je popravil Suziiika -- 24.2.2011 11:58:02 >

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: Julijke 2011
24.2.2011 12:01:34   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: juhica

Mene pa zanima kje vas brcajo otročki? Mene tako nisko, da lahko brcike samo možu pokažemuser posted image , in včeri jih je tudi začutil, kar se mi zdi res zgodi za 18. teden. No in mi reče moj, ja tale pa sedi! Sej to vem, da se otrok obrača še dolgo, sam me je kr mal zaskrbel, ne spomnim se, da bi prej tako nisko čutila brce.... Sm šla takoj gledat, kdaj se obrne, in pravijo da do 32. tedna. Sej vem, da sem smešna, sam jst bi tok rada normalno rodila, pol me pa take bedarije skrbijouser posted image user posted image user posted image ...



Mene brca konkretno že kar nekaj časa. Sem pa zdaj 21 teden in že cel februar čutim brcanje. Pa tudi samo na enem mestu, nad sramno kostjo tak bolj desno user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: Julijke 2011
24.2.2011 12:20:05   
katja117
Tudi jaz že kar cel februar čutim brcanje (zdaj sem 21. teden), prej so bili bolj mehurčki. Je pa v veliki večini spodaj desno (isto kot muki1), ene dvakrat je z rokicami poboksal malo pod popkom desno. Je pa to tak fajn čutit user posted image Vse, ki še to čakate, vam želim, da bi bilo čimprej!!! user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: Julijke 2011
24.2.2011 14:45:10   
frcafella
Ojla!

juhica, tudi moj mali ima od vedno precej ušesnega masla... Mu čistim s palčko, ampak ne nonstop. Drugače pa gle dekožice na lulčku, smo mi lepo čistili praktično od rojstva, nisem pa nič kaj dol vlačila, oziroma mogoče minimalno, toliko, da sem lahko očistila. Mu pa je pediatrinja pri letu dni prvič dol potegnila kožico in mene je zraven skoraj kapuser posted image  Ampak HB mu je zelo lepo šla v celoti dol, tako da ni bilo nobene panike. Zdaj pa ima to čiščenje preko moj mož... Upam, da bo tvoj mali hitro bolje...
frufru, lušta taka opcija previjalne in predvsem bravo za dedijauser posted image

bucibirba, superca za brcike, je res nepopisno lep občutek... Se mi zdi, da še nekoliko bolj dojameš, da je v tebi živo bitjeuser posted image  Čeprav ko zdaj pogledam sina, včasih še vedno ne morem dojeti, da je rasel v meni.... Zdaj pa že taki fant... Ah ja, so mi kar solze stopile v očiuser posted image  Je pa moj Mutsy zelen, tako košara, kot športni del; jih pa videvam vedno več v taki barvi po Mariboru. Ko sem jaz vozičkala, ni bilo še nobenega...

juhica, moj bebi brca kar visoko; ga pa je povsod dostiuser posted image

Suziika, samo da je bebi ok in da lepo napreduje, spol pa je itak postranska stvaruser posted image

Lp

(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: Julijke 2011
24.2.2011 14:46:27   
juhica
ja muki1, točno na tem mestu tut mene brca in to res močno....

suziiika jst sm v redu, malo sem še hripasta, drugače pa je prehlad mimo....

(odgovor članu katja117)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: Julijke 2011
24.2.2011 14:56:30   
juhica
Aja kožica pri lulčku, pri prvem otroku (Domžale) so bila navodila : pusti pri miru zadevo, pediatrinja je pri treh mesecih probala, je šlo lepo dol, ampak ko je bil večji (je že stal v kadi in sem ga tuširala, pa tudi zdaj) si noče tega umiti (je kar jokal revež, mu je neprijeten občutek) in jst ga pač ne mislim siliti, ker se mi zdi, da se že malo samo čisti in predvsem ne želim, da ima kako negativno izkušnjo zaradi tega, je to le intimen del telesa. No pri tadrugem (Zasavje) pa so bila navodila od patronažke in ostalih, da to moraš trenirati v banji (vleči kožico dol od začetka), da če ne se priraste in kaj jst vem kaj še. No jst tega nisem počela (sm bla mal čudaka tleuser posted image ) in je šla sama lepo dol pri sedmih mesecih, pa tudi v eni knjigi sem prebrala, da se pri fantkih ne vleče kožice dol, ker se sama odlepi v roku enega leta načeloma....no potem je bil pa fantek pri enem letu poleti nagec v bazenu in je imel veliiiiiiiiiiiiiiiiiko delauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: Julijke 2011
24.2.2011 15:16:16   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: NEA_TEJA

