|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
2.2.2011 8:47:26   
Suziiika
Jutro tudi z moje straniuser posted image
Sem hotla že včeraj zvečer na hitro nekaj pokomentirat, sem čakala da bo meu dragi pavzo pri pokru, da bi skočla na hitro malo za rač. pa meje zmankal zraven čakanja user posted image

Kar se pa vozičkov tiče, js sem že tak bla skor 100% da bom uzela lux4kids-ovga,
Viper Lux model, ker je edini model ki ma spredna dva kolesa dosti skupaj--> http://www.lux4kids.si/
Včeri sma ga šla pa še v trgovino pogledat in sem čistuser posted image , sploh nočem pomislt na noben drug voziček, res super je, oblika -- ma lepo štiri kolesa, pa taka velka napihlijva, ker js osebno nisem najbol navdušena nad temi z 3 kolesi user posted image dokaj lahek je -- okrog 7kg, pa še vse v kompletu pride, cena je p mojih pojmih zelo spremenljiva, pa kar je še bolj pomembno -- da pohvalim malo user posted image --- prodajalka je bla super res, ustrežljiva, lepo je razložla vse, pokazala.. še ust mi ni blo treba odpret, js sm si pa tok vprašanj v glavi sestavla user posted image pa še pravla je, da je neka gospa ki je pri njih naročila voziček (dobava pa je nekje v 3-4 tednih), rodila 2 meseca prezgodaj in ni imela še nič doma, pa so ji posodli jajčko dokler ni ona dobila svojega naročila..user posted image res super user posted image u pa da ne pozabim, moj dragi je še bolj navdušen je furu tist voziček po prodajalni gor in dol pa me sprašvau če mu paše pol je pa doma še kr isto roke v luft pa gasa po stanovanju ko da vozi user posted image

reni36 za rezultate, drugače pa je to moja prva nosečnost, rok imam pa 9.7 so se še men skorej ulile solze ko si to tak lepo napisala joj keri filing more to bit user posted image

bubu_bibi user posted image kolokvij, sam da je pomagalo danes pa fajn zrihti na pregledu, enako tudi tebi NEA_TEJA to je zaj mimo, smo držale pesti, zdaj pa je počivi 3 dni ja!user posted image

Zej pa šibam js tudi nauser posted image pa neki pojest.user posted image

Lepo se mejte punce

< Sporočilo je popravil Suziiika -- 2.2.2011 8:55:44 >

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Julijke 2011
2.2.2011 10:06:28   
NEA_TEJA
Sem pozabila včeraj napisati pregled mi je moja G prestavila in sicer na 9.2. ker sem imela včeraj amnio.

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Julijke 2011
2.2.2011 10:41:28   
meti.v
Ola
Zdej sm tok jezna k sm mela že napisan pa me je vn vrgel. Drgač pa spet se oglašam po dougem času, vidim da ste kar pridne z pisanjem. Včeraj sm imela spet pregled in vse vredu, mi je poslušu sam srčka.  Drgač sm pa jz sposodila AngelSounds od ene firme ki se zasledila na netu. Je tok fajn poslušat. Brcike čutm občasno bol kot nežno žgečkanje. Prvega sm začutila ko sem bila noseča pounih 17 tednou.
Imena pa mava drgač že izbrana. Vidim da teče debata o vozičkih, se spounim da ko sm jz izbirala voziček sm skor diplomirala, drgač sm pa zdej stem zlo zadovolna.
Aja naslednji pregled in MF 8.3.

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Julijke 2011
2.2.2011 11:05:04   
bucibirba
Ejla!

Za mano je še ena neprespana noč...me tako daje kašelj in loti se šele zvečer in seveda ponoči. Uffffuser posted image  Komaj zdaj prihajam k sebi user posted image .
Reni36, super za rezultate user posted image !
Magic*, sem opazila da je tudi tebi všeč voziček Implast Eco...sva že dve! Midva sicer nisva še šla na ogled, bova šla drugi teden. A sta kaj prej poklicala, preden sta šla na ogled? Jaz komaj čakam, da ga vidim v živo user posted image !
Kar se tiče brcik, jaz za enkrat še nič ne čutim. Me prav zanima kako to zgleda user posted image , komaj čakam! Sem pa kupila napravico za poslušat srčke in to je najlepša glasba za moja ušesa! Z mojim se zmeraj razneživa, ko ga zaslišiva. Kako lepoooo!

