|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
4.2.2011 14:10:03   
fluf



IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki

ojla

hillmagic to je definitivno ker ko sm rodila sm zgubila velik krvi in z tem posledično pade tudi hemoglobin in drug dan je pršla dohtarca na vizito in so testi bli ok ampak jst pa bleda k stena me je uprašala kako se počutm in jst njej da je že fuuuull bol pa me gleda tis začuden pa mi prau a ste zihr in jst da ja no ampak mi je vseen dala še eno vrečko železa in k je stekla sm šla dve sobe prosti izhodu in popolne nege na samostojno tko da sm tud dobila pikca svojga k seb

sovražm ljudi k so na bolniški zarad psihe k majo u glavi da pa reučki ne morjo delat aaaaaaaaaa kr pege fašm jst pa u štacun delam pa škatle premikam to je pa ok a ne sam neki mi ni jasn nevem kaj dajo za razlog komisiji zakaj ne morjo delat ker komisija pa tud ne odobri kr tko

CTG je tud pri nas zadnji mesec
 

sej jest tud, sam zanč mi je tok pritisk narasu, da sm mal zavidala. Definitivno sem proti izkoriščanju bolniške in zato tud še delam. Ker se z mano in bebico vse ok.

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3551
   RE: Majčice 2011
4.2.2011 17:04:39   
anchika
glede bolniške se strinjam z hillmagic, Jaz sem na bolniški že 2 meseca in bom tudi do konca. To je moja 3 nosečnost. Za prva dva sem delala do konca , razen pri drugi sem bila nekaj na bolniški ker se me je prijel vsak virus.
Zdaj pa je drugače. Telo je zelo obremenjeno , kot pravim 3 nosečnost pa še dvojčke nosim. Če sem preveč na nogah me začne vse tiščat ..... čeprav nisem kritična sem na bolniški ker je to dobro zame in za otročičke. Poleg tega sem skuzi bolana. Zdaj imam pljučnico ma že kar dobro okrevam. Glede tega bi raje delala kot pa bila bolana. Drugače pa povem po pravici da sem zelo vesela da sem na bolovanju ker mi je lepo doma. Če bi pa upala in se čutila da lahko delam , bi delala a tokrat v tretje pa še dvojčki me vseeno mal skrbi.
Res je da nekatere izkoriščujejo bolovanje ampak kot je ena napisala marsikdo in marsikje izkoriščujejo nas!!!!!!!!

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3552
   RE: Majčice 2011
4.2.2011 18:34:55   
ninasiki

IZVIRNO SPOROČILO: fluf




IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki

ojla

hillmagic to je definitivno ker ko sm rodila sm zgubila velik krvi in z tem posledično pade tudi hemoglobin in drug dan je pršla dohtarca na vizito in so testi bli ok ampak jst pa bleda k stena me je uprašala kako se počutm in jst njej da je že fuuuull bol pa me gleda tis začuden pa mi prau a ste zihr in jst da ja no ampak mi je vseen dala še eno vrečko železa in k je stekla sm šla dve sobe prosti izhodu in popolne nege na samostojno tko da sm tud dobila pikca svojga k seb

sovražm ljudi k so na bolniški zarad psihe k majo u glavi da pa reučki ne morjo delat aaaaaaaaaa kr pege fašm jst pa u štacun delam pa škatle premikam to je pa ok a ne sam neki mi ni jasn nevem kaj dajo za razlog komisiji zakaj ne morjo delat ker komisija pa tud ne odobri kr tko

CTG je tud pri nas zadnji mesec
 

sej jest tud, sam zanč mi je tok pritisk narasu, da sm mal zavidala. Definitivno sem proti izkoriščanju bolniške in zato tud še delam. Ker se z mano in bebico vse ok.




fluf ne sej jst ne obsojam nobenga če je res neki narobe pač ene so bol občutlive druge manj ampak mam kolegico ki je izjaula da bo ona celo nosečnost na porodniški da on pa že ne bo delala v trgovini in stala pa se matrala mislm halo da bi jo ej no takih jst ne morm al pa moj prjatlca tud (nevem a mam same take okol sebe) uglaunem išče bolezn hod od zdravnika do zdravnika in ona je čist boga a vsi izvidi pregledi so BP

