|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
5.7.2011 19:09:30   
julijka11
rakica82  user posted image  to boš pa še videlauser posted image

metiLu tole o nasedlem kitu je pa tudi meni domačeuser posted image  

vidim, da že skoraj vse hodite na ctg...mene bo moja pa ziher dala šele v 39t ( kot prvič )...pregled mam pa komaj drug teden

grem pa jutri malo s sodelavci na pijačo, pa upam, da se ne bodo vsi zapičli v moje kile oz. pomanjkanje dodatnih kil je bolje, če zapišem...moram pol vedno razlagati, da se nič ne držim nazaj, samo presnova mi zgleda dela v nosečnosti čisto izvenserijskouser posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3726
   RE: Julijke 2011
5.7.2011 19:14:47   
rakica82
Ja Julijka s tem se pač tolažim user posted image . Mava pa podobne probleme s temi kilami, meni se dogaja čisto isto. Prvič v življenju lahko jem pa se ne redimuser posted image .

Joj se vidi, da moj dragi spi in mi je dolgčas pol pa tuki strašim. Bom zdej nehala user posted image


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3727
   RE: Julijke 2011
5.7.2011 19:42:26   
julijka11
saj je boljše biti pozitivno naravnan, itakuser posted image ...jaz zdaj pri sebi full navijam, da se mi prične porod s popadki in spontanim odpiranjem....ampak šele čez 3 tedneuser posted image user posted image user posted image

drugač pa ti kar bodi priklopljena na RR, vsaj ne bluzim samauser posted image

sem mojadva vseeno poslala po sladoled, samo dooolgoooo ju niuser posted image  mam spet nekaj prostora v želodcu...ravno prav za kakšno kepicouser posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3728
   RE: Julijke 2011
5.7.2011 20:22:55   
maca84
hej user posted image

no če ste tule nekaj bolj (vsaj trenutno ) aktivne bom še tule povprašala kar sem tudi na FBju tako da bo (spet user posted image ) kr copy-paste od tam user posted image
popadki....a je možno da jih čutiš samo v križu (pa še to samo na eni strani križa al kajuser posted image ) al naj bi blo istočasno tudi spredaj v trebuhu kakouser posted image pa še to mi je čudno da ko me v križu boli če narobe stopim me na tistem mestu še bolj hudičevo špikne.....kaj je to to al neuser posted image aja,spredaj me pa nič ne matra,samo v križu na desni strani vsake tolk.....no ni pa to špikanje v nobenih rednih intervalih,tako da tut če so popadki,so pač občasni in je to priprava verjetno....tko da v P vem da še ne bom letela,sam zanima me če je to tudi "oblika" popadkovuser posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3729
   RE: Julijke 2011
5.7.2011 20:30:44   
julijka11
maca84, v 1user posted image  je mene začel full bolet križ oz. ledveni predel par dni prej, preden mi je odtekla voda....v porodnišnici so mi dali umetne, ker svojih nisem imela; ko so se le ti začeli, sem jih čutila sredaj, spodaj in zadaj...ko so se stopnjevali, mi je je pa že tako zategovalo zadaj, da sem čutila vso bolečino le tam...ampak ta je tako močna, da nič ne dvomiš....

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 3730
   RE: Julijke 2011
5.7.2011 20:32:39   
dotja
Rakica 82 vidim, da imaš ti podobne "težave" kot jaz. Tudi naš otroček se redi čisto po spodnji krivulji. Moraš zato tudi ti vsak teden na ctg zaradi majhnega ploda?

