|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.9.2010 11:09:25   
ababanana
Pozdrav še od naju!

Kako ste kaj? Mi super, detece pridno brca, jaz pa posledično vsa v devetih nebesihuser posted image .

Kako ste preživele ta deževni vikend??

manUr, glede modrčka vsekakor poročam, ko ga dobim in sprobam. Mene je takoj pritegnil... Pa še zelo dobre kritike je dobiluser posted image . Upam, da bo že danes pri meni.... Sem res neučakanauser posted image . Si pa mi res naredila lušte z Avstrijo; bi se prilegel en izletek do tja... PA magari nič ne kupim, samo da si malo napasem oči.

obcinarka, mi imamo tudia na steni medveda Puja in prijatelje; zelo lepo. Sem pa sama narisala in pobarvala... Vsi so res navdušeni... Se pa prileže, če te kdo tu in tam tazvaja s kosilom, ni kaj.

tulipan12, kako je bilo na pregledu?

betricija, pri meni je gora perila, ki me že lep čas prosi, da se ga usmilim. Ampak se mu ne damuser posted image , me ne gane. Ampak enkrat bo treba, na žalost se sam ne bo zlikal sam...

rosi*, brez besed v zvezi s tvojo taščo. Po mojem mnenju je ljudi, ki ti zgolj jemljejo energijo, najbolje izključiti iz življenja oziroma vsak stike omejiti na minimum. In predvsem se ne sekiraj zaradi tega.... Oni ne vedo, kaj zamujajo... Ko bo prepozno, jim bo že žal.

Lep dan in pišite kaj...

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1926
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.9.2010 11:12:13   
n a n i
Spica84 cestitke za podaljsano bolnisko do porodniske.

Ula77 jaz sem kri dala sedaj 2krat. na zacetku, in v 28 tednu, ko sem imela test za sladkorno. Takrat so pogledali tudi HB. Sedaj pa so mi rekli, da do konca dajem se samo urin pred vsakim pregledom. Aja pa se enkrat kri za toxo. Preglede pa imam vedno na 4 do 5 tednov. meni kar pase, ker se mi ne da nonstop tam viseti ni cakati. Me vse potem razboli.

Jaz grem v petek delat za 4 ure. sem si lepo zracunala, dagrem v sluzbo 20 dni, pol pa dopust koristim in me je sefek cist sokiral, ko mi ne pusti dopusta koristit, ker imam polno dela. Pa sigurno misli, da bom jaz v sluzbi 8 ur in pol se doma delala. Ker ce sem prisla nazaj, potem nimam nobenih tezav. No vsaj svojo svobodo dobim nazaj. imam ze ful planov za oktober, ko bom lahko koncno brezskrbno naokoli skakala.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1927
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.9.2010 11:17:35   
ula77
aha.  Jaz cukr testa sploh nisem delala, sem vprašala sestro kako je s tem, pa je rekla, da ma to verjetno še čaka, čeprav tudi za 32. teden nimam napotnice.
Hja, je pa res,  da do sedaj nisem imala nobenih težav, razen da kg rastejo....brrrr

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1928
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.9.2010 11:27:08   
Arwenko
Jaz sem dala kri in urin 2x, prvič v 9. tednu, potem pa še zdaj na zadnjem pregledu v 22. tednu. Prvič so mi dali vse, zdaj drugič pa samo tokso in železo. Aja, urin so mi zdaj zadnjič našli neko bakterijo, tako da sem imela kuro antibiotika in potem kontrolo, pa je bilo vse ok. Drugače pa mene naroča na 6 tednov skoz, tako da bo zdaj 12. oktobra šele 4. pregled v 28. tednu, sklepam da me bo pa zdaj pogosteje naročal v zadnjem tromesečju. Trebuha meni ni meril, mi pa je na vsakem pregledu maternični vrat pogledal vaginalno. Od treh pregledov sta bila dvakrat UZ-ja, ta prvi in zdaj morfologija, oni vmesni pregled pa samo maternični vrat vaginalno, pa razgovor kako je, če imam kakšne težave, itd. in ker jih nimam je bilo to vse skupaj zelo na hitro tisti ta drugi. 

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1929
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.9.2010 11:36:01   
ula77
izgleda, da ima prav vsak g. svojo prakso, a ne?
Hja, jaz sem mal utruhena, pa me zaradi tega skrbi. V vsakem primeru pa grem lahko po 10. letih pogledat, če moja osebna zdr. dela, pa me lahko ona pošlje za  kri, a ne?

