|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
3.7.2011 14:24:30   
bubu_bibi
Dober dan babike!

monmar - čestitke! user posted image
Tamcika - čestitke! user posted image
Matejita - čestitke! user posted image


frufru - super za seznamček. Oni mali kobacajčki pa so sploh pocukrani! user posted image
MagicSpell77 - hvala za posredovanje lepih novičk!

total - super, da si se javila. Veliko lepih trenutkov!

IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

aqua77, čakamo na poročilo o luplenju

metiLu a si še 2v1?

bubu_bibi kaj si sebi v prid vreme zacoprnala???  upam da ga koristiš za učenje


podpis.

podpis.

Zgleda. Samo meni se je malo začelo dogajati in iskreno povedano ne vem, kako bo s tem izpitom. Po mojem bom po obisku pri G kar v referat poklicala, naj me odjavijo, ali - če bo vse še naprej le v pripravah - bom šla malo pogledati, ker v glavo ne gre nič drugega kot pesmice ljubezni...

Smuki - čestitke! user posted image
frufru - čestitke Navihančku za uspeli podvig!
aqua77 - no evo, poglej koliko vogalov pri bajti podpiraš! Še v prostem času! user posted image Hec. user posted image

No, vidim, da se vsem dogaja na polno, uživajte vse in vsaka posebej. Se beremo! user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu monmar)
Neposredna povezava do sporočila: 3676
   RE: Julijke 2011
3.7.2011 15:55:30   
MetiLu
ohohohoho user posted image user posted image user posted image  čestitke vsem novopečenim mamicam user posted image  

Nisem uspela prej do računalnika pridet, ker sva se s tamalim dopoldan potepala, sva šla zadnjič preden grem rodit k mojmu očitu in familiji na obisk (mojedva sta ločena..). V sredo odhajajo na morje za 6 tednov, kok sem jim fovš user posted image  pol sva šla pa še do mojih starih staršev in bila tam na kosilu. Možek je prišel z nočne,pa se je moral malo naspat.

Ja, jaz sem še vedno 2v1 user posted image  pa me sem pa tja kaj špika, pa dol tišči, trebuh otrdeva, pa filing, k da mi bo kej ven padlo, sam naša tamala se očitno ne da ... mam že vsega dost počas,pa se bom zgleda še načakala user posted image  user posted image  rit majhna se pa samo še redi notri, da se bom ja namatrala jo ven spravit user posted image

Prejle sem se tok lubenice najedla, da me bo razneslo, dobesedno ... Popoldan gremo pa še na en piknik,čakam tamalga da se zbudi...

V glavnem, javim ko bo kaj novega user posted image  oz. sem kar mojmu naročila, da mora tudi tu javit, ko bomo rodili user posted image



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 3677
   RE: Julijke 2011
3.7.2011 18:09:47   
MagicSpell77
Še en update iz FB:

Rijana je tudi rodila, njen dragi je objavil na zidu : dobili smo novo članico družine.Ime ji je Lina, 52cm, 3210 g težka. Čestitke!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3678
   RE: Julijke 2011
3.7.2011 18:23:50   
julijka11
Rijana, čestitkeuser posted image user posted image user posted image



MetiLu, sem bla skoraj 100%, da si že na vroči miziuser posted image user posted image user posted image , saj bo....jaz imam počasi že tudi dovolj; sicer si ne želim, da pride pred donošenostjo, bolj si želim, da mi čimhitreje mine do tam....

sem danes spet tako lena, da kar boli...in utrujenauser posted image ; moja mala pa je od enih že tak naspidirana, da bo počila od presežkov....jo je zdaj ata peljal ven, da se orng zdirka

bubu_bibi mogoče boš pa ti kmalu na poti v Rimuser posted image

(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 3679
   RE: Julijke 2011
3.7.2011 19:38:15   
frufru
user posted image      

 
datum rojstva / nick user posted image / ime user posted image  / teža , cm
13.6.2011       /
mismis             /  user posted image   Brina 1810g, 45cm  
                                                     user posted image   Zarja 2210g, 46cm
18.6. 2011      / balem               user posted image Zala 3080g, 49cm
19.6. 2011      / marjetka15      / user posted image Tia 2940g, 48cm
21.06.2011     / Suziiika            user posted image
Brianna 2930g , 50 cm