Sicer pa vas berem že nekaj dni in sem se danes odločila, da se vam pridružim...se mi zdi takle klepet prov zabaven. Sploh zdaj ko smo na porodniški in je nekoliko več časa :)


(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 3731
   RE: Julijke 2011
5.7.2011 20:40:39   
maca84
julijka11 men je predvsem čudno to ker me ne boli celoten križ oz. ja ledveni predel ampak samo in zgolj na enem in istem mestu....sej če bi me kompletno bolelo bi rekla ja ok,je to to,pa če bi še spredaj kej špikalo...tko pa spredaj sploh nič,zadaj pa samo na tistem enem bogem mestu user posted image jst pa vsa zmedena ko ne vem al kej dogaja al ne....ker danes dopoldne sem mela kontrolo (pa dopoldne še ni bilo težavic,zdej se je začelo - murphy na pohodu user posted image ) in je ugotovila da sem že 1,5cm odprta ko me je pregledala ....tko da lahko bi blo kej,ampak ne znam definirat....verjetno kake priprave počasi ,sej jutri bomo meli polnih 37 tednov,tko da bi komot lhk kej bilo.

(odgovor članu dotja)
Neposredna povezava do sporočila: 3732
   RE: Julijke 2011
5.7.2011 20:41:35   
bubu_bibi
rakica82 user posted image , kaj pa je z možekom? user posted image da se čimprej pozdravi! Pa veš, meni se je začelo dogajati tri-štiri dni po vaginalnem pregledu, tako da ne še obupat...

julijka11 - jap, naj se res vsem nam tako začne, potem pa hopa cupa in imamo bejbije v naročju! user posted image Tako kot je pisala tajs! user posted image

Pa kar se hrane tiče: jaz bi skoz jedla, pa sploh nisem lačna. Najprej malo sladkega, potem slanega, potem spet sladko, potem malo pavze, potem burek, potem je že čas za kosilo/večerjo, potem še kakšen sadež, pa jogurt... Pa sladoled prej, potem in še vmes... user posted image Ni čudno, da sem nabrala 4 kile v enem tednu. Samo, če bo takole šlo ne vem, če bo to ok... user posted image

Jutri grem na depilacijo (naročena na cele noge plus bikini), če pa ne bo prehudo se grem brazilko. Grem na sladkorno pasto, pa gospe sem povedala, da sem pred porodom in potrebujem veliko nežnosti, tako da upam na najbolje in da bom brezdlačna ostala potem vsaj tri tedne! Pa kozmetiko za v torbo moram nabaviti in potem za vikend pripravim torbice. Pa neke prigrizke si moram omislit (ok frutabele sem že kupila), če mi bo pasalo jesti in če bo trajalo, pa za user posted image kaj, da ne bo skup padel... In potem to vse skupaj kam spravim, da ne pojem še preden se začne zares. user posted image

Aja, a že veste, kje boste rodile? Ker jaz sem kar naenkrat v dvomih... user posted image

Lep večer!


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3733
   RE: Julijke 2011
5.7.2011 20:41:42   
frufru
maca84, lahko, da ti je ta malo kak živec vkleščilo. Mene tko špikne v kolku, ko vstanem. Popadki so pa bolj kontinuirani ne samo vsake tolk.

(odgovor članu dotja)
Neposredna povezava do sporočila: 3734
   RE: Julijke 2011
5.7.2011 21:09:46   
julijka11
bubu_bibi jaz sem 1. mela celo vrečo prigrizkov zraven, pa jih nisem smelauser posted image , vse sem v žilo dobivala in to cca 14 ur .... jaz bom pa kar sama žiletko zavihtela...ob priliki...user posted image ...na kilce pa le malo pazi
maca84, tudi živec je lahko, kot je rekla frufru...res boš 100%, ko bodo popadki

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3735
   RE: Julijke 2011
5.7.2011 21:35:42   
rakica82
Dotja ne meni ni noben omenjal premajhnega ploda. Jim vsakič povem ,da še noben otrok v naši družini ni imel več kot 3200 guser posted image .CTG sem danes imela prvič, noseča sem točno 38 tednov, čez en teden imam spet.