juljka11 a si že dobila izvide  amnio



še ne; zdaj je komaj 1 teden od AC; mi je strašno stresno te dneve zaradi morebitnih zapletov po posegu...sem se pa včeraj odločila, da obdržim otročeka ne glede na rezultat; upam sicer še vedno močno, da je vse o.k., ampak moram priznati, da se mi je zaradi odločitve zvalila skala iz srca

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: Julijke 2011
24.2.2011 15:21:35   
julijka11
brcike jaz čutim najbolj spodaj levo - tam ima glavico in miga z rokicami, pa pod popkom, ko se obrne se mi izboči in postane trdo ( hrbet ), včasih začutim tudi desno nad popkom ( nogice),; čutim jih nekje na pol ure, sem pa v 18t

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: Julijke 2011
24.2.2011 18:49:06   
Šnofla
maca84, Jane ti jaz odsvetujem. Moj občutek ko sem ga videla je bil da ima samo izgled "off road" vozička, drugače je pa običen "mestni" voziček. Vzmeten je čisto zanič, poleg tega je ful ozek, ob strani nima nobene zaščite, strehca je "kar nekaj".

PegPerego gt3 je pa za moje pojme res konkreten voziček, ki bo zdržal tudi makadam in travnike (tudi mi smo na deželi in med travniki, poleg tega psa ne mislim sprehajat po asfaltu), dobro vzmeten, super zavora. Ful lepo vodljiv (sem se prav izživljala po trgovini okrog najožjih vogalov, pa kar gre). Moraš pa upoštevat, da je OGROMEN ko je zložen in da ima cca 15kg.  Za zložit in sestavit je FUL enostaven. Poceni pa res ni...
Quinny ki ga omenjaš se mi pa tudi zdi super, poleg tega je lažji in se zloži na bolj kompaktno velikost. Samo nama "vesoljski" videz ni potegnil. 
Pa enega Mutsyja nama je prodajalka v baby centru svetovala samo mi je bil tako vesoljski da sploh nisem 2x pogledala.
Am..Maxi Cosi Mura 3 je bil najina druga izbira za off road. Samo je pa vse fuuuul nizko - od košare do športnega dela. Sva pa precej visoka zato je odpadel.

Ko smo ravno pri zeleni - sva tudi midva vzela zelen voziček in dve zeleni dekci in bodoči stric je prinesel zelene nogavičke in kapico pa bodoča babi naredila zeleno jopico in copatke user posted image

Ampak kako je mogoče, da jaz še nič ne čutim user posted image user posted image pred včerajšnjim sem že mislila da me mogoče malo žgečka ampak je bila samo sekunda in samo enkrat, tako da sploh ne vem ali je bilo to to ali je bila samo moja domišlija.

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: Julijke 2011
24.2.2011 19:23:13   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: frcafella

frufru, lušta taka opcija previjalne in predvsem bravo za dedijauser posted image

Frcafela gre za posnetek verzije od otroške posteljice Bukela http://www.cri.si/web/POHISTVO/bukela.html gre za posteljico 70 x 140, ki se jo razstavi v otroško posteljo, mizico in plezalne stolpe user posted image

(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: Julijke 2011
24.2.2011 19:32:08   
zabica81
Hojla user posted image

po dolgem času se oglašam tudi jaz. Prišli iz Tenerifov. In sem cel teden prebirala vaš klepet, pa mi je komaj uspelo vse prebratiuser posted image user posted image
Pridno ste čvekaleuser posted image

Najprej za seznamček MF: 4.3. hkrati s pregledom. Me je danes klicala G in rekla, da je 7.4. na dopustu in da naj pridem 15.3.. Sem bla ful žalostna (user posted image user posted image user posted image ). Ker pa popoldan grem bolj težko, sva dorekli končen datum 4.3. Jupi, tak da bom mojo štručko videla že drug teden user posted image user posted image user posted image


Vse čestitke za opravljene licence, izpite... pridne ste punce, zelo pridne.