22.6. 2011      / Total                 /   user posted image  Teo 
26.6.2011       / Piccolina1983  /   user posted image   Mark 2500 g, 47 cm
28.6. 2011      / Monmar             /  user posted image Melani 3190 g, 51 cm
01.07.2011     / tajs                    user posted image Taja 3365 g, 52 cm
01.07.2011     / Tamcika j          /   user posted image    Andraž 
02.07.2011     / Matejita             user posted image Nina Karina
02.07.2011     / Smuki                /   user posted image    Erik 3.190g, 49cm 
03.07.2011     / Rijana                /  user posted image  Lina, 52cm, 3210 g
 
user posted image      13  
   9 user posted image :    4
user posted image



(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3680
   RE: Julijke 2011
3.7.2011 19:43:23   
frufru
Rijana čestitke user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3681
   RE: Julijke 2011
3.7.2011 19:51:03   
daška91
Punce čestitam za male štručke !! user posted image user posted image

Še malo pa bomo ostale na vrsti user posted image .

Včeraj sm pa jz mela manšo nezgodo user posted image .Zavrtelo se mi je,zvila se mi je noga in sm telebnila ijoooj user posted image , tako sm bla v šolu user posted image . Ampak zdej je dobro hvala bogu. Moj mišek me je pa potem tako veselo brckal sm bla takoj pomirjena !!

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3682
   RE: Julijke 2011
3.7.2011 20:08:54   
julijka11
daška91 samo da sta zdaj oba o.k

mene pa so začeli hormoni dajat...mi je kar pipica spustila in to brez povoda, vsaj zavestnegauser posted image

(odgovor članu daška91)
Neposredna povezava do sporočila: 3683
   RE: Julijke 2011
3.7.2011 20:47:22   
aqua77
Rijana čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz še zmeraj okoli postopam v enem delu...user posted image  Zgleda da kljub jutranjim oziroma nočnim alarmom ne bo še nič!user posted image  Sem pa taka, kot bi me en pretepu, čist fuč in ko da mam muskelfiber. Sem cel dan na kavču...user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3684
   RE: Julijke 2011
3.7.2011 21:06:06   
škrpijonka
Rijana čestitke za Lino user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3685
   RE: Julijke 2011
3.7.2011 21:41:33   
julijka11
aqua77, to je od lupanjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3686
   RE: Julijke 2011
3.7.2011 21:49:21   
MetiLu
Čer!

Tok hrane k sem jo dones spravila vase že dolgo, dolgo nisem user posted image user posted image user posted image user posted image  in zdej mi hoče popek raztrgat, ker je koža tok napeta, da nobena žavba ne pomaga proti srbenju user posted image

Tamal je šel lih spat, midva pa še malo pred tv bluziva. Neki me spet živc seka po desnem stegnu... tamala je zgleda zadovoljna s hranjenjem user posted image  

Se pa Janez že dva dni prov posebej stiska k men, pa z Izo se je dones pogovarjal cel dan, od zjutraj. Je mal pred sedmo se zbudil pa mi prec začel kovter stran vlečt, pa majco gor, pa glavo dal na trebuh pa začel: Mami, kaj bo Iza za zajtrk? Pa se rekla, da še ne vem, naj jo vpraša user posted image  in on res, pol pa reče,d a bo mleko pila user posted image  pa ga vprašam, čemu je to sama povedala in ves zadovoljen prikima user posted image  potem je pa cel dan hodil k mojemu trebuhu in ga božal, pa take hece user posted image  ful je luškan user posted image  škrat moj...

Zdej grem pa spat, jutri smo še en dan bližje ...

