|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
9.2.2011 9:37:54   
absolventka2
Dobro jutro punce user posted image

user posted image user posted image user posted image res je lep podaljšan vikend za nami ki se nadaljuje v prelep kratek teden user posted image user posted image user posted image .....Mi smo ga maksimalno izkoristli smo bli za 4 dni pri tastu in tašči na dolenjskem pa smo ogggggromno jeli (kar se bo ziher na naslednjem pregledu poznalouser posted image user posted image user posted image ), vsak dan smo se sprehajali po sončku pa še za stanovanje smo malo pofirbcali (al sva midva zbirčna al se pa nič pametnega ne oddaja ker nama ni bilo nič všeč user posted image )...Bo že...

user posted image user posted image user posted image user posted image za vse bolne se mi res smilite ker vem kako je to saj mene v tej user posted image tudi virusi ne pustijo na miru...Želim vam čim več počitka in čimprejšnje okrevanje....

Vidim da ste ene pridne (vesna) in pospravlate, mene pa čaka kaos od stanovanjauser posted image pa se mi ne da in ne da grem raje ven user posted image pol mam pa krivo vest, ker sem doma pa nimam pospravljenouser posted image user posted image user posted image ....
Danes grem pa tamalega kar z vozičkom iskat v vrtec da bova še malo izkoristla tale sončekuser posted image ...LP

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3601
   RE: Majčice 2011
9.2.2011 9:42:09   
ninasiki
dobrodošla PLIŠKO user posted image poklič pa upraš jst sm mela lansko leto uneto uho pa sm antibiotike mela tko da oni vejo pa najbol da njih uprašaš je pa res da sm jst hotla enkrat lekadol plus C pa mi ni dovolila zakaj pa ne vem

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3602
   RE: Majčice 2011
9.2.2011 11:15:39   
kokapoka
kako ste punce??trenutno sem brez vročine še zvečer sm jo mela pa 38,8 tko da sm lekadol pojedla...mam fuuuul zamašen nos pa kašlam...mal me zaboli v prsih takrat ko zakašlam...tko da sem kr doma popoldne bom šla pa do zdravnice da me mal pogleda...
kako misl te da se otrok počut če te tok kuha vročina a kej občut to??brcala je kr skosuser posted image razn takrat k me je res tresl pa ne vem....upam da bo šlo zdj na bolš...bom pa res kr rajš doma še te tri dni...da odležim tko k je treba...se mi zdi da sm napako nardila že prejšnji tedn k sm bla tko prehlajena pa brez glasu pa kr u službo hodila skos...sm vedla da me bo enkrat pa ornk neki prjel...
dobrodošla pliškouser posted image user posted image user posted image
v ponedlk mam pa cukr testuser posted image user posted image user posted image nasledn pregled pa 9.3 k bomo mel tud uz-sicer ga bomo plačal ampak KOMAJ ČAKAM da vidm malo...
žan je dons zutri spet kr sam od sebe pršel k men pa z glavco šel čist do trebuha pa se zadru halooooooooouser posted image user posted image user posted image pa enga lupčka stisnu pol me je pa pokril pa reku enči spatuser posted image user posted image user posted image tok je dobr

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 3603
   RE: Majčice 2011
9.2.2011 12:37:47   
najkica
Joj punce, jst sem pa vsa prestrašena.... user posted image user posted image user posted image   Sem se hvalila kok v tej nosečnosti nimam nič vnetja, zdej pa imam hudiča! user posted image  V nedeljo me je ful začel srebt, včeraj zvečer in danes zjutraj pa zagledam rjav izcedek!!!! user posted image  Jst sem bla čist panična in sem šla danes takoj h ginekologu.... Je potrdil, da imam ful hudo vnetje in naj vzamem kar 2 škatlici, torej 6 Canesten svečk. Mi je pa rekel, da če bo slučajno kri user posted image  moram pa takoj nazaj oz v porodnišnico.... Me je pogledal vaginalno in je rekel, da imam res ful rjav izcedek, ampak kej več ni upal "stikat" tam notri, da ne še kaj sprožil... Jst upam, da je to res le vnetje in ni kakšen drug znak....

sem vas na hitrco prebrala....
fluf: ti kar počivaj in si vzami na easy! Ti čist verjamem, da je težko mirovat, če si po naravi aktivna. Poznam to... user posted image  Ampak bomo potem maja vse nadoknadile!

nespečnost: jst imam tudi ta problem. Ponoči se stalno zbujam in imam težave nazaj zaspat. Zjutraj bi pa potem spala, pa moram vstat...
Jst pa danes začnem polovični delovnik in grem čez pol urce že domov! user posted image user posted image  ..seveda počivat!! 

user posted image user posted image user posted image  za bolane in da se čim prej pozdravite!

