|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčki 2010
1.4.2011 6:39:23   
joli07
dobro jutro

častim user posted image  če jo katera potrebuje.

Moje dete gre pa danes ( zdaj ) prvič v varstvo izven naše hiše, ker moram jaz nujno nekam skočit in tja ko grem ga na žalost ne morem s sabo vzet. Gre pa k moji teti. Saj jo pozna, ni bil pa še nikoli v varstvu izven hiše. Upam, da se obnese.
Jaz sem pa že sedaj kar malo živčna, ker nisem navajena.

Več kasneje, se mi že malo mudi.

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   RE: Junijčki 2010
1.4.2011 10:15:50   
ozzy
halo punce, mi gremo pa drug mesec v vrtec-ja ja mami pa v službo. Tako smo včeraj imeli prvi roditeljski sestanek in med drugim sem zvedela da dobijo vse mlečne kašice narejene z kravjim mlekom. Jaz sem mu pa do sedaj delala vse z aptamilom in se še dojiva zvečer in ponoči.

zdaj pa me zanima kako in kakšno mleko ste vi začele uporabljat? ste ga redčile? alpsko ali iz mlekomata? itd

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: Junijčki 2010
1.4.2011 13:54:55   
scarlett_
Živjo!

ozzy, ja ko gre otrok v vtrec se doživi kar nekaj presenečenj.. tudi ritke jim ne mažejo, delajo s kravjim mlekom, navadijo se res spat ob uri in tako. Je kar fajn. Mi še ne delamo s kravjim mlekom, kolikor pa sem brala na FBju, pa punce delajo s tistim iz mlekomata, pa Planika mleko ali pa kar navadno...

joli07, upam da se bo tvoj škrat lepo obnesel v varstvu. Mene bi tudi to skrbelo, tako da te razumem.. Ampak počasi se že morajo privadit.

Midva sva bila pa zadnjič po trgovinah in sva ji kupila gugalnico, jutri greva pa k mojim, so v hiši, pa da jo bo zunaj sprobala, ji je dedi že zrihtal. user posted image
Aja, pa avto sva skor cel spedenala, tako da upam, da bo zdaj delal, ker denarnica je fejst utrpela! user posted image

Flora ravno spi, jaz ji grem pa zdaj kosilo pripravit, potem greva pa malo ven. Ati pa dela.

Aja, meso - jaz tudi večinoma kuham skupaj z zelenjavo, ne delam še na druge načine.. Potem pa na hitro pomiksam v uni posodici s paličnim mešalnikom.

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: Junijčki 2010
1.4.2011 18:23:15   
meymey
Jaz sem bila pri eni ženski, ki ima privat varstvo. O bog! Mala luknja, tam se igrajo in spijo, jedo celo v jedilnici! Ven pa grejo za hišo na asfalt. To je to, nobenih sprehodov, nič. user posted image
Ni šans da Tomi vidi tole babo več kot 1x :D.

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: Junijčki 2010
1.4.2011 18:34:30   
scarlett_
O grozno, mene je tudi kar strah teh privat varstev. Čeprav verjetno ne bo sploh potrebno, ampak vseeno, meymey, kako si se sploh lotila iskanja? Jaz nekih priporočil nimam, znanke in kolegice tukaj v Lj so povečini dobile vrtec, ena pa ima svojega v podobni luknji, kot si ti opisala..  Torej je lahko kvaliteten samo še privat vrtec? user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: Junijčki 2010
1.4.2011 19:39:09   
Kiya
Midve sva se do sedmih potepale user posted image zdele imamo pa tako tečnobo da je oči ful bogi, ker jo mora miriti user posted image

Sva se spet potepale po BTCju user posted image , sva s kolegico iskali trakove za otroke in sva jih potem najdli v Šparu, H&M ima pa samo tiste z mašnico user posted image

Jutri bomo pa sprobali trikolesnik, ki že pridno čaka na probo user posted image


(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: Junijčki 2010
1.4.2011 19:59:09   
meymey
Jaz sem začela spraševati okoli pri prijateljicah in znancih. Zenkrat sama tema. 