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3553
   RE: Majčice 2011
4.2.2011 20:14:53   
kokapoka
no da vam poročam z današnega pregleda...ni mi uspelo izsilit UZuser posted image če povem sploh probavala nisem ker nism mela "jajc" po domač povedan...pregled je biv pa tko k nč...merjenje tlaka,telesne teže in k sm pršla do g mi je samo zmerla maternico oz meter mi je naslonila na trebuh in pomerlauser posted image nč od nč...je pa rekla da bo kr velik otrok...tko je rekla tud že pr prvem in je pol tud mev krepkih 3720g...no pol mi je pa priporočala da čez 4 tedne ko mam spet pregled to je 9.3.2011 da si plačam uz kjer bo pregledala rast in razvoj pa mal bo tud na 3d pokazala našo punčko...plačat morm 60eurov...in ker si res želim tega sem se kr odločila da bom to pa dala...bolje kot pa 3d 110 eurov!!!tko da sem zadovolna in komi čakam ta pregled...
na kilah sem pa +9user posted image sem pa dons noseča 25 tednov pa 1 dan...zmer je mal drugač kokr pa js sama seb računamuser posted image no ja važn da bo...
je pa dons naša mala fuuuuuuuul živahna tko da so tud sodelavke na šihtu čutle kako brcauser posted image user posted image js sm pa tko vesela vsakič ko se javi...
zdj se grem pa še mal s tamalim poigrat in potem počivat

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3554
   RE: Majčice 2011
4.2.2011 21:06:41   
najkica
Tud jst kot vse ostale ne odobravam, da se bolniška izkorišča, če so vsi pregledi in počutje ok. Ninasiki...kako so pa tvoje kolegice sploh dobile odobritev bolniške? Itak gre po 30dneh na komisijo in tukaj moraš imeti dober razlog, da ti sploh odobrijo!?  
Anchica....se pa podpišem pod tvojo izjavo! "Res je da nekatere izkoriščujejo bolovanje ampak kot je ena napisala marsikdo in marsikje izkoriščujejo nas!!!!!!!!"  Noben se ne bo pobrigal zate in za tvojo nerojeno bebico (v tvojem primeru še celo 2 user posted image ) razen ti sama! Jst imam na srečo fuuulll razumevajočega in dobrega šefa, ki  nam vedno reče, da mormo najprej poskrbet zase in za svojo družino, kajti v službi si vedno nadomestljiv! Jst res rada hodim v službo, ker imam tam dobro družbo in še rada delam svoje delo. Nikoli nisem izkoriščala bolniške in tudi prve mesece nosečnosti, ko sem bila dobesedno koma in nezmožna delat, nisem manjkala niti dneva.....pa so me podili, da grem domov in na bolniško user posted image . No zdej sem si pa rekla, da moram res najprej se pobrigat zase in za pikeca ter grem zato na polovični delovnik... Težave, ki jim imam pa so hude bolečine v križu, otrdevanje trebuha in pritisk dol... Se sploh ne upam na sprehod, ker imam filling da mi bo vse ven padlo....najbolj mi pa pomaga počitek, ki pa je ob 2 letniku nemogoče user posted image .  

mami411...sem ti hotla že prej odgovorit, pa sem pozabila ob vsem tem čveku....user posted image  Maternični vrat ti zmerijo z vaginalnim UZ in sicer v času morfologije. Dolžina vratu do 24.tedna namreč pove možnost prezgodnjega poroda....ne sme bit krajši od 1,5cm. Če ti 3x nisi imela nobenih težav, potem tudi v 4. skoraj ni možnosti, da bi prezgodaj rodila. Jst sem imela v 1.nosečnosti skrajšan in celo zmehčan vrat in to naj bi bilo ponavljajoče v naslednjih nosečnostih. Ampak v 22.tednu sem imela dovolj dolg vrat in mi ga od takrat G ni več meril, ker pravi da čim manj dreza "tam dol", boljš je... Ga pa vseeno nameravam pri naslednjem pregledu spet mal prepričat, da bi me prečekiral, ker imam namreč ful nelagoden občutek, če sem predolgo na nogah.... 
No ja, verjemite....manj kot veš boljše je!! Jst sem prvič ful čekirala na forumih in brala razne zgodbe, da sem bila res na koncu čist presrana.
Aja, CTG pa men v 1.nos sploh nikoli ni naredil...

hillmagic...hvala za članek! Zelo zanimivo!! 

kokapoka...popolnoma enako je bilo pri meni prejšnji teden.Nič od nič... Imam pa tudi jst potem čez 4 tedne UZ in plačam 40 EUR, ampak ni 3D.