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3604
   RE: Majčice 2011
9.2.2011 12:39:22   
9janja
Oj,

Res so lepi dnevi zdle in tudi mi jih pridno preživljamo na zunaj.

Fluf - tole kar se je zgodilo tebi se je tudi meni, smo šli na izlet, po strmi gozdni poti, navzdol pa po cesti. Me je tako začel bolet trebuh - prav cel trebuh, da nisem vedela, če bom do doma prišla, doma sem še cel dan potem ležala in tudi naslednji dan še ni bilo OK. Sem lahko skuhala samo kosilo. Ja nč ne treba se je malo bolj pazit. In takšni napori niti približno niso za nas, po ravnem še.
Drugače pa imam tudi jaz alergijo iz katere se mi je razvila astma. Sem imela ene 3 mesece fajn probleme in nahod konstantno, tako da sem dihala samo skozi usta, po potrebi sem vzela ventolin, če mi je fejst piskalo, zdaj
se je HBizboljšalo (moram potrkat), pa guram naprej.
Drugače pa jutri komaj čakam pregled, upam, da bova z G.mojo pikico tudi malo pošpegala, da vidiva, če pridno raste.

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3605
   RE: Majčice 2011
9.2.2011 14:25:54   
maliprinc2
Pozdravljene majcice...

Vidim, da uživate v sončku. Na žalost moramo nekateri še vedno delat, čeprav mi je vsak dan težje sedet 8 ur in še 2 uri v avtu. Na koncu delavnika me že vse boli - sramna kost, spodnji del trebuha in križ... Ampak saj bo.

V petek imamo pregled 3D v Domžalah in ker na morfologiji nismo izvedeli spola, že komaj čakam da mi G pove in se lahko odpravim po nakupih.

Še nekaj... Kako Vas najdem na FB??

Uživajte in lep dan vsem....

(odgovor članu 9janja)
Neposredna povezava do sporočila: 3606
   RE: Majčice 2011
9.2.2011 15:03:46   
vesna_b
ojla
evo, jaz odhajam domov, jutri pa imam pregled user posted image user posted image user posted image

jeeeee

edin cukr test mam še, kar mi ne diši najbolj user posted image

maliprinc - pošlji eni izmed nas kdo si na FB, pa te bom-o dodale user posted image


(odgovor članu maliprinc2)
Neposredna povezava do sporočila: 3607
   RE: Majčice 2011
9.2.2011 18:36:16   
pliško
Jst pa še nobenega testa za sladkor nisem imela-kdaj pa se to dela? Naslednji teden imam pregled pa mi niso nič omenle sestre, da bom imela kakšne teste razen standard.
Hvala vsem za dobrodošlicouser posted image , da vam pa zaupam, pričakujem fantkauser posted image , ki je že zdaj tako velik, da ne vem kako ga bo kaj ven spravituser posted image - no evo, že štrajkauser posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3608
   RE: Majčice 2011
9.2.2011 21:13:14   
hillmagic
bejbe meni je danes mož prinesel nov gsm in mi je preveč moderen, ker sem navajena na tipke pa da je tak navaden...in mi je tale čist preveč fensi..ker je na dotik ekran...če ga katera želi ga prodam..je danes kupljen v garanciji pa račun vse ...
http://www.bolha.com/oglas.php?id=oglas1273238342



_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu pliško)
Neposredna povezava do sporočila: 3609
   RE: Majčice 2011
9.2.2011 22:18:26   
ninasiki

punce kaj pa če si meu lansko leto porodniško do 19. septembra oktober nič in pol zaposlitev kako pa to zračunam a uzamem pač odločbo od CSDja in pogledam bruto pol sotalo plačo sam kaj pa un mesc oktober k ni blo nič a se pusti prazno al kako



DEJ MI PROSM POMAGITE

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3610
   RE: Majčice 2011
9.2.2011 22:27:43   
fluf
ninasiki jest ti žal ne znam pomagat... če nisi sigurna pokliči na CSD, pa ti bodo povedal... men so do zdej vse povedal in pomagal.