V bistvu sem tako šokirana, da sem iz samega obupa klicala mamo, če se preseli za dva meseca sem v bližino, k stricu. Na moje presenečenje je rekla takoj ja. Danes pa se je celo ponudila tašča... user posted image

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: Junijčki 2010
1.4.2011 20:46:19   
Kiya
Kolegica je najdla eno staro gospo iz Trnovga, ki bo čuvala malo in še enega otroka.

So se pa sedaj starši odločili in kupili voziček za dvojčke, da bo gospa lahko vozila otroke na sprehod.

Sama še čakam na odločbo o podaljšanju porodniške in bom potem začela iskati in študirati kaj bomo.

A je še katera danes dobila dohodninsko napoved? Sem bila prijetno presenečena, saj dobim nazaj € user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: Junijčki 2010
1.4.2011 22:21:25   
joli07
naše dete danes preživelo, jaz pa tudi. Je bil pa menda full pridenuser posted image user posted image user posted image , pa še jokal ni nič user posted image user posted image user posted image . Je pa zato bil prej cel hudič za spat it, ker ni in ni hotel sam zaspat, tako da smo spet na začetku, ko mi zaspi samo v naročju. Upam, da je bilo to samo njegovo maščevanje za danes user posted image

vrtec : kako pa ene že  vedo, da so dobile, če je meni v sredo rekla, da bodo obvestila poslali do konca aprila oz. najkasneje v prvem tednu majauser posted image

Privat varstvo: jaz bom počakala obvestilo vrtca, potem pa ukrepala. Sva se z mojim odločila, da če ne dobimo vrtca ( ne občinskega in ne privat ) bomo imeli tamalga prvo leto kar doma.

Dohodnina : še je nisem dobila. Sem si pa izračunala in naj bi tudi jaz dobila nazaj. Če bo to držalo, bo to prvo leto kar mi bo država morala vrniti nekaj €user posted image user posted image user posted image .

kiya kdaj si pa dala za podaljšanje porodniške? Jaz sem dobila odgovo v 14 dneh. Upam in želim ti, da ti podaljšajo.

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3134
   RE: Junijčki 2010
1.4.2011 22:31:36   
scarlett_
Mogoče tiste, ki že vedno niso iz Ljubljane, saj drugje nimajo take krize z vrtci, ponekod pa je itak jasno, da bomo vsi sprejeti..
Jaz sem vlogo samo pisno poslala, nimamo pa nobene možnosti, da ga dobimo, ker imamo 62 točk, tako da niti ne bom čakala odgovora..
Joli07, a je možno, da so tudi vsi privat vrtci toliko zasedeni? Uf, nisem vedela.. A potem boš ti še doma ostala, če ne dobite?

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: Junijčki 2010
1.4.2011 22:53:05   
joli07
scarlett : kakšni privat vrtci, ki so zelo hvaljeni, so kar zasedeni, saj imajo povprečno 6 do 10 otrok. Samo so pa tudi cene takšne, da te glava boli.
Jaz bom šla ( menda da moram ) v službo, saj moj noče da se zaposlim kot gospodinja user posted image user posted image user posted image . Če se bo dalo, bom jaz kar kaj od doma naredila, včasih bo vskočila tašča,... Pri nas se je v zadnjih dveh mesecih vse tako zakompliciramo, da kar naprej nekaj kombiniramo,... sploh več ne vem, kje, kako, kaj.

Greva naslednji teden končno na kakšno kavo. A si za?

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: Junijčki 2010
1.4.2011 22:55:45   
scarlett_
Ja z veseljem, ti kar pokliči! Vidim, da si veliko bolj zaposlena kot jaz, tako da kar javi, ko boš imela čas..

Če imaš tako službo, da lahko delaš od doma, je to super! Pri nama tega ni, pa še mam ni v bližini, tako da bom jaz doma..

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: Junijčki 2010
2.4.2011 7:32:03   
Kiya
Dobro jutro user posted image

Joli oddala sem 10 dni nazaj, tako da je še čas user posted image

vrtci dobili smo številko pod katero bomo vodeni, pa ko sem oddala potrdilo o oddaji. Če bomo pa dobili bomo pa videli maja, in potem naprej ugotavljali kje bo mala v varstvu user posted image

Scarlett pri vaju bi bilo pa za drugo leto boljše, da sta oba prijavljena v MOL, se mi zdi da je takoj več točk user posted image

Meymey
po radiju so včeraj rekli, da se je motoristična sezona odprla, si se že vozila letos?
Lep dan vam želim user posted image

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: Junijčki 2010
2.4.2011 17:39:19   
katka katy
dan punce, krasno popoldne naša glih spi, pa mam pet minut miruuser posted image
vrtec: čakam da mi pošlejo iz vrtca obvestilo o vpisu, potem pa čakat če bomo dobile. privat tle na našem koncu jih ma ful mal, tolk da ne preostane nič drugega kot vrtec, če bo preveč bolna jo boma pa za par hudih mesecev, izpisali in bom plačevala sam rezervacijo. žal ni nobene babice ki bi jo mela čas mirkat, ena je predaleč, druga pa še dela user posted image in če ne dobim podaljšane porodniške grem na moj rojstni dan delatuser posted image user posted image

dohodnina: čakam, par evrčkov bi moralo past, bo glih prav prišlo za dopustuser posted image user posted image
ozzy: je ful hitro minilo a ne, vrtec je pa itak zakon, se velik dobrga naučijo, pa en red majo, čeprav je kar hudo pustit malčka, pa delat it, najhuje je prvi teden pol se pa itak oba privadita.user posted image
jaz kašice zaenkrat delam še vse z AM, bo pa treba počas prešaltat na kravje, da ne bi mela pol v vrtcu kakšne težave. ga bom pa od kraja razredčla, da ne bo premočan.

Scarlett: upam da boste meli pol mir z avtomuser posted image

evo konc počitka je spala celih deset minut , zdaj me pa že glasno kliče........ čao



_____________________________

naši sončki prehitro rastejo

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: Junijčki 2010
5.4.2011 10:21:04   
meymey
Hej hej...

Preživeli smo lep vikend na štajerskem. Navozičkali in nakolesarili smo se na polno. 

Včeraj pa smo obiskali fizioterapevtko, ki je rekla, da se Tomi lepo razvija. Tako da smo zdravi in veseli user posted image .

(odgovor članu katka katy)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: Junijčki 2010
5.4.2011 21:08:18   
Kiya
Midve imava pa jutri fizioterapijo, pa mogoče bova šli še malo v vrtec teto pogledat user posted image

Naša se zadnje dni ob vsaki stvari postavi na kolena ali na noge in potem jo moram gledat, da ja ne bi kam priletela. Sej padci so že bili, samo ne še tako "visoki" ponavadi iz sedečega ali klečečega oz. ležečega položaja.

Pa začela je razmetavati, iz vseh omaric ki jih doseže letijo stvari ven, najbolj zanimivo je v spalnici, ker imava midva nočne omarice brez predalov, samo s policami in potem veselo vse ven vleče user posted image

Imamo pa tudi že 4 obroke GH, ker bolj malo malice poje dopoldne in ji potem še eno uturim user posted image , pa kosilo in večerjo, imamo pa še vedno 2x mleko.

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: Junijčki 2010
6.4.2011 11:10:36   
meymey
Evo, midva pa sva od zravnice. So naju klicali da pogledajo kako napreduje dete, ker nisem hodila k njihovi fizioterapevtki, ampak privat... In je tudi zdravnica rekla, da sploh ne rabi nobenih izvidov, ker je mali OK. user posted image

Drugače pa punce ..... imam veliko novicoooo.... Včeraj je Tomi prvič sam spal v svoji sobi. Pravzaprav še opazil ni. Okoli treh je malo zajokcal, sem mu letela dat dudo in je spal do jutra.user posted image

Sicer pa prilagam slike sobice, ki sem jo KOOOONČNO uredila za sinkota.

(odgovor članu Kiya)

Slike iz albuma
Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: Junijčki 2010
6.4.2011 11:18:02   
Kiya
Dinoland user posted image

super sobica user posted image

Midve sva že iz fizio, kar ni hotela sodelovati, se je na veliko drla user posted image
pa čakava poštarja, če bo kakšno odločbo prinesel user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3143
   RE: Junijčki 2010
6.4.2011 21:53:12   
scarlett_
Živjo!

Meymey zelo lepo sobico si naredila! Pa ful je prostorna, naša Flora se tlači na polovici dnevne sobe.. user posted image

Kiya - držim pesti za pozitivno vlogo!

Vrtec - sem dobila pisno, da sem oddala vlogo in me vodijo pod to in to zaporedno številko, zdaj bomo pa videli. S prebivališčem je pa pri mojem tako tako, težko da ga bom prepričala. Pa še gradila bova v bližnji prihodnosti (ko se razmere v gradbeništvu kaj izboljšajo), tako da ne bomo več prav dolgo v Ljubljani..

No, punce zdaj pa ena moja lepa novička! In sicer sem bila danes pri G in mi je potrdil moj CB, nisem prej hotela govorit, malo v strahu, da bo vse OK. Tako, da pričakujemo ponovno novembra. Je pa malo komplicirano, ker sem imela precej slab bris in še majhna razlika med otročkoma, ampak nič ne de, midva se zelo veseliva in bom mislila samo pozitivno, pa bo vse OK. Hodim pa zdaj po porodu itak v Leonišče, tako da mislim, da sem v najboljših rokah. Aja, sva pa rekla, da ne bova povedala dokler se ne bo toliko poznalo, da bo že kar treba, ker od domačih pričakujeva kar nekaj očitkov o prehitri nosečnosti.
Zdaj grem pa pogledat na Novemberke 11.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3144
   RE: Junijčki 2010
6.4.2011 22:30:11   
joli07
scarlett : ČESTITKE še za enega user posted image . Ne obremenjuj se s tem, kaj si bodo drugi mislili o tem. Pomembno je , da sta vidva zadvoljna in da bo vse OK user posted image

meymey : BRAVO za sobico od Tomija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zelo lepo si naredila.

pri nas je pa spet tečnoba na pohodu, saj spet rinejo zobki ven. Sem ga morala včeraj nest od Golovca pa vse do Štepanca, ker gospodič ni hotel bit v vozičku. Sem mislila da mi bodo roke odpadle. Križ me pa danes tudi boli k hudič. Pa še ritka se mu je spet vnela, vendar je danes k sreči že boljš.

jaz imam tudi že številko pod katero vodijo otroka . Mi je potrdilo kar takoj dala, ker sem nesla osebno. Kje bo pa na seznamu ta naša številka bomo pa še videli. Verjetno bolj proti koncu seznama.

nič grem, imam še nekaj za nardit.

Mirno noč vam želim.

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3145
   RE: Junijčki 2010
7.4.2011 7:55:00   
Kiya
Dobro jutro user posted image

Scarlett čestitam user posted image

Punce rabim nasvet, namreč imam probleme s stolčkom za hranjenje. Naša tamala je poštudirala kako se lahko odhakla, saj imamo Antilop stolček, ki ima samo 2-točkovni pas za čez trebušček in nekako ona noge not potegne in se potem dvigne iz tega ven.
Ker vse skupaj ni varno sem gledala od Lemija stolčke in pa Trip trap, bi pa kupila samo en stolček, ne da spet čez par mesecev ugotovim kako spet leze ven.
Tiste, ki imate Trip Trap kakšno je varovalo? Ker kolikor vidim na slikah je lesen lok in trak med nogami, Lemi ima pa 5  točkovni pas, samo pa ne vem če se ga tako dolgo uporablja kot trip trap user posted image

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 3146
   RE: Junijčki 2010
7.4.2011 8:28:42   
meymey
Najprej Scarlett... čestitke!!! user posted image  To bo veselooooo user posted image .

Kiya - imate v stolčku tudi tisto blazinico, ki gre zraven? Če jo jaz dam noter, je tomi tak zakajlan, da nikamor ne more user posted image . Če hočeš, ti jo podarim, ker tomi je ne rabi. 
Stolček pa pojdi pogledat v Leclerc, če ga še majo. Je bi ISTI Lemi stolček za 39 EUR!!! 

Tomi ima doma trip trap stolček, samo ti ne morem povedati če bi se lahko vstal, ker se niti ne poskuša... 


A pol ma Julija "Pobeg iz Alcatraza" na vsak dan na sporedu???!! user posted image  Carica user posted image .

Za vrtec pa sem dala jaz vlogo tukaj, moj pa v LJ. Je takoj klicala iz LJ vrtca, da ne bomo dobili, da si nismo prav pravilnika prebrali.... (midva s Tomijem sva še štajerca) user posted image . Mamo pač rezervo, če bi šli v naslednjem letu v LJ.. kako točko več... 

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3147
   RE: Junijčki 2010
7.4.2011 9:21:28   
Kiya
Meymey imam tudi tisto obrobo, samo ker imam še dodatno blazino za naslon, sem malo pozabila nanjo user posted image

Moram sproti danes.

Ja vsak dan, večkrat na dan user posted image imamo pobeg, ker je ponavadi vedno nekaj na tleh bolj zanimivega kot pa žlica in da dejansko nekaj lepo poje user posted image

Na Leclerc se pa niti nisem spomnila, sem samo akcijo v BC gledala, kjer je lemi trenutno 65€


Sem zdele že celo študijo naredila o stokke stolčkih user posted image 180€ stol+45€ tisto sedalo okoli +33€ pasovi za čez ramena, s tem da piše da je rok dobave 6-8tednov user posted image

Sej enega trip trap imamo na vikendu še iz mojih časov user posted image , samo je brez loka in vsega ostalega user posted image

Meymey a drugo leto bi rada vrtec v Lj dobila? Zelo bi pomagalo, če imate vsi stalno prebivališče v Lj, pa še dodatne točke so če ima stalno prebivališče od 1.1. predhodnega leta, kar bi bilo od 2011.

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3148
   RE: Junijčki 2010
7.4.2011 12:40:41   
Kiya
Danes je super dan user posted image

Tamala je po dolgem času čez dan zaspala v posteljici, pa iz CSD je klicala, da sem odbila odobreno podaljšanje user posted image

Zdej se moram samo še v službi zment, če se slučajno da še pred podaljšanim delom izkoristiti star dopust in šele potem podaljšanje in nov dopust. Kakor koli sem računala, če ne morem porabiti starega, bom bolj težko uvajala v vrtec (če ga dobimo), ker bom mogla takrat že v službo user posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3149
   RE: Junijčki 2010
7.4.2011 21:14:36   
katka katy
KIYA    user posted image user posted image   ČESTITKE ŠE TUKAJuser posted image user posted image  

SCARLETT: TUDI TEBI ČESTITKE pa nč se ne obremenjiuj s tem kaj bodo drugi rekel, ker nima smisla, se boš sam sekirala. važno je da stav vidva zadovoljna, da bo z malčkom vse vredu in da bo malo dlje počakal v trebuščku na varnem.
VRTEC: včeraj sem oddala prošnjo za vpis, sedaj pa čakat, da komisija odloči, kdo gre in kdo ne.
ZOBKI: imamo jih 5 jeeeee

STOLČEK: jaz imam trip trap stolček za drugega sina, ki ga uporablja še danes in bo star 5 let.  žal je pa zelo drag. mislim da je v BC 180evrov. Za Katarino sem kupila podobno vendar cenejšo varjanto  v  BC za 65 evrov. sem pa s temi stolčki zelo zadovoljna, iz njega ni še nihče ven prišel.
varovalo na tem stolčku je leseno z pasčkom med nogicami. dokler je otrok še majhen ga nerabiš odpenjat ( s strani se ga potegne ven na silo) potem ko je pa malo večji pa varovalo odpneš  otroka vsedeš in zapneš nazaj. ni nobene varjante da ti bi ga sam odpel ker rabiš kar dovolj moči da ga odpneš.

tudi Katarina se je začela postavljani na koleno, potem da pa kolena v zrak, in trenira sklece, je pa živ norc, ker rikverc pride vsepovsod, najraje je pa kje pod mizo in išče drobtine.

to je vse za danes LAHKO NOČ


_____________________________

naši sončki prehitro rastejo

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Izguba
Anjuša

Ali ste doživele izgubo ploda, če ste v kateri nosečnosti?

Nisem doživela tega (72%)

Pri prvi nosečnosti (13%)

Pri drugi nosečnosti (13%)

Pri tretji nosečnosti (0%)

Pri več kot tretji (2%)


Število vseh glasov: 211

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!