|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 7:05:01   
nikcaa
JuRTrO BodoČe ter NOvoPeČeNe MaMiCee..
najprej za useuser posted image ... (pri meni čokolino)user posted image

jst sm se v posteljici premetavala od 5.30..zdej sm pa koncno rit dvignila...user posted image

nic, zelim vam lepo lepo nedeljo....

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 8:10:30   
naraščaj
Dan,

je spet en tak lep sončen dan.

Po včerajšnjam popoldanskem spanju s tamalo sem pršla mal k seb in je blo popoldne kr boljš. Hvala za poslušanje in nasvete.

Pa končno ena dobra novička. Sem kr bolj mirna.

IZVIRNO SPOROČILO: annie
Mkbk- čestitam za punčko!! user posted image
Tut jst. Vse naj naj.


Sem se pa za silo naspala. tamala je spala pr babici in sem posledično tut jst mela sam 4x obiske WC. Sam pol je en norc zjutri ob 6,10 začel zuni špilat harmoniko in še eno piskajočo zadevo user posted image  in pol nisem več mogla spat. em skor pop.....  Sva se pa zato z mojim mal pocrkljala. Je kr pasal user posted image .

Zdele se šibam oblečt, ker gremo k tašči/tastu na vsesplošn piknik, predtem se še ustavmo v CE. Dans bom pa iz preventive vzela torbo s sabo user posted image . Sicer ne vem zakaj, ampak .....


_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 8:27:41   
Maxica
Jutro, jaz tudi naspala. Se mi zdi, da zdaj zadnje čase pa res fino spim, 8 ur v kosu, poezija. user posted image  Drugače pa nič kakšnega dogajanja, bom videla, kaj bo v torek CTG pokazal. Počasi bi rada šla rodit in spoznala to našo malo štručko. user posted image  
Danes bo pa vroče. Mi smo bili že včeraj skoraj cel dan zunaj, razen, ko je postalo res prevroče in še cvetni prah, na katerega sem alergična, se je začel dvigovati, tako da sem se malo skrila za tisti čas, potem pa spet. Prav fino tako vreme. Pa cel teden bo vroče, tako da bo treba kakšno majičko manj za user posted image , v kolikor rodimo ta teden. user posted image  


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 8:57:31   
soncnica 3
Dobro jutro, user posted image , tudi jaz sem že od 6-ih pokonci. Me je pa naš user posted image v mojem trebuhu pošteno prestrašil, ko je do 7.30 spal, sem bila že čisto panična, potem pa je začel noreti, hvala Bogu...

Uživajte na sončku in lepo nedeljo, mogoče pa katero le preseneti in danes dobi svoje user posted image , ha ha ha

Srečno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 9:15:08   
misar
dobro jutro

iskreno sožalje ivy in lyrauser posted image user posted image user posted image user posted image

grozno je slišat takšne noviceuser posted image user posted image user posted image

moja noč danes pa totalna katastrofa. sem imela od 22:30- 2h ponoč skoz popadke. potem me je pa še začelo pucat sem že mislila, da gremo v akcijo. no potem so se popadki začeli umirjat, sem vmes zaspala in me je še en zbudil ob 4h potem pa nič več.
v 1. user posted image sem tud mela en tak alarm, pa potem še kar nekaj dni ni bilo nič. je pa tamali med popadki na polno skakal. popadek-brcike, popadek-brcike.....user posted image bomo vidli (mogoče pa je bil tist sluzast izcedek pred par dnevi res čepuser posted image )

včeraj smo imeli službeni piknik in je bilo super user posted image user posted image user posted image tamala se je sicer mogla nekaj prehladit, ker ima danes čist poln nosek, uboga naša frčafelcauser posted image

nimam več kej dost komentirat, sam to, da upam, da naš frajer počaka še kak dan v hotelu mama, ker moram še dobit posteljico, oprat prevleko od vozička in pripravit torbo za P. no to slednje bom naredila kar danes, ker me je ponoč kar mal stisnilo kašen loj sem user posted image user posted image user posted image user posted image

lepo nedeljo


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 9:39:27   
Aninchy
Hejla!

