|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke!!
12.12.2011 9:59:38   
Trobentica_
Ahhh, 2x objavilo......
O vodi sem pa tudi jaz razmišljala, pa se še nisem odločila. Sporoči kaj izveš user posted image .

< Sporočilo je popravil Trobentica_ -- 12.12.2011 10:01:22 >

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Primorke!!
12.12.2011 10:03:52   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica_

Ahhh, 2x objavilo......
O vodi sem pa tudi jaz razmišljala, pa se še nisem odločila. Sporoči kaj izveš user posted image .


Bom obvestila, bom user posted image Vem pa, da je potrebno dati kri (hepatitis, HIV), če želiš rodit v vodi.. No, zato jih bom pa marsikaj povprašala, ko odpeketava z dragim na obisk user posted image

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Primorke!!
12.12.2011 23:24:09   
jk09
Lp. Super, da se je spet odprla ta tema.. lepo je brat in se spominjat na čas ko sem na okoli hodila z velikim trebuščkom brez pretiranih skrbi..
Punce uživajte dokler lahko in ne sekirajte se!
Glede epiduralne iz lastne izkušnje vsem svetujem, da si zrihtate papirje, pa če jih kasneje ne boste rabile, toliko boljše. Jaz si ne predstavljam kako bi bilo brez epiduralne.. sem bila pa vedno proti njej. In še tik pred zdajci sem rekla, da je ne bom imela če ne bo nujno.. je pa bilo, ker je bila bolečina prevelika.

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Primorke!!
12.12.2011 23:33:58   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: jk09

Lp. Super, da se je spet odprla ta tema.. lepo je brat in se spominjat na čas ko sem na okoli hodila z velikim trebuščkom brez pretiranih skrbi..
Punce uživajte dokler lahko in ne sekirajte se!
Glede epiduralne iz lastne izkušnje vsem svetujem, da si zrihtate papirje, pa če jih kasneje ne boste rabile, toliko boljše. Jaz si ne predstavljam kako bi bilo brez epiduralne.. sem bila pa vedno proti njej. In še tik pred zdajci sem rekla, da je ne bom imela če ne bo nujno.. je pa bilo, ker je bila bolečina prevelika.


No ja, zdaj že v tako visoki nosečnosti trebušče že precej škooodi.. hehe user posted image

Hmmm.. Res, da porod zelooo boli, ampak, če poslušaš babico, ne bi smelo bit spet tako grozno hudo- vsaj tako pravijo pupe, ki so že rodile.. Zato se pa jaz odločam za porod v vodi, ki ublaži bolečino..

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Primorke!!
14.12.2011 23:34:12   
sirenetta
Ojla sonosečke!user posted image

Evo mene - še ena Primorka z Obale!

Tokrat drugič noseča, PDP imam 30.03.2012 in po zadnjem Uz naj bi bila tokrat user posted image , čeprav ni čisto ziher, ker je user posted image v neugodnem položaju za določanje spola, to je z ritko navzdol.

Rodila bom tako kot prvič v Izoli, prvič je bilo (razen dolgega poroda) vse ok, tako da verjamem, da bo tudi tokrat. Tokrat bom tudi brez EA, če sem preživela prvi porod, bom tudi tega. Ea ne bom vzela, ker poznam nekaj mamic, ki so končale porod z vakumom zaradi epiduralne.

Kaj katera ve, če imajo v Izoli tako imenovani smejalni plin in pa Ultivo?

Lepo so-nosečnost vsem in se še beremo!

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Primorke!!
19.12.2011 14:46:09   
sirenetta
Ooooooj Primorke!

Ma kaj je na tej temi sploh kakšna aktivna primorska nosečka???user posted image user posted image user posted image

Če ja, naj se oglasi,user posted image .

