|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 10:12:36   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka
ivy@ - če ti je lažje loh tud nam zaupaš tvojo zgodbo... nikakor nisi pokvarla teme... me sočustvujemo s tabo user posted image user posted image user posted image

Sem popolnoma enakega mnenja. ivy@, če ti bo kakorkoli lažje, nam lahko komot zaupaš! Tvoje bolečine ti žal ne moremo vzeti stran, lahko pa jo vsaj poskusimo malo zmanjšat. user posted image

Jaz sem se pa zdajle komaj malo ohladila. Sem bila zunaj, da sva z bratom našemu mulčku postavila tendo nad kupom peska, da je lahko v senci, ko se igra. Mi je začelo iz vsake pore tečt! Še spodnjice sem imela vse nekaj mokre, pa mi ni več jasno, a od švica ali česa drugega. user posted image

Parking pri P Celje - a ne velja več, da lahko parkiraš v Sparovi garažni hiši in potem, če nekaj v trgovini kupiš, imaš parkiranje zastonj? user posted image


< Sporočilo je popravil gajka -- 8.6.2010 10:20:29 >

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 10:16:38   
Aninchy
Haha, ne, niste se me še znebile! user posted image

Pa zgleda, da tud dons ne bo nič...user posted image

Glede parkinga v garažni hiši pa ne vem... prvič slišimuser posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 10:33:50   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: misar

danes pa zadnji pregled pri moji G....upam, da smo ok. tamali me že od navsezgodaj brca ko nor user posted image

grem se zrihtat, tamalo v varstvo odvlečt pol pa dobra ura furanja do PO. se še vedno sama vozim. nimam s tem nobenih težav...vem mal sem odštekana pa hvala bogu se vsem okoli sebe(beri: dragi, mama, tašča....) zdim kar normalna, da se v 39 tednu še zmer vozim sama naokoli user posted image user posted image user posted image

Fajn porihti.
No sej tut jst se še vozim sama na okol. Me od mojih noben nč čudn ne gleda/vpraša. Res pa da ne opravljam takšnih razdalj kot ti. Do  MB al pa CE (cca 30-40 km v eno smer). Do PO bi prekleto razmisla user posted image

Gajka, tole s CTGji v P, na vsak drug dan oz kasnej vsak dan, je res preklemanska muka, spšloh zdej, k je tok vroč. Pa še ure ne dobiš in pol čakaš ko lolek. Men je rekla med 9 in 11 naj grem user posted image . Razmišljam, da kr neb bla tam pred pol11, ker pol bom itak od 9ih naprej čakala ko lolek na vrsti bom pa ob 12ih user posted image . Boljš, da pridem ob pol11 in sem na vrsti ob 12ih user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bcljka
ivy@ - če ti je lažje loh tud nam zaupaš tvojo zgodbo... nikakor nisi pokvarla teme... me sočustvujemo s tabo user posted image user posted image user posted image
Se strinjam
IZVIRNO SPOROČILO: gajka
Parking pri P Celje - a ne velja več, da lahko parkiraš v Sparovi garažni hiši in potem, če nekaj v trgovini kupiš, imaš parkiranje zastonj? user posted image
Mesec nazaj je še blo tko, nakup mora bit nad 15 EUR, se mi zdi. Jst sem to ful koristla, ko sem bla v jan/feb ful bolana in sem 2-3 tednsko bla pr zdravnici. Zdej pa kr tam nasprost gimnazije parkiram za 90 centov na H, ker sem mela že 2x srečo, da pr G nisem čakala. P pa je na drugi strani, tko, da bo treba na on velik parking vzad, ko je za cel dan (kak bo vroč avto)user posted image . Mogoč bom pa mojga nažicala, da me v PON pelje in naj gre vmes nazaj v službo, ker bom itak čakala ko terc. Bomo videli kajbo porekel na mojo idejo.
Se spomnim, da me je v prvi nosečnosti na skor vse preglede spremljal, zdejpa nč več ne sfolga. Pa sej ko zdej tko gledam je čist BZ, da tam zraven sloni.

Čakam na novega  junijskega user posted image . Katera bo?? Jst ne user posted image

Nč WC me vabi user posted image  pol pa sesalc in krpa za potleh user posted image . Pride ktera??