Joj tolko sem prebrala, da sem vse pomešala user posted image user posted image user posted image

Zanima me, a delate kej kegleve vaje. Jaz jih bl tako tako. Sem bila na začetku ful pridna, potem sem se pa polenila. Bom spet začela.

A je našla katera v Lj kakšno cool telovadbo. Se priporočam za info.

Oblekce se trudim držati vstran od otroških oddelkov, ker bi itak vse kupila. Sem rekal, da bom še malo počakala. Moram pa nujno po kakšno trenirko zase. Vse moje, me hočejo nekaj stiskati. Imam pa probelm s spodnjim perilom. Kakšen nasvet. Tangic ne nosim več. Boksarke me pa preveč stiskajo čez bušija user posted image . Tako da se odpravljam v trgovino. Hvalažna za vsako info.


Včeraj sem nekaj preletela forum aprilčic in se punce nekaj kregajo. Tako da če si katera zaželi malo sprostitve.....


Lep večer pa pridno božajte bušije


(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: Julijke 2011
24.2.2011 20:12:52   
marjetka15
Pozdravček vsem user posted image !

No pa sem spet v službi. Moram reči, da je super. Preselila sem se v drugo pisarno, kjer so punce zakon, vsi so zelo veseli za mojo nosečnost, tudi direktorcauser posted image . Tako da sem prav vesela da sem po 11t zopet med njimi.

Sva pa šla z možekom včeraj v baby center še na en krog ogleda vozičkov, res ne vem kaj vzeti...Izbira je ogromna. Mi je pa zelo všeč icandy peach - super voziček, zloži se tudi ful enostavno. Imajo ga v trgovini Iana v mercator centru v Šiški, samo cena je malo visoka, ne vem res....
Sva pa si ogledala tudi posteljice in previjalne, tako da posteljica bo kar 60x120 potem pa ta velika postelja.70x140 mi je kar malo prevelika.

Brcike čutim že kar močno, tudi trebušček je že kar okrogel in komej čakam sredo, ko imam MF.

Superca za vse AC in opravljene MFuser posted image .

Uživejte pa se še kaj javim

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: Julijke 2011
25.2.2011 9:30:32   
MetiLu
Dobro jutro,

včeraj mije bilo pa po dolgem času tako dolgčas, da sem si šla že oreng na živce user posted image  se tud oglasit nisem hotela, ker nisem mela kaj novega za napisat user posted image

No, danes je že bolje, sem zjutraj za spremembo malega jaz peljala v vrtec in sva z vzgojiteljico malo poklepetale. Ga je zelo pohvalila, kako se je v zadnjih dveh mesecih spremenil, odpru, da je samostojen, zabaven, zgovoren, tako da sem res vesela, da mu je postalo v vrtcu tako všeč user posted image  res, ker mi je bila največja muka ga dat v vrtec (sama imam še danes cmok v grlu, ko pomislim na moje obdobje v vrtcu user posted image  - slaba izkušnja pač). Pa še dve mamici iz naše skupine bosta tud drugič mamici in se sedaj teli naši mulčki med sabo o dojenčku pogovarjajo user posted image  je rekla vzgojjiteljica, da so prov fletni, me je mogla dones mal povprašat o tem user posted image

No, pol sem šla pa še v pekarno in se zdaj mastim s slastnim sendvičem in pomarančnim sokom z dodanim železom. Sem ga končno začela pit, pa da vidimo, kako bo tokrat z mojim hemoglobinom.