Jst še zmeri strašim tu... user posted image user posted image

Danes sem pa spala ko ubita! No, sej js tk skos fajn spim, ampak dans mi ni blo treba pa niti enkrat vmes na wc! user posted image user posted image Sem se pa zjutri komi primajala do wcja, tok me je tiščal! user posted image Pri meni še vedno nič novega, mali HB skos brcka, je ful priden, takrat ko ga mal pobožam, se takoj javi!user posted image Ampak ker ga skor skos božam, pol verjetno ne more nč spatuser posted image user posted image Ahh, sej bo lahk pol spal, ko bo zunaj!user posted image
No, danes se morm pa mal v roke vzet pa okne umit, so že taki da komi kej ven vidiš user posted image pa prah je spet na vrsti in tla... se takoj pozna, da imam ponoči odprte okne, mi polno svinjarije not nanosi, ko so tle čist blizu tri veliiike lipe user posted image

Nč, se javim še pol kej, še rajš bi šla pa mal v P user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 9:46:07   
Aninchy
Aja, pozabla sm komentirat... user posted image

nikcaa - hvala za kavico, pašeee! user posted image

misar - bodi vesela, da se ti nekaj dogaja (popadki), jst do zdej razn otrdevanja trebuha nisem imela nooobenih znakov, da naj bi še letos karkoli blouser posted image
naraščaj - uživajte na pikniku! Boste meli fajn vreme! user posted image

Maxica - user posted image za dobro spanje! Jst bi tut šla rodiiit! user posted image

torba za v P - punce, naj vam povem, da sem 2 dni čez rok, pa še zdej nimam pripravljene!! user posted image user posted image user posted image Mam tle zravn seznam, kaj vse morem vzet, da ne bom kej pozabla, tak da zagrabim, vržem v torbo, pa grem!user posted image No, priznam, pripravljeno mam toaletno torbico s kozmetiko, ostale stvari pa še tak uporabljam, je brezveze, da neki v torbo filam, pa pol ven vzemam in nazaj....user posted image

No, zdej pa pičim zares!user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 10:26:19   
bridget3
IZVIRNO SPOROČILO: tukaj

ivy@ in lyra - moje iskreno sožalje.
 
Bom šla raje kar spat, ker me je to šokiralo.


Se pridružujem sožaljam. Tole me je precej potrlo. Bom se malce umaknila od foruma.

Vsem želim lepo razvijanje plodekov ali dojenčkov, če so že na svetu.

In se slišimo čez nekaj časa.
Lp.

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 10:33:47   
meymey
lyra* - moje iskreno sožalje...
taka žalostna novica ti spet postavi v pravo perspektivo življenje in sem odločena, da ne bom več jamrala kako sem zapana, ker se ponoči zbujam user posted image
Če želiš pogovor sem ti na voljo, je pa res, da so meni ob izgubi najdražjih bili lahko opora le tisti, za katere sem mislila, da me razumejo. Zato je nasvet, da kontaktiraš društvo Solzice zelo na mestu.

Ivy in Lyra - mislim na vaju in vajina angelčka. Da bi našle moč, da preživita to grozno izkušnjo.


Ah, punce... take novice so res nekaj najhujšega. Tudi moj Tomi ima dedija, ki ga čuva iz nebes. In vem da je zelo ponosen na oba. user posted image Včeraj mi je teta prinesla pokazat njegove slike, ko je bil še majhen fantek, kaki dve leti... Ful me spominja na Tomija user posted image .

