|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 14:01:11   
gajka
milabe - za strešna okna se menda ful dobro obnesejo zunanja mrežasta senčila od Veluxa. Pri mojemu doma jih imajo in jih ne morejo prehvalit, je menda ful razlike od prej, ko so bili brez njih. Midva imava sicer 2 strešna okna, ampak sta oba na severno stran obrnjena in sonce ni problem, pa sva dala samo notranje roloje gor (tudi od Veluxa, prepuščajo svetlobo, da se pač ne vidi od zunaj v kopalnico in WC, ker je hiša v klancu in je za hišo tudi cesta).

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 14:03:08   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: misar
sem še kar 2 v 1 - itak še nimam časauser posted image user posted image user posted image user posted image po moje bom to še na porodni mizi govorila.

Sva že 2, pa še isti PDP imava! Da ne bova na koncu še ta teden sinhrono rojevali v P Celje! user posted image

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 14:36:54   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Da ne bo Aninchy prišla spet vsa nesrečna iz P, da še vedno ni nič... Revi se bo trebuh prej do kolen spustil, predno bo dete hotlo prit na ta svet pogledat! user posted image



Ja, a je sploh lahko kako drugače?? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Guess what, babe?! I''m baaack! user posted image user posted image user posted image

Za moje nejavljanje se lohk zahvalim gužvi v P, matr smo čakale 4 ure na dohtarco!!user posted image Pa vmes smo imele šanso slišat neverjetno grozne krike iz porodne, tak da so nam vsem trebuhi čist otrdeli! user posted image In, ja, jst že en teden čez rok iz UZ in 3 dni čez PDP....
vas bom še malo gnjavila user posted image

Aja, naj še to povem, da mi je CTG celo zaznaval popadke, ki so se skos stopnjevali, nič ni padalo!user posted image Je prišlo skor do 60! user posted image user posted image Ampak jst jih nisem čutla, razen dve puščice v križ, tak da očitno niso bli tapravi...user posted image Sej zdej se še samo smejim temu, ker očitno me boste še junijčice vse po vrsti prehitele!user posted image

< Sporočilo je popravil Aninchy -- 7.6.2010 14:39:45 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 14:39:19   
Maxica
Da se še jaz pofočkam danes. Nič novega. Včeraj zvečer me je spet sicer nekaj hotelo boleti, pa ni bilo nič v časovnih intervalih, očitno je bila samo prebava. Pišuka, pa še vroče je tako, pa pravijo, da bo še hujše ta teden, tako da močno upam, da čimprej rodim. Sicer je v porodnišnici super krasno poleti, vem, kako je bilo vroče, ko sem rodila prvega sina avgusta, ampak vseeno... Bomo videli, kaj bo jutrišnji CTG pokazal, no.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 14:40:14   
gajka
Aninchy - predlagam, da se julijkam pridružiš. Ziher je ziher! user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 14:40:54   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Aninchy - predlagam, da se julijkam pridružiš. Ziher je ziher! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem že študirala na to možnost, sam bi za vsak slučaj rajš šla med kake... novembrke?!user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 14:41:22   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Aninchy - predlagam, da se julijkam pridružiš. Ziher je ziher! user posted image


Ojoj, ta je kruta. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 14:49:20   
pik ipoki
IZVIRNO SPOROČILO: meymey

jaz sem taaaaaak slabe volje. jutri moram v lj na pregled, ker kao tomi ne pridobiva na teži.

pravi da je zaspanček, sam če otrok bedi 1h in sesa non stop... ne vem, to zame ni zaspanček! in seveda mi je uspela vago poturit, čeprav sem ji lepo rekla, da ga ne bom vagala... ej, mleka je dovolj, mali fuuul je... pa kaj še hoče... tudi redi se...

eh in pol se čudijo da mamice zgubijo mleko... sam še zdravnike in vage sem rabla... user posted image



če preveč spi, da se sam ne zbudi na 3do4 ure potem lahko kaže na zlatenco. tako smo jo mi dobili. kr spal je in spal, sm si milslia o kok si pridn, ko se je zbudi sm mislila da me bo pojedu pol pa spet spal... in to poveča zlatenico... tako da otrok mara jest na 3-4 ure tudi če spi, ni to kr tko za brez veze, preprečiš lahko bolezni...

jest se že strinjam zdej s tem, ko sm ga vidla boščka pod lučko, prej sm pa tut mislila kr neki


(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 14:55:15   
pik ipoki

eno vprašnanje mama

kje najdem forum starši čvekajo junij 2010??

(odgovor članu pik ipoki)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 15:04:55   
Aninchy
Hmm... to pa ne bi vedla.... a je že sploh odprta tema??