Ja, arwenko,  si dala kri vlih 10. tednov prej  kot jaz....brrrrr. ah, pa saj bo v redu. Je pa  res,da jaz dobim vedno UZ...user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1930
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.9.2010 12:56:37   
pika555
Pozdravljene.
Jaz vam sporočam, da bomores imeli punčko, se je končno lepo videlo. Je pa zelo živahna.
Voziček že imamo, in sicer Concord.
Kako pa kaj kilogrami? Jaz sem se zredila do sedaj 7kg, sem v 29.tednu, pa se zdi to moji ginekologinji veliko? user posted image
meni se ne zdi, glede na to, da je bila moja ačetna teža 54. Kaj mislite?

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1931
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.9.2010 12:58:35   
špica84
Pri meni je pa kri za hemoglobin vzela dosedaj dvakrat.Drgač pa pred vsakim pregledom moram vodo dat

Meni je v 4 pregledih do sedaj za vsako naredila uz(merila mv) in na hitrco mi za vsako pokazala bebiko

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1932
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.9.2010 12:59:47   
špica84
Pika55 jaz sem se zredila za 10kg,samo sem začela z 79kg.

Meni se ne zdi veliko kar si se zredila

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1933
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.9.2010 14:02:43   
čebelica11
Pika555, jaz sem v 30. tednu in sem dobila 8kg pa se mi po vseh izračunih in literaturi zdi to čisto normalno. Sem začela s 54kg, tako kot ti, torej sem imela normalen indeks telesne teže. 12 kg v celotni nosečnosti je povsem normalno za takšno začetno težo, do 20. tedna nekje 3 kg, od 20. do 30. potem 6 kg in potem na koncu še 3kg. To je vse v zdravem povprečju, tako da mislim, da si zelo pridna s kilogrami. :)

(odgovor članu pika555)
Neposredna povezava do sporočila: 1934
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.9.2010 17:47:44   
DeVilla
Evo, od danes sem na inzulinu. No, v sredo imam osvežitev znanja o špikanju, pa bom spet na igli... user posted image  Ker sem istočasno šla tu na bolniško, bi bila hvaležna za vse informacije glede tega, ker res nočem da bi me kakšna kotrola ujela nepripravljeno... Mislim, itak da ne bom cel dan doma, ker morm po otroke  pa v trgovino pa take fore... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu čebelica11)
Neposredna povezava do sporočila: 1935
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.9.2010 22:45:10   
zaljubljena23
DeVilla, hja jaz se temu zaenkrat še izogibam..z dieto furamo zelo dobro...

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 1936
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.9.2010 8:25:17   
obcinarka
ojla, vidim da ste pr kg... tile tvoji podatki so zame zlo lepi, oz. ne vem kaj tvoj G pač misli... na mojo podlago 55 kg sem pridobila +5 kg do 25t, pa se je meni zdelo mogoč malo več, ker nisem imela občutka, vendar mi je moj dohtar-ki ima btw zlooooo stroga merila o kg. se samo nasmejal, da to je pa zelo lepo in normalno...
jaz vsaj mislim da me nimamo občutka za pridobivanje na teži zdej... ampak hahahahah smo v zadnjem 3 mesečju, zdej pa šele bo.. no vsaj tako pravjo tiste k to že poznajo...
uživajte dan, jaz mam v službi ni da ni... pa me ne bo počakalo, se pa tipkamo..user posted image

(odgovor članu pika555)
Neposredna povezava do sporočila: 1937
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.9.2010 10:09:59   
ula77
ojla,pozdravljene user posted image !

Je tudi vas razveselil soncek, da se lahko malo nadihamo tega svežega zraka?  Kar energijo daje,  vsaj pri meni je tako, juhu!!!!!

Joj, kg me res pestijo, bo morda res treba dieto udarit, da ne bom potem imela več kg kot moj možek,ki zgublja toliko,  kot jaz pridobivam, he he....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1938
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.9.2010 10:17:39   
zaljubljena23
Punce, po porodu bo vse šlo dol...sicer pa glede na to, da nimate tako velike podlage kot jaz, se sploh ne obremenjujte s tem...Moji kg se gibljejo nekje nekje med  7 in 8 minusauser posted image s tem, da imam zelo veliko podlago in še na dieti sem...Je pa res, zdaj smo v obdobju, ko dete pridobiva na teži, zato bo tudi poskok v kg malo hitrejši

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1939
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.9.2010 10:24:39   
ula77
iz tvojih ust v božja ušesa,zaljubljena.  Kako pa ti je med nosečnostjo uspelo shujšat, zaradi cukr diete?