_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 10:45:42   
nikcaa
pozdravcek...
pravkar se vrnila s pregleda... use OK, sam teza otroka prehiteva po tednih...
uglaunem... sploh vec nimam pregledovuser posted image gredo na dopust... ce bo pa karkoli, pa naj grem v porodnisnico...
do mojega PDP-ja je se tocno 20 dni... ce do takrat ne bo nic... imam 24.6. sprejem v porodnisnico in po vsej verjetnosti se isti dan CARSKI REZ.. tako da bova z mojim sonckom rojena na isti danuser posted image user posted image
koliko dni si pa v porodnisnici po CR? 7?
morem si kaj prebrat ker vem malo glede tega..................

nic.. sibam k mojemu necakcu, je danes spal pri nas...... kratke pocitnice.. pol pa gremo mal pohajkovati skupaj....


(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 10:47:14   
Bonnie_RR
Zdravo.user posted image

Po enem tednu sem spet nazaj. Žal sva morali z Vito v torek nazaj v P, ker sem dobila mastitis.user posted image Po nekaj hujših dnevih, je bilo kmalu bolje, zato sva lahko šli v soboto zvečer domov. Upam, da se ne ponovi...

Za nazaj nisem vsega brala, malo sem samo na hitrco preletela temo.

Z veliko žalostjo sem prebrala tragični novici ivy@ in lyre.user posted image user posted image user posted image Sploh nimam besed ob takšni izgubi, itak pa le-te v takih trenutkih verjetno bolj malo pomagajo... user posted image

Glede tehtanja... Tega imava tud midve z malo precej za seboj. Najprej, ker ni pridobivala na teži (se je dojila po 3x v eni uri, mleko je teklo vsepovsod, tehtnica pa pokaže isto težouser posted image ), sedaj pa, da smo lažje kontrolirali, koliko mleka sploh imam oz. če bi bil kak zastoj.
V glavnem, naša Vita je tud en velik zaspanček (samo, ko fajn teče, sesa, drugače se pa bolj crklja - jo je treba skoz zbujat, da še kaj povleče). Na začetku je izgubila malo več kot 200g, v dveh tednih je sicer prišla na svojo porodno težo, ampak zelo počasi (kak dan 20g gor, drug dan je enako pd.). Se pa tud js ne mislim preveč psihirat s to težo. Pač je prej rojena in itak ne more še konkurirat vsem "normalno donošenim" po pridobljenih gramih. Na srečo naša patronažna okrog tega ne komplicira...

kopanje... Še ni prišlo na vrsto, ker se kljub hitro odpadlemu popku, še vedno malo cedi ven.

vozičkanje... Sedaj, ko je lepo in toplo vreme, jo bova najprej dala malo ven na terasi, potem pa počasi veselo v voziček in gasa na sprehod. Že res komaj čakam! user posted image


No, naj samo še čestitam vsem novopečenim staršem in zaželim vsem "čakajočim" čim lepšo porodno izkušjo in zdrave user posted image .

Lp




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 11:20:01   
nikita*
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: bcljka
ivy@ - če ti je lažje loh tud nam zaupaš tvojo zgodbo... nikakor nisi pokvarla teme... me sočustvujemo s tabo user posted image user posted image user posted image

Sem popolnoma enakega mnenja. ivy@, če ti bo kakorkoli lažje, nam lahko komot zaupaš! Tvoje bolečine ti žal ne moremo vzeti stran, lahko pa jo vsaj poskusimo malo zmanjšat. user posted image



Se strinjam z bcljko in gajko user posted image


NIkica: kolk so ti pa "natehtal" user posted image ?


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 11:43:17   
Kiya
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa
koliko dni si pa v porodnisnici po CR? 7?


V Lj. 4 dni če je vse v redu. Dan operacije je 0 in potem se naprej šteje user posted image
O CR imaš napisano veliko pri nosečnost in porod. Jaz sem ga imela v splošni anestezije, saj je bilo pod nujno ne vem pa kako je s spinalno.

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 11:43:19   
Honey26
Pozdravljene,
nič novih juničkov vidim... s(m)o se malo umirile... user posted image . No sem pa včeraj sanjala da je misar rodila... zgleda si me "prestrašla" z lažnimi popadki user posted image . No kolikor vidim je še v enem kosu.