Lep vikend vsem, za nekatere celo podaljšan!! 

 

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3555
   RE: Majčice 2011
4.2.2011 21:57:18   
ninasiki
najkica ma neee ena je rekla da ko bo noseča da bo od prvega dne k bo zvedla za nosečnost doma da ona ne bo delala a druga pa ni taka da ne mara delat ta je pa full delauna punca ampak išče pa bolezn v sebi ni nč povezana z nosečnostjo jst sm hotla samo bol podrobno opisat kakšni načini jamranja in bolniške grejo men na žiuce ZA LASE PRVLEČENE kar se pa komisije tiče pa vrjami vem kako je mami dela v zdravstvu in sm z marsičem seznanjena ampak dost žalostno pa je ker nekateri mavo veze in dobijo en dva tri bolniško podalšano drugi pa glih tok da niso že z eno nogo 2m pod zemlo jim pa ne dajo to je pa tko žalostno da je za zjokat sicer pa se brezveze spuščat v naše zakone k ne bomo nč dosegl ker so itak tm na vladi najbol pametni user posted image

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3556
   RE: Majčice 2011
4.2.2011 22:29:56   
mami411
Najkica hvala za razlago, pa vsem ostalim tudi. Sem imela vaginalni uz samo na začetku.

No pri meni se res ni za bati za kakšen prezgodenj porod, ker nobena sploh ni hotla ven, pa tudi ta ne verjamem da bo kaj drugače.

Lep podaljšan vikend vam želim in lahko noč!!!!

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3557
   RE: Majčice 2011
5.2.2011 7:59:28   
absolventka2
Punce vidim da morate ene plačat tretji uz pa naj vam povem da sem mogla tudi sama plačat v 1user posted image še pri bivši G, ampak ta uz ti pripada ker vsaki zdravi nosečnici pripadajo 3 uz...Moja bivša G se je zgovarjala da te 3 uz naredi že prej ker mi je na vsakem pregledu za par sekund pogledla user posted image , ampak po vseh pravilih ti pripada 1 uz za potrditev nosečnosti, nato 2 morfologija in 3 kontrola rasti in lega user posted image ....Jaz se pri prejšnji nisem upala nič rečt sam zdej ko pa nazaj pomislim mi je pa žal ker to je navadno golfanje in s tem si G polnijo žepe na naš račun...Tk da punce katere imate za plačat kr malo vprašajte zakaj pa to ker ti itak 3 uz pripada in ga časti država....

Kar se pa tiče bolniških se mi zdi pa da je tako vse odvisno od vsake posameznice kako prenaša user posted image in kakšno delo ima, tudi sama poznam precej nosečk k sam čakajo da ne bodo rable delat pa majo čist normalno user posted image in lahko delo, tega ne odobravam, vendar če pa ima ženska teško delovno mesto pa še če težje prenaša nosečnost pa po mojem mnenju kr naj iskoristi kok se le da....Ja vsak primer je drgačen...

Uživajte v podaljšanem vikendu user posted image

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 3558
   RE: Majčice 2011
5.2.2011 10:38:03   
hillmagic
Eno vprašanje: A se boste šle testirat za STREPTOKOK B ?



_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3559
   RE: Majčice 2011
5.2.2011 11:05:01   
mikroBB
Evo mene spet tukaj gor. Moram rečt, da sem mela kr pester in naporen teden...
Zdajle ob jutranji kavici pa sem rekla, da vam morm še kaj napisat, ker vse tako pridno pišete. user posted image
Za mano sta glukozni test v ponedeljek in vse druge preiskave - meni pred vsakim pregledom pregledajo urin, zdaj nazadnje pa so mi vzeli še kri za toksoplazmozo in ostale zadeve, ki jih čekirajo. V sredo sem imela še pregled in izvidi so bp. Hg je ok, le nekoliko nizek zame, ampak še vedno kar precej nad spodnjo mejo. Sladkor in vse ostalo je bilo tudi ok, samo levkocite v urinu sem mela povečane, tako da sem dobila eno kremo in zdaj smo na zdravljenju, da odpravimo nazaželjenje žvalce tam spodaj stran, da ne bo ta mala pri porodu kaj fasala... Čeprav razen nekoliko drugačnega izcedka, nimam nobenih drugih znakov, da bi bilo kaj narobe...ampak me je gin pregleda in je rekla da je to to...
user posted image