Zdaj si pa grem hitro čajček skuhat, da bo šel ta prehlad čimprej mimo!

Lepo sončen pozdrav vsem skupaj!

(odgovor članu meti.v)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: Julijke 2011
2.2.2011 11:34:02   
Nateja85
Meni so tud všeč vozički Lux4kids. Pa še cena je ugodna.
Midva bova pa kupila Fenix lux.
Naslednji pregled MF imam 22.2

Lep pozdrav

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Julijke 2011
2.2.2011 12:00:05   
mismis

user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, MF: ?
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 17.2., MF: ?
Zivez, 26, 2user posted image , 1user posted image , P: ., MF: 17.2.
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, MF: ?
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: 4.3.
pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.21.2, MF: 21.2
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?
 
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF:
 
7.7.
botticell, okolica MB, 28, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
frcafella, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P: 24.2., MF: ? user posted image
marjetka15, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, MF: 2.3.
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?., MF: ?
majuscka, 27, Sl. Bistrica, 2user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 14.2.
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: 2.2. , MF: ?
škrpijonka, Koper, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: 16.2., MF: 23.2.
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image P: ?, MF: 93.
Suziiika, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 24.2., MF: ?
 
10.7.
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,
 
12.7.
mismis, 36,  2user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 23.2. 
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? 
 
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: ?.
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  MF: 22.2.
 
14.7.?
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: ?., MF: 3.3.,
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?, 8.3.  user posted image
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: 28.2.
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ., MF: ?
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
petrussa, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., OGGT: ?
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
 
16.7.
bubu_bibi, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF:. user posted image
sunny24, ?29, 3user posted image , 1user posted image , P: 25.2.., MF: ?.
 
18.7.
zabica81, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 7.3..
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.2., MF: 11.3.
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: 2.2., MF: 6.3.
dekle23, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 3.2.., MF:
 
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: 10.3.
 
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: user posted image
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: 9.2., MF:  ?
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF:
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: 14.2., MF: ?
bucibirba, 28, Primorska,  2user posted image , 0user posted image , P: 11.2., MF: ?
 
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 1.3.
 
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: 15.2., MF:
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., NS: ?
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: 17.2., MF:.   user posted image
piccolina1983, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF:. ?
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
Thrina, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF: ?
reginca1, ?, Maribor, 3user posted image , 2user posted image , P: 15.2.., MF: ?
 
26.7.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: 21.2., MF: ?
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, NMF: 15.3.
 
27.7.
Roži_, 30, 1user posted image , 0user posted image , P: 28.2., MF: 15.3.
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.2., AC: 17.2.,  MF:  ?.
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: 2.2., MF:  ?
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF:  ?
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 23.2., MF: 15.3.
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
Tamcika, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 14.2.., MF: user posted image
 
30.7.
Šnofla, 21, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: 17.1.
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, MF: ?
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
 
 
 
Julijk 2011 nas je: 69

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak
aTri


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 



  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   



  • user posted image


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu Nateja85)
  • Neposredna povezava do sporočila: 1281
       RE: Julijke 2011
    2.2.2011 12:01:02   
    mismis
    ekola, seznamček sem osvežila. Samo upam, da nisem kaj spustila, sem imela kar nekaj strani za prebrati za nazaj.

    Reni, super za rezultate user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1282
       RE: Julijke 2011
    2.2.2011 12:09:15   
    škrpijonka
    mismis user posted image  za seznamček

    mene pa danes glava boli in bi tako šla ven na sonček, pa morem tu v pisarni čepet



    _____________________________

    Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1283
       RE: Julijke 2011
    2.2.2011 12:13:54   
    rakica82
    Ojla,

    Kako ste kaj  danes? Mene je glavobol končno zapustil, po dveh dneh je danes prov super, pa tud spala sem malo bolje  . Tako da jupi! Sva šla pa včeri zvečer v Mcdonalds, greva enkrat na leto sem pojedla en  cheeseburger, al neki takega, pa je zgleda pomagalo. Očitno je treba kdaj tud kaj mastnega pojest

    Sva pa včeraj na hitro kupila voziček . Sva že itak velda kerga bova vzela in so imeli v pikapolonici znižanega tako ,da sva včeraj zvečer na hitro letela tja, sva dala za vouiček in košaro 400 eur . Mava pa tega http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/novo-easy-walker/ew-voziCek-sky-aqua/710128717755280008, in to košaro http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/novo-easy-walker/ew-sky-koSara-brown/720138717755280664. Pri košari sva naredila kompromis, ker bi naju modra prišla 170 eur. MOreva šparat tako ,da bo še za druge stvari denar ostal . Sva pa glede na redno ceno prišparala 250 eur.