Danes sem se super naspala (včeraj sem bila cel dan čisto sesuta). Tomi je spal 2x po 4 ure! Uff, kak to paše. Če se le lahko, se dajte naspat preden rodite, ker kasneje je celonočno spanje samo še bled spomin... user posted image

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 11:28:27   
gajka
Se na hitro javljam, tudi jaz še (zaenkrat) vztrajam, čeprav me že vsi nekam pošiljajo. DOma me ves čas zafrkavajo, če me je že treba kam peljat. user posted image Danes se nam obeta še piknik, že zunaj pridno kurijo (on tam gor in tisti pri kaminu). user posted image

Ja, včerajšnji žalostni novički sta me orng šokirali. Hkrati sta prinesli na dan tudi spomine na moj 1. porod, ko se je ob rojstvu izkazalo, da je imel naš mulček čisto ta pravi vozel na popkovini, ki pa ga hvalabogu ni zategnil... Ja, sem ta spomin skoraj 2 leti pokopala nekam v ozadje, pa vem, da sem bila takrat precej šokirana, kaj vse se lahko dejansko zgodi... user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 11:43:04   
bcljka
jutro!

jst upoštevam nasvet meymey da se je treba naspat user posted image 12 ur v kosu brez bujenja user posted image sm se pa čist prešivacala k je bil en komar v spalnici in mi je šel na živce pa sm se pokrila čez glavo in posledično se skor skuhala... ampak zanimivo, zbudila se pa nisem user posted image

mi gremo pa na obisk na kras, bomo mel tud neko piknik varjanto... ampak se že hitr vračamo k user posted image dela ob 19h user posted image torba za v P gre z nami user posted image user posted image user posted image

lep dan s kakšno lepo novičko! user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 14:13:14   
pik ipoki
ŽIVJO!

Najpej SOŽALJE ivy@ bodi močna!!user posted image user posted image user posted image


sicer pa sporočam veselo novico! 1.6. ob 8.27 se nam je rodil sinček 3300g in 50cm!! DANES SMO PRIŠLI DOMOV!! mal je imel zlatence je bil pod lučko, zdaj pa sladko spi v svoji poslelji! Ime mu je ŽIGA!!

porod je bil super in čisto nepričakovan. v ponedeljek 31. sem mela še pregled in pravi g da bo še kar dolgo not, da se mu nič ne  mudi. potem še cel dan hodva po trgovinah in zvereč prideva domov. jest pečem še pecivo in ga končam ob 22h. ob pol 11h grem počasi spat, kot vsak večer, mal se mi je zazdel da mi je nekaj malega steklo vn, sam sem mislila, ah spet ta tok... ob 1 ponoči me je počasi začelo neki ščipat, in sm si rekla ah sej ni nč, neki lažnega. potem pa vedo bolj in ob 4 do 5h se mi je zdelo da jih imam že na 5 minut. sam itak da to niso pravi popadki če je reku g da še dolg ne bo nič in da bova šla čez rok! potem pa se možek zbudi in vidi da sem neki čudna in da me zvija, ob pol 6h kliče v postojno v porodnišnico kaj naj in so rekli nej me pride pokazat. men se ni zdel tko neki hudga glede popadkov. v avtu je blo sicer težko sedet ampak... na ctg so me priključili ob 6.45 in tam bla pol ure. pride g in pravi da sm odprta 6 cm in da grem kr v porodno!! MEN ČIST NČ JASN, KER SM BLA 100% DA GREM DOMOV... no in ob pol 9h sem mela v naročju žigata!! NEKI NEVERJETNEGA... še kar neki časa nisva dojela kaj se dogaja, doma ni noben vedu da me ni in sporočim da sm že kr rodila, mi skor še verjel niso!!! uglavnem full super zadeva!!!

no in sklep je tak! če oddeteč voda, še ne pomeni da je to količinsko fulll, pr men je blo že tko mal plodovnice in bi se otroček lahko zadušu not dobr da je vedu da mora vn... in popadki ni nujno da so full hudi, pa so pravi! porod je bil tako hitr, da mi niso dali niti ene stvari proti bolečinam niti klestirja .... POPOLNOMA NARAVNI POROD! IN BILO JE SUPER... IMAMO ŽIGATA IN TO ODDTEHTA VSE!!

no zdaj pa čakam na nove take lepe novičke še od vas!!!
se še kaj oglasim....



(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 14:36:03   
gajka
pik ipoki - čestitke! user posted image user posted image user posted image Pa user posted image za ekspresen porod in lepo izkušnjo!