Naši se tudi nikamor zgleda ne mudi. Včeraj sem bila na prvem CTG-ju in je bila buba čist prmer, spala zgleda, in sem pol mogla še ene 10 bit prkloplena v stoječem stanju, no HB se je mal zbudila in pokazala da je vse o.k., za vsak slučaj mi je G nardila še UZ ..vse o.k. (zadnji žalostni dogodki so me naredili kr mal paranoično...user posted image ).

Gnezdenje mi ne da miru. V nedeljo sem ob dveh zjutraj pomivala okna... in zaključla pospravljanje ob treh zjutri.... (moj pravi da me očitno ne sme več pustiti brez nadzora... da pol čist podivjam user posted image ). Priprave se tako zaključujejo, sobica je polepljena z super druper nalepkami :).... zadnji izpit (ki sem ga imela namen še it delat, eden in diploma ter nekaj malenkosti ostane za prihodnje leto, morda kej že naredim v septembru...), sem naredila (z 8 jeeej :P).  Tako da, nič, zdej več ali manj samo še čakam da mala pride.user posted image

Zatekanje... ah, zatekam že tako dolgo da sploh ne vem več kako je bit "normalen"user posted image .

Lep sončen dan vsem.

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 12:05:57   
bcljka

  user posted image




8.6.2010
milabe - pregled Lj/toxo
misar - pregled
bubal - pregled/CTG
nikcaa - pregled
čeb Maja - pregled/CTG
scoripogirl - pregled/CTG
strelka81 - pregled/CTG
Maxica - pregled/CTG

9.6.2010
gajka - pregled/CTG
nikita* - pregled/CTG
soncnizarek25 - pregled/CTG

10.6.2010
tukaj - pregled
Inika84 - kontrola/Lj
soncnica 3 - pregled/CTG
 
11.6.2010
bejbika81 - pregled/UZ+CTG
dvojčica6 - pregled

14.6.2010
naraščaj - pregled/CTG P
bcljka - pregled/ CTG
 
18.6.2010
ziva1 - pregled

24.6.2010
nikcaa - CR?!

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 12:07:48   
bcljka


PDP, NICK, STAROST, KRAJ, user posted image , Že imamo user posted image , Pričakujemo user posted image /user posted image

24.05.2010
user posted image   Anadami, 2user posted image
 
 
01.06.2010
user posted image   Slovenka, 2user posted image ,user posted image   - 3.6. MAKSIM
user posted image   krtkova, 34 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 28.5. EMA
user posted image   bubica14, 2user posted imageuser posted image

02.06.2010
user posted image   Prfect, 35 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   elizaa, 26let, 2user posted image , 1user posted image
 
03.06.2010
user posted image   anonimna
user posted image   RAKICA1, 30 let, Škofja loka, 4user posted image  user posted imageuser posted image user posted image user posted image - 1.6. user posted image

04.06.2010  
user posted image   Mumu, 3user posted image ,
user posted image   - 20.5. user posted image
user posted image   mkbk, 29.let, Ljubljana, user posted image - 5.6. LARA INTI
user posted image   innes4, 21 let, Jesenice, 1user posted imageuser posted image   - 29.5. TIM
user posted image   Aninchy, 20let, Žalec(CE), 1user posted image  user posted image
 

05.06.2010
user posted image   anonimna2, 3user posted imageuser posted image user posted image
user posted image   mojculja

 
06.06.2010
user posted image   rea27, 28 let, Dolenjska, 3user posted imageuser posted image ,user posted image - 27.5. MARK IAN
user posted image   Bubika26, 26 let, 1user posted imageuser posted image
user posted image   Lilly_21, 25 let, 4user posted image
user posted image   zoja83, 26 let, Litija, 1user posted imageuser posted image - 3.6. ALJAŽ
user posted image    ajdameti, 2user posted imageuser posted imageuser posted image (PDP po ZM 11.6.) - 1.6. TISA
 

07.06.2010
user posted image  markle, 29 let, LJ, 1 user posted image
user posted image  mamimo, 2user posted imageuser posted image - 31.5. BOR
user posted image  leeea, 5user posted imageuser posted imageuser posted image user posted image user posted image


08.06.2010
user posted image    Bam Bam, 2 user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   novakatja, 35 let, 2user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   Bušika1, 27 let, 1user posted image
  