Še enkrat čestitke vsem novim mamikam user posted image  

Nočko

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3687
   RE: Julijke 2011
3.7.2011 21:56:27   
MetiLu
Julijka, jaz sem imela kakšen teden nazaj tak dan, sem tko tulila ko zmešana user posted image  no, pol se je kompas k sreči hitro nazaj sestavil...
Sem pa nekako kot ti  mnenja, da je fajn, če pride user posted image  okol roka, da je "donošen", samo naj do tja mine ekspresno hitro, ker se že tako težko prenašam ... me je klicala dones kolegica, zakaj se ne zmenim v P da me dajo na flašo in sprožijo, da ne bom imela spet 4-kilskega user posted image , pa sem rekla, da narave pa res nočem prehitevat po nepotrebnem ... moj se strinja z mano, edino v četrtek 7.7. bi bilo fajn, da ne bi rodila, ker ima on rojstni dan, pa še obletnico poroke imava na ta datum, tko da bi bilo fino, če bi si Iza izbrala recimo 4.7.2011 user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3688
   RE: Julijke 2011
3.7.2011 22:33:39   
julijka11
metiLu, pol pa držim pesti, da pride jutriuser posted image

no, tile hormoni so se mi pa na srečo že pomirili...vsaj za danesuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3689
   RE: Julijke 2011
4.7.2011 8:18:28   
MetiLu
Dobro jutro!

Kavica se absorbira, sestanek na wc-ju je že za mano, glede na vso količino hrane danes za ta podvig kava ni bila potrebna user posted image  me je pa ponoč 2x tok našravfal, sem mislila, da bo treba na wc letet, pa slabo mi je bilo, no pa sem spila malo vode in je bilo takoj boljš... 
Me pa tako boli sramna kost user posted image  sva se z Izo zgleda čudno zaležale ponoč in mi zdej precej dol pritiska...

Dones je možek frej, smo imeli v planu it s tamalim na morje, pa vreme ni najboljš napovedano. Tako, da sta zdej na poti v vrtec, po nekaj dneh spet s kolesom user posted image ... midva bova šla pa ene papirje urejat, pa v Hofer po nekaj stvari... če bom sposobna seveda user posted image

No, nosečke in mamice, lep dan user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3690
   RE: Julijke 2011
4.7.2011 8:27:03   
julijka11
jutro,
no, danes sem pa jaz že tudi pri kavi, samo z WC jem si nisva najbolj na zgodnje, odkar jem Ferumlekuser posted image

čakam pa še mojega, da pride iz trgovine, nimamo več nič za jest...pa upam, da spet ne bo pozabil polovico stvari...nekaj ga spomni tamala, ostalo pa ostane v trgoviniuser posted image  ma spomin ko kaka zlata user posted image ...al pa bi lahko rekla kot user posted image .....    user posted image user posted image user posted image .....pol se pa še bunim, kako ne sodelujeuser posted image  in ne razumeuser posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3691
   RE: Julijke 2011
4.7.2011 8:44:31   
rakica82
jutro,

kok lepih novičk se je nabralo čez vikend user posted image .

Čestitike vsem mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ne bom po imenih, ker bi pol ziher katero spustila.

Zdej pa se na polno dogaja vidim, vedno manj nas je 2v1user posted image . Sploh punčkam se mudiuser posted image

Hvala tudi vsem ostalim za čestitkeuser posted image .

Mi smo na poroki uživali fenomenalno. Nevesta in ženin sta bla tud ful lepa. Žur je uspel noro, se vsi rekli, da še niso bili na poroki kjer bi se tok žuralo, pa ne samo mladi tudi ostali skoraj noben ni sedeluser posted image . Tud midva sva ful plesala, noge so me včeraj bolele ful, sam je bilo kljub temu lepo.

Pri meni se kljub vsemu nroenju nič ne dogaja, edino moj mož pravi ,da se mi je trebuh spustil med vikendom, kar glede na norenje ni nič čudnegauser posted image . Bomo vidli jutri na pregledu kako kaže.