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3611
   RE: Majčice 2011
10.2.2011 8:45:22   
Klaraklara30
IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki


punce kaj pa če si meu lansko leto porodniško do 19. septembra oktober nič in pol zaposlitev kako pa to zračunam a uzamem pač odločbo od CSDja in pogledam bruto pol sotalo plačo sam kaj pa un mesc oktober k ni blo nič a se pusti prazno al kako



DEJ MI PROSM POMAGITE



Res najbolje, da vprašaš na CSD. Sej lahko po telefonu.

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3612
   RE: Majčice 2011
10.2.2011 12:00:24   
bučkabb
pozdravljene souser posted image !

a se vse martinčkate, al kaj, da nič kaj tuki ne klofate, sem misla kolk bom mela za prebrat pa nič kajuser posted image
sej prav, uživajmo sonček dokler je še, ker že v prihodnjih dneh bo slabše baje...

no jaz pa iz pregleda in kar bolj dobre volje kot včeraj:
dala vodo in kri ter pila sladkor in vse ovredo, hvalabogu se mi je železo popravilo tak da nisem več dobila sirupa
dobila sem zdravila za moje presneto vnetje nožnice, ki se mi kr ponavlja in upam da tudi to čim prej mine
naredila mi je pa tudi UZ, da vidi če je vse Ok, glede na to da brcike čutim zelo nežno in še to takrat ko sem v popolnem mirovanju in skoncentrirana samo na to, pokazalo je da je vse Ok in da lepo brca in tudi velikost ustreza, je pa še na ritki, tak da mogoče mal pripomore, da ga čutim slabše.

naslednji pregled imam 3.3., razen če bi bilo kaj narobe morem se it pokazat prej

nič zdaj pa morem mal delat, ker še nisem ničuser posted image

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 3613
   RE: Majčice 2011
10.2.2011 12:09:21   
Tanja K
Pozdravljene souser posted image !

Sem glih kar po pregledau, slisala in videla sem svojega pikija s katerim je vse uredo. Je ze kr velik okrog 35cm in tezak 1140g, tak da kar lepo napreduje user posted image . Drugac pa sem zdaj vmes prebolela nekaksen prehlad, kaslala ko zmesana, iz nosa mi je teklo, pa se vrocino sem mela dva dni user posted image , ampak zdaj sem ze bolse in se ze lahko sprehajam po soncku, ki tako lepo sije user posted image .
Imela sem tud cuker test, ki pa je biv negativen, tak da nosecniske sladkorne ni user posted image .
Moje pocutje pa tudi vredo, tk da se nimam kaj za pretozevat. Naslednji pregled imam 8.3.2011 (za pusta) in takrat bom ze v 32 tednu user posted image ... Uhhh kako cas mine, se mi zdi, da sem komaj zagledala tisto crtico na testu in zdaj sem ze v 28 tednu plus dva dni, torej mi ostane samo se 82 dni user posted image .
Vse, ki ste bolane se cim prej pozdravite, da boste lahko veselo spet pohajkovale naokrog user posted image
Vse pa lepo bozajte svoje busije in se imejte lepo.

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 3614
   RE: Majčice 2011
10.2.2011 14:58:17   
vesna_b
evo, preživela sem... user posted image user posted image user posted image    komajuser posted image  - kako je tist cukr zanič. ampak rezultati so pa ok! jej user posted image
me je pa na hitr dala na UZ in mi že ponujala bolniško. hm, ta mesec bom še delala, ker se mi tud za porodniško šteje, pol bom pa kar vzela 4 ure na dan... meni je za naslednjič obljubila, da pogledamo malo rast bejbija user posted image  se pravi, da bo UZ. super. je bil njen prvi današnji stavek, ko sem stopila v ambulanto - o, to pa je trebušček... user posted image

hillmagic - ej, men je pa všeč tvoj telefon... čak, iz kje si že? hm... ej, rezerviram do dogovora user posted image