(odgovor članu pik ipoki)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 16:02:37   
Aninchy
pik ipoki - user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE ZA ŽIGA in user posted image za tako lahek in hiter porod! Uaaa, ko bi se men tud tak nardil.... bi kr poknala od sreče verjetno, ker sem pripravljena na vse najhujše! user posted image

In, pa, ja, če ktero zanim, jst sm še zmeri tle user posted image k me že glih vsak to prašauser posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 16:12:47   
Aninchy
Zanimivost: A ste vedele, da naj bi češnje zavirale nespečnost?user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 19:36:17   
amazonka3
Še vam se javim punce,

Direktno iz porodnišnice (bcljka, ni WIFI nikjer okoluser posted image , tko da jaz uporabljam mobilca)
Rodila sem Tomaža, danes zjutraj ob 1.22 (37 3/7).
Velik 51 cm, težak 3040 g, og 33,5.

Porod je bil čudovit, zaradi čudovite babice Mateje Klun, čisto naraven, nobenih sredstev proti bolečinam, trajal je 3 ure, Dinatal pa nisem preizkusila (pa sem hotela). Evo, nič rezana, nič potrgana, skratka šolsko - je pa res da je tretjič.

No, takšno izkušnjo želim tudi vsem, ki ste na vrsti in držim pesti za vse, da bo vse tako kot je treba!

Pa, pa.
Amazonka

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 19:39:07   
Aninchy
amazoka3 - ČESTITKE!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu amazonka3)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 19:58:10   
bcljka
pik ipoki in amazonka - user posted image user posted image user posted image

amazonka - a si zihr da ti nobene Smrkete ne lovi?? mam odkodiran wireless user posted image


mi smo pa uspešno s "pikinka", zdej grem pa gledat talente... sm se zadnji 2 nedelji učila in trenutno komi čakam da se zleknem na kavč in prvoščm nedeljski večer pred TVjem user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 20:07:09   
nikita*
Pridem iz Dolenjske, najprej grem pogledat koliko je novih junijčkov in mi je vse dol padel user posted image user posted image user posted image user posted image . Čist sem šokirana.

ivy@ in iyra*: ostala sem brez besed user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ničesar nisem brala, tako da vas ne morem pokomentirati.

pik ipoki in amazonka3: vama pa čestitke ob rojstvu vajinih user posted image





_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 20:15:03   
bcljka


PDP, NICK, STAROST, KRAJ, user posted image , Že imamo user posted image , Pričakujemo user posted image /user posted image

24.05.2010
user posted image   Anadami, 2user posted image
 
 
01.06.2010
user posted image   Slovenka, 2user posted image ,user posted image   - 3.6. MAKSIM
user posted image   krtkova, 34 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 28.5. EMA
user posted image   bubica14, 2user posted imageuser posted image

02.06.2010
user posted image   Prfect, 35 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   elizaa, 26let, 2user posted image , 1user posted image
 
03.06.2010
user posted image   anonimna
user posted image   RAKICA1, 30 let, Škofja loka, 4user posted image  user posted imageuser posted image user posted image user posted image - 1.6. user posted image

04.06.2010  
user posted image   Mumu, 3user posted image ,
user posted image   - 20.5. user posted image
user posted image   mkbk, 29.let, Ljubljana, user posted image - 5.6. LARA INTI
user posted image   innes4, 21 let, Jesenice, 1user posted imageuser posted image   - 29.5. TIM
user posted image   Aninchy, 20let, Žalec(CE), 1user posted image  user posted image
 

05.06.2010
user posted image   anonimna2, 3user posted imageuser posted image user posted image
user posted image   mojculja

 
06.06.2010
user posted image   rea27, 28 let, Dolenjska, 3user posted imageuser posted image ,user posted image - 27.5. MARK IAN
user posted image   Bubika26, 26 let, 1user posted imageuser posted image
user posted image   Lilly_21, 25 let, 4user posted image
user posted image   zoja83, 26 let, Litija, 1user posted imageuser posted image - 3.6. ALJAŽ
user posted image    ajdameti, 2user posted imageuser posted imageuser posted image (PDP po ZM 11.6.) - 1.6. TISA
 