Mislim, da še sploh ni teme.... Odpri jo, pa bo!user posted image


< Sporočilo je popravil Aninchy -- 7.6.2010 15:06:33 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu pik ipoki)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 15:25:22   
nikcaa
heheee... smo pa narobe sklepale Aninchyuser posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 15:38:59   
mateja33

IZVIRNO SPOROČILO: pik ipoki


eno vprašnanje mama

kje najdem forum starši čvekajo junij 2010??




tu je link:http://www.ringaraja.net/forum/Junij%C4%8Dki_2010/m_5188430/tm.htm

(odgovor članu pik ipoki)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 15:40:12   
mateja33
en ni tapraviuser posted image

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 15:42:21   
mateja33
http://www.ringaraja.net/forum/Junij%C4%8Dki_2010/m_5188430/tm.htm

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 15:43:06   
Kiya
http://www.ringaraja.net/forum/Junij%C4%8Dki_2010/m_5188430/tm.htm
Sem ravno odprla temo user posted image

(odgovor članu pik ipoki)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 15:43:29   
mateja33
pik ipoki ta pa je zdej tapraviuser posted image user posted image

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 15:59:51   
nikita*
Aninchy: te čisto razumem kako je, ko si čez rokuser posted image . Sem bila v prvi user posted image na istem. Men se je zdelo, da so že vse rodile, tudi tiste k so imele pdp 4 teden za mano. Pol pa še vsa ta vprašanja, kdaj bouser posted image .

Grem mal noge v luft dat, potem pa na en sprhod.


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 16:05:19   
meymey

IZVIRNO SPOROČILO: pik ipoki

IZVIRNO SPOROČILO: meymey

jaz sem taaaaaak slabe volje. jutri moram v lj na pregled, ker kao tomi ne pridobiva na teži.

pravi da je zaspanček, sam če otrok bedi 1h in sesa non stop... ne vem, to zame ni zaspanček! in seveda mi je uspela vago poturit, čeprav sem ji lepo rekla, da ga ne bom vagala... ej, mleka je dovolj, mali fuuul je... pa kaj še hoče... tudi redi se...

eh in pol se čudijo da mamice zgubijo mleko... sam še zdravnike in vage sem rabla... user posted image



če preveč spi, da se sam ne zbudi na 3do4 ure potem lahko kaže na zlatenco. tako smo jo mi dobili. kr spal je in spal, sm si milslia o kok si pridn, ko se je zbudi sm mislila da me bo pojedu pol pa spet spal... in to poveča zlatenico... tako da otrok mara jest na 3-4 ure tudi če spi, ni to kr tko za brez veze, preprečiš lahko bolezni...

jest se že strinjam zdej s tem, ko sm ga vidla boščka pod lučko, prej sm pa tut mislila kr neki




Ja, nisi vsega prebrala... naš ima zlatenico, zbuja se na 3 - 3,5 ure in obilno je (očitno bolj malo poje - bolj cuclja al kaj), samo gor pa gre zelo malo, sva na spodnji meji. Oz. ene par dni se je ful zredil, pol pa ene par dni samo 20g... nimam pojma kaj bi to bilo...

(odgovor članu pik ipoki)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 16:43:35   
naraščaj

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

pik ipoki - čestitke! user posted image user posted image user posted image Pa user posted image za ekspresen porod in lepo izkušnjo!

Se pridružujem lepim željam user posted image user posted image user posted image user posted image

Amazonka, iskreene čestitke tut teb.

Me en dan pa pol ni gor pa ful lepih novic. user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: gajka

milabe - za strešna okna se menda ful dobro obnesejo zunanja mrežasta senčila od Veluxa. Pri mojemu doma jih imajo in jih ne morejo prehvalit, je menda ful razlike od prej, ko so bili brez njih. Midva imava sicer 2 strešna okna, ampak sta oba na severno stran obrnjena in sonce ni problem, pa sva dala samo notranje roloje gor (tudi od Veluxa, prepuščajo svetlobo, da se pač ne vidi od zunaj v kopalnico in WC, ker je hiša v klancu in je za hišo tudi cesta).
Preverjeno so super, ker mi mamo samo strešna okna in brez njih in klime sem fuč. Res se ful pozna


IZVIRNO SPOROČILO: pik ipoki
eno vprašnanje mama
kje najdem forum starši čvekajo junij 2010??
Običajno se čaka na zadnje junijčice user posted image al pa si same odprite, aha so že druge pohitele user posted image

Anincy, tkole se je men dogajal v prvo. Zdej pa mislim, da bo itak isto,ker današnji CTG ni zaznaval nč od nč user posted image , čeprav mam nonstop trd trebuh in neke menstrulne krče, sam kaj ti to pomaga ko so lažni user posted image

