|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 18:33:40   
Kiya
V času ko sem bila v P je bila ena 9 dni čez rok in šele takrat so ji dal vaginalno tableto, ki pa ni prijela, tako da je rodila ko je bila 10 dni čez user posted image

Sploh si ne predstavljam, da bi bila v tej vročini s trebuhom user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 18:36:58   
bcljka
ubistvu je tko da 7 dni čez ti sprožjo, razen če podpišeš neke papirje da na lastno odgovornost še "nočeš" rodit... neki v tem smislu... sm lih zdej v soboto sprašvala...

men drgač sploh ni panike bit s trebuhom v tej vročini... sam nekak do julija mi pa res ni za čakat user posted image

šibam na pregled...

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 18:39:04   
pik ipoki
[/quote]
SM Senčila user posted image  http://www.sm-sencila.com/ ... mam pa tiste PLISE... res so zakon!

[/quote]

o to je pa skor zravn moje hiše user posted image baje ful hvalijo... majo trgovino, oz. poslovalnico kr v prenovljenem kozolcu, zanimivo zgleda

< Sporočilo je popravil pik ipoki -- 7.6.2010 18:40:21 >

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 18:46:44   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: misar
sem še kar 2 v 1 - itak še nimam časauser posted image user posted image user posted image user posted image po moje bom to še na porodni mizi govorila.

Sva že 2, pa še isti PDP imava! Da ne bova na koncu še ta teden sinhrono rojevali v P Celje! user posted image



to bi pa bilo nekaj user posted image user posted image user posted image user posted image


roditi ali ne roditi...to je zdaj vprašanje vidim user posted image user posted image user posted image user posted image men se še nič ne mudi...mam še čas in VOLJO. zatekam nič ne, vreme je krasno- se lahkomal potepam....

pravzaprav je prav super, le moti me, če ni prec kje kak WC na razpolago al pa klopca za se mal spočituser posted image

nič, grem za kako pecivo pogledat na kulinariko

držte se


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 19:01:26   
Maxica
Ja, jaz sem hodila na 2 dni na CTG in ker je bilo z otrokom vse ok v trebuhu, niso hoteli še sprožiti. Naj bi kao čakali 14 dni čez maksimum. No, meni so potem sprožili 11 dni čez, ker je pa postala posteljica že toliko zrela in plodovnica slaba, da niso več hoteli čakati. Še dobro. Mah, vsekakor upam, no, da bo šlo tokrat prej.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 19:07:09   
milabe
gajka, naraščaj, bcljka: hvala vsem. Vem za Velux, ampak seveda zdej primerjam cene, vem da ima tud Lesnina takšna senčila, kjer imam nagledane, zdej sem sam še (kot pravim) v primerjavi cen...    več glav več ve ;)  tnx

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 19:30:54   
soncnica 3
user posted image user posted image user posted image to čez rok je pa res ful bedno, ha ha ha. Moj prvi sin je bil rojen 6 dni čez rok, pa sem kar nekak prenašala, zdaj v drugo, mi je pa še 3 tedne do roka dolgo za čakat, uh uh...

Pa saj bomo zdržale, a ne? Meni se zdi napomembneje, da so našiuser posted image in me ok, pol bomo pa že...

Glede pripravljene torbe sploh ne bi komentirala, čpol bi jaz tudi že rodila user posted image user posted image user posted image

Sem pa vedno kar zavidala tistim, ki so rekle: "ja, 2 tedna prej sem rodila..." al pa 3 al pa 2 dni al pa 5, joj to čakanje...

Aninchy, kaj pa če bi šla kakšen kavč al pa omaro prestavt, to je moja mami (avša, ha ha ha) naredila, ko je bla z mano noseča, pa me je 5 dni prej rodilauser posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 20:13:12   
Bubika26
Aha 14 dni čez rok, se pravi najkasneje 20.junija... Hm... Bomo vidli kaj bodo v četrtek povedali glede posteljice in plodovnice.

Zaotekanje nog-meni so ful zaotekale, prenehala jest meso in slano in spijem 2 l vode na dan. Pa nič več ne otekajo. Jeeej. Je pa res, da mi jih moj vsak večer namaže s hladilnim gelom. Sem, ko ena omica user posted image ...