V torek sva z možem začela obiskovat šolo za starše v lj pa mi je ful fajn. Mislim prav uporabne zadeve zame kot 1user posted image . So se mi smejali, ko sem rekla, da so mi všeč ker so predavanja v merskih enotah (temp. prostora toliko in toliko, rabiš toliko tega, unega..., temp. vode pri kopanju toliko in toliko...) user posted image Sej vem, da potem itak dobiš svojo rutino, ampak za začetek ko se počutiš kr malo zgubljen je pa fajn da dobiš neke osnove. Ker nekih knjig nimam namena brat, bom samo še bolj zmedena. Dost uporabnih info pa tk tukaj dobim in od vseh ostalih mam okoli mene user posted image .

Previjalna in posteljica sta že doma user posted image . Voziček pa pride naslednji teden. user posted image user posted image
Tako, da imam danes popoldan namen sestaviti previjalno in posteljico, da bom potem imela plac kam otroške stvari odlagat. Seveda bom šla pa prej še na sonček, ki trenutno tako lepo sije skozi okno in kr vabi... user posted image

Uživajte v lepih in toplih dnevih pred nami.user posted image user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 3560
   RE: Majčice 2011
5.2.2011 13:34:09   
Luskica
Ojla!
Da še jaz poročam s pregleda. Imam nizek hemoglobin, tako da sem dobila železo, zmerila mi je trebuh in poslušala srčka, to pa je bilo to... nobenega UZ. Naslednji pregled imam 10.3.2011.
Punce a kaj veste, kdaj je treba oddat vlogo za porodniško. Po nekem izačunu, sem nekje videla, da je zadnji datum zame v začetku marca, porodniško bom pa nastopila 12. aprila. Meni pa moja G ni dala nobenih papirjev.user posted image
Bom mogla it očitno nazaj tečnart, al je kako drugače?

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3561
   RE: Majčice 2011
5.2.2011 13:52:53   
fluf
Meni je rekla, da dobim vse paprije v 28t, ko imam pregled in bom potem urejala. Tudi na CSDju so mi tako rekli... s porodniško (če bi bila zaposlena) bi nastopila 3. maja....

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3562
   RE: Majčice 2011
5.2.2011 14:21:43   
zvezdica1980
IZVIRNO SPOROČILO: Luskica

Ojla!
Da še jaz poročam s pregleda. Imam nizek hemoglobin, tako da sem dobila železo, zmerila mi je trebuh in poslušala srčka, to pa je bilo to... nobenega UZ. Naslednji pregled imam 10.3.2011.
Punce a kaj veste, kdaj je treba oddat vlogo za porodniško. Po nekem izačunu, sem nekje videla, da je zadnji datum zame v začetku marca, porodniško bom pa nastopila 12. aprila. Meni pa moja G ni dala nobenih papirjev.user posted image
Bom mogla it očitno nazaj tečnart, al je kako drugače?


Jaz sem bila na CSD in sem se zanimala katere papirje rabijo in odgovor je bil, da včasih so G napisali neko potrdilo, ki si ga potem odnesla na csd, sedaj pa ne rabijo več nič-samo materinsko knjižico kjer je napisan datum poroda.(tako da fotokopija materinske knjižice in to je to)




_____________________________

Dreams are there to show you the way. Close your eyes and find out what they are trying to say. Love is just a second away. Make that magic rule, let the miracle stay...

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3563
   RE: Majčice 2011
5.2.2011 15:18:52   
najkica
Kot so meni rekli, lahko oddaš vlogo 60 dni pred datumom poroda (torej 2 meseca prej). Jst sem pred 2 leti dobila potrdilo od G v 32.tednu, ampak zvezdica ful hvala za to infomacijo!!! Zdej moram sam počakat konec meseca, da oddat formular v računovodstvo in gremo potem lahko na CSD. Pa še priznanje očetovstva naju čaka....

Hillmagic  jst sem v prvi nosečnosti šla se testirat za STREPTOKOK, ker sem imela ful izcedka in stalno ena vnetja (čeprav me ni nič srbelo in izcedek ni smrdel). Ampak zdej preventivno jemljem MULTIGYN kremo in sicer kar 1x na teden, pa kar pomaga. Vsaj nimam tok močnega izcedka-belega toka. Za test se pa še nisem čist odločila....baje je to relevantno šele proti koncu...tam od 36. tedna dalje... Vsaj meni so tako rekli. user posted image  Vem pa da so cene različne od G do G! Pri mojemu stane kar EUR35, jst sem pa plačala pri drugi G samo 12 EUR... Se splača preverit, če se za to odločite.   

absolventka... meni so rekli, da sta brezplačna le 2UZ user posted image  Moram res malce preverit...

