|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke!!
27.9.2011 17:10:35   
pathra
Jaz sem bila kar nekajkrat v Ikeji v Vilese.. ne vem kakšna je primerjava z Celovcem, ampak je isto založena kot tista v Padovi v Italiji..vsaj jaz sem dobila takšen občutek. Eno nadstropje imajo pohištvo in vse po sektorjih, pol pa greš dol in imaš majhne stvari (za kuhinjo, tepihe, zavese, luči, slike itd), na koncu pa prideš do skladišča, kjer vzameš pohištvo... isto kot v vseh ikejah...je kar veliko vse skupaj... Je pa res da sva hotla z dragim vzet eno omaro za v kopalnico ki je kar iskana in ni bila na razpolago takrat pa sva mogla pridet drugič (čez 3 dni, ker naročijo več kosov).


(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Primorke!!
27.9.2011 22:28:52   
spetko
jaz sem tudi bila v ikei v vilese...in kot je omenila pathra...vse je po štukih in zadnji štuk je skladišče ...in imajo dosti stvari in na izbiro..je pa res da nisem bila v celovcu tko da ne vem primerjave..samo pomoje se tudi v vilese da najt stvari...



_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Primorke!!
28.9.2011 8:38:30   
jk09
Ciao Punce kako ste kaj? Kako vaši sončki?
Pri nas gre na boljše, skoraj nič več krkčov, lepše spimo, se igramo. Morem potrkat.. user posted image

Glede Ikee; najboljše je, da pogledaš na internet kaj bi rada imela in spodaj, ko zbereš trgovino ti tudi pokaže ali imajo to stvar ali jo je treba naročit. To je ful dobro. Tako sem jaz delala, da mi ni blo treba 10x hodit tam.

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Primorke!!
28.9.2011 9:36:25   
Arabella1
ciao punce, še ena primorka (severna primorska), rok imam aprila 2012, včeraj bila na pregledu in je vse ok, user posted image je velik 4,5 cm in veselo miga, še razburajl/a se je, ker smo ga/jo očitno prebudili user posted image Nuhalno imam v Novi Gorici, je katera že bila, ve kašen + oziroma - povedat.

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Primorke!!
29.9.2011 22:07:04   
DannyS
Čau pupce...

Da se vam tudi jaz javim po dolgem času, z dvemi črvi doma res ni dosti časa za net. Ko gresta spat pa grem tudi jaz ponavadi kmalu za njima.

Nič mi lepo napredujemo, Viktorija ima danes 3. mesece ŽE. Tehta nekje 6.400 g in ima 67 cm. Vse jo že ful zanima, ne mara bit preveč v ležečem položaju, tudi košara od vozička ji ni kaj preveč simpatična zadnje čase, tako da ne vem če bi jo dala že v športni del ali si omislila kenguru.

Nič to je tako na kratko, naši sprehodi so zaradi vročine še vedno bolj kratki ali bolj v zgodnjih jutranjih urah ali v poznih popoldanskih.

(odgovor članu Arabella1)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Primorke!!
30.9.2011 9:47:59   
_vanilija_
Ciao primorke, tudi jst sem še ena s.primorka :) Kod Arabella1 tudi mam rok aprila 2012. Smo bli na NS v ponedeljk in smo vidli našo pikico (ok, ni več samo pikica, velik(a) je 6cm) user posted image

Ikea Vilesse - jst sem že 10x bla tam, ma vse majo kar rabiš (pohištvo, tepihe, lampe, zavese, ....). Mogoče je malo manjša izbira kot v Celovcu, ne vem ker nikoli nisem bla tam, ampak sem bla v Ikea-i na Dunaju in Minhnu in so dosti večje Ikea-e in majo večjo izbiro. Mi mamo 20min iz Gorice, tko da nam je ta najbližja. jk09 ti je najboljše povedala, poglej na internetu kaj rabis in preverji če to majo v Villese-u :)  Lahko tudi primerjaš cene, ker niso iste v Avstriji in Italiji. Mi smo enkrat gledali eno postljo in razlika je bla 50eur.