(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 21:34:22   
Aninchy
Hmm... punce, hvala za take in drugačne predloge...user posted image Mislim, da bom res mogla torbo pripravt...user posted image Če pa to ne bo zaleglo, se bodo začele pa ornk sankcije! user posted image

Pa ko smo že glih pri tem.... dans k sm bla na pregledu je zdravnica še domov poslala eno k je že 13 dni čez...user posted image

Zdej se grem pa cartat, k se s tamalim še ne morem...user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Bubika26)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 21:42:13   
bcljka
evo me s pregleda user posted image  je mela user posted image  cel raztur v trebuhu k je bla prkloplena na CTG... čist neki druzga k zadnjič k je spala k top user posted image  spodi sta se mi sicer kao neki izrisala 2 popadka ampak to ni niti bliz tistmu kar bi mogl bit user posted image  nč ne kaže da bi hotla vn! trebuh mam pa tud še tok visok da mi prej v brado tišči k dol k nogam user posted image user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 21:43:43   
bcljka
IZVIRNO SPOROČILO: pik ipoki


SM Senčila user posted image  http://www.sm-sencila.com/ ... mam pa tiste PLISE... res so zakon!



o to je pa skor zravn moje hiše user posted image baje ful hvalijo... majo trgovino, oz. poslovalnico kr v prenovljenem kozolcu, zanimivo zgleda


a res al kaj?! user posted image  jst sm pršla do njih ker ma moj oče njihova senčila po celi hiški in sm bla čist navdušena tko da sm hotla met identična user posted image  sicer je trajal 3 leta da sm se jih spravla naročit... ampak mi je ratal user posted image  če ne bi bil user posted image  na poti jih zihr še ne bi mela user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pik ipoki)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 21:59:03   
nikita*
Punce, a k si čez rok začneš hodit na ctg v P ali še vedno k svoji G? Ne vem kako gre to, ker ko sem bila prvič user posted image sem začela hodit na ctg v P v 38t, ker imam G namreč v Novem mestu. Zdaj pa baje, da full komplicirajo v P in te ne vzamejo. Ker, če bom čez rok, se res ne bi rada vozila vsak drugi dan v Nm.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 22:12:07   
naraščaj


IZVIRNO SPOROČILO: nikita*

Punce, a k si čez rok začneš hodit na ctg v P ali še vedno k svoji G? Ne vem kako gre to, ker ko sem bila prvič user posted image sem začela hodit na ctg v P v 38t, ker imam G namreč v Novem mestu. Zdaj pa baje, da full komplicirajo v P in te ne vzamejo. Ker, če bom čez rok, se res ne bi rada vozila vsak drugi dan v Nm.

Men je moja G dans rekla, da do roka spremlja ona, od PDP dalje pa P. Tko, da jst mam naseldnji pregled oz CTG ravno na PDP  (14.6.) in to v P. to je v CE.
Naše dete je blo tut bolj mirno na CTGju dans, sam vsen dost, da je blo vse OK. Ker dopoldne je zmer bolj mirno kot običjano popoldne in ponoč, ko je cel žur. Sam da ne bo pol ponoč ko bo zuni user posted image , ker mam s tavlko še dost žuranja user posted image
 
Zatekanje: HB še kr ni neke panike. Dans je mal, ker sem ful predozirala dopoldne s šetanjem pa včer piknik,... Mene bolj tale vročina mori, sem čist adijo.
 
 


_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Junijčice 2010, 2.del
7.6.2010 23:59:43   
Aninchy
Ja, ko si čez PDP začneš hodit v P na CTGje. Je pa grozn in mučn in brezveze! user posted image Samo čakanje, čakanje in čakanje, pa pol ure CTGja in čakanje, pol te pa zdravnik (kao) pregleda oz. sam reče, se vidimo čez 2 dni, če nič ne bo.... ijoooj, glupo!user posted image
Najhuj pa je, da mam do P pol ure, pol me more pa moj še zuni čakat (ziher 2 ure), ker spremljevalci ne smejo zravn v čakalnico user posted image pa še za parking dam vsakič po 2 eura, ker ne spuščajo čez rampo samo za preglede.... mislim, men je tole čist tu mač!! No, ko si pa en teden čez rok, te pa vzemajo celo na vsak dan, tak da cele dopoldneve tam zabijaš... user posted image Jih je kr velik takih... upam, da men ne bo trebauser posted image
No, tole velja za P Celje, kok točno majo drugje, pa nimam izkušenj


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 5:30:23   
soncnizarek25
dobro jutro:)

naj vas pa danes jaz počastim zuser posted image

ja res je naj bolje da grem rodit, da ne bom imela več zatečenih nog,
hodim veliko, ampak tudi počivam. slane hrane pa že tako celo nosečnost ne jem oz je že tako ne jem. spijem pa do 5 l vode na dan + čaj. tako da mi res ne pride na pamet kaj naj.
nikita* jaz sem  takoj za da čim prej user posted image , imam PDP 15.6. ampak mi vsi pravijo da bom rodila ta vikenad ker je luna pa še k imamo punčko, da bo prej. jaz pa pravim bomo videli kdaj bo user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 6:41:09   
tukaj
Dobro jutro,

grem počasi na akupunkturo. Še dobro, da imam tako zgodaj - drugače bi me vročina ubila - mi res ni fajn, če je tako vroče.