    Reni36 super za rezultate .

    Nea_teja najuhuje je za tabo, zdej pa počivaj.

    BUbu_bibi bravo. Mismis ful si pridna. Jaz mam naslednji pregled kar takrat ko imam morfologijo, mene zaenkrat naroča na 6 tednov.

    Vem da sem hotla še neki napisat, pa sem pozabila , me daje pozabljivost .

    Lepo se mejte  

    _____________________________

    ti si najlepša pesem življenja mojega...

    (odgovor članu škrpijonka)
    Neposredna povezava do sporočila: 1284
       RE: Julijke 2011
    2.2.2011 12:33:53   
    Majuscka
    ....user posted image super za dobre rezultate...
    mismis...res si pridna...pri meni nisi nič spustila..pa kolko nas je že :)
    Rakica82...a veš da je mene tudi včeraj McDonalds zagrabil? Mi je moj domov pripeljal, Cheeseburger in Chichenburger...pa bi blo boljše 2 Cheesa...Chicken ma gravš omako :) Ampak sem se zadovoljila.pa še mal kokakole zraven...sicer mi bo čaj na vseh luknjah ven pogledal :)

    Pa še glede nohtov. Naj ne bi imele namazanih. Predvsem na račun če se kaj zakomplicira. Ker anastezist ti daje narkozo tudi preko prsta in maske in če je lak gor, ni prevodno. So mi že tik pred operacijsko čistili nohte ..:(

    To je to...Zdaj pa grem še enkrat kruh premesit..pol pa za kosilo gobe z jajčko in svež kruh....mmmmm

    Lep dan želim!

    (odgovor članu rakica82)
    Neposredna povezava do sporočila: 1285
       RE: Julijke 2011
    2.2.2011 13:35:29   
    frcafella
    Evo še mene...
    reni36, jeeeeeeeeeeeeeee, user posted image  za super novičke...

    total, meni šoping in frizer vedno pomagata, da se počutje izboljšauser posted image  Tako da ti si kar privošči..
    Tudi jaz že čutim brcikeuser posted image  Ga res ni lepšega občutka... Drugače pa bi naj drugič res prej čutil, čeprav sem jaz že v prvi nosečnosti tiste prve mehurčke začutila res nekje v 18. tednu....

    MetiLu, jaz tudi ne vem kako je s temi kalupastimi sedeži... Mi je sploh športni del malo čuden, ko otrok zaspi, pa nekako ga potem sede poležeš?? Sicer pa imam Mutsyja, s katerim sem prezadovoljna... Košara je pa tudi pri nas bila v uporabi dobre štiri mesece, je pa res, da je bolj kot ne v njej spal. Ni pa na splošno nikoli bil neki ljubitelj vozička; je dosti raje prosto raziskoval... TAko da smo ga pospravili pri letu dni, ko je shodil...

    papa

    (odgovor članu Suziiika)
    Neposredna povezava do sporočila: 1286
       RE: Julijke 2011
    2.2.2011 13:45:03   
    cowgirl
    sem majčica 2011 in zaradi mojih izrednih zdravstvenih razmer moram žal prodati bon za 4 obiske pilatesa za nosečke po ugodni ceni 23eur. Poteka v LJ ob torkih zvečer, tam kjer je gosp. zbornica. bbon je potrebno vnovčiti do 20. februarja 2011.
    več info je tukajle: http://www.sunshine.si/

    Pošljite ZS ali mail na
    krawca2002@yahoo.com

    _____________________________

    Carpe diem

    (odgovor članu jana banana)
    Neposredna povezava do sporočila: 1287
       RE: Julijke 2011
    2.2.2011 15:01:56   
    MetiLu
    Dan!

    We are in love user posted image  v voziček seveda user posted image  še možek je nad tem modelom čist navdušen, pomojem ga bova kar vzela.  Jutri grem probat še s kolegico, da mi posodi njeno hčerko, da vidim, kako dejansko user posted image  notri sedi oz. leži, ker ima kalupast sedež, samo jaz sem navdušena. Model vozička je zelo zelo podoben Bugaboo-ju, barve fantastične, cena ugodna user posted image  Vzela bova pa modrega. Črn mi ni všeč, na vijola je dal mož veto in odpade user posted image , zelena je pa ful lepa, samo preveč seka, kar malo oči bolijo, če ga predolgo gledaš. V glavnem, komplet ima vse kar rabiš in upam, da sem našla voziček, ki mi bo dobro služil.