Pripravila sem tudi nekaj cunj od tamalga, ki jih je prerastel, da jih danes odpeljemo k tašči (imamo skladišče v moževi bivši sobi), pa še nekaj mojih plaščev in voziček. Vzela bom pa cotke za user posted image , da jih malo pregledam, posortiram ...
Bo pa danes tamal šel na kratke vikend počitnice, ker je možek rekel, da me zvečer pelje v kino user posted image  bova šla po stotih letih user posted image  Bi šla na bowling, pa zame ni priporočljivo tistih kugel metat user posted image

Zdele grem pa še v Leclerc po fasngo, tako, da imam dan že poln in mi danes sigurno ne bo dolgčas user posted image  ma res no, od včerajšnjega ležanja me je spet štihnilo v križu, pa me zdej že lep čas ni nič bolelo user posted image  bom mogla it na kakšno masažo user posted image

Ko ste debatirale o vozičkih, soseda je imela Jane slalom pro, pa ga je tud skritizirala, ji ni bil všeč sedež, ker se ni dal popolnoma pokonci, pa sprednje kolo ji je skoz neki nagajalo. Svakinja je z  PP GT3 zelo zadovoljna in funkcijsko čez voziček nimam pripomb, samo meni je preglomazen, ko se zloži. Mutsyev pa ne poznam, zato bi imed naštetih sigurno za teren izbrala Quinny Freestyle 3XL. Icany peach sem zadnjič tudi jaz gledala na netu in zgleda super uporaben, lepo se zlaga, samo je cena previsoka. Nekako kot za Joolz Day ali pa Bugaboo-ja. Vsi ti vozi so mi lepi, samo predragi...

Žabica, jaz že kar nekaj let ne nosim več tangic, izjemoma če kakšne poletne hlače to zahtevajo. Imam najraje tiste iz H&M-a, ki so kot bokserke, samo oprijete. V prvi nosečnosti sem si kupila le 1. št. večje in me ni nič vezalo, so se lepo raztegnile, pa še bombažne so. Sicer pa ima H&M tudi nosečniške spodnjice z znižanim sprednjim delom in so cenovno dost ok.
Keglove vaje pa izvajam med lulanjem, kadar se spomnim. Nisem preveč pridna. Če ne prej jih bo treba po porodu user posted image

Šnofla, sej bodo brcike kmalu prišle. Mogoče pa user posted image  bolj zadaj nosiš, pa mora malo bolj zrast, da boš začutila kako brcka. V katerem tednu pa si?

Glede kreganja po forumih ne bom pametna, ker imam sama s tem slabo izkušnjo user posted image  po določenem času klepetanja/pisanja se lahko hitro napiše kakšno mnenje, ki se ga lahko razme na miljon načinov in napisano lahko izpade čisto drugače, kot pa neka oseba v danem trenutku misli. Ni tona glasu in mimike obraza, zato sedaj vsako stvar jemljem bolj z rezervo... Ne vem pa kaj imajo aprilčice zaeno temo. Se bom raje izognila user posted image

Juhica, mi imamo pa z lulčkom oz. s kožico kar problem, bo treba najbrž kirurško zrihtat user posted image  Tudi mi smo dobili navodila, da vlečemo med kopanjem dol, kolikor gre, nič na silo. Pa ne gre nikamor. Je še skoraj čisto zaprt. Imamo pa srečo, da se mu niti enkrat do sedaj ni zagnojilo ali kar koli, zgleda, da je tok na tesno, da umazanija sploh ne pride zadaj. Pa je bil star tri leta. Sej zdej ima med kopanjem tolk dela z njim, da je joj user posted image  samo še vedno ne gre nič bolj dol. Lula pa brez problema, je tok odprtine, da lepo teče. Upam, da bomo to kmalu porihtali. Čakamo, da nas pokličejo na kontrolo/pregled pri treh letih, nas bo zdravnica najbrž poslala naprej.

Dost bo zaenkrat, tačas ko sem pisala sem že pojedla, se grem oblečt in na potep user posted image  lep dan vsem, zunaj je sonček in -8°C user posted image

< Sporočilo je popravil MetiLu -- 25.2.2011 9:34:56 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?