Drugač pa sem pri moji G zaključla s pregledi, naslednjega mam kr v P na PDP (naslednji pondeljk), če pa bo kaj dogajal pa itak obisk P. Se vid, da gre moja G na dopust. Nej uživa.
Pol sem pa cel dopoldne letala po CE in še tamali ene čevlje kupovala (mela že nagledane in probane), sem jih dobla pol cenej kot če bi jih včer kupla (druga trgovina). Sem bla tok dobre volje. Pa darilo za tamalo sem kupla, da ji bo kao dojenčel dal, pa mlek za njo pa praške,.... Skratka sem se natovorla in olajšala v denarnici. Zdej sem pa čist hin. Moja dva sta šla k mojim se igrat, men pa je zabičal nej grem počivat, jaz pa tle bluzim.

Nč grem res noge v luft dat, ker me res bolijo

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 17:01:59   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: milabe

bcljka - nujno mi sporoč katera senčila imaš? maš navadna okna al tud strešna? nujno morm neki uštimat glede tega, da ne bomo gagnali od vročine potem.

jaz pa zjutri zatekam v prste na rokah, zvečer pa mogoče malo v noge ampak ni hudega. Čist odvisn kaj ješ (meso, slano) in če sedim dolgo...



SM Senčila user posted image  http://www.sm-sencila.com/ ... mam pa tiste PLISE... res so zakon!


Aninchy - pomoje tvoj user posted image  čaka da si prpravš torbo za v P... pol bo pa pršu user posted image

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 17:51:43   
nikita*
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka
Aninchy - pomoje tvoj user posted image  čaka da si prpravš torbo za v P... pol bo pa pršu user posted image


Bcljka mislišuser posted image Čeprav imam še 8 dni do pdp, si jo grem takoj do konca pripravituser posted image user posted image user posted image   Mogoče se bo tudi mene moj user posted image usmilil in zaključil svoj all incluzive v hotelu mama.

Noge bile u luftu, spala tudi eno uro in pol, sprehod pa sem preložila na kakšen drug danuser posted image , moja dva pa sta šla na igrišče.

Jaz bom pa še malo uživala user posted image



< Sporočilo je popravil nikita* -- 7.6.2010 17:54:47 >


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 18:04:58   
Maxica
Ne, to s torbo nima veze, ker pol bi jaz rodila že pred tremi tedni. user posted image  Jaz samo upam, da se ne ponovi zgodba iz druge nosečnosti, ko sem bila 11 dni čez rok, ej.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 18:08:23   
nikita*
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Ne, to s torbo nima veze, ker pol bi jaz rodila že pred tremi tedni. user posted image  Jaz samo upam, da se ne ponovi zgodba iz druge nosečnosti, ko sem bila 11 dni čez rok, ej.user posted image


O marička, ta pa je bila dolga 11 dni. Jaz se tolažim, da če se mi ponovi zgodba iz prvič bom +6, no max 7 dni. Ampak 11??? To pa je doba, Maxicauser posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 18:11:10   
bcljka
jst mam torbo že več k 1 mesec prpravleno... ni to recept za vsako, samo za Aninchy user posted image

11 dni čez user posted image  v Lj itak puščajo samo 7 dni čez... tko da Pika je najkasnej 25.6. zuni user posted image

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 18:33:16   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

jst mam torbo že več k 1 mesec prpravleno... ni to recept za vsako, samo za Aninchy user posted image

11 dni čez user posted image  v Lj itak puščajo samo 7 dni čez... tko da Pika je najkasnej 25.6. zuni user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

jst mam torbo že več k 1 mesec prpravleno... ni to recept za vsako, samo za Aninchy user posted image

11 dni čez user posted image  v Lj itak puščajo samo 7 dni čez... tko da Pika je najkasnej 25.6. zuni user posted image

No jast mam torbo prpravleno tut že cca 3t, pa sem še kr tle user posted image user posted image user posted image
V CE puščajo 2t čez rok, če je vse OK s plodovnco in poslco,... Jst računam, da najkasnej 28. pa bom rodila, ker takrat bodo pa ziher sprožl user posted image user posted image user posted image . V prvo ko sem bla 4dni prej v P so vse serijsko hodle pred mano, jst pa čist hin tam. sem bla že čist napsihirana. No pol sem pa rodila spontano/natur 9dni čez rok. Upam, da se zgodba ne ponovi. Če se pa bo pa kaj čem.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Kam letos na dopust?




Na morje. (65%)

V planine. (4%)

Potovanje po celini. (3%)

Križarjenje z barko/ladjo. (2%)

V toplice. (6%)

Doma bom. (20%)


Število vseh glasov: 10389

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!