07.06.2010
user posted image  markle, 29 let, LJ, 1 user posted image
user posted image  mamimo, 2user posted imageuser posted image - 31.5. BOR
user posted image  leeea, 5user posted imageuser posted imageuser posted image user posted image user posted image


08.06.2010
user posted image    Bam Bam, 2 user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   novakatja, 35 let, 2user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   Bušika1, 27 let, 1user posted image
  

09.06.2010
user posted image   Kety, Ljubljana, 31 let, 3user posted imageuser posted image  user posted image
user posted image   Stajerka26, 27 let, 1 user posted imageuser posted image  user posted image - 22.4. EVA in LIA
user posted image  
 meymey, Bistrica, 2  user posted imageuser posted image - 17.5. TOMI
 
 
11.06.2010
user posted image   Prizma, 1user posted image
user posted image   dzanika, 2user posted image , 1user posted image
user posted image   majkl, 31 let, Ljubljana user posted image (nov PDP 13.6.2010)
user posted image   Kiya, 26 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image - 19.3. JULIJA
user posted image   ajči, 32 let, Primorska, 2user posted image , 1user posted image

 
12.06.2010
user posted image   Maxica , 3user posted image , 2user posted image  user posted image
user posted image    pik ipoki, 23 let, Logatec, 1 , user posted image - 1.6. ŽIGA
user posted image    *Špela*, 24let, Kamnik, 1user posted image , user posted image   - 20.5. ZOJA


13.06.2010
user posted image   Junijca
user posted image   SpeliG, 2user posted image , 1user posted image
user posted image    Majček28, 2user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image   strelka81, 28 let, primorska, 3user posted image ,  user posted image  


14.06.2010
user posted image   Naraščaj, 29 let,  Slovenske Konjice, 2user posted image
user posted image   dvojčica6, 27 let, Nova Gorica, 1user posted image
  

15.06.2010
user posted image   nikita*, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image   soncnizarek25, 25 let, Adregas, 1user posted imageuser posted image
user posted image    diksy
 

16.06.2010
user posted image   *Ella*, 23 let, 1user posted image
user posted image   čeb Maja, 1 user posted imageuser posted image
 
 
17.06.2010
user posted image   BonnieRR, 24 let, Slovenska Bistrica, 2 user posted imageuser posted image ,user posted image   - 24.5. VITA
user posted image    top10, 1user posted image - 29.5. JAKA
 

18.06.2010
user posted image   marussa88
user posted image   bcljka, 24 let, Ljubljana 1user posted imageuser posted image
user posted image    tejalea, 2user posted image ,user posted image , user posted image  user posted image
 

19.06.2010
user posted image   miki23, Nova Gorica, 2user posted image ,
user posted image   top10, 28 let,
user posted image   maxi74 (costella), 35let, LJ, 3 user posted image ,  user posted image  user posted image
user posted image   uršulina
user posted image   Jessy_ce, 25 let, Celje
 

20. 06.2010
user posted image   scorpiogirll, 29 let, 2user posted imageuser posted image
user posted image    bubal, 29let, 1user posted imageuser posted image
 
 
21.06.2010
user posted image   misar , 28 let, Celje, 2 user posted image ,  user posted image
user posted image   gajka, 30 let, Velenje 2user posted image , , user posted image
user posted image   cipollina26, 26 let, 1user posted image
user posted image   bejbika81, 28 let, 1user posted image
user posted image   bridget3, 28 let, Maribor user posted image
user posted image   honey26, 26 let, Celje, 1user posted imageuser posted image


22.06.2010
user posted image   Sa5i, 1user posted image
user posted image   Anonimen, 28 let, Maribor, 1user posted image
user posted image   diksy, 28 let, 1user posted image
user posted image   1A, 28 let, 2user posted imageuser posted image
 
 
23.06.2010
user posted image   katrin30, 1user posted image
user posted image   primorka111
user posted image   amazonka3, 33 let, 3user posted imageuser posted image  user posted imageuser posted image - 6.6. TOMAŽ
 