evo, sem naklofala. uživajte, bejbe

(odgovor članu Tanja K)
Neposredna povezava do sporočila: 3615
   RE: Majčice 2011
10.2.2011 15:12:43   
pliško
super vesna user posted image , krasne novičke...na podlagi česa pa ti je ponujala bolniško? jaz delam še do sredine marca, potem mam pa tko dopust za pokoristit pol pa akcija user posted image Kako pa ve?
kaj dajejo ta sladkor vsem? midva imava na valentinovo pregled pa, da ga vidimo štruklčka kako napreduje user posted image , upam, da bo vse dobro

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3616
   RE: Majčice 2011
10.2.2011 16:28:46   
absolventka2
user posted image user posted image user posted image spet lepe novičke iz pregledov, je še mene zagrabilo da bi šla na uz user posted image

se pa vid da je sonček zunaj k ni nobene na rr user posted image user posted image , saj mi smo tudi do zdaj bli na sprehodu, res paše tale sonček....

Ej punce jaz sem si pa danes kupila tiste superge k majo zaokrožen podplat k jih zdej full nekaj reklamirajo pa sem prej polahko šetala slabe dve ure in me full noge bolijo tko stegna pa rit zgleda da je res nekaj na tem podplatu...Sam nisem se pa nič pozanimala če je primerno za nosečnice, kaj ve pravite???user posted image Sm kr malo v dilemi ker me tako noge bolijo ker nisem pričakovala...

Lepo se še pomartinčkajte pa se zvečer pišemouser posted image

(odgovor članu pliško)
Neposredna povezava do sporočila: 3617
   RE: Majčice 2011
10.2.2011 16:58:59   
bambika
Pozdravljene!
Končno imam malo časa še za rr, zdaj ko je takšno lepo vreme smo skoz zunaj,upam da tako tudi ostane,čeprav drug teden spet napovedujejo sneg.user posted image
Moj je doma na bolniški,ima vneto reberno mreno,tako da kr sami hodima na okorog.
Ninasiki za tisti mesec pustiš prazno,ko nisi bila zaposlena oz. nisi imela prihodka in ti on vpišejo 55% minimalne plače.
Vsem čestitke za preglede.
Zdaj pa že tamala kliče, mamam amama. Uživajte še v preostanku dneva.

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3618
   RE: Majčice 2011
10.2.2011 18:36:22   
portorož

Hej čvekulje user posted image

Vidim, da vse pridno izkoriščate lepega in toplega sončka user posted image , prav tako.

Nekaj me zanima, vse sem že probala: mene zgaga tako peče, no-to je mili izraz, prav sv.user posted image me žge, ne samo po grlu, še v ustih čutim to pekočo sruser posted image .
Sem poskušala s kokicami, z donatom, ki mi je prej vedno pomagal, z jogurtom..., NIČ, ČISTO NIČ mi ne pomaga user posted image .

Ima katera še kakšen nasvet? Če drugače ne bo šlo, bo treba pa rupurt vzet, ali?

user posted image user posted image user posted image za dve novi pogumni user posted image !

Dobrodošli!!!

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 3619
   RE: Majčice 2011
10.2.2011 20:10:00   
borovnicica
absolventka2: ko kupiš take čevlje in jih obuješ moraš prve dni imet obute le po pol urce oz. manj časa, ker mišice niso vajene. danes imaš verjetno "musklfibr" enako kot če bi preveč telovadila.

punce, malo sem nevedna...kako gre tisto z izvornimi oz. matičnimi celicami? na internetu sem dobila to: http://med.over.net/forum5/read.php?164,4656868
dejte prosim tiste, ki ste se določle za darovanje, malce napisat zakaj in kako to gre. Hvala že vnaprej.


(odgovor članu portorož)
Neposredna povezava do sporočila: 3620
   RE: Majčice 2011
10.2.2011 20:23:43   
absolventka2

IZVIRNO SPOROČILO: borovnicica

absolventka2: ko kupiš take čevlje in jih obuješ moraš prve dni imet obute le po pol urce oz. manj časa, ker mišice niso vajene. danes imaš verjetno "musklfibr" enako kot če bi preveč telovadila.