(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Primorke!!
30.9.2011 16:42:59   
jk09
Ojla.. spet jaz.. me zanima katere pediatre imate in kako ste zadovoljne?

(odgovor članu _vanilija_)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Primorke!!
1.10.2011 7:45:15   
škrpijonka
Jaz imam Vando Hempt v Kopru, sem bila sicer samo enkrat pri njej in je bilo ok, bomo pa videli kako bo v naprej.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Primorke!!
1.10.2011 11:14:46   
pathra
Jaz (preden sem šla na faks) sem imela Livijo Sabadin v Luciji... jo ima tudi moja sestra za tamalega. Smo zelo zadovoljni z njo.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Primorke!!
5.10.2011 13:42:31   
n€na



IZVIRNO SPOROČILO: pathra

Jaz (preden sem šla na faks) sem imela Livijo Sabadin v Luciji... jo ima tudi moja sestra za tamalega. Smo zelo zadovoljni z njo.


jaz imam za mojo pupo Sabadinovo in je res super..najbolj všeč mi je pa, da nista oblečeni v zdravstveno uniformo user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da bo tudi našega drugega otročka sprejela user posted image

A ste še vedno vse zunaj in izkoriščate še zadnje tople sončne žarke pred mrzlo burjo. Pridne.
Tudi jaz sem dosti zunaj in grem lepo na sprehod vsaki dan eno uro...Grem do vrtca in nazaj in se ravno prav razmigamuser posted image

Ikea...tudi jaz sem bila samo v Villese in me je navdušila z opremo in komaj čakam, da bom spet šla tja user posted image (moj pa ni preveč navdušenuser posted image )

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Primorke!!
7.10.2011 9:28:55   
spetko
mi pa imamo dr. rončevič..in mi je superrrrr...

pa je začel mraz...

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Primorke!!
26.10.2011 23:52:30   
jk09
Ciao kako ste kaj? Vas kaj zebe? Nobena se nič več ne oglaša.. vse prezaposlene.. kako gre hitro ta čas!!

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Primorke!!
29.10.2011 9:15:38   
n€na
Dan user posted image

jk09 jaz pridem večkrat sem pokukat če se kaj dogaja pa ni nobene nikjer. Zgleda, še vse izkoriščajo tople dneve in so večinoma zunaj tako kot mi user posted image

Punce dejmo mal čvekatuser posted image

lep dan vsem.

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Primorke!!
24.11.2011 13:18:16   
jk09
Ciao! Zdej je pa že pošteno mraz, pa še vedno nobene nosečke al mamice.. no sej jaz sem tudi pokukala po enem mesecu sem gor.. kje so pa kakšne nosečke? Te imate sigurno več časa.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Primorke!!
24.11.2011 13:38:41   
_vanilija_
Mi se zdi da nas (nosečk) ni dosti... Zaenkrat mi se zdi da smo samo Arabella, Gorga in jst, (S.Primorska). Ostale se niso še oglašale. Pa bi blo fajn če bi se še kakšna oglasila, da dobimo malo nasvetov iz naših krajev user posted image

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Primorke!!
11.12.2011 22:11:36   
kimica86
Evo, da osvežim malo temo user posted image Jaz sem tudi primorka iz okolice Kopra.. PDP imam 20.1.2012 in sem se zredila že 17 kg (34. teden) user posted image Ni pa preveč videt.. Samo trebuh me je in malo rit zrasla.. hehe user posted image Moj G je Vitezica in 2x sem celo naletela na Dr. Ravnikarja, ker sem imela par problemov (Vitezica je bil na dopustu) in sem skoraj znorela.. Njega še z živalmi ne bi smeli pustit delat.. On je živa groza!!!

(odgovor članu _vanilija_)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Primorke!!
11.12.2011 23:47:44   
pathra
O zdravo.. midve sva skupaj pri januarkah user posted image .