Bubu_bibi moj ma neko kombinacijo bakterijskega in gnojnega vnetja, kašlja ful, grlo ga matra, bezgavke ma povečane...Je zdravnica rekla, da ni kaj drugega kot antibiotik ,ker že 3 dni ni čist nič boljši. Pa še zaradi mene je malo bolj previdna.

Meni pa  ni delala vaginalnega pregleda tako da varianta odpade user posted image , pa še un nasvet da je treba seksat je trenutno neuresničljiv, moj me samo debelo pogleda, če omenim kaj takegauser posted image . Še spat me je danes poslal v drugo sobo ,da se ne nalezem.  Tako ,da se bom držala stopnic, pa itak mam ful dela doma tako da bo žeuser posted image . Sej je še vsak ven prišel.

Mirno noč vsem


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3736
   RE: Julijke 2011
5.7.2011 21:52:32   
dotja
Rakica82: zanimivo ker mojemu so v 35.tednu namerili 2300g in je baje to čist na spodnji meji. In če jaz prav vem, težo izračunajo na osnovi otrokovih dimenzij glavice, stegnenice... Tako da naš ima baje tud manjši obseg glavice...povsem na spodnji meji :/

Sicer pa itak niso važne tele dimenzije... glavno, da bodo zdravi!!

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3737
   RE: Julijke 2011
5.7.2011 22:13:15   
MetiLu
Čer!

Tamal je v mižovcih, moj pred tv, jaz pa tukaj user posted image

Julijka, tole žbokanje v mehur in nožnico tud mene matra user posted image user posted image user posted image  prov boleče je user posted image

Maca, jaz imam take bolečine kot jih opisuješ že en teden, pa se nič ne dogaja... se mi je pa začelo kot Bubu_bibi po vaginalnem pregledu... je zgleda G malo predrmal vse skupaj, samo se iz tega ni še nič razvilo. Živc pa tud mene oreng zagrabi v desnem kolku, sploh če nerodno stopim... ah, tegobe in težave user posted image  men se zdi, da pojma nimam, kot bi bila prvič noseča. Vse to, kar se mi dogaja zdej, se mi v prvo sploh ni in da gre zares sem vedela, ker mi je odtekla voda. Tokrat upam na tak potek kot Julijka: svoji popadki, čimboljše odpiranje, pol pa  gas v P. Grem pa v LJ, o drugi opciji nisem niti razmišljala.

Jaz si želim it prej rodit samo zato, ker pri nas delamo velike user posted image , tudi jaz sem bila čez 4 kile, ko sem se rodila... Srčno upam, da bo Iza max. 3800 user posted image  pa vsaj kakšen cm obsega glave manj kot Janez ... ampak se ji nikamor ne mudi zgleda user posted image  Uživa, ko me brca v mehur user posted image  Sva pa danes začele z 39. tednom, tako da bi se me počasi lahko usmilila user posted image  le pa tamal celo nosečnost pri meni bil na zgornji meji, Iza je pa zdej nekje v drugi tretjini, tako, da malo je le manjša user posted image  UPAM user posted image  

Sva pa dones s tamalim uspela pripravit zibelko, zdej samo še čaka, da jo damo notri pančkat user posted image  jo mogoče jutri poslikam, pa dam kakšno fotko v album.

Je bil pa tamal cel popoldan siten ko user posted image  ... da o sprejetju novih sandalov ne govorim user posted image  jih bom kar nazaj nesla, da ne bo še en par čevljev v omari sameval user posted image

Bubu-bibi, ne sekiraj se zarad kil, jaz sem se v prvi user posted image  tud razpujsala zadnji mesec user posted image  pa je potem mali vse popapal user posted image  zdej sem malenkost bolj pridna user posted image  sem trenutno na + 13,5kg in se redim pol kile na teden...