Na to pa tudi pomiselna nisem, najberš imaš prav...Pa hvala za nasvet..
Sem pa iz formeuser posted image ...

(odgovor članu borovnicica)
Neposredna povezava do sporočila: 3621
   RE: Majčice 2011
10.2.2011 21:51:05   
mami411
Portorož baje pomaga tudi senf.

Jaz sem imela tudi danes pregled. Sem imela že ctg, pa potrdilo o pdp sem že dobila tako da grem lahko že počasi na center urejat za paket user posted image , pol pa v akcijo z naročilom vozička, potem imam pa v bistvu vse user posted image . Še vložke vir 80 imam cel paket od zadnje N.

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3622
   RE: Majčice 2011
11.2.2011 7:42:50   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: pliško

super vesna user posted image , krasne novičke...na podlagi česa pa ti je ponujala bolniško? jaz delam še do sredine marca, potem mam pa tko dopust za pokoristit pol pa akcija user posted image Kako pa ve?
kaj dajejo ta sladkor vsem? midva imava na valentinovo pregled pa, da ga vidimo štruklčka kako napreduje user posted image , upam, da bo vse dobro


ja bolniško mi je ponujala na podlagi tega, da nizko nosim, da vse skup tišči dol in da ni priporočljivo 8 ur sedet, pa sem ji rekla, da itak mal zamudim in da grem prej domov, pa da imam kak dan dopusta vmes, naslednjič bom pa vzela za 4 ure. v glavnem, če me začne še bolj špikat v kosteh, moram nazaj in po bolniško.

no, sladkor pri nas pijemo kar (skorajda) vse. kakor jaz vem.

naslednji pregled imam čez 4 tedne, torej 10.3.2011

(odgovor članu pliško)
Neposredna povezava do sporočila: 3623
   RE: Majčice 2011
11.2.2011 8:35:26   
bučkabb
hellloooo, ja pa ste res vse zunaj aktivne, ni nobene tukajuser posted image user posted image

no jaz sem včeraj pozabila napisat, da me je kr mal ruknelo ko sem stopila na tehnico pri gin. saj je pokazala +10 kg, joj kolk bo potem na konc, verjetno še več kot prvič ko sem vse skupi pridelala +18 kg, ma sej je vseen, ker sem potem kr hiter dol dala, tak da sploh ni važn sam da je vse OK z našim user posted image

glede zgage, sem jaz bila na istem sem misla da me bo pobral, pa je hvala bogu mal minel in kaj sem naredila:
v Lidlu sem si nabavla navadni jogurt( ogromno količino, še v akciji je bil, ne vem če je še, grem danes pogledat) in ga vsak večer in res vsak večer skor en teden skupaj,  spila skor pol litra in je pomagalo, res sem lahko komot šla spat, ker drgač ni bilo šans in še čez dan nimam zdaj več težav, zgleda da sem naredila filter v svojem želodčkuuser posted image , no zdaj ga po potrebi spijem kakšen požirek, ampak skor ni več pekočega občutkauser posted image

poskusi, mogoče pa tudi pri tebi mine

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3624
   RE: Majčice 2011
11.2.2011 9:04:35   
pliško
glede zgage sem se spomnila še to (velja isto kot za želodec) in sicer, da se po jedi ne smemo vležti in kadar ležimo/spimo imamo dvignjen vzglavnik oz. visoko ležišče. Jaz sem imela pred tremi tedni težave z zgago cca 3 dni, ampak je k sreči minila-bi pa rekla, da jogurt pomaga, tega tudi jaz pojem precej (domačega user posted image k ma več vitaminčkov).
Kar se tiče kilogramov pa sem jih pridelala že kar okrog 15 tko, da me prav zanima kakšni baloni bomo na koncu user posted image .
Tudi jaz sem dobila bolniško zaradi viroze ali karkoli že je, moram danes še u laboratorij, da me bolj natančno pregledajo še kakšno je stanje od znotraj pa upam, da bo ostalo samo pri virozi glede na to, da imam precej otečeno grlo, porkaduš, še bolana ne upam biti med user posted image .
Nosečke uživajte pa se tipkamo, papa

< Sporočilo je popravil pliško -- 11.2.2011 9:11:14 >

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 3625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?