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Primorke!!
19.12.2011 20:56:21   
kimica86
Jaz sem tudi primorka user posted image Sem pa prvorodka, tako, da ti ne morem dosti pomagat pa še v Postojno bom šla rodit..
Pa brez skrbi, se bo tamala že obrnila, po izračunih sodeč, si zdaj nekje v 29-30 tednu, kajne?? Do 32-33 tedna naj bi se obrnila user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Primorke!!
19.12.2011 21:05:25   
pathra
Ejla.. tudi jaz sem tle.. samo ti ne morem pomagat.. vem da ponujajo tens, za ultivo pa nisem sigurno.. pa po mojem jo imajo. Za smejalno plin pa ne vem..

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Primorke!!
20.12.2011 10:28:57   
mina88
Pozdravljene souser posted image

js sem tudi primorka, PDP imam 1.6.2012 zaenkrat,
sirenetta imaš tako lep datum user posted image user posted image
to je tudi moj datum rojstva user posted image

no, lepo se mejte, pa se slišimo še kej

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Primorke!!
20.12.2011 16:18:25   
_vanilija_
Pozdravljene primorke!!!

Siranetta, jst PDP mam 1.4.2012, samo 2 dni za tabo user posted image Ko sem šla na NS so rekli da je otrok 1 teden mlajši, da bi PDP mogel biti 7.4, ampak moj ginekolog je pustil 1.4. Jst sem mislila iti v Postojno rodit, z Ultivo ali EA, ampak zdej so ugotovili da otrokovo srce ne dela optimalno (prepočasno in aritmije). Tko da zdej mislim iti v Šempeter, ker je tamo še pedjatrija. Bom še počakala na pregled 3.januarja ko ga mamo na pedijatricni kliniki v Ljubljani, lahko se bo vse uredilo.

A je še kakšna rodila v Šempetru? Jst sem bla 1 teden v bolnici v Šempetru, ker mi se posteljica začela luščiti, in moram rečt da so sestre in zdravniki bli zelo prijazni. Zdej sem na bolniški, doma ležim, ni mi dovoljeno iti na sprehode. 25.12 bo 1 mesec da samo ležim user posted image

Lep pozdrav!!!!

(odgovor članu mina88)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Primorke!!
20.12.2011 19:08:58   
sandra85
pozdravljene nosečke, še ena primorka tuki.
doma imamo že enaga 4 letnika, 2. član se nam bo pridružil sredi julija.

user posted image a je še kera primorka tuki, ki ima rok julija in je iz okolice lucija, portoroža, pirana???


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu _vanilija_)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Primorke!!
22.12.2011 8:09:46   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Jaz sem tudi primorka user posted image Sem pa prvorodka, tako, da ti ne morem dosti pomagat pa še v Postojno bom šla rodit..
Pa brez skrbi, se bo tamala že obrnila, po izračunih sodeč, si zdaj nekje v 29-30 tednu, kajne?? Do 32-33 tedna naj bi se obrnila user posted image


Oj! Sem še manj kot 29 tednov - zdaj sem ravno dopolnila 26. tednov.
Upam, da se obrne, ker do zdaj me kar vztrajno brcka navzdol - ene parkrat sem sicer začutila njene(ali njegove) brcike na desni strani pa sem hitro začela malo božat trbuščka v upanju, da se prevali z glavo navzdol...pa nič...se je kar lepo spet vrnila v standardni položaj, torej rita navzdol in brce tako da se že včasih bojim, da ji noge pokukajo pri meni tam spodaj ven user posted image user posted image user posted image .

Ta prvi sinek se mi je ravno v enem takem času obrnil, v 7.mesecu, tako da upajmo,da bo tudi tale tako pridna kot bratec.user posted image

Kako da si se odločila za Postojno? Imaš tam ginekologa?

Drugače ti ok poteka nosečnost brez kakih posebnih težav? Že veš, če bo user posted image ali user posted image ?