V glavnem, jutri moram še malo pokidat, pa popoldan torto spečeva s tamalim, v četrtek malo praznujeva z user posted image , v petek pa lahko grem v Rim, ker pol se pa baje pasja vročina začne in mi ni nič do tega vročinskega vegetiranja user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 3738
   RE: Julijke 2011
5.7.2011 22:25:47   
MetiLu
Ja, malico imam pa jaz že spakirano user posted image  za oba user posted image , ker prvič je bil moj cel dan z mano in je zvečer bil res sestradan... jaz pa tud, ker sem iz porodne šla zvečer in prišla na oddelek lih po večerji in sem mogla na zajtrk čakat... Mi je bila pa hrana v prvo ful dobra, kar me je presenetilo, glede na renome prehrane v bolnicah...



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3739
   RE: Julijke 2011
5.7.2011 22:37:43   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

Ja, malico imam pa jaz že spakirano user posted image  za oba user posted image , ker prvič je bil moj cel dan z mano in je zvečer bil res sestradan... jaz pa tud, ker sem iz porodne šla zvečer in prišla na oddelek lih po večerji in sem mogla na zajtrk čakat... Mi je bila pa hrana v prvo ful dobra, kar me je presenetilo, glede na renome prehrane v bolnicah...




meni so pa večerjo vseeno prinesli....tam okrog 20.30 se mi zdi;  res je bila že mrzla, ampak vsaj do jutra nisem rabila čakatiuser posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3740
   RE: Julijke 2011
6.7.2011 8:44:31   
aqua77
Dobro jutro user posted image !

Evo jaz že v pisarni visim in dežuram. Mam malo bolj zatišja za enkrat, ker so vsi po dopustih. Upam samo, da ne bo spet kakšen tak dan danes, ko bo ful problemov, ker pol se mi pa kar mešat začne... user posted image  Nisem več za take akcije! user posted image

Pri nas situacija še popolnoma umirjena. user posted image  Trebuh mi otrdeva konstantno, o popadkih pa še nobenega ne duha ne sluha. Sicer prvič nisem imela svojih popadkov, tako da tudi ne vem, kako to zgleda, ko se naravni začnejo, definitivno pa zelooooo dobro vem kako je ko se umetni začnejo! user posted image user posted image user posted image  

Je pa naš mali tako noro živahen, da tud 10 minut ni pri miru, ko je buden. Če ne brca in se ne premika pa kolca, tako da je skoz akcija! user posted image  A ima še katera tako aktivnega user posted image  v trebuhu? Men se kar meša. Na vse možne strani me non stop razteguje. user posted image  In zdaj, ko je trebuh že tako velik se fuuul vidi in pol me vsi čudno gledajo (ko sem na kavi al pa v trgovini...), sem kar atrakcija k vsi s prstom v moj trebuh kažejo, kako pa tej mamici dojenček brca! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3741
   RE: Julijke 2011
6.7.2011 8:49:11   
aqua77
Sem pozabila sporočit še tukaj!!!



Včeraj 05.07.2011 je Roži_ rodila fantka Jana, 2410g in 49cm.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Iskrene čestitke draga Roži ob rojstvu malega Jana!!!
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil aqua77 -- 6.7.2011 8:52:08 >


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3742
   RE: Julijke 2011
6.7.2011 9:12:22   
MetiLu
Roži čestitke user posted image user posted image user posted image

Dobro jutro user posted image

Midve sva že zmazale meni najljubšo jed v zadnjih tednih ... šmornček, mmmmmmmmmmm user posted image user posted image user posted image  Zdej pa še ena kava čez pade, pol pa spet sestanek v kopalnih sobanah user posted image  hopefully...

Mi je dones možek javil, da smo uspeli najdt tako žabo, kot jo imajo v vrtcu. Najdla sem jo na angleški spletni strani in nama jo je kolegica iz Anglije naročila in nama jo bo v parih dneh poslala user posted image user posted image user posted image  tako, da zdej pa res še ne smem it v P, ker čakamo še darilo za Janeza user posted image  

Sem pa mulčka zjutraj uspela nahecat, da je tanove sandalce obul, zdej ni več poti nazaj (da bi jih vrnila v štacuno...) in samo upam, da jih bo nosil. Ker zdej mu pa res ne kupim več niti enih do jeseni oz. zime. V zimske bo treba letos investirat. Lanski so mi požrli živce....