    Midva sva bila danes tud v McDonaldsu user posted image  je pasalo, čeprav me zdej vse tiši, k sem tok nahitro pojedla ...

    Toliko zaenkrat user posted image

    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu cowgirl)
    Neposredna povezava do sporočila: 1288
       RE: Julijke 2011
    2.2.2011 16:28:44   
    total
    Pa sem zopet sveža in nova,paše mal razvajanjauser posted image . Punce,ki ste kupila to napravico za poslušanje srčka,a je to Angel sound??? Kje se nabavi in kolikšna je cena??

    Tut tele vozički niso švoh http://otroskatrgovina.si/otroski-vozicki/otroski-vozicek-magica-froggy.html.

    McDonalds mm.. že dolgo nisem bilauser posted image . Majuscka a gobe lahko ješ??????

    Glede nohtov tut jaz to prvič slišim,vem pa da na nogah lahko imaš,ker je mela sestra francosko manikuro pa je blo ok.Bomo pač naturuser posted image user posted image user posted image




    _____________________________

    Kaj naj rečem...srečna sm!!!


    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 1289
       RE: Julijke 2011
    2.2.2011 16:48:50   
    juhica
    pa ne noooooo zdele pa men ni hotel skopiratuser posted image

    ah drugič

    (odgovor članu total)
    Neposredna povezava do sporočila: 1290
       RE: Julijke 2011
    2.2.2011 17:01:50   
    MagicSpell77
    Hello spet po dolgem času.
    Danes sem imela pregled, vse ok, smo srčka poslušali. Pač navaden pregled. Kar zavidam vam enim srečkam, ko vam vsakič UZ delajo.
    Jaz brc še nič ne čutim, jih pa komaj čakam :)

    Mismis še posodobitev za seznamček:
    PDP so mi premaknili na 11.07.
    Naslednji pregled + morfologija pa bo 02.03.


    _____________________________

    As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

    (odgovor članu total)
    Neposredna povezava do sporočila: 1291
       RE: Julijke 2011
    2.2.2011 19:13:15   
    bubu_bibi
    Še jaz vas danes pozdravim. Bila na pregledu in sem čisto v rožcah user posted image user posted image user posted image  user posted image . Malo me je skrbelo in sem vse izpovedala in me je čisto pomirila... Pa s takim mehkim glasom je govorila... Ah! Potem sva pač šli malo na UZ, samo toliko, da detece vidim (kar me je čisto pomirilo, umirilo in napolnilo s tako srečo), pa brcati je začel ta moj otroček in sem ga prav jasno tamle na oni mizi čutila, pa mahal mi je. Ah, saj pravim... In ker me je na nuhalni nekaj strašil, da je otroček ful nizko in še in še, sem jo vprašala (pa za vsak slučaj še za placento previo, saj vem, da je še zelo zgodaj) in mi je rekla, da ga res nosim nizko, ampak nekatere user posted image user posted image tak imajo in to ni nič hudega samo po sebi, pa da je na zadajšni steni in se ne rabim nič bati, ker je na sredini. In mi je tako odleglo!
    No potem sva šla v BTC v Mladinsko (mislila sva sicer v Vale, samo je ni več tam) in sva kupila To sem jaz - spominsko knjigo za dojenčka. Pa kar tam sem se zjokala... user posted image No in takoj sva začela izpolnjevati, tj, jaz pišem, ati pa pravi, da je on cenzura... user posted image

    MetiLu - super za voziček! Tudi mene je včeraj zagrabilo in mi je user posted image moral dve ponvi krompirčka spečt... Ah, tako pač je! Življenje je lepo!

    Uživajte!

    Aja, mismis: naslednji pregled in morfologija pa 9.3.


    _____________________________

    Pričakala sva! :)

    (odgovor članu MagicSpell77)
    Neposredna povezava do sporočila: 1292
       RE: Julijke 2011
    2.2.2011 20:52:18   
    zoga08
    Hoj srečke user posted image ,
    user posted image  sem se zjutraj razipsala in avtomastko pozabla kopirat in rezultat je sorryuser posted image user posted image user posted image user posted image .