 
24.06.2010
user posted image   ziva1, 31 let, Velenje, 1user posted image
user posted image   mamiica
user posted image   annie, 27 let, Ruše, 2user posted imageuser posted image
user posted image   Teenka, 26 let, 1user posted image
user posted image   honey*, 1user posted imageuser posted image (nov PDP 23.6.2010)
user posted image   rendi, 2user posted image , ,  user posted image


25.06.2010
user posted image   nikri, 29 let, 1user posted image
user posted image   Inika84, 25 let, 1user posted imageuser posted image
 
 
27.06.2010
user posted image   soncnica3, 32 let 2user posted image , 1user posted imageuser posted image
user posted image   Mysterious, 28 let, Gorica, 1user posted image


28.06.2010
user posted image   nikicaa, 21 let, 1user posted image
user posted image   tina2806, 27 let, Ljubljana, 1user posted imageuser posted image
 
 
29.06.2010
user posted image   milabe, 27let, 1 user posted imageuser posted image
user posted image   tweetek, 29 let, 2 user posted image
user posted image   extra


30.06.2010
user posted image   veverica, 2user posted imageuser posted image


02.07.2010
user posted image   tukaj, 25let, Radlje ob Dravi, 1user posted imageuser posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 20:15:19   
bcljka


user posted image Kiya - 19.3. JULIJA
user posted image Štajerka26 - 22.4. EVA in LIA
user posted image Meymey - 17.5. TOMI (49cm, 2885g)
user posted image *Špela* - 20.5. ZOJA (52cm, 3100g)
user posted image  mumu - 20.5. user posted image  (51cm, 3340g)
user posted image Bonnie_RR - 24.5. VITA (48cm, 2780g)
user posted image  rea27 - 27.5. MARK IAN (50cm, 3120g)
user posted image Krtkova - 28.5. EMA (53cm, 4050g)
user posted image  top10 - 29.5. JAKA (49cm, 2640g)
user posted image innes4 - 29.5. TIM (50cm, 3170g)
user posted image  mamimo - 31.5. BOR
user posted image RAKICA1 - 1.6. user posted image (53cm, 3650g)

user posted image   pik ipoki -1.6. ŽIGA (50cm, 3300g)
user posted image  ajdameti - 1.6. TISA (50cm, 3528g)
user posted image  Zoja83 - 3.6. ALJAŽ (3660g)
user posted image  Slovenka - 3.6. MAKSIM (52.5cm, 4000g)
user posted image  mkbk - 5.6. LARA INTI
user posted image   amazonka3 - 6.6. TOMAŽ (51cm, 3040g)
 
 
7 x user posted image
11 x user posted image


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 20:19:06   
Maxica
Pikipoki in Amazonka, iskrene čestitke za male fantiče in super izkušnje s porodi. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Junijčice 2010, 2.del
6.6.2010 23:09:09   
annie
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Pikipoki in Amazonka, iskrene čestitke za male fantiče in super izkušnje s porodi. user posted image user posted image user posted image


Se podpišem pod tole user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes pa sem jaz mogla mojega dragega peljati na urgenco...je reveža prijel takšen "heksenšus", da se ni mogel prav premikati user posted image . Je dobil injekcijo in neke tabletke, tak da je sedaj boljši. Sem pa šla mimo porodnišnice in me je kar malce stisnilo, ko sem se spomnia, da še malo pa bom tukaj noter user posted image ...no, je pa me tudi zamikalo, da bi kar že noter šla user posted image

Jutri zjutraj, že ob 7.45 pa imam CTG in komaj čakam user posted image ...sedaj pa čakam na razplet talentov...mirno noč vsem in lepo bodite...nočka!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 7:02:42   
gajka
amazonka3 - čestitke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 7:48:27   
soncnica 3
pik ipoki in mazonka 3, iskrene čestitke in vso srečo!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




kaj menite
cupacups

je danasnja politika kriva za recesijo

da,vse v njihov zep sele nato delavci (93%)

ne, so posteni (7%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!