Aqua77, tud naša je živahna ko 100 user posted image . Samo ne pa tolk, da bi se v štacuni ozirali v moj vampek user posted image  takrat jo hoja pomojem uspava. Ko pa se zleknem v moj počivalnik (tako kot zdele) ima pa fitnes in aerobiko istočasno user posted image  kar je čist fajn, da ne rabim štet gibov.

Kok se mi nič ne da. Ampak bo treba sesalec sprehodit, ker je po tleh en kup smeti. Jaz ne vem od kje se ta vrag nabere user posted image  Pa mogoče mal viledo zapeljem po policah. To bo pa to user posted image  

Grem po user posted image

< Sporočilo je popravil MetiLu -- 6.7.2011 9:14:21 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3743
   RE: Julijke 2011
6.7.2011 9:14:55   
aqua77
user posted image
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, user posted image
Zivez, 26, 2user posted image , 1user posted image , P: .  user posted image
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, user posted image
4.7.
 pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
7.7.
botticell, okolica MB, 28, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
frcafella, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image  
medipu, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?  user posted image   
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P:?., user posted image
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?.   user posted image  
majuscka, 27, Sl. Bistrica, 2user posted image , 0user posted image , P: ?   user posted image
theirchy, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
pupika*, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
mlavla, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: 17.6. user posted image
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
škrpijonka, Koper, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image P: ?  user posted image  
10.7.
katja117, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
Beeo, Maribor, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: 15.6.  user posted image
12.7.
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: 22.6.  user posted image
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
aink, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
14.7.
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,   user posted image
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: 17.6.    user posted image  
sonček3, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image   
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
petrussa, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 21.6.   user posted image
16.7.
bubu_bibi, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 10.6. user posted image
17.7.
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.6.   user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
sunny24, 29, 3user posted image , 1user posted image , P: 10.6. user posted image  
binca13, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
18.7.
zabica81, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 21.6.    user posted image
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, user posted image
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 23.6.    user posted image
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,     user posted image
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: 11.6.   user posted image  
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
bucibirba, 29, Primorska,  2user posted image , 0user posted image , P: 24.6. user posted image
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: ?,    user posted image
taipai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?. user posted image
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: ?,   user posted image
daška91, 19, 1user posted image , 0user posted image , P: 6.7. user posted image
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
Thrina, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
reginca1, ?, Maribor, 3user posted image , 2user posted image , P: ? user posted image
26.7.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,  user posted image
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?    user posted image
nussy, 30, 3user posted image , 2user posted image , P: ?   user posted image
27.7.
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 15.6.    user posted image
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: 14.6.  user posted image
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
Lycia, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., user posted image
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: ? user posted image
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
lunanai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
30.7.
Šnofla, 21, 1user posted image , 0user posted image , P: ?   user posted image
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?,  user posted image
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14, SmInCa, nhaya, Angelica Wald, *Lili*, anak, aTri
  user posted image    RODILI SMO     user posted image

 
datum rojstva / nick user posted image / ime user posted image  / teža , cm
 
13.6.2011       / mismis              user posted image   Brina 1810g, 45cm 
                                                     user posted image   Zarja 2210g, 46cm
18.6. 2011      / balem               user posted image    Zala 3080g, 49cm
19.6. 2011      / marjetka15     /  user posted image     Tia 2940g, 48cm
21.06.2011     / Suziiika            user posted image    
Brianna 
2930g, 50 cm
22.6. 2011      / Total                 /   user posted image       Teo 
26.6.2011       / Piccolina1983    /   user posted image       Mark 2500g, 47 cm
28.6. 2011      / Monmar            /  user posted image     Melani 3190g, 51 cm
01.07.2011     / tajs                   user posted image     Taja 3365g, 52 cm
01.07.2011     / Tamcika            /   user posted image      Andraž 
02.07.2011     / Matejita             / user posted image     Nina Karina
02.07.2011     / Smuki                /   user posted image      Erik 3190g, 49cm 
03.07.2011     / Rijana                user posted image    Lina 3210g, 52cm 
04.07.2011     / Dekle23             /   user posted image      Gal
                                                    /    user posted image      Vid
05.07.2011     / Roži_                 /    user posted image       Jan  2410g,  49cm
06.07.2011     / Janica15             /  user posted image     Špela
user posted image      17  
   10 user posted image :    7
user posted image