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 7:05:17   
misar
jutro

ena kavica za vse user posted image

danes pa zadnji pregled pri moji G....upam, da smo ok. tamali me že od navsezgodaj brca ko nor user posted image

grem se zrihtat, tamalo v varstvo odvlečt pol pa dobra ura furanja do PO. se še vedno sama vozim. nimam s tem nobenih težav...vem mal sem odštekana pa hvala bogu se vsem okoli sebe(beri: dragi, mama, tašča....) zdim kar normalna, da se v 39 tednu še zmer vozim sama naokoli user posted image user posted image user posted image

lep dan vsem junijčkom pa seveda pričakujemo še kakšno rojstvo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 7:20:56   
gajka
soncnizarek - polna luna je šele 26.6., tako da tale vikend ne bo luna nič pametnega vplivala. Kolikor je meni znano, naj bi se št. porodov povečalo samo okrog polne lune. user posted image

Aninchy
- še strašiš tule? user posted image

misar - no, ja, če bo kriza, imaš še LJ vmes. user posted image Ampak si pa trmasto vztrajna, da se še sama tako daleč pelješ. Jaz se sicer še tudi vozim sama okrog, ampak do Postojne pa najbrž ne bi imela več jajc. user posted image Kako to, da se tja voziš? A rodila boš v CE ali tudi v PO? user posted image

Jaz pa se že prav čudim, da mi celo utegne uspet jutrišnji CTG! user posted image Hmmm, no, sicer je vendarle še 24 ur do takrat, ampak glede na vse "grožnje" se očitno še ne dam kar tako. Je že moj včeraj rekel, da se pa vidi, da bo zdej punčka, da je lahko samo kombinacija dveh trmastih bab kriva za to. user posted image

Si pa ne predstavljam, kako sitno je biti čez rok... Meni bi se skegljalo, da bi mogla vsak drugi dopoldan v P zapravit! user posted image Pa vedno nekoga najt, da bi me peljal... Uf! Prvič sem rodila točno 2 tedna prej, menda bi naj bilo tudi drugič nekaj podobnega, čeprav potemtakem že 1 dan zamujam! user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 8.6.2010 7:29:07 >

(odgovor članu tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 7:36:32   
nikita*
Jutro vsem, danes bo spet en vroč dan.

Čakam, da se naša mična zbudi, da greva v vrtec.

Ja kar se lune tiče, sem tudi jaz slišala,da naj bi bila polna tista, ki bi pospešila porode. Kar se pa tiče spola pa ni nič niujno, če je punčka, da bo pred pdp. Mi smo našo tudi čakali čez rok.

Vožnja: Jaz se tudi sama vozim. Največkrat relacija Lj-Nm in niti ne pomislim, da bi me kdo drug peljaluser posted image . Me je pa zadnjič G spraševala, če se sama pripeljem in je rekla, da sem precej pogumnauser posted image . Sem ji povedala, da jaz glede tega ne kopliciram, da če bi kaj bilo bi šla na odstavni pas in reševala zadevo naprejuser posted image user posted image user posted image

Katera se javi, da gre danes rodit, poleg Aninchy?user posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 7:59:33   
dvojčica6
Jutro! Ne se lotit že jamrat čez vreme punce-tolk cajta smo čakale sončke da je trba sedaj potrpetuser posted image user posted image

Nazaj v svoji pisarnici... mela včeraj pregled oz. CTG... menda se je pokazal en popadekuser posted image user posted image user posted image Sem vprašala gin glede Dianatal gela pa se mi je direkt v fris zasmejala, če sem neumna , da je to sama voda itd. itduser posted image user posted image user posted image Groza res...dobro da jo samo še enkrat vidim v petek, 11.6. mam zadnji pregled pri njej, pol gre na dopust, v pon, 14.6. pa moram že v ambulanto za patološko nosečnost - to je zgleda standard postopek ko si čez rok... je pa meni ta ambulanta bližje kot gin. , tako da mi sploh ni važno če grem čez rok... Sploh pa mam 11.6. še okulistauser posted image user posted image user posted image sem si splanirala vse na konecuser posted image

Vozim tudi še zmiraj... tut na daljše relacije - se povsem strinjam s tabo nikita*!

Aninchy user posted image user posted image user posted image da se končno odjavi tvoj mulo iz all inclusivauser posted image

Bi še kaj komentirala, ma me delo kliče... mam tut js trebuh že tko nizko da se bojim da mi ne bo uspelo vse kar sem milsila skončat! se pa še pole kaj beremo/pišemo... dejmo junijčki!!!


(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 8:30:39   
soncnica 3
Dobro jutro vsen junijčicam in user posted image v trebuhih ali pa zunaj.