Metilu kok je lepo brat izjave vašega Janeza, kakšen cukrčekuser posted image .
Se pa strinjam ,da narave ne gre prehitevat in silit stvari, če je vse v redu. Sej bomo vse dočakale naše zakladke.

Julijka moški in trgovina pa itak user posted image . Jaz morem mojemu nardit seznam, pa petkrat ga spomnit, da se more ustavit v trgovini, ker gre ponavadi direkt iz službe, pa še pol največkrat ne prinese vsega ali pa prinese zraven še stvari, ki sploh niso ble na seznamuuser posted image . Kaj češ.

En lep dan vsem user posted image user posted image user posted image





_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3692
   RE: Julijke 2011
4.7.2011 11:58:41   
MetiLu
Midva sva nazaj, sva uspela vse obletat, zdej pa malo izležavam, ker me sramna kost še kar boli, mi lih not tišči zgleda user posted image   možek nama ravno pripravlja malico user posted image   

Ja Rakica, naš ima na momente res lušne izjave. Dones zjutraj mi je spet cel trebuh prelubčkal, pol je pa reku, da bi Iza nekaj za zajtrk pojedla. Pa ga oči vpraša, kaj pa bo, pa reče tamal: čokolino user posted image  

Jutri imam pa spet kontrolo... glede na to da G ne bo user posted image  ne vem, kaj bova s sestro uredile... pritisk si lahko sama doma zmerim... kr neki, lih tok da se moram na Vič vozit user posted image  

Pa še v štacuno bom mogla po par stvari, da bova s tamalim za očija torto spekla user posted image  je rekel, da mu morava pujso pepo gor narisat user posted image  no, če ne bomo šli prej v P ...





_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3693
   Julijke 2011
4.7.2011 13:37:37   
medipu
Pa da se še jaz pofočkam
Čestitke vsem mladim mamicam in novorojenčkom, vsem predvsem veliko zdravja in crkljanja.

Mene je zvečer in potem celo noč tak matral - lažni popadki na 20 min in na uro. Sem čakala če bo kaj resnega pa nič, zgleda da se moji otroci rojevajo na PDP, to pa je v četrtek, sam upam, da ne bo zamude. Me kr mal panika daje, pa neka nervoza - pa sem ponavadi ful optimist sedaj pa kr ne vem kaj mi je.

Pa še ena izjava moje triletnice od včeraj. Je mela po celi dnevni razmetane igrače pa vztrajam da naj jih pospravi, ker bo dobila na obisk dva prijatla. Ona pa z vso bistroumnostjo odbrusi : komaj čaka, da pride dojenček, da bo on za menoj pospravljal!
To bo še razočaranja.

Danes pa sem na zelooo utrujena in brez energije, komaj bom nekaj spacala za pod zob, potem pa mal na druženje s kavčem.

Uživajte koliko pač lahko.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3694
   RE: Julijke 2011
4.7.2011 14:23:40   
bucibirba
Uf, punce, jaz pa glih iz pregleda...sem bla tam od 8.30 do 12.30...jaoooooo user posted image ! Nas bo res dosti julija user posted image No, v glavnem, so mi delali CTG, vse ok, nič se še ne dogaja. Me je tudi vaginalno pregledala (nič kaj nežna ni bla user posted image ) in sem popolnoma zaprta...mali očitno uživa in se ne pusti motit user posted image Čez dva tedna mam spet pregled, če ne bo prej kaj akcije.

Danes sem pa bolj na lahko, ker včeraj si tudi nisem dala mira. Moj je končno v soboto luči postavil kjer so še manjkale user posted image in jaz sem lepo včeraj (sem bla sama doma, ker je mel tekmo) vse posprala...SPET, si kar ne dam mira, jaz kar pospravljam user posted image ...ma saj mi ni panike. Pa kuhnjo sem si spucala, tudi hladilnik, čeprav sem rabla neki cajta, da se je odtajal...no, zdaj se vse lepo sveti...za dan al dva user posted image  Zdaj študiram, česa naj se še lotim user posted image ...mogoče pa upam, da bo to kaj pomagalo pri pospešitvi poroda...sam nič ne kaže user posted image

Rijana, še tukaj čestitke za Lino!user posted image

Frufru, pridna za seznamček! user posted image

Daška91, sam da sta v redu! Čuvaj se!