    No zdej pa upam, da bo šlo.

    Ste pridne čvekice, vas je pridno brat ker ste ful pozitivne bejbe user posted image .

    Nažalost mi kronično primankuje časa za kaj več napisat. Sem še vedno na bolniški, ker mi še vedno nagaja moj nos.

    Vožički: Sem ful vesela, da imam vožiček že doma od prej, ker pri taki izbiri (absolutno več kot pred 3. leti) bi se mi zmešalo vsi lepi in uporabni user posted image .

    Modrčki: Tudi jaz moram v lov po novih običajnih modrčkih, ker so od prveuser posted image  že čist bogi. Naj vam povem da sem v prvi user posted image iz številke 80A prišla na 90D in tako je tudi ostalo. upam, da ne bodo sedaj rastle še naprej user posted image . No posledica je da imam na njih polno strij zaradi tega (na trebuhu pa nobene :)). No drugače bom uporabljala za dojit po porodu tako kot prvič Lisca pa Miler no pa tale da-da tud ne zgleda slabo.

    Čestitke vsem za lepe rezultare in user posted image  za vse bubane ter tiste ker čakate na rezultate am.


    Še moji podatki za seznamček user posted image  mismis hvala ker se potrudiš za nas user posted image
     
    Pregled: 9.2,  MF: 8.3

    Lepo se imejte user posted image

    _____________________________

    ... Ljubezen nikoli ne mine ...

    (odgovor članu bubu_bibi)
    Neposredna povezava do sporočila: 1293
       RE: Julijke 2011
    2.2.2011 21:38:09   
    juhica
    haha zoga08, to pa so dimenzije (90D), pa kr hud preskokuser posted image ... no jst se tut morm pohvalit, ne vem dimenzij, ker mam kup starih modrcev od prijateljice in jih zdele rabim, no pri dojenju sem imela 85C (prej 75B) in sem seveda tut strije pridelala. Skratka zelo sem zadovoljna s tako velikostjo kot je zdaj, a vem, da čez ene dve leti (pol leta do eno leto po dojenju) bo spet žalostuser posted image .

    No pa tut ekstremna čustvenost me daje, npr. včer sva gledala dr.housa, pa je bla vmes reklama za cepljenje za rotavirus - un medvedek, ki se osamljen in žalosten sprehaja po posteljici in čaka dojenčka, ki je v bolnici na infuziji - skratka pošteno sem se zjokala.... pol pa smejala sami sebi, pa sej sta moja dva tut mela rota, pa mi sploh ni blo tok grozen (ok, sam s tamalim sva bla štiri ure na infuziji, jo je na srečo prespal), zdej sem pa čist not padla...res tok žalostno se sprehajauser posted image user posted image user posted image  
    Pol pa tuki na ringaraji, na levi strani, spet ta reklama, pa jst spet v jok....

    ja tut jst sem vesela, da mi ni treba izbirat vozičkov - res jih je preveč lepihuser posted image ... tko da v bistvu kergakol vzamete punce, men se zdijo vsi res lepiuser posted image

    Aja, pa dokončno sem se soočila z vonjem olja, dons si je pa starejši zaželel pomfri in sem mu ustregla brez da bi bruhalauser posted image  . Pa pri nas neke glupe viroze strašijo - znaki: mal vročine, nepomemben kašelj, utrujenost, bolečine v trebuhu in spremenjen drek (ne glih driska, ampak drugače), oba tamala sta bolna in skor vsi sosedi, pa tut v vrtcu...

    Zdej pa ma da skopirauser posted image   no spet me zafrkava pacek ampak je vsaj skopiraluser posted image

    (odgovor članu zoga08)
    Neposredna povezava do sporočila: 1294
       RE: Julijke 2011
    3.2.2011 7:06:17   
    frufru
    jaz sem si v DM že v prvo kupila kremo prori strijam Mama (z olivnim oljem) in do zadnjega tedna, (41.teden) nisem pridelala nobene strije po trebuhu (edino po ritki)

    (odgovor članu juhica)
    Neposredna povezava do sporočila: 1295
       RE: Julijke 2011
    3.2.2011 8:51:12   
    juhica
    Dobro jutrouser posted image !!