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Primorke!!
11.12.2011 23:59:00   
kimica86
Res, res user posted image Kdaj imaš pa ti PDP??user posted image

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Primorke!!
12.12.2011 8:41:44   
Trobentica_
Ciao, še ena user posted image , ki spada sem, čeprav sem bolj iz severa user posted image . PDP imam pa 25.01.2012, tako da trenutno je najbolj aktualna tema Januar 2012, ker smo že zelo blizu....zame še dober mesec, za nekatere le še pol meseca....user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Primorke!!
12.12.2011 9:30:54   
pathra
Jaz imam PDP 30.1.2012. Punce kje pa boste rodile? A gre mogoče katera danes na predavanje o epiduralni v Izolsko bolnico?

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Primorke!!
12.12.2011 9:31:31   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica_

Ciao, še ena user posted image , ki spada sem, čeprav sem bolj iz severa user posted image . PDP imam pa 25.01.2012, tako da trenutno je najbolj aktualna tema Januar 2012, ker smo že zelo blizu....zame še dober mesec, za nekatere le še pol meseca....user posted image



Ehhh, Divača je zelooo blizu user posted image Jaz sem iz okolice Kopra, tako, da nisva daleč.. Jaz imam rok 20.1.2012, tako, da sva nekako tam-tam.. Kam boš pa šla rodit?? V Postojno?

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Primorke!!
12.12.2011 9:34:47   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: pathra

Jaz imam PDP 30.1.2012. Punce kje pa boste rodile? A gre mogoče katera danes na predavanje o epiduralni v Izolsko bolnico?


Midva z dragim bova skoraj 100% odpketala do Postojne user posted image
Epiduralne pa jaz ne bom vzemala, ker se 70% porodov z EA konča z vakumom in tega nočem.. Pa še se zna podaljšat porod, ker pač spodaj ne čutiš kaj dosti.. Tako, da ne hvala user posted image Res, da imam zelooo nizek prag bolečine, ma bom potrpela za hitit ven to štruco user posted image

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Primorke!!
12.12.2011 9:38:30   
pathra
Jaz sem tudi rekla da ne bom vzela epiduralne, samo na predavanje bi pa vseeno šla.. mogoče me pa prepričajo.. čeprav ne verjamem. No jaz pa bom kar v Izoli rodila.. imam dobre izkušnje tam.. upam da bo tako tudi ostalo :) Na začetku sem še razmišljala o Postojni, samo glede na to da je tam vedno najslabše vreme in da bom rodila konec januarja bom kar na obalnem koncu ostala,... glih se mi bo dalo še 45 minut vozit do Postojne, pa da me pol še pošljejo domov.. heheh

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Primorke!!
12.12.2011 9:47:25   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: pathra

Jaz sem tudi rekla da ne bom vzela epiduralne, samo na predavanje bi pa vseeno šla.. mogoče me pa prepričajo.. čeprav ne verjamem. No jaz pa bom kar v Izoli rodila.. imam dobre izkušnje tam.. upam da bo tako tudi ostalo :) Na začetku sem še razmišljala o Postojni, samo glede na to da je tam vedno najslabše vreme in da bom rodila konec januarja bom kar na obalnem koncu ostala,... glih se mi bo dalo še 45 minut vozit do Postojne, pa da me pol še pošljejo domov.. heheh


Ma mene ne prepričajo za nič na svetu user posted image Še, ki se igle bojim ko sam vrag, še posebno ta, ki je debelejša od navadne user posted image Mahh, mene bo kar dragi odpeljal, je super šofer in ne dvomim v njegovo sposobnost, da me bo varno pripeljal.. hehe user posted image Ehhh, veš, da te domov ne nojo poslali user posted image Midva razmišljava tudi o opciji poroda v vodi, tako, da ta teden greva gor pokukat, da vidim kaj bojo rekli..

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Primorke!!
12.12.2011 9:57:14   
Trobentica_
Jaz grem rodit v Postojno, mi je najbližje .
Kar se tiče EA - ne razmišljam o tem in tudi na predavanju o njej nisem bila.
pathra ti imaš pa rok ravno na moj RD user posted image ....

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Nik, Nick, Nicholas?
Jaka RR

Všeč mi je ime Nicholas, a se mi zdi, da ne paše v naše okolje. Kaj vi mislite?

Nik (58%)

Nick (4%)

Nicholas (6%)

Nobeno mi ni všeč (32%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!