Zdaj, ko pa šibamo proti koncu smo pa čedalje bolj neučakane...
Glede vožnje, ja kaj nam pa preostane, moj me ne more za vsako figo vozit, ko pa mora bit v službi, imam pa srečo, sem 5 minut od G in porodnišnice, mogoč bi mi uspelo še sami s popadki se pripeljat do P user posted image user posted image user posted image
Pa še parking bi verjetno lažje našla kot ve, ker smo manjši kraj manjša P, če ne bi pa kar avto pri vratarju pustila, pa ga naj umika user posted image , po mojem bi bil hiter, ko bi videl da sem prišla rodit...

To s parkingi v Ce pred bolnico pa sloh da ne komentiram, kako oderuško je to, ko morate plačevat, še sploh če 14 dni hodiš na ctg-je...

Lepo se imejte in "sončkajte" se.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 8:35:48   
Maxica
Jutro, skočim pod tuš, potem pa počasi na CTG. Danes moram vzeti še našega starejšega s sabo, ker ima potem cepljenje za v šolo in ne mislim dvakrat hoditi gor in dol. No, saj itak imamo popoldne še roditeljski sestanek, tako da bom morala hoditi dvakrat gor in dol, no, trikrat pa res ne mislim. user posted image
Se beremo. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 8:56:26   
ivy@
punce hvala vam in upam da vam nisem pokvarila teme.lyra sožalje tudi iz moje strani,vem kaj preživljaš,težko je,tega nikomur ne privoščim.

samo to bi vam rada povedala,da je moj david bil težek 3380g in velik 56cm.res velik fantek,glede na to da sva midva z mojim oba majhna.

zadnjič sem komaj prišla do računalnika,ko sem hotela odpreti forum,sem dobila nekakšen napad,danes je že bolje ampak mojega user posted image nebom nikoli pozabila.

LYRA če želiš lahko meni napišeš na zasebno.


čestitke vsem novopečenim mamicam in pa vsem,ki še niste rodile želim lep porod.svoje sončke pa crkljajte kolikor se le da.


_____________________________

Naš sonček David,rojen 1.6.2010,nas pazi tam gor med zvezdicami!!Počivaj v miru moj sonček,radi te imamo!!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 9:43:15   
bcljka
oj user posted image !

dons sm bolj zgodna user posted image  sm že s faksa... kok fajn filing k greš vpisat oceno ostali pa čakajo na izpit vsi živčni user posted image user posted image user posted image  zdej sm pa lih ugotovila da nima kej za počet user posted image  no, sej v petek grem še na en izpit ampak že na vse zgodi se mi ne da knjige brat user posted image  pomoje bom šla kr mal zalegnt nazaj... user posted image  pride ob torkih iz službe šele ob 11h ...

Lj P - jst sm tok bliz da grem itak peš, ampak če hodš na CTGje če nimaš velke sreče s kkšno lukno morš tud v garažno hišo k baje ni lih pocen user posted image  drgač pa v LJ je loh user posted image  s tabo v čakalnici (no hodniku) tko da se vsaj mal zabavaš... jst sm mela sicer srečo v soboto sm bla ful hitr... drgač sm pa ugotovila da je pametno met kej za brat al pa kkšno igrco sabo user posted image

ivy@ - če ti je lažje loh tud nam zaupaš tvojo zgodbo... nikakor nisi pokvarla teme... me sočustvujemo s tabo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivy@)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: Junijčice 2010, 2.del
8.6.2010 9:48:30   
tina2806
ivy in lyra - iskreno sozalje user posted image samo predstavljam si lahko kako vama je...
drugace pa cestitke vsem novopecenim mamicam!!! zdaj ko nisem vsak dan na forumu ze kar tezko sledim vsem rojstvom - ampak HB user posted image user posted image user posted image kr tko naprej! pa vidim da so user posted image ze prevladali nad user posted image . me prov zanima koncni rezultat user posted image

vidim, da vse ze tezko pricakujete porode, jaz bi pa kr rada da moj user posted image pocaka vsaj se kaka 2 tedna (no, res je da mam PDP komaj konec junija), nas je pa u soboto ze mocno prestrasil ko smo meli lazni alarm ponoci - popadki na 20 minut, trajali 3 ure in se umirili sele okoli 5h zjutraj user posted image jst sem pa med sprehajanjem po stanovanju sredi noci sla jest (ker so nam u soli rekli, da u porodnisnici nic ne dobis za jest) in razmisljala kaj vse se moram dat v torbo user posted image user posted image .

no, jutri imam pa CTG tako da bomo vidli kolk je moj user posted image nestrpen.

uzivajte tele vroce dneve, jst sicer zadnje dni svicam kot taglavna user posted image ampak ker so to moje edine tezave, se ne pritozujem prevec user posted image


(odgovor članu ivy@)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




zanositev
Lelly28 RR

kako hitro vam je uspelo zanostiti?

v prvem mesecu (52%)

v pol leta (24%)

v enem letu (10%)

po več letih (14%)


Število vseh glasov: 21

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!