    No jst sem pa v prvo dobila strije, ne po trebuhu, ampak po stegnih (boki) in prsih, ker sem se nahitro zredila za dvajset kg - z 48 na 68kg user posted image  (in bila kregana od ginekologinje, ampak je bilo vse v redu, nobene sladkorne ali pritiska, sam lačna sem bila tolkuser posted image ). Pa itak je vse v enem letu šlo dol samo od sebe, pa še več, pa taprvega nisem dolgo dojila, dva meseca komi... Ampak sem bila zelo lena za mazanje, se mi ni dalo priznam, pa tut sam trebuh se mi ni zdel tako velik, kot pri drugih nosečkah. Sam kokr zdele gledam debate, pravjo punce, da je precej od tipa kože odvisno.... No ja, v drugi nisem dobila niti ene nove (13 kg) in verjetno tudi zdele ne bom...

    (odgovor članu frufru)
    Neposredna povezava do sporočila: 1296
       RE: Julijke 2011
    3.2.2011 9:09:45   
    anci banci
    ojla dekleta

    že nekaj časa nisem pisala....smo imeli pestro doma, kronično sem neprespana in utrujena...

    27.1 so ob pol 4 zjutraj mojega sončka odpeljali z rešilcem v bolnico, imel je vročino 40,3, se tresel z belim gledal komaj dihal, pa sploh se ga ni alo zbudit...to je bil tak šok.....peljali so ga na infekcijsko kliniko...tako da je nekaj dni ostal notri...mene niso pustili zraven)scer sem izsilila vsaj kak obisk seveda z masko..je bil ati z njim pa babi...no in ugotovili so prašičjo gripo..zdej sta za tem zbolela še moja mami in oči...
    sploh ne vem kje hudiča je to staknil(edino možno da v čakalnici ko smo bili na pregeldu zaradi vnete rite), drugače nismo hodili ven al pa po kakih trgovinskih centrih, ker sem jaz na bolniški...
    jaz nimam nobenih znakov gripe tako da je ok
    no danes ponoči je bilo prvič da ni imel vročine...tako da se verjetno stanje umirja...

    brcike..so prisotne

    modrci...iz 80B smo šli na 90C in tudi ostali...sem pa imela pri dojenju modrc iz millerja, sam ga nisem dolgo časa uporabljala, ker mi je šel na živce, semimela potem čist navadnega od Lisce...

    dobila danes odločbo domov od komisije zabolniško...podaljšano imam do 4.3, in to brez sprehodov kljub temu, da je diabetologinja napisala da svetuje 3x na dan sprehode in bolniško do konca...ma kaj so smešni...logično in najbolj zdravo če imaš sladkorno in si na insulinu, da se moraš sprehajat po obrokih...ni kaj reč idioti...

    voziček..imamo že doma in smo z njim zelo zadovoljni

    oblekice... sem pregledala, izločila sem edino tetra majčke ker so totlano nepraktične...

    strije...po joškah sem jih dobila, kljub mazanju z vsem mogočim, na koncu (od 35 tedna ) pa še ob straneh trebuha in 3 strije čez trebuh...
    no v upanju da jih tokrat ne bom..si spet mažem z oljem babaylove-mama(al nekaj podobnega)

    datuma za morfologijo še nimam, imam pa 16.2 pregled pri ginekologu in bom verjetno takrat dobila datum

    < Sporočilo je popravil anci banci -- 3.2.2011 9:11:45 >

    (odgovor članu frufru)
    Neposredna povezava do sporočila: 1297
       RE: Julijke 2011
    3.2.2011 9:18:11   
    Majuscka
    Total, z gobami naj ne bi blo hudega. Glih pretiravat ni treba, če pa kdaj, pa bojda ni panike. Plus so nabrane v našem gozdu (nabirala mami ne jaz-sami jurčki :)), pa še porcija ni bla velika...no, danes sem še ćila in ok :)
    Verjamem, da so strupi v marsikaterem sadju, ki ga kupim v trgovini, ker je 30x špricano, da lahko tak božansko zgleda. Res ne kompliciram s hrano. Po pameti. Res pa ne jem kar mi je ginekolg prepovedal. To je to.

    Jaz se zdaj bolj s svojim belim tokom ukvarjam...A ve ga nimate nič?

    Opažam pa, da v svojih postih dost o hrani govorim :)

    (odgovor članu anci banci)
    Neposredna povezava do sporočila: 1298
       RE: Julijke 2011
    3.2.2011 9:59:08   
    rakica82
    Ojla,

    Kako ste danes? Men je sonček včeraj dal čist nove moči, in glede na vremensko napoved nas čaka nekaj lepih dni. Jupi user posted image . Sam tale megla se more umaknit pa bo user posted image .