(odgovor članu zvezdica1980)
Neposredna povezava do sporočila: 3564
   RE: Majčice 2011
5.2.2011 16:27:00   
vesna_b
ojla, čveke
ja, danes je sonček!!! jaz pa tolk dela. še dobr, da je prišel moj brat s punco in sta odpeljala tamalo mal ven. jaz moram pa posesat po tleh, ker je... no, s tamalo smo kuhale - panirale meso in je full vsega user posted image  po tleh...

uf, absolventka. tistcukrda je dobr? ne vem, če se je okus kaj spremenil v treh letih user posted image  tako da bo men še kar bleeeek

no, od namišljenih bolnikov ne bi izgubljala besed. ampak eni znajo ljudi okol sebe prepričat. in absolutno zagovarjam, da grejo na bolniško tiste user posted image , ki imajo fizično delo. sam ponavadi take vztrajajo, ene frajle se jim pa smejejo, ko so na bolniški in HODIJO NA VODNO AEROBIKO, kjer jih vsak vidi... ja, imam tak primer v okolici in me pogreje...
je pa pri komisiji tud tako, da je veliko odvisno od tega, kaj ti zdravnik napiše na "vlogo"... tud oni že vejo.

no, moja G vaginalnih UZ med nosečnostjo ne dela rada, ampak večkrat pa pogleda, če je kako vnetje al pa kaj, tako da sem nekje vsak drugi pregled na tistem stolu. joj, kako zoprno mi je gor lezt. user posted image

hillmagic - jaz mislim, da se ne bom šla, razen če mi ga G ne bo priporočala. prvič nisem šla

luskica - oddaš lahko 60 dni pred PDP, lahko pa vsaj par dni pred nastopom, sam raje vidijo, da je kak dan prej. jaz bom kar odnesla nekje 60 dni prej oz odnesla bom v začetku aprila

in kakor jaz vem, so sedaj zastonj uradno le 2 UZ ja, ko sem bila pa prejšnjič noseča, pa so bili trije. grrrr user posted image
ampak bom vidla, mogoče mi ga bo naredila, če ne bom pa tud sama plačala ga.

evo, sedaj pa veselo na delo user posted image

čauči bejbe

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 3565
   RE: Majčice 2011
5.2.2011 16:35:01   
anchika
najkica: vem kako je po čivat ob 2 letniku, še predobro. haha

Po pravici sem ful vesela da sem letos dala  oba otroka v vrtec ( še posebej zdaj ker pričakujem dvojčke). Tako da lahko rečem da se lahko spočijem dopoldan ko jih ni maksimalno in si tudi privoščim. Sej itak gre tako hitro. Mal moram skuhat, nekaj malega naredim- ne dosti ker me hitro vse tišči (trebuh) in pol počivam. In vem da mi to koristi. Oziraoma več kot tolk sploh ne morem delat. Kot je ena rekla tudi jaz se bojim iti na sprehod ker po 10 metrih se mi zdi da  bosta prišla ven-haha

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3566
   RE: Majčice 2011
5.2.2011 17:32:44   
Njeli
absolventka2 nama je v trgovini rekel, da je voziček oz. ogrodje primerno tudi za manjše avtomobile. Je pa res, da ko še prišteješ košaro in če imaš manjši avto je takoj zapolnjen. Držim pesti, da boš našla kaj primernega! user posted image


_____________________________

Trenutki sreče, ki jih užijemo nas presenetijo. Ne ujamemo mi njih, ampak oni ujamejo nas.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 3567
   RE: Majčice 2011
5.2.2011 17:57:35   
borovnicica
Luskica:
meni so na CSD rekli, da se zadeve ureja 60 dni pred PDP in da prineseš s seboj kar materinsko knjižico.
 
naslednji pregled imam 9.3.2011. Punco, ki ureja seznamček bi pa prosila če popravi moje ime oz. "nik name" na datum PDP 28.5. Hvala. user posted image
 
Punce...kako kaj spite ponoči? Jaz sem se spet začela zbujat in potem ene 2-3 ure ne zaspim. Isto se mi je dogajalo na začetku noseč. Mogoče so skrbi, ki mi ne pustijo spat, sam se ne počutim zaskrbljene. Vedno težje najdem udoben položaj user posted image . Verjetno ko pride pikica pol leta na bom spala na bokih, ker bom sedaj spala skoraj le na njih.
Naša pikica včasih tako brcne, da kar poskočim. Velik žur ima tudi ponoči, ko ne morem spat. Mi dela družbo user posted image .
 