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Primorke!!
22.12.2011 8:38:44   
sirenetta
Pathra bom vprašala svojo G jutri, ko grem na pregled, še za ultivo in smejalni plin...Kaj je to tens?
Boš rodila v Izoli? Si prvič user posted image ?
Saj vem, da verjetno ste vse to že predebatirale...samo mi ne uspe brati več kot toliko za nazaj, tako da se opravičujem, če sprašujem stvari, ki ste jih že pisale,user posted image .

Mina88 - moram pazit, da ne sfalim za en dan, ker če ne bo na 1.april,user posted image , pa nam ne bo noben verjel, ko bomo sms z novico okoli pošiljali,user posted image user posted image user posted image .
Ti si tudi prvorodka ali imaš že kakšnega razgrajača doma?

Vanilija
joj upam, da se izkaže, da je vse ok s srčkom...kaj vejo, zakaj je to tako oz. pravijo kaj o tem, da se to popravi, ko otroček raste? Vem, kako je to bit prisiljen ležat, sem doživela to avgusta, sem bila ves mesec v bolnici. Zdrži še malo, saj bomo kmalu proti koncu... Je to tvoj prvi user posted image ?

Sandra...žal sem čisto z drugega konca obale, to je blizu Kopra...imava pa eno drugo skupno točko...imam tudi jaz doma enega razgrajača, ki bo aprila dopolnil 4 leta. Tako da zdaj res upam, da bo pupa, da malo uravnotežimo,user posted image .
Tvoj 4 letnik se veseli novega člana? Kaj pravi - bi imel bratca ali sestrico? Pa vi2 z možem?
Moj sin je (zaenkrat) vesel za dojenčka, bomo pa videli, kako bo ko bo zares dojenček tukaj. Sicer je tak skrben in ljubeč fantič, edino mi dela preglavice je, ker se dostikrat tako razživi, da ne upošteva več nič, ne posluša, nagaja itd. Upam, da je tvoj kaj bolj mirne sorte...

Drugače punce kako se kaj pripravljate na praznike? Ste že nakupile darila, postavile jelko? Gre katera kam na snegec med prazniki?

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Primorke!!
22.12.2011 9:14:32   
pathra
O super ti kar vprašaj.. tens je pa neka napravca oziroma stimulator.. ti pošilja neke električne stimulacije da manj boli.. mislim da ga v izoli imajo.. vprašaj še za to :)

Jap.. jaz sem prvič user posted image in bom rodila v Izoli.. moja ginekologinja pa je Guzejeva... kaj ti imaš tudi preglede v bolnici?

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Primorke!!
22.12.2011 9:33:31   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: pathra

O super ti kar vprašaj.. tens je pa neka napravca oziroma stimulator.. ti pošilja neke električne stimulacije da manj boli.. mislim da ga v izoli imajo.. vprašaj še za to :)

Jap.. jaz sem prvič user posted image in bom rodila v Izoli.. moja ginekologinja pa je Guzejeva... kaj ti imaš tudi preglede v bolnici?


Ja ja tudi v Izoli...pri Smajili...pred leti sem bila pri Vitezici, pa sem takoj po prvi nosečnosti user posted image k Smajili. Zadnjič smo bile 3 pri njej v čakalnici - vse tri bivše od Vitezice...Ena od teh dveh mi je povedala za njeno štorjo iz prejšnje nosečnosti, ko je bila tudi pri njemu in sama sreča, da se je vse dobro izšlo (je spregledal zelo očitno preeklampsijo). Eeee...zdaj sem malo zašla iz teme...user posted image

Jutri zjutraj imam pregled in že vem, da bom šla domov z en kup papirji - dobim napotnice za kri, za krvni test in se mi že kar zdi da tudi z receptom za antibiotik...sem prejšnji ponedeljek spet dala bris zaradi bolečin in izcedka...Tako da bom imela za "darilo" po božiču odvzem krvi in cuker test,user posted image user posted image user posted image .