    Total super za razvajanje. Pa voziček je lušten ja. Sam je res, ko začneš  gledat najdeš cel kup takih, ki so ti všeč. Zato sva midva kar kupila, pa je mir.

    Magicspell77 jaz sem tudi prejšnji teden imela pregled, pa mi tudi ne delala ultrazvoka, je blo pa že to fajn, da smo poslušali srčka.

    Bubu_bibi super za pregled, pa lepo, da te je ginekologinja pomirila user posted image .

    Jah strije, jaz se sicer mažem, ampak jih tako mam že iz najstniških let in mam kožo, ki je itak nagnjena k temu, tako da kar bo pa bo. Pač paše zraven.

    Ancibanci objemčke vsem user posted image , verjamem da je grozna izkušnja tole. Ampak važno ,da gre zdej na bolje, in da se ostali niste nalezli. Je pa res, da se največ bolezni pobere v čakalnicah. na žalost.
    Pa ta logika, da so ti na bolniško napisal brez sprehodov, mislem a so čist nori. Kako bo nosečnina zdrava, če še na sprehod ne sme. res brez besed.

    Majuscka jaz imam beli tok, men se zdi da ful, prej nisem imela težav s tem. In sem zadnjič ginekologinjo spraševala in je rekla ,da je to čist normalno.

    Hrana pa, jaz jem nekak kar mi paše, sej se izogibam surovim jajcem, pa bifteku...gobe pa pojem, jih moja tašča nabira. Pa tud gorgonzolo jem, ker jo mam ful rada, čeprav sem nekje prebrala , da ne smem. Ne vem, včasih mogoče malo pretiravajo, vsaj men se zdi.


    _____________________________

    ti si najlepša pesem življenja mojega...

    (odgovor članu Majuscka)
    Neposredna povezava do sporočila: 1299
       RE: Julijke 2011
    3.2.2011 10:07:32   
    Suziiika
    Jutro punce user posted image
    Js sm se pa zbudla s takim glavobolom da joj user posted image ampak bo že, vreme je pa tak hinausko, tak lepo sonček sije čez okno, samo mrzlo je pa še zmer kr fejst.. tak kot ste nekatere rekle, komi čakam pomlad pa tiste toplejše dni..user posted image

    anci banci joj to pa ste meli probleme, je moglo bit kr hudo user posted image ampak važno da je zdej vse vredu, pa naj tak tudi ostane! user posted image

    total js sm včeraj po netu gledla za ta angel sound pa je cena okrog 69 se mi zdi, drugače na njihovi uradni strani majo neko akcijo trenutno pa je nekje okrog 50.. sem pa šla preverit tudi tisto da ga vzameš v najem, pa se mi zdi kr malo smešno, glede na to da je mesečni najem okrog 12 evrov in po mojem bi ga vsak rad mel več kot en mesec, še posebej po tem ko padeš not, pa poslušaš user posted image dost pogosto, si preplačaš novega takoj, tak da če ga maš namen poslušati dlje, se bol splača kr direktno novega, al pa kakega ko ga kira kje že rablenega prodaja, čeprav je tu tud tveganje, ker ne veš če bo to pol res delalo user posted image

    bubu_bibi uuu spominsko knigico, to se čuje super, kolko pa sta dala zanjo? Pa zgleda da nas je v zadnjih tednih kr dost primlo za to ocvrto hrano, ker js tud nism bla v mcdonaldsu že kako dobro leto, če ne več, pa sma zadnič pristala tam, js lačna ko volk, da sm si naročila, 2 cheesa, dragi je reku da mi bo dau svoj pomfri, one srčke ementalerjeve, pa še jagodno pito s sladoledom, pa sem glih komi cheese pa pomfri zmazala..  user posted image

    Majuscka ja sej nisi edina ko o hrani piše dost precej user posted image se mi zdi da smo vse na istem, hej mogoče smo pa noseče? user posted image user posted image heheh pa sej je luštno kaj user posted image

    Nič punce, šibam js, ve pa uživite pa pazte naseuser posted image




    < Sporočilo je popravil Suziiika -- 3.2.2011 10:09:45 >

    (odgovor članu Majuscka)
    Neposredna povezava do sporočila: 1300
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
    Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
    Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
    Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?