< Sporočilo je popravil aqua77 -- 6.7.2011 9:29:07 >


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3744
   RE: Julijke 2011
6.7.2011 9:18:39   
bucibirba
Čestitke še tukaj Roži_!!! user posted image user posted image user posted image

Imamo pa še dva fantka, Dekle23 je 4.7. rodila Gala in Vidauser posted image user posted image user posted image

Pa Janca15 je danes rodila Špelo, čestitkeeee! user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3745
   RE: Julijke 2011
6.7.2011 9:22:01   
aqua77
Čestitke še dvem mamicam!!!! Tole nam pa laufa, julijke!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pridne!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Grem dodajat novosti na seznamček! user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 3746
   RE: Julijke 2011
6.7.2011 9:32:10   
aqua77
Ekola, sem popravila kar na zgornjem seznamčku, da ne bomo imele celo stran sam sezname. user posted image

MetiLu, super za žabico! To bo Janez vesel!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3747
   RE: Julijke 2011
6.7.2011 10:04:49   
julijka11
roži, dekle 23 in janca15, čestitkeuser posted image user posted image user posted image


uf, zdaj gre pa res zares..me pa vsakič malo stisne, ko vidim koliko so nekateri otročki pohiteli...z roži sva mele pdp na isti dan...

aqua77 moj škrat je tudi takšen boksar + skakalec in še plesalec zravenuser posted image ...ko začne tamala plesati in peti se ji hitro pridruži pri miganju....pa zelo rad prične hopsati medtem ko jem, tako da včasih komaj še sedim za mizo in končam....pa zadnje dni je bil najbolj aktiven v nočnem času ( predpriprave user posted image user posted image user posted image ), no danes se me je malo usmilil...na srečo...me je pa zbudilo otrdevanje, prejšnji teden pa ne boste verjele  orgazemuser posted image user posted image user posted image - pa nič strašno erotičnega nisem sanjalauser posted image

metiLu, super za žabo in sandale...pa zajterk si mela odličen

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3748
   RE: Julijke 2011
6.7.2011 10:08:14   
rakica82
Dan,

čestitke vsem novim mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , veliko lepih trenutkov in pridne otročičkeuser posted image user posted image user posted image .

Kok lepih novičk že zjutrajuser posted image .

Jaz sem se odločila, da danes generalno spucam kopalnico pa dokončam kuhinjo, jutri pa dnevna in sobe. Neki morem počet. Pa še vroče ni danes, pri nas sploh ni sončka.

Metilu super za žabico, to bo Janez veseluser posted image .

pozdravčke


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3749
   RE: Julijke 2011
6.7.2011 10:08:41   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

me je pa zbudilo otrdevanje, prejšnji teden pa ne boste verjele  orgazemuser posted image user posted image user posted image - pa nič strašno erotičnega nisem sanjalauser posted image



to mi je pa poznano, se je meni tud kakšen teden nazaj zgodilo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

no, hvala bogu, da so tud kakšni pozitivni sindromi takole proti koncu... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




prvi del dneva
pina colada*

ko se zbudiš je prva misel:

ooo še en krasen dan (21%)

ta dan bi najraje preskočila (3%)

bomo videli kaj bo prineslo (23%)

ne razmišljam (33%)

kot vsi ostali dnevi (19%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!