MetiLu, kako lušne in simpatične izjave ima tvoj Janez user posted image , jih je prav lušno brat.

Medipu, sam izjava tvoje male...user posted image user posted image user posted image  faca!


Zdaj si grem pa privoščit eno veliko skodelo sladoleda user posted image Lepo pozdravček vsem!

(odgovor članu medipu)
Neposredna povezava do sporočila: 3695
   RE: Julijke 2011
4.7.2011 15:20:32   
frufru
Vidim, da mam zlato G, mi je nazadnje šarila po kletnih prostorih maja meseca. No, razen če se ne bo jutri spomnila. Samo po moje me teden dni pred PDP ne bo matrala.

Mene je pa danes obsedla manija za pospravljanje. Kuhinja je tipi topi od stropa do tal. Te bo pomival možekuser posted image  Se mi bo oddolžil za petkovo kopalnicouser posted image  P a posesala sem tudi, pol pa malo zalegnila. Zdaj pa tuhtam a bi še zavese oprala. Se bodo hitro posušile, ko je zunaj vroče, pa še notri bo malo bolj hladno.

Bom vidla, me naš nadobudneš prepričuje, če bi šla z njim na kolouser posted image user posted image . Si sploh ne predstavljam, da bi gor zlezla...

Pa čimbolj mirno noč in čimmanj špikanj!

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 3696
   RE: Julijke 2011
4.7.2011 16:30:09   
julijka11
frufru ultra pridnauser posted image user posted image user posted image ...ja, ko moške vest zapeče se pa znajo k delu spravituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

triletniki majo pa res izjave za dol popadat....moja tudiuser posted image ; zdaj je aktualno, da si  pod majčke daje dojenčke in jih potem rodi in podoji user posted image user posted image , vmes še kakšnega kužeka ali kaj podobnegauser posted image , pa za Gašperja je rekla, da ne bo imel ne rjavih in ne modrih oči, ampak vijoličneuser posted image user posted image user posted image
 
rakica82, zdaj pa zaslužen počitekuser posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3697
   RE: Julijke 2011
4.7.2011 17:03:03   
julijka11
bucibirba user posted image user posted image si tudi orng pridnauser posted image

a pride kera še k nam kakšno generalko narediti????user posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3698
   RE: Julijke 2011
4.7.2011 17:06:11   
daška91
Helov...user posted image evo dons sm pa popolnoma vse pripravla za prihod našega novega družinskega članauser posted image user posted image . Spakirala sm za v poronišnico zame in za našga škratka mjhnga user posted image , lupinica je tudi že pripravljena, in vse je že speglano JUUUJ me je utrudlo. Zdej pa noge v luft pa mal lenart user posted image user posted image . V sredo pa pregled, upam še na kakšen CTG spet k me zadne cajte kr fajn matra user posted image user posted image .

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3699
   RE: Julijke 2011
4.7.2011 17:14:08   
muki1
Po dolgem času se malo javljam, če se me še katera spomni. Mogoče bo več časa za javljanje medtem, ko bo dojenček pri hiši user posted image .
Jaz sem še 2 v 1. Vse je pripravljeno, ime izbrano, kufer spakiran, samo še popadke čakamo. Do pdp-ja še 9 dni.


Iskrene čestitke vsem, ki ste že postale mamice. Koliko vas je že...

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu daška91)
Neposredna povezava do sporočila: 3700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kdaj so vaši otroci prespali celo noč?




pred 3. mesecem (34%)

med 3. in 6. mesecem (20%)

med 6. in 9. mesecem (12%)

med 9. in 12. mesecem (5%)

med 12. in 18. mesecem (11%)

po 18. mesecu (17%)


Število vseh glasov: 366

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!