Sicer bi si zelo želela za darilo bolj en hiter Uz da vidim mickino, kako se ji kaj godi...ampak se kar bojim, da ne bo kruha iz te moke...ima Smajila samo navadno ambulanto tako da najbrž ne bo opcije se štulit v sosednjo amb kjer je Uz.

Kako je z ultrazvoki in pregledi pri tvoji G? Si "od vedno" pri njej?

Imaš že kakšnega user posted image od prej?

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Primorke!!
22.12.2011 9:55:06   
pathra
Jaz sem od vedno pri Guzejevi ja.. sem imela zelo pozitivne izkušnje z njo in zdej je vse še boljše ko nima več operacij, samo ambulanto (je letos šla v penzijo)... imam pa preglede ponavadi ob sredah.. sem tudi večkrat imela UZ ker sem prišla med tiste z nosečniško sladkorno tako da mi to večkrat pripada.

Nimam pa še otrok...

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Primorke!!
22.12.2011 10:20:47   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Oj! Sem še manj kot 29 tednov - zdaj sem ravno dopolnila 26. tednov.
Upam, da se obrne, ker do zdaj me kar vztrajno brcka navzdol - ene parkrat sem sicer začutila njene(ali njegove) brcike na desni strani pa sem hitro začela malo božat trbuščka v upanju, da se prevali z glavo navzdol...pa nič...se je kar lepo spet vrnila v standardni položaj, torej rita navzdol in brce tako da se že včasih bojim, da ji noge pokukajo pri meni tam spodaj ven user posted image user posted image user posted image .

Ta prvi sinek se mi je ravno v enem takem času obrnil, v 7.mesecu, tako da upajmo,da bo tudi tale tako pridna kot bratec.user posted image

Kako da si se odločila za Postojno? Imaš tam ginekologa?

Drugače ti ok poteka nosečnost brez kakih posebnih težav? Že veš, če bo user posted image ali user posted image ?



Moja se je obrnila nekje v 29. tednu, ko sem bila na UZ.. Ima pa čas do nekje 34. tedna.. Če se do takrat ne obrne, ti bojo verjetno predlagali obrat otroka, kar je zaželjeno, saj je bolje, da to opravijo kot pa CR..
Veš, da niso vsi otroci enaki, tako, da lahko, da bo ta potrebovala še malo časa za se obrnit- zgleda, da noče toliko časa viset na glavi.. hehehe user posted image user posted image

Za Postojno sem se odločila, ker bom rodila v vodi.. Sva se z dragim skupaj tako odločila, tako, da se bova malo peljala user posted image Pa sej ni daleč.. Upam samo, da ne bo kašno čudno vreme..

Nosečnost ni potekala lih brez nikakršnih zapletov, saj sem že od 1. meseca nosečnosti na bolniški, od jutri se pa mi uradno začne porodniška.. Na začetku sem malo krvavela, potem sem pristala v bolnici na infuziji zaradi bruhanja in dehidriranosti, potem sem spet odšla v bolnico zaradi bolečin v spodnjem levem delu trebuha, ker se je vse širilo.. Tako, da je bilo pestro.. Taman, ko bi me poslali delat, se je kaj zgodilo.. Kaj čmo user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Primorke!!
22.12.2011 10:24:19   
kimica86
Aja.. Mi že od 11 tedna vemo, da bo punčka user posted image Potem mi je pa še v 20 in 30 tednu na UZ potrdil še G.. Jaz imam Vitezico že od leta 2004 in sem zadovoljna z njim.. Upam pa da se doktorji niso zmotili in ne bo na koncu prišel lulček ven.. hehe user posted image Edino, ki se z dragim nikakor ne moreva dogovoriti glede imena.. On hoče eno ime, jaz pa drugo in zaradi tega sem prav slabe volje, saj sva se že 2 meseca nazaj zmenila in je bilo vse ok, zdaj pa si je kar naenkrat premislil user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Primorke!!
22.12.2011 10:37:21   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Aja.. Mi že od 11 tedna vemo, da bo punčka user posted image Potem mi je pa še v 20 in 30 tednu na UZ potrdil še G.. Jaz imam Vitezico že od leta 2004 in sem zadovoljna z njim.. Upam pa da se doktorji niso zmotili in ne bo na koncu prišel lulček ven.. hehe user posted image Edino, ki se z dragim nikakor ne moreva dogovoriti glede imena.. On hoče eno ime, jaz pa drugo in zaradi tega sem prav slabe volje, saj sva se že 2 meseca nazaj zmenila in je bilo vse ok, zdaj pa si je kar naenkrat premislil user posted image user posted image