09.06.2010
user posted image   Kety, Ljubljana, 31 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   Stajerka26, 27 let, 1 user posted imageuser posted image  user posted image - 22.4. EVA in LIA
user posted image  
 meymey, Bistrica, 2  user posted imageuser posted image - 17.5. TOMI
 
 
11.06.2010
user posted image   Prizma, 1user posted image
user posted image   dzanika, 2user posted image , 1user posted image
user posted image   majkl, 31 let, Ljubljana user posted image (nov PDP 13.6.2010)
user posted image   Kiya, 26 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 19.3. JULIJA
user posted image   ajči, 32 let, Primorska, 2user posted image , 1user posted image

 
12.06.2010
user posted image   Maxica , 3user posted image , 2user posted image  user posted image
user posted image    pik ipoki, 23 let, Logatec, 1 , user posted image - 1.6. ŽIGA
user posted image    *Špela*, 24let, Kamnik, 1user posted image , user posted image   - 20.5. ZOJA


13.06.2010
user posted image   Junijca
user posted image   SpeliG, 2user posted image , 1user posted image
user posted image    Majček28, 2user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   strelka81, 28 let, primorska, 3user posted image ,  user posted image  


14.06.2010
user posted image   Naraščaj, 29 let,  Slovenske Konjice, 2user posted image
user posted image   dvojčica6, 27 let, Nova Gorica, 1user posted image
  

15.06.2010
user posted image   nikita*, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image   soncnizarek25, 25 let, Adregas, 1user posted imageuser posted image
user posted image    diksy
 

16.06.2010
user posted image   *Ella*, 23 let, 1user posted image
user posted image   čeb Maja, 1 user posted imageuser posted image
 
 
17.06.2010
user posted image   BonnieRR, 24 let, Slovenska Bistrica, 2 user posted imageuser posted image ,user posted image   - 24.5. VITA
user posted image    top10, 1user posted image - 29.5. JAKA
 

18.06.2010
user posted image   marussa88
user posted image   bcljka, 24 let, Ljubljana 1user posted imageuser posted image
user posted image    tejalea, 2user posted image ,user posted image , user posted image  user posted image
 

19.06.2010
user posted image   miki23, Nova Gorica, 2user posted image ,
user posted image   top10, 28 let,
user posted image   maxi74 (costella), 35let, LJ, 3 user posted image ,  user posted image  user posted image
user posted image   uršulina
user posted image   Jessy_ce, 25 let, Celje
 

20. 06.2010
user posted image   scorpiogirll, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image    bubal, 29let, 1user posted imageuser posted image
 
 
21.06.2010
user posted image   misar , 28 let, Celje, 2 user posted image ,  user posted image
user posted image   gajka, 30 let, Velenje 2user posted image , , user posted image
user posted image   cipollina26, 26 let, 1user posted image
user posted image   bejbika81, 28 let, 1user posted image
user posted image   bridget3, 28 let, Maribor user posted image
user posted image   honey26, 26 let, Celje, 1user posted imageuser posted image


22.06.2010
user posted image   Sa5i, 1user posted image
user posted image   Anonimen, 28 let, Maribor, 1user posted image
user posted image   diksy, 28 let, 1user posted image
user posted image   1A, 28 let, 2user posted imageuser posted image
 
 
23.06.2010
user posted image   katrin30, 1user posted image
user posted image   primorka111
user posted image   amazonka3, 33 let, 3user posted imageuser posted image  user posted imageuser posted image - 6.6. TOMAŽ
 
 
24.06.2010
user posted image   ziva1, 31 let, Velenje, 1user posted image
user posted image   mamiica
user posted image   annie, 27 let, Ruše, 2user posted imageuser posted image
user posted image   Teenka, 26 let, 1user posted image
user posted image   honey*, 1user posted imageuser posted image (nov PDP 23.6.2010)
user posted image   rendi, 2user posted image , ,  user posted image


25.06.2010
user posted image   nikri, 29 let, 1user posted image
user posted image   Inika84, 25 let, 1user posted imageuser posted image
 
 
27.06.2010
user posted image   soncnica3, 32 let 2user posted image , 1user posted imageuser posted image
user posted image   Mysterious, 28 let, Gorica, 1user posted image


28.06.2010
user posted image   nikicaa, 21 let, 1user posted image
user posted image   tina2806, 27 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image
 
 
29.06.2010
user posted image   milabe, 27let, 1 user posted imageuser posted image
user posted image   tweetek, 29 let, 2 user posted image
user posted image   extra


30.06.2010
user posted image   veverica, 2user posted imageuser posted image


02.07.2010
user posted image   tukaj, 25let, Radlje ob Dravi, 1user posted imageuser posted image


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 12:08:59   
bcljka


user posted image Kiya - 19.3. JULIJA
user posted image Štajerka26 - 22.4. EVA in LIA
user posted image Meymey - 17.5. TOMI (49cm, 2885g)
user posted image *Špela* - 20.5. ZOJA (52cm, 3100g)
user posted image  mumu - 20.5. user posted image  (51cm, 3340g)
user posted image Bonnie_RR - 24.5. VITA (48cm, 2780g)
user posted image  rea27 - 27.5. MARK IAN (50cm, 3120g)
user posted image Krtkova - 28.5. EMA (53cm, 4050g)
user posted image  top10 - 29.5. JAKA (49cm, 2640g)
user posted image innes4 - 29.5. TIM (50cm, 3170g)
user posted image  mamimo - 31.5. BOR
user posted image RAKICA1 - 1.6. user posted image (53cm, 3650g)

user posted image   pik ipoki -1.6. ŽIGA (50cm, 3300g)
user posted image  ajdameti - 1.6. TISA (50cm, 3528g)
user posted image  Zoja83 - 3.6. ALJAŽ (3660g)
user posted image  Slovenka - 3.6. MAKSIM (52.5cm, 4000g)
user posted image  mkbk - 5.6. LARA INTI
user posted image   amazonka3 - 6.6. TOMAŽ (51cm, 3040g)
 
 
7 x user posted image
11 x user posted image

= 18 user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 12:10:54   
bcljka
sm prlimala seznam k se mi je zdel da že celo večnost ni nobena rodila user posted image pol sm ugotovila da sam učeri ni blo nč user posted image sicer pa zihr je še kkšna s svojim user posted image ampak nam ni še sporočila user posted image
čakam na kkšn sms...user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 12:12:52   
tukaj
Sem že nazaj,

VOŽNJA - tud jaz se zaenkrat vozim še sama - mi ne povzroča posebnih problemov - razen vročina dokler se avto ne ohladi.

Zatekanje - sedaj ko hodim na akupunkturo se je malenkost izboljšalo, a še vedno sem kot kakšen kitek in se mi zdi, da mi bo koža kar popokala, a vsaj bolijo me noge ne več.

Sem pa bila sedaj pri šivilji in se dogovorila, da mi bo sešila poročno obleko. Upam, da bo vse ok z našim user posted image  in da se bomo res lahko kmalu veselili krsta in poroke.

No uživajte

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 12:23:11   
nikcaa
nikita-  moj user posted image ma ze zdaj 3900g, kar pomeni da smo ob porodu nekje na 4500g ce ne vecuser posted image user posted image
prehiteva v tezi za tri tedne...
zato se je tako odlocil in glede na to da je otrok prvi.. je tako najboljse....
če me pa slucajno preseneti kaj prej.. pa se bodo takrat odlocali kako in kaj....



(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 12:34:23   
nmagk
Rea,malo z zamudo vendar sem šele sedaj prebrala,čestitke ob rojstvu sinčka user posted image user posted image user posted image ,čestitke od aprilskih krofkov in jagod 2009.

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 14:17:10   
misar
hej hej

pravkar s pregleda...tamalček še pridobiva na teži in se odlično počuti v hotelu mamauser posted image . je rekla, da zdaj ima cca 3200g in, da znamo pridet do 3700, če bo čakal do roka.

G mi je rekla, naj grem hitreje v P kot ta pvič (da ne rodim na stopnicahuser posted image user posted image user posted image ) in da zna bit, da bom rodila pred rokom. mal v hecu je rekla, da bom rodila naslednji torek user posted image pa da vidmo user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: naraščaj

IZVIRNO SPOROČILO: misar

danes pa zadnji pregled pri moji G....upam, da smo ok. tamali me že od navsezgodaj brca ko nor user posted image

grem se zrihtat, tamalo v varstvo odvlečt pol pa dobra ura furanja do PO. se še vedno sama vozim. nimam s tem nobenih težav...vem mal sem odštekana pa hvala bogu se vsem okoli sebe(beri: dragi, mama, tašča....) zdim kar normalna, da se v 39 tednu še zmer vozim sama naokoli user posted image user posted image user posted image

Fajn porihti.
No sej tut jst se še vozim sama na okol. Me od mojih noben nč čudn ne gleda/vpraša. Res pa da ne opravljam takšnih razdalj kot ti. Do  MB al pa CE (cca 30-40 km v eno smer). Do PO bi prekleto razmisla user posted image




ja men se tud zdi čist nnormalno se vozit naokoli. za šofirat pa res ne rabiš jajc met user posted image user posted image user posted image user posted image je pa res, da ko sem se še prejšnji ponedeljek iz CE peljala v Portorož in nazaj v enem dnevu, da sem bila kar podrta- no verjetno bi bila tud, če ne bi bila nosečka.

gajka: ja G imam v PO rodila bom pa v Celju, ker imam 2 minuti stran P. tako, da če je kriza se kar peš lahko odpravim user posted image user posted image user posted image

honey 26- ah še kar sem v enem kosu, kako pa kaj kak sprehod???


no to je to z moje strani

uživajte v tej super vročinci
aja ne vem, če sem vam sporočila, da sem opravila zadnjo obveznost na faksu...ma je to vesolje veseljauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 15:10:24   
innes4
Ojla user posted image pa mamice user posted image

Da se vam malo javim. Je bla dons patronažna pri nas, pa je mali dost pridobu na teži user posted image kolk se ti to odvali kamen od srca, prov lažje sm zadihala...bo vse bolj sproščeno zdaj. Pa rekla je še, da nej ga ne zbujam več ponoči za dojit, ker ni potrebe. Zdej pa samo upam, da bo mali dons mal več v kosu spal, da se še mami mal naspi (vsaj 4ure v kosu...hehe, prej mi 4ure niso pomenile nič, zdej bi biu pa to pravi dosežek user posted image )

Dons gremo pa spet mal vozičkat, k je tolk lep sonček. Sam hodmo šele okol 5h,6h, ker je prej prevroče...najbl zame, k vročine ne prenašam najbolš, pa še na sonce sm alergična user posted image

Smo pa dons stari 10dni, joj kok gre hitr čas, ne morem verjet user posted image

Joj, mene tolk firbec matra kera user posted image gre naslednja v Rim user posted image jest upam, da Aninchy...k zdej bi biu pa res že časuser posted image boga, še tukej ji vsi težimo, da nej že gre user posted image sigurno je že vseh ljudi (težakov) sita user posted image


_____________________________

29.5.2010 je zame začel sijati sonček Tim***
21.5.2011 pa sem postala žena***
Vse lepe stvari se mi dogajajo maja <3<3

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 15:58:24   
Maxica
Tudi pri nas nič novega. V soboto moram na CTG v Postojno, potem pa v ponedeljek spet k svojemu ginekologu, če do takrat še ne bo nič. Eh ja...
Nič, grem še na roditeljski sestanek. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu innes4)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 18:07:27   
meymey
Hej,
sem že na naši novi temi pojamrala, mali se ne redi dovolj, zlatenica je znova narasla.. sicer ne preko meje, samo če ne pade in se ne začne bolj dojit, ga bodo vzeli nazaj v bolnico :(.

Sicer pa so me obravnavali na pediatriji kot nesposobnega debila, mislim... valjda sem jaz prva, ki želim mojemu otroku najbolje.

Najprej me je zdravnica nadrla kak to mislim, da se je zredil 300g, ker da se šteje od porodne teže, ne najmanjše... in od porodne se je zredil za 140g.
Zdaj pa berem na med.over net, kjer odgovarja svetovalka za dojenje:

- otrok PRIDOBIVA NA TEŽI v prvih treh mesecih NAJMANJ 450 g na mesec, torej najmanj 110g-115g na teden. Pridobljeno težo računamo od NAJNIŽJE teže, ne od porodne.

To pomeni da mamo še slaba dva tedna, da se zredimo na 450g, kar nam bo gotovo uspelo... mislim punce,, jokala sem kot dež v avtu. Ti ljudje nimajo nobene taktike... potem mi da navodila za dojenje in ful pomenjljivo reče... a se strinjate? In pol še mojemu.. a vi se tudi strinjate? Sestra pa ful nesramno reče... sej vi najbrž nimate tukaj nobene besede... pa da ne govorim kak mi ga je strgala iz rok ko se je jokal... kao, bo ona pokazala kak se dela z malim In pol ga je zalila z glukozo, ker se ni nehal jokat :(, da je bil tiho. Kri so mu vzele IZ GLAVE! Ker "JE TAKO DEHIDRIRAN DA NIČ NE TEČE". Pa sem šla gledat petko od koder so jemali vedno kri in ni blo pikeca - tak da sploh ni probala!

Pika na i pa je bl izjava dravnice, da se ji zdi da sliši šum na srčku in da moramo še k kardiologu... ful naju je prestrašla, ker sploh ni hotla razložit kaj je to in kaj to pomeni... pol pa berem na netu, da je ponavadi to ful nenevaren pojav, sploh pri prezgodaj rojenih otrocih.

Sej je rekla kolegica, da je tudi ona jokala, ker se je počutla kot gnoj, pa je mali dobil samo sor v ustih. Da so ji uspeli zbudit občutek, da je popolnoma nesposobna...

Mater sem se razpisala user posted image . V glavnem, z Tomijem se zdaj veselo vagava. in zaenkrat uspemo pojest dovolj, upam da se bo poznalo na kilogramčkih in da nama ne bo treba v bolnico.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 18:28:39   
Aninchy
Ah, joj, meymey, tole je pa čist kruto user posted image Kot da se prav trudijo, da bi nas prikazali kot totalno nesposobne mame.user posted image

innes4 - uff, vi že pridno nabirate kilometre, jst pa še kr kinderjajčkuser posted image Madonca no, kaj me zeza tale naš fant! Še rodil se ni, pa že ma glavno besedo v hiši! user posted image

Maxica - upam, da ti roditeljski kej požene... user posted image Pa ne sam kri po žilahuser posted image

misar - naštimaj si vrečko med noge, da ne bo mali kr ven padu! user posted image

Jst pa jutri spet pregled v P - se bom spet načakala... user posted image
No, upam, da bom že ponoči tam!user posted image (čeprav nč ne kaže...)


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 18:46:21   
markle
naj vam sporočim lepo novico....

01.06.2010 ob 9.20 uri se nama je pridružil najlepši fantek na svetu po imenu Matej...težek je bil 3465g in velik 52 cm


(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 18:49:44   
Aninchy
markle - ČESTITKE!! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu markle)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 19:07:09   
nikita*
markle čestitke ob rojstvu Mateja user posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 19:10:41   
gajka
markle - čestitke! user posted image user posted image user posted image

meymey - točno vem, o čem govoriš. Na Pediatrični je osebje glede na mojo HB samo enodnevno izkušnjo user posted image . Tam smo bili 5. dan po rojstvu za UZ kontrolo ledvičnih čašic in žolčnika, na izvid pa so na koncu zapisali, da so "materi svetovali glede dojenja (svetovanje pa tako, če moraš obsedeno vagat pred in po obroku), ker otrok premalo pridobiva na teži in svetujejo redno kontrolo naraščanja teže". Ja, tega je pisalo veliko več kot pa o mnenju za katerega smo dejansko bili poslani k njim (za tisti del je pisalo samo, da sta oba organa v mejah normale)... Misli si svoje in pojdi naprej, pa nikar se ne pusti, da bo tale izkušnja preveč vplivala nate! user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 19:12:45   
tukaj
IZVIRNO SPOROČILO: markle

naj vam sporočim lepo novico....

01.06.2010 ob 9.20 uri se nama je pridružil najlepši fantek na svetu po imenu Matej...težek je bil 3465g in velik 52 cm




Iskrene čestitke! Končno zopet ena dobra novica, da se malo razveselimo.

Sedaj pa skočim na sprehod - se je vsaj malo ohladilo.

(odgovor članu markle)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




zanositev
Lelly28 RR

kako hitro vam je uspelo zanostiti?

v prvem mesecu (52%)

v pol leta (24%)

v enem letu (10%)

po več letih (14%)


Število vseh glasov: 21

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!