Če katero zanima, sem izvedela, da v porodnišnici Postojna do konec maja nimajo prostega termina za 3D ultrazvok. user posted image  Verjetno se moraš abonirat že kakšno leto predno zanosiš user posted image .
 
Uživajte.
 

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3568
   RE: Majčice 2011
5.2.2011 20:00:16   
ninasiki

IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

Eno vprašanje: A se boste šle testirat za STREPTOKOK B ?




jst nč nevem sam pomoje me je dala ker sm v prvo fasala streptokok agalact in je mogu tamau dobit takoj antibiotik k se je rodiu in je dut v materinsko z velikimi tiskanimi črkami napisala da se nebi pozabil tko da pomoje je dala me testirat sicer sm pa že prej napisala da so mi že na prvem odvzemu skor uzel 1l krvi user posted image

nč šibam po pizzo mi je zadišala ob filmu na popu al na a kanalu vem sam da je naslou varuh


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 3569
   RE: Majčice 2011
6.2.2011 18:40:06   
ninasiki
punceeeeeee kje se skrivate zdej sm pa čist šokirana nič novega a 100% sm bla da mam vsaj eno stran za prebrat user posted image nč pridm pa mal kasnej

čiu buc bau kaličopkou pozdrau user posted image

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3570
   RE: Majčice 2011
6.2.2011 20:36:59   
kokapoka
ja punce kje ste???user posted image user posted image user posted image tud js sm pršla prebrat zih eno stran pa ni nčuser posted image user posted image user posted image ste izkoristle lep dan ane...sj prov...js sm tud dele šele frej k je tamav zaspav...smo bli mal uzun mal na obiskih uglavnm lušno...jutr pa spet služba...ampak sej sam za en da...pol pa spet en dan frej jeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjuser posted image user posted image pa še moj možek ma roj.dan.moj prešerenuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3571
   RE: Majčice 2011
7.2.2011 7:47:05   
RAKICA2007
Jutro punce...
wiiiii jaz uradno ta teden na dopustu user posted image user posted image samo izgleda, da ga bomo kar malo preležali user posted image nekaj se me loteval...
HB tamala velikoooo boljša user posted image ni še čisto OK, ampak bo.

takoj letim danes v trgovino po magnezijeve tablete... zgleda, da sem bila včeraj preveč na nogah in imela ponoči v mečih grozneeee krče... tako, da grem po opremo user posted image

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3572
   RE: Majčice 2011
7.2.2011 7:48:57   
RAKICA2007
dnevi so res božanskiiii user posted image upam, da tako tudi ostane...
in, da je to vstopnica v pomlaaad - komaj čakam takšno vreme non stop, brez grdega mrazaaa brrrrrr

danes, jutri smo še na vikendu, kjer max uživamoooo
vas samo malo berem, za pisanje pa itak ni časa user posted image

bom vse nadknadila - obljubim user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3573
   RE: Majčice 2011
7.2.2011 7:51:39   
RAKICA2007
Tiste, ki niste poročene; ali je prezgodaj, da ta teden urediva očetovstvo user posted image
ta teden, sva še oba doma, tako da imava fenomenalno možnost to sedaj urediti... saj se mi po porodu res ne, da stati in letati okoli matičnega urada user posted image

nato pa sva spet (baje za 14 dni) sami domauser posted image ah ja... saj bo

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3574
   RE: Majčice 2011
7.2.2011 9:43:14   
Luskica
Ojla!
Da se še jaz na hito javim! Moj user posted image  je šel smučat za tri dni, ampak jutri že pride...Se že ful veselim! user posted image user posted image user posted image
Včeraj sem bila na morju, uživala na sončku 300 na uro, folk pa ogroooomno. Danes pa me tast mene in svakinjo z otrokoma pelje na Bled na kremšnite.
Punce a ma katera kakšno izkušnjo z jemanjem Ventolina v nosečnosti. Mene ful matra dihanje!
Uživajte v sončku!

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?