user posted image Ej imaš opcijo kot briatore in njegova ki sta dala dve imeni Natan Falco in on ga kliče z enim ona z drugim imenom user posted image user posted image user posted image ....ali pa upaš, da se bo ob porodu raznežil in se strinjal s tvojim imenom (kar se menda zelo pogosto zgodi - mi je že par kolegic povedalo, kako se je mož takoj po porodu predal in "spustil" svoje ime)

Oj ma ti si imela torej pestre začetke tako kot jaz...imam tudi skozi nekaj v tej nosečnosti...zato tudi jaz pravim, da bo pupa, ker pri prvem fantku je šlo vse celo nosečnost gladko kot po maslu...tokrat pa še z obrestmi zgleda pokasiram vse še za nazaj za prvo nosečnost. Evo edino bruhanja in slabosti so mi bila prišparana tako v 1. kot v 2. ...Boljše da ne zanosim v tretje, ker si že kar mislim, kaj me lahko z obrestmi čaka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Primorke!!
22.12.2011 10:41:16   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Moja se je obrnila nekje v 29. tednu, ko sem bila na UZ.. Ima pa čas do nekje 34. tedna.. Če se do takrat ne obrne, ti bojo verjetno predlagali obrat otroka, kar je zaželjeno, saj je bolje, da to opravijo kot pa CR..
Veš, da niso vsi otroci enaki, tako, da lahko, da bo ta potrebovala še malo časa za se obrnit- zgleda, da noče toliko časa viset na glavi.. hehehe user posted image user posted image

Za Postojno sem se odločila, ker bom rodila v vodi.. Sva se z dragim skupaj tako odločila, tako, da se bova malo peljala user posted image Pa sej ni daleč.. Upam samo, da ne bo kašno čudno vreme..

Nosečnost ni potekala lih brez nikakršnih zapletov, saj sem že od 1. meseca nosečnosti na bolniški, od jutri se pa mi uradno začne porodniška.. Na začetku sem malo krvavela, potem sem pristala v bolnici na infuziji zaradi bruhanja in dehidriranosti, potem sem spet odšla v bolnico zaradi bolečin v spodnjem levem delu trebuha, ker se je vse širilo.. Tako, da je bilo pestro.. Taman, ko bi me poslali delat, se je kaj zgodilo.. Kaj čmo user posted image


Ja ja...sem jaz pomislila isto user posted image user posted image user posted image . Že pri ta prvem otroku sem se spraševala, kako lahko visi na glavi toliko dolgo pa tudi možu ni bilo jasno, kako je lahko v takem položaju komot.user posted image Ta je verjetno malo bolj "smart girl" pa bo raje še malo počakala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Primorke!!
22.12.2011 10:45:12   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: pathra

Jaz sem od vedno pri Guzejevi ja.. sem imela zelo pozitivne izkušnje z njo in zdej je vse še boljše ko nima več operacij, samo ambulanto (je letos šla v penzijo)... imam pa preglede ponavadi ob sredah.. sem tudi večkrat imela UZ ker sem prišla med tiste z nosečniško sladkorno tako da mi to večkrat pripada.

Nimam pa še otrok...