Evo, prebiram seznam potrebščin in se držim za glavo, saj sploh ne vem, kake so tetra majčke pa kake mako....brrrr..
Oktobra  me  čaka materinska  šola in moram  reči, da se jo neznansko veselim, da se mi kaj razodaneuser posted image user posted image user posted image

Saj te tam poučijo  o vsem tem????user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1940
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.9.2010 10:38:42   
ula77
mal  sem pretiravala,  a sedaj res z velikimi očmi  gledam mlade mamice,ki so tako suverene,  vse vedo, jaz pa le tuhtam, a bom jaz  drugo leto tudi takšna???user posted image user posted image user posted image

Uživajte lep dan!

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1941
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.9.2010 10:46:09   
ababanana
Pozdravljene punce in vaši dojenčki!

Danes sem se komaj privlekla do računalnika; ponoči sem namreč tako bruhala, da je kar grozauser posted image . Moj je med vikendom bruhal in imel pprebavne motnje, mene pa je včeraj zvečer bolel želodec, ob enih ponoči pa sem se tako zbruhala, da je joj.... Sem potem bila kot prerojena, nisem pa nič spala, tako da sem danes kot cunja. Počutje sicer danes ok, me pa malo skrbi glede bebice. A mogoče ve katera, na kaj moram biti še posebej pozorna?? Pijem dosti, dojenček pa tudi normalno brca....

Ula77, tudi jaz sem do sedaj dala kri 2x, v kompletu ko so me testirali za tokso, ki je nisem prebolela. Urin pa mi pregleda na vsakem pregledu, pa tudi UZ mi naredi vsakič, za kar sem ji neizmerno hvaležnauser posted image .

n a n i, v nosečnosti je prvo potrebno gledati na sebe in na malo bitjece, ki raste v nas. Šefi pa so poglavje za sebe, dejansko ni nikoli idelanega tajminga za nosečnost... Vsaj pri nas ne.

pika555, čestitke za user posted image . Do zdaj sem pridelala tam nekje 6-7 kg, v bistvu niti ne vem točno. NA zadnjem pregledu je bilo +5, zdaj pa sem sigurno šla še malo gor. Tvoje kile pa se mi nikakor ne zdijo kritične! Čisto v mejah normale.... Se pa s kilami res ne obremenjujem. V prvo so vse šle same dol....

DeVilla, če je treba, ni druge... Sigurno pa ni ravno prijetno tole špikanje...

manUr in ostale, ki vas je zanimal modrček, ki sem ga naročila: tale je http://www.da-da.si/node/20, vam sporočam, da sem ga dobila in da je res 1Auser posted image . Točno takšen, kot je opisano, mehek, dobra opora, ravno prav raztegljiv, da se prilagaja nastajanju mleka - enkrat ga je več, drugič manj. Pa še bordo je taaaaaaaaaaaak lep... Ma res nimam  kaj drugega rečt kot user posted image user posted image user posted image , toplo priporočam vsem. Sem pa si vzela tudi pralne blazinice za dojenje; sploh niso ne vem kako debele...

Lep dan, grem še malo spat...

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1942
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.9.2010 10:57:31   
zaljubljena23
ula, pred N sem začela z drugim načinom prehranjevanja oz hujšanjem..V času N tole nadaljevala, pripomoglo k -4 kg, s pomočjo cuker diete pa še nadaljnih -3 do -4 kg...

tetra in mako majčki sta podobnega izgleda, le material je drugačen..gre za tiste majičke, ki imajo vrvice za zavezat, ko jih oblečeš..Upam, da veš kaj mislim...Je pa res, da tetra so iz takšnega materiala kot tetra plenička, mako pa so tiste iz bombaža...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 1943
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.9.2010 11:00:35   
n a n i
Zivjo punce,

izgleda, da nas je to zaspano vreme cist polenilo. Imamo mrk na nasem forumu ;)

DeVilla, verjamem, da to spikanje ni prijetno. A ce je tako bolj zate in za bebico, tko nimas izbire. Skoda, da ni slo samo z dieto.

Ababanana
jaz sem do dopolnjenega 6 meseca bruhala skoraj vsak dan in to veckrat na dan. So mi vsi zdravniki pravili, da ni nic nevarnega zame in za bebico dokler dovolj spijem. Dehidracija pa prinese tezave s seboj. Tko da ti pridno pij, pa bo vse vredu. A mislis, da je kaksna viroza glede na to, da je tudi tvoj med vikendom  bruhal?

Ula77
ne skrbi. Vse se bos naucila. Bos vidla po porodu te bo nagon vodil. Malo bos po internetu pobrskala, malo se z drugimi mamicami pogovarjala. Bos videla na koncu bos sama sebe rpesenetila in ne bos verjela od kje ti vse to znanje za rokovanje z bebico.

Glede kg pa ne prevec skrbeti. Kot je rekla zaljubljena23 bo po porodu slo vse dol. Sedaj ni cas za diete, primerjanje kg z drugimi itd. ker boste s tem samo skodile svojim dojenckom in sebi, ter se cist napsihirale. sej smo nosece in normalno je, da se zredimo. Predvsdem ve, ko ste ze v startu imele bolj nizko TT.

luskan dan,


(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 1944
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.9.2010 11:06:18   
ula77
zaljubljena, hvala.
Saj se bom vse naučila, je pa dejstvo, da te kaka izkušena mami kar  prestraši s svojo suverenostjo, jaz sem pa prvič, pa se še lovim...user posted image user posted image
Super za kg, kar tako naprej,čeprav tista cukr dieta ne more bit kaj  prida....

Seksi  modrček? Jaz sem za, če  bo tudi za nošnjo prijten, se postavim v vrsto!"user posted image user posted image  mož pa takoj za mano.
mal se hecam, a vseeno, zakaj bi bli tisti dolgočasni,....sem ga zadnjič gledala v sparu, pa mi ga je blo kar nerodno vzet iz obešalnika, se  mi je zdelo tako .....vsam na očem....user posted image
Kolikšna je cena te lepše različice???

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1945
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.9.2010 11:18:38   
ManUr
ababanana: hvala za informacijo glede modrčka. Kakšni barvi si si naročila? Je modrček fejst visok, ali lahko imas oblečene navadne majčke pa se ne vidi ven?
Tudi jaz si bom naročila. Razmišljam o bordo barvi in črni, ker tega perila tudi največ perem. Da pa naberem le belo skupaj pa traja vcasih tudi kak teden. user posted image
Bom pa še počakala vsaj do torka, grem se prej v Prenatal v Zagreb, ker si grem po novo garderobo od jeans hlac, do jakne,... tam imajo tudi zelo kvalitetne modrčke. Če pa mi nebo nič všeč, potem pa bom kr naročila.
Povej mi še to: Kakšno št.si narocila, taksno kot nosis sedaj al to ni tako pomembno, ker je raztegljiv? Ima zadaj možnost nastavljanja širine?

hvala, pa upam da nisem preveč zatežila.

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1946
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.9.2010 11:55:04   
ManUr
kar ena: Si že dobila jajčko in prenosno posteljico? Si narocila enako kot beatricija? Koliko je bila postnina in cena posteljice? Jaz je na amazon nisem nasla. user posted image user posted image .

Beatricija: kaksno barvo prenosne posteljice si narocila?


hvala.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1947
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.9.2010 12:07:21   
ababanana
user posted image zaljubljena23, si res zelo pridna s tole dieto oz. drugačnim načinom prehranjevanja. Kar vztrajaj... Glede tetra in mako majic: jaz sem si jih v prvo nabavila malo morje, ker so pač bile na čisto vsakem seznamu za nakupovanje za dojenčka, ampak moj miško jih je imel oblečene zgolj v porodnišnici, pa še to tiste njihove. Meni je to bla tak nepraktična zadeva, da je joj... Mi je bilo zelo težko obračati novorojenčka, da bi zavezala tisto vrvico, obenem pa paziti na glavico. V glavnem, jaz sem uporabljala samo bodyje na preklop, večinoma od h&m, in so se res super obnesli.

n a n i, po moje je res kakšna viroza, upam, da je še sin ne stakneuser posted image . Ker drugače v nosečnosti nisem imela slabosti... Pijem pa res kot žolnauser posted image .

ula77, take je v primerjavi s tistimi iz moje prve nosečnosti amerika, res. Sem pa imela tiste iz Mullerja, ki so sicer cenovno bolj ugodni, ampak user posted image . Nobene opore, pa da o obliki prsi v njih sploh ne govorim... Sem si potem vzela enega v baby centru, menda od alise, nisem pa sigurna, pa tudi ni bilo nič kaj bolje. Pa seveda vse na voljo samo v beli barvi... Cena je 25.95, meni se ne zdi pretirano, glede na to, da ga res znosiš. Pa ene 2-3 je že fajn imeti...

manUr, vzela sem črnega in bordo, belih imam dovoljuser posted image . Pa sta res lepa. Sta sicer višja, kot tisti push-up modrčki, so le za dojenje, ampak majičko lahko imaš oblečeno. Pač dekolte v mejah normaleuser posted image . Številko sem naročila po tisti tabeli na spletni strani in mi je super. Je pa ravno toliko raztegljiv, da se bo prilagodil mledu, ko pride. Je prav delan ob upoštevanju tega dejstva... Zraven pa je priložen še podaljšek za modrček, dolg nekje 6-7 cm, da si ga lahko zadaj podaljšaš... Ti kar vprašaj, če te še kaj zanima, z veseljem pomagam. Blazinic za dojenje pa je v kompletu 6...

Ne morem spat... No, pa vsaj ležim, že to je dovolj...

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1948
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.9.2010 13:14:52   
kar_ena
Živjo, še od mene!

ManUr - jaz sem do sedaj naročila le jajčko. Imeli so jo na zalogi. Naročila sem jo v prejšnji petek zvečer, v soboto so jo odposlali in v sredo sem jo dobila. Men se zdi to zeloo hitro. Poštnina je bila 20€.
Posteljice pa jaz nisem naročila, ker se je čudežno pojavila ena prijateljica in mi jo prinesla user posted image , sicer rabljeno, a zelo lepo ohranjeno, tako, da jo imam. Je pa tista Betricijina res super (ti pošljem link na ZS).

Drugače sem super! Prebrala sem, kako se vrstijo vaši pregledi in se kar čudila. Sploh ne vem kaj je z mojo G, ker me pregleduje že ves čas na 2 - 3 tedne, sedaj pa že na 1 teden in to vedno UZ pregled MV in otroka. Res je sicer, da sem imela lani konizacijo in imam malo skrajšan MV, a je še vedno dovolj dolg in se ne krajša (trkam na les!!!). Sicer je malo sitno, ker moram biti kar naprej tam in čakati v vrsti, ampak sem pa vseeno zelo hvaležna za njeno skrb.

Včeraj sem bila pa v šopingu in sem nakupila en kup lepih oblekic za dojenčka. V HM sem našla res lep zimski kombinezon (a se tako reče?), ampak sta bili le dve velikosti 50-56 in 62-68, pa sem vzela tega večjega ... upam, da ga bom sploh lahko uporabljala. Če mi bo uspelo priti do fotoaparata bom dala gor kakšno slikco, ampak je to cel podvig, odkar sem svojega vrgla v vodo user posted image .

No, zdaj morem pa šibat!
Lp

(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 1949
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.9.2010 13:57:45   
betricija
no da se malo javim, danes sem mogla it po napotnico za kri za RH- injekcijo. mi jo je moja Žigonova, ki je spet zbolela pozabila zadnjič dati.

glede posteljice, sem jaz vzela modro barvo. če ti je kar_ena poslala link, se mi zdi, da sivo modra. pač taka kot je na sliki. pri nas je taka posteljica 99€+ potni stroški, nisem niti gledala kolikšni so, v nemčiji je pa 55€+12€ potnih stroškov. je pa cena ista kot na amazon, saj jo naročijo preko te trgovine, ki sem jo direkt kupila. kdaj bo prišla pa ne vem, ker sem prehitro kliknila, da naročam, pa nisem bila pozorna, na možnost plačila z mastercard in sem potem šla na banko, kjer so rekli (v petek), da bo denar nakazan torek ali sredo. upam, da bo potem kmalu dostavljeno na dom.

so me pa prej klicali iz Mercatorja. pohištvo pride v četrtek. torej se res potrudijo in dostavijo v roku 1 meseca od naročila. ne vem kaj delajo potem v Lip Poljčane ali v BC ali v Pikapolonci, ko čakaš lahko tudi do pol leta. moj že komaj čaka, da sestavi pohištvo..bo mogoče danes že s posteljico začel...moram pa rečt, da soba še tako grozno smrdi po barvi, da je čisto prav, da sem ga preganjala, da jo čimprej pobarva. on bi barval čez kak mesec...

kar_ena, a to si tak kombenizon kupila, ki je bel in se spodaj lahko odpre za nogice, tako da se naredi kot vreča in kot nogice? okol 23€? jaz sem ga zadnjič kupila in sem ful navdušena nad njim.sem pa tudi jaz vzela 62/68 številko...

mene pa neki grlo boli...joj, še to se mi manjka, da zbolim. jutri začnem z matičnim mlečkom. dost tega.

(odgovor članu kar_ena)
Neposredna povezava do sporočila: 1950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?