Oooo potem se lahko otročka lepo nagledaš na uz user posted image ...Si vprašala, če je user posted image ali user posted image ?
No, ni pa fajn za sladkorno pa za dieto....upam, da ne čaka tudi mene še tole, čeprav se že v naprej bojim, ker spadam v rizično skupino. No, bomo videli naslednji teden. Evo še vsaj sladek božič bom preživela.

Se mogoče spomniš v katerem tednu so ti potrdili nosečniški diabetes?

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Primorke!!
22.12.2011 10:48:29   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

user posted image Ej imaš opcijo kot briatore in njegova ki sta dala dve imeni Natan Falco in on ga kliče z enim ona z drugim imenom user posted image user posted image user posted image ....ali pa upaš, da se bo ob porodu raznežil in se strinjal s tvojim imenom (kar se menda zelo pogosto zgodi - mi je že par kolegic povedalo, kako se je mož takoj po porodu predal in "spustil" svoje ime)

Oj ma ti si imela torej pestre začetke tako kot jaz...imam tudi skozi nekaj v tej nosečnosti...zato tudi jaz pravim, da bo pupa, ker pri prvem fantku je šlo vse celo nosečnost gladko kot po maslu...tokrat pa še z obrestmi zgleda pokasiram vse še za nazaj za prvo nosečnost. Evo edino bruhanja in slabosti so mi bila prišparana tako v 1. kot v 2. ...Boljše da ne zanosim v tretje, ker si že kar mislim, kaj me lahko z obrestmi čaka user posted image user posted image user posted image


Mahhh, ne verjamem, da si bo premislil, ker je to eno trmasto bitje.. Prav ga ne razumem user posted image Sem izbrala res eno krasno in redko ime in 2 mesca nazaj se je strinjal, ker sva že od 2 mesca nosečnosti izbirala imena in nikakor nisva našla eno pametno ime.. Zdaj pa hoče eno ime, ki sploh ne paše zraven njegovega priimka, ki je zeloooo kratko pa še ime ultra kratko..

E jaaa.. Ta moja žabica je precej aktivna- prav ne da miru, smotka ena user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Primorke!!
22.12.2011 10:56:44   
mina88
sandra85 js sem iz Lucije, rok pa imam v začetku junija user posted image

sirenetta sem prvorodka, tole bo prvi razgrajač user posted image user posted image
tudi js imam Smajilo, in je zakon G. prej sem bila pri Rožičevi in sem bila zelo razočarana, Smajila pa se vsakemu posveti in je res zlata.

kimica86 kdaj pa imaš rok?

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Primorke!!
22.12.2011 11:00:56   
pathra
Naša je tudi punčka :) pa je tudi že bila obrnjena v 31.tednu ko sem imela UZ.. Drugače pa se menda drugi otroci kasneje obrnejo.. vsaj tako sem prebrala, tako da ne skrbi...

Drugače pa imam srečo da sem celo nosečnost imela super,.. razen te nosečniške sladkorne ... ne more bit vse v rožicah hehe.. vsaj ne redim se pretirano user posted image . Jaz sem imela laboratorij v 26.tednu.. sem popila glukozo 50g in po eni uri dala kri, pa je bilo nad dovoljeno mejo 7,8.. pol pa me je poslala na diabetično na dodaten test.. to sem imela v 29.tednu.. tam sem popila 75g glukoze.. in imela samo zadnjo vrednost povišano nad mejo (jaz sem imela 8,8 meja pa je bila 8,5). No od takrat pa sem na dieti. Sej ni tako hudo.. samo zdej med prazniki bi res pasal en paneton user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Primorke!!
22.12.2011 11:11:13   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: mina88

kimica86 kdaj pa imaš rok?



20.1. imam rok.. Zakaj??

(odgovor članu mina88)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...





sindarin

Pogosto kupite igračo s katero se otrok ne igra veliko?

da (31%)

ne (30%)

včasih (39%)


Število